V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
29. jan 2010

Víte co vlezte mě na záda. Se mi furt smějete, tak proč jste si ty bECO brali, když je vám to k smíchu? Já jsem s tím ztrávila dost času, mám tu dvě navíc, jen abysme to měly levnější a vám je to k smíchu. Prdím na Vás, si ty sedačky kupte třeba za 7tisíc. Už si to budu nechávat pro sebe. 😔

emamamamu
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
29. jan 2010

Pospec, co blbnes? Ja myslim, ze se ti nikdo nesmeje. Prave naopak. Nebo alespon ja ocenuju tvuj vyjednavaci um. To mela byt poklona! 😉

joodi
29. jan 2010

Pospec, ale my to vůbec nemyslíme špatně 😉 naopak!!!!!!!!!!!!!!!

pospecka
29. jan 2010

A já s váma nemluvím a jdu si hledat jiný kamarádky. 😝 😀 😀 😀

kocanda2009
29. jan 2010

pospec - mamka si vcera precetla na krabici ze je to do 20kg a rikala ze je zvedava jak budu tech 20kg nosit 😀 😀 no ja jsem tez zvedava ale pravidelny trenink to snad prekona

emamamamu
29. jan 2010

ted uz jsem uplne ztracena..😀 pospec sjednala vsem slevy, ma doma beca, ktere chce prodat a usetrila tak petikilo, nebo jak?😀

rpinguin
29. jan 2010

no presne, v aute mame tiez taketo cosi:
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.... ale asi len za 20€, ale s tym niekde ist je bozie utrpenie, preto je to len v nudzi pouzitelne, inac hruzaa 😲

pospec to si hadam nemyslela vazne ten druhy prispevok odhora 🙂 , ved prave to je na tebe super...nemas zidovske korene?

rpinguin
29. jan 2010

😀 😀 😀 😉

ivca08
29. jan 2010

ja myslim, ze 20 kg nikdo z nas nosit nebude, tou dobou uz budeme mit zada vsichni odrovnany 😀 😀 😀

Jeste, ze mame doma prcka 😀 😀 😀 Ten bude mit 20 kg az tak v první trídě 😀 😀

majamisutka
29. jan 2010

holky pozor!!!

Poštovné zdarma
Objednáte-li capáčky za 1000 Kč a více, nebude Vám účtováno žádné poštovné, náklady na zaslání přebíráme my.
Optejte se mezi kamarádkami nebo známými s malými dětmi - možná by měli o capáčky také zájem. Objednejte capáčky i pro ně a ušetřte na poštovném - při objednávce nad 1000 Kč (3-4 páry podle modelu a velikosti) přebíráme náklady na poštovné.
Capáčky objednejte přes shop, budete muset vyplnit a odkliknout i poštovné - dobírka 90 Kč (je to nutné, aby bylo možno objednávku uzavřít a odeslat), my ale při přijmutí objednávky nad 1000 Kč poštovné odečteme a Vy zaplatíte jen za capáčky.

😀 😀 😀 😀

joodi
29. jan 2010

Emo, Pospec je totiž supr skvělá ochotná a to je celý 🙂 Měla by dostat diplom! Asi jí ho nakreslim a přivezu na sraz 😀

pospecka
29. jan 2010

ema: ušetřila tchýni, takže se na to mohla rovnou vyprdnout. 😀 😀 😀
rping: s tebou taky nemluvím, se mi chceš válet na podušce. 😀 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zidovky/zarivky 2009 😀

kocanda2009
29. jan 2010

pospec - presne tak to mela byt poklona, myslim ze je to fakt makacka to vsechno pozarizovat

emamamamu
29. jan 2010

posp tak snad si ji alepson rekla plnou cenu, ne?😀

kasenka228
29. jan 2010

Maji, jen je v tom hacek, ze bysme se mohly domluvit na capackach max my prazandy a predat si je. Jinak bys platila postovny. 😉

emamamamu
29. jan 2010

kas vzdyt je nas tak deset...🙂

joodi
29. jan 2010

Emo, jako správná zářivka/židovka by jí měla říct původní cenu, to je fakt 😀

pospecka
29. jan 2010

No vidíte, bECO je do dvaceti kilo.Ještě 5kilo a bude moct nosit Fil Emu. 😀 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

nebo mu tyden nedam najist a budu nosit ja jeho😀

ivca08
29. jan 2010

maji uz i ty??? 😀 😀 😀

natali1401
autor
29. jan 2010

baby ja sa tu na vas bavim.. teda hlavne ta "urazena" pospecka ma pobavila perfektne a s tym hladanim novych kamaratok .. zidovky zarivky tiez pauaaada.. ja fakt lutujem ze nebyvame v jednej dedine 😀

emamamamu
29. jan 2010

kdo neumi zaridt slevu, at zvedne ruku😀

joodi
29. jan 2010

Ivca, jo to víš, je to nakažlivý, bacha!!!!! 😀

joodi
29. jan 2010

nechci slenu zadarmo!!!!!!!!! 😀 😀 😀

rpinguin
29. jan 2010

natali, daj pokoj s dedinami, my sme mestske fesne zeny 🙂

majamisutka
29. jan 2010

zvedám ruku 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

majo pozde..uz si se ukazala..😀 kdo dal?

ivca08
29. jan 2010

joodi, nakazlivy to je. To je pravda 🙂 uz jsme mi casto stalo, ze jsem nekde objednavala nejakou kravinku navic jenom abych mela postovny zdarma 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre