V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
13. jan 2010

Kdo ma vsi? Brr, to jeste existuje? Na to byl nejakej sampon, ne?
Ad ockovani: my uz mame vsechny 3 hexy pro prvni rok za sebou a 1x Synflorix. Ted uz jen 2x Synflo a do srpna snad klid. Kdybysme nedavali Pneumo,tak by uz mel klid ted.

emamamamu
13. jan 2010

a ja ucila ve skolce😀 ale fakt😅 tri roky:D

majamisutka
13. jan 2010

emo a ty máš peďák jo? a kde jsi učila?

lovelygirl
13. jan 2010

ema fakt? a kde? tys dělala pedák? 🙂

lovelygirl
13. jan 2010

maja 🙂

marketka.27
13. jan 2010

kasenko, kromě kalmetizace nemáme žádné očkování a na tu jsme neměli reakci. Na očkování jsem byla domluvená na poslední týden v lednu, ale dr. mi řekla, ať zavolám na neurologii, jestli proti tomu dr. nic nemá. Myslela jsem, že tam volám jen tak ze slušnosti a ona mi dnes vyrazila dech, že očkování v žádném případě. Dej zítra vědět, jak jste dopadli vy.

emamamamu
13. jan 2010

delala jsem ve skolce v Trinci, mam vychvnou a humanitarni cinnost a ted si asi dodelam dalkove pedarnu🙂
lovely kdes studovala ty? Ja chela jit na Eropskou, ale neznam nikoho, kdo by tam studioval🙂

majamisutka
13. jan 2010

na Evropskou chodily moje spolužačky ze ZŠ 🙂

petrajurinova
13. jan 2010

Emo, to máš asi stejnou školu co studovala sestřenka, ale ta teď dělá modelku někde v Anglii

lovelygirl
13. jan 2010

na evropskou na střední? Tam byla švagrová a kamarádka, takže informací hafo.. 🙂 co bys chtěla vědět?
já mám gympl, půlrok odborné matiky a pedák na UK v Praze..

mauik83
13. jan 2010

zdar, musim vás dočíst, jedete jak divý a já se sem dneska skoro nedostala... doufám, že nevedete diskuzi paralelně na FB 😝

emo - ty merino botky - jakou máš pro Dorku velikost? Tu menší? (3 až 6/9 měs.) Kolik má centimetrů to chodidýlko? Mohla bys mi to pls změřit? Nela má velkou nohu, tak se bojim, aby z nich na jaře nečouhal palec... 😝 ráda bych, aby jí vydržely ještě příští zimu... 😅 díky

jinak když jsem si šla ráno čistit zuby, byla Nela na mý posteli na boku a něco si povídala s polštářem a když jsem se vrátila z koupelny, byla na bříšku a děsně se na mě tlemila... 😀 a večer nám to zopákla, takže už máme co hlídat...

dnes bylo vítání občánků, pár foteček zde: 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

majamisutka
13. jan 2010

wauu.... tady se to učitelkama jen hemží 😀

emamamamu
13. jan 2010

na UK jsme mela studovat adiktologii, udelala jsem prijmacky, ale brali jen dva lidi z dvaceti...no ja mezi temi dvemi nebyla😀
a VHC jsem delala v Bohumine🙂
je ta Evropska dobra?
chodila bych tam myslim jednou za dva tydny....a nechci venovat cas necemu, co nema budoucnost...a prestiz(ky😅) 😀

lovelygirl
13. jan 2010

maja, ty taky???? 😀 😀 😀

majamisutka
13. jan 2010

já neee 😀

emamamamu
13. jan 2010

ty blaho Nela je obrovska 😲 😲 kolik ma cm??
my mame univerzal boty a urcite je budeme mit i pristi zimu, Dorka je ma dost volne🙂
zmerim zitra🙂
a to mi pripomnelo lovely ze tys co ukazovala mi prijdou jako ponozky..ty se mi taky libily...ale bala jsem se, ze nezahrejou...ale asi jo🙂 merino🙂

marketka.27
13. jan 2010

emo a taky ti nabídli, že když si zaplatíš nultý ročník, tak tě pak možná vezmou do druháku už do řádného studia 😉 ? Tady na OU to tak dělají, napíšou, že jsi sice udělala přijímačky, ale pro nedostačující kapacitu oboru ... bla bla bla 😠

marketka.27
13. jan 2010

mauik - jste fakt fotogenická rodinka, moc pěkné🙂

lovelygirl
13. jan 2010

mauik, tyhle merino, co myslíš, jsem chtěla asi já, budu kupovat ty větší, červené 🙂

leonina
13. jan 2010

Ahoj přečetla jsem poslední stránku, zbytek přelouskám na mobilu v posteli, u nás uspávání hrůza, od sedmi pochoduju po bytě a včera to samé, jestli to takhle půjde dál tak druhý dítě nevím nevím 🙂 . Zítra odjíždím k našim, tak budu mít čas vás dočítat, sice jen na mobilu, kde nemůžu reagovat ale aspoň budu v obraze co se děje. Dobrou noc a hezký nastávající víkend

lovelygirl
13. jan 2010

ema- já jsem si vybrala celou sadu, tyhle jakože ponožky, rukavičky a sloní čepici, vše v červené 🙂

emamamamu
13. jan 2010

jaka sloni cepice? ta s tim na krk?

rpinguin
13. jan 2010

zeny, akosi nestiham a ani neviem, co pisat 😕 , som unavena ako neviem co, ale Desperate houswives mam dopozerane, takze idem asi spat, dobruuuu

a ozi, maui a akte, super fotecky, mate kocky teda 😵 a nahodene 😵 Mala by som asi aj ja nieco dievcenske Matilde obliect, aby nevyzerala ako chalan 😉

emamamamu
13. jan 2010

http://www.branakdetem.cz/manymonths-eco-happy-... tohle chci na leto az se bude Dorte valet na zahrade po zemi🙂))

lovelygirl
13. jan 2010

no tak od téhle firmy je i ta sloní čepice.. myslím, že bude super do beca i do šátku, aby nebylo zima na krk, to byl jeden z našich nosičských problémů 🙂

pospecka
13. jan 2010

Tak já zápasím s fb a vy jste tady . Se na to můžu vys.at. 😠 😀 Jdu spát. Dítě se mi zbláznilo. viz.FB. 😢

wwcko
13. jan 2010

Mauik mame rovnake satecky 🙂 A moc vam to pristane 🙂
mne sa tie slonie capice viac pacia jednofarebne, ale tie zase nemaju vsade.... 😒

marketka.27
13. jan 2010

pospecka, četla jsem, u nás to začalo taky a nebyli jsme očkovaní. Myslím, že se jim zdají sny😉

lovelygirl
13. jan 2010

Já pomalu půjdu taky, dobrou holky 🙂 a klidnou noc

mauik83
13. jan 2010

emo - ty nemáš tyhle?

http://www.branakdetem.cz/boticky-merinovlna.htm

hod odkaz, jestli jsou jestě jiný, víc jako boty... díky... Nela měla před Vánocema 64 cm a jede zhruba 1cm za týden, takže teď by mohla mít už 67 cm 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre