V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
27. jún 2010

@bobocka no veru uz tam toho moc nebolo :(( som sa tesila ue jak dobre nakupim, ale jak hovoris bobo slovac to tam pekne prehrabala 🙂) Jedno tricko, jedny body sme kupili a este som neodolala tak take riflove saticky k nim bolo aj tricko aj pancusky za 9 eur z 20 😵 ...ale 70% som akcosku nevidela ziadnu

kathynka
27. jún 2010

aj u vas je tak krasne? ja som si dnes privstala a sla som na ryby...akurat, ze vecera nebude...2 malych sme zobrali na chatu stuke, nech sa napapa, 2 sme pustili, jednu sme vzali do akvarka a jedna nam utrhla silon a odisla aj s hacikom...ta musela byt pekne velka, ale hold smola...
uz aby bol yoan spat v BA a mohli sme ist na nejaky vyletik, ked je tak pekne...
@petraas akoze s tymi polismi to vytaca aj mna riadne...tolko dokazov a na co by zdvihli tie ich zadky, hm?
@bobocka ja som tiez taka neprijemna na ludi, co maju nieco robit a nepohnu ani prstom a este sa tvaria, ze sa nic nedeje...naposledy som sa tak pohadala s reviznym lekarom z Dovery kvoli yoanovmu poisteniu...tvrdil mi, ze dieta moze byt napisane na matku do 6 mesiacov a ja som si furt stala za svojim s tym, ze ja som ta, co mu nerozumiem a udajne mu ani nechcem rozumiet a pri druhom telefonate mi povedal, ze nech pockam a on sa teda pozrie a zrazu co? hups, kathynka mala pravdu, je to len 8 tyzdnov, co je dost velky rozdiel...tiez mi tvrdil, ze karticku poistenca dostaneme na pobocke poistovne okamzite do ruky, co som mu zas musela vysvetlit, ze dostaneme len papier a tyzden trva, kym spracuju udaje a mozeme si prist vyzdvihnut karticku osobne...hlavne, ze mne povedal, ze ked tu chcu byt francuzi poisteni, tak si maju nastudovat nas zakon...hlavne, ze on ho pozna...clarisse sa len bavila na tom jaka som vytocena, ked som s nim volala...radsej som sla do druhej izby, este by sa ma yoan bal....

lady.dee
27. jún 2010

Ahojky,je tu nějaké miminko narozené 9.9.09 jako můj Mišánek?

achalteke
27. jún 2010

@lady.dee jo můj klučina 😉

tinnka9
27. jún 2010

@bobocka aj my sa pripajame ku gratulaciam 🙂 . @ewwe nasmu idu tiez horne zubky ale on si nesucha pusu rukou, ale ked je na styroch, tak tlaci otvorene usta do zeme - chuda , normalne mi ho je vtedy luto ☹ . Matusko ma tiez cumlik, tiez si myslim, ze lepsie ako palcek. Nas prvy mal cumel len pokial mu nezacali rast zuby, vtedy ho zacal odmietat. Aj som sa potesila, ale rychlo ma to preslo, lebo v noci si to vynahradil prsnikom - som mala pocit, ze akonahle mu vypadol z pusy, hned sa budil a zacat plakat, takze ku koncu sme sa kojili aj 8krat za noc - a to nie je bohvieco 😒 . @ribizek som si vsimla, ze mas maly vekovy rozdiel medzi detickami - prosim ta, ako to vsetko okolo stihas?! Klobuk dolu, patri ti moj obdiv 😉 . Medzi nasimi je teda az 5rokov, ale zo zaciatku to bola katastrofa 😖

ribizek
27. jún 2010

No, tuším nám ide ďalšie zubadlo. To už nie je pomaly slintanie, ale vodovodný kohútik. 🙂

tinnka9 - ďakujem za pochvalu, ale myslím, že napríklad tie, čo majú dvojičky, to majú možno ešte ťažšie. 🙂 Ja som sa bála hlavne, keď som bola tehu. Matúško bol malý a nevedela som si predstaviť, že príde druhé bábo. Napríklad také uspávanie bolo pre mňa nemysliteľné. Alebo ako nakŕmiť dvoch,ked ten jeden len začína s príkrmami. A ono sa to akosi deje tak, aby sa to zvládnuť dalo. Je síce pravda, že na net stíham len po víkendoch, ked dám chalanov mangimu alebo dobre spia, knihy si nerozčítavam, ale zasa si hovorím, že keď trošku podrastú, budú sa hrať spolu. Samozrejme, bitky k tomu budú asi patriť. 🙂

Ja neviem, dievčatá, ale ja mám pocit, že vždy, keď som išla do Tesca, že bola akcia, tak tovar predo mnou ukryli. Našla som to poloprázdne a väčšinou dievčenské veci alebo také,ktoré mi boli na figu. Alebo že by som si vyberala zlé Tesco? 🙂

olalka
27. jún 2010

ahojte, tak aj ja som v tescu bola vcera, sice som daco pokupila, ale cakala som od toho viac. na to, ze vypredaje len zacali, to bolo uz dost prebrate 😒

weiya
27. jún 2010

@ribizek ja sa pripajam k tinke a tiez mas moj obdiv, ved ja to sem tam ani z tym mojim andelickom sama nezvladam 😒 No a tak isto obdivujem maminky dvojciat a trojiciek, to si ani predstavit neviem, co to musi byt...
@olalka skoda, ze asi sme mali nabehnut skor 😉

Idem buvat uz, certicek zas neska ledva zaspal, neska nepomohli ani moje uspavanky, musel tato nabehnut na rukach uspat, tak som zvedava co to bude za noc, ale hadam lepsia, ked ten jeden zubok uz je prerezany, no dalsi sa tam tiez uz crta 🙂

petraas
27. jún 2010

no baby, nebojte sa ja to zasa len tak nenecham. este par dni pockam a ked sa policajti neozvu tak zacnem konat...ja som taka ze hned nekonam vzdy nejaky cas vyckam ale potom som tak nastvana ze som schopna hocicoho...
dom vam potom vediet ako to dopadlo...

akurat smejdim po nete a hladam pomocky na plavanie co sa pouzivaju na kurzoch ale teda poviem vam ze vela som toho nenasla...od septembra ideme na 3 kurz a tam uz budeme pouzivat plavecke pomocky a Sofinka akosi neni s nimi kamoska a tak ich chcem kupit a cez leto na kupku ju na to naucit aby potom na kurze nestrajkovala a neplakala...

bobocka
27. jún 2010

hahaha,tak podla toho co tu kocky pisete ja v tescu zajtra akurat tak mrkvu kupim 😀 😀 😀 po akciovych vecickach uz ani prach asi neostane 😀 😀 😀
my sme mali super den.navsteva bola paradna,deticky sa mali rady,neplakalo sa...parada.no moj michalko je zas mrzutko asi koli tym zubkom.som dnes bola v lekarni lebo mi vcera chamomila dosla a samozrejme nemali.NANERVY!!!!ja dam radsej homeopatika ako klasicke lieky.no bohuzial mi neostavalo nic ine,len paralen sus kupit kedze ani panadol baby nemali.vybrakovane to tam bolo ako v tescu na detskom 😀 .no dnes sme dali na noc 3/4 odmerky,tak uvidime co bude.michalko sa mi akurat prebudil,no dala som mu dudku a do 5 sek spal zas,tak uvidime co z toho bude.ked sa prerezaval spodne jednotky tak to bola parada fantazia bez problemov,tak nam to teraz asi vrchne jednotky vynahradia-mrsky ☹

bobocka
27. jún 2010

@petraas http://www.najnakup.sk/Porovnaj_plavecke-pomock...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=59462
tam v tom druhom linku je toho viac.neviem co presn malicka uz pouziva a na co si treba zvykat (my s kurzom az o tyzden zaciname),no skus to popozerat.mozno tam daco najdes 😉

salma22
28. jún 2010

chodite uz plavat niekto s babatkom?

achalteke
28. jún 2010

@petraas dobrý nápad s těma pomůckama, malej teda s nima problémy nemá, ale já kolikrát než ho do toho pásu třeba upnu, no mazec, takže to budu trénovat především já 😀 jdu se hned po nějakým podívat

kathynka
28. jún 2010

my tiez ideme od tohto tyzdna na dalsi kurz...ale zas len taky minikurzik 2-tyzdnovy...to byva tak cez leto, ze daju len 4 lekcie...len yoan ma zas smolu, ze museli odist surne do france a zmeskame prvu hodinu...pri prvom kurze bol chory, teraz je prec...esteze mile instruktorky nam po tomto kurziku poskytnu nahradne hodiny 🙂

weiya
28. jún 2010

My nechodime na plavanie, mna do plaviek nikdo nedostane 😀 😀 ale bola by som rada, keby aspon mm s malu chodil, ale ten chodi do robotky nema tolko casu, tak hadam aspon na kupko cez leto malu zobere kuknut 😉 aka som nahnevana, reku ideme von trosku teraz doobeda, a vytah nesiel 😠 veru so siesteho poschotia sa mi ten kocik trepat dole nescelo 😠 tak sme len tak v klokanke vybehli pozret co s nim je a nic sme nezistili, tak sme aj hore museli pesi 😀 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@weiya cize si si zacvicila 😀 heh...ja uz asi ozaj zacnem cvicit ,kedze kvoli kojeniu nemozem drzat dietu .FAkt vyzeram hrozne ...pri mojej vyske 162cm mam 78 kg 😝 😝 😔 to som nikdy v zivote nemala ....
citim sa ako slon

salma22
28. jún 2010

my sme plavat uz boli....ale videla som plavat babatka aj pod vodou bolo to pekne ale na to su asi nejake kurzy ci ....? co si myslite?

kathynka
28. jún 2010

@salma22 ked sme boli my na kurze, tak instruktorka sa vyjadrovala tak (ked som nechtiac pri jednom cviku yoana ponorila pod vodu a on to velmi dobre zvladol), ze som to pochopila tak, ze ponaranie sa robi v pokrocilejsich kurzoch...cize ked absolvujete tych kurzov viac a malicka uz bude vo vode velmi sikovna, tak prejdete aj na fazu ponarania sa...ale @petraas davala fotky z ponarania sa sofinky, tak ona ti bude vediet asi povedat lepsie...

weiya
28. jún 2010

@zuziiiicek17 tak to sme s vahou rovnako na tom,a napodobne s vyskou ja mam 161cm 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

Takze tu nmie som sama taka ? 😅 strasne vyzeram ,take neforemne telo ... do plaviek ani mna nikto nedostane ,takze u nas kurz nehrozil 😔

weiya
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ale sak na fotkach na fb vobec nevyzeras ze by si tollko mala...

zuziiiicek17
28. jún 2010

@weiya lebo tam nemam fotky po tehu 😀 😀 😀 😀 ale je tam jedna myslim ,na ktorej vyzeram hrooozne

zuziiiicek17
28. jún 2010

@weiya a ani ty na fb nevyzeras na tolko ...

weiya
28. jún 2010

@zuziiiicek17 lebo tam tiez mam vacsinou fotky pred tehu 😀 alebo sa vzdy dobre zamaskujem 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@weiya ja sa maskujem vacsinou malym alebo kocikom 😀

weiya
28. jún 2010

@zuziiiicek17 napodobne 😀

lujsa
28. jún 2010

Baby,tak my mame za sebou prve 3 lekcie plavania,voci svojmu telu mam tiez velke vyhrady,ale na tomto plavani na vas nik nepozera,kazda mamicka sa venuje babatku a nema cas,ani chut pozerat po postavach 😉

@petraas ja mam s policou zial uplne rovnake skusenosti...lenivost,neochota,nicenie vysetrovania a vyhovorky....Zlocinci tu idu ruka v ruke s policiou,keby si policia robila svoju pracu,zlocinci by si tolko nedovolovali.Pevne nervy ti prajem a-nedaj sa 😉

@bobocka vrchne zubky sa prerezavaju o dost bolestivejsie,ako spodne ☹ A mam pocit,ze im to aj dlhsie trva...

salma22
28. jún 2010

@lujsa a kam chodite na plavanie

lujsa
28. jún 2010

@ribizek si velka sikulka,takto zvladat dve deticky 😵 😵 S cmulanim palceka mas uplnu pravdu,nas drobec nema cumel a bojim sa,aby si to neskor nevynahradil palcom...Dufam,ze nebude po tatovi,ten ma doteraz jeden palec vacsi-od cmulania v detstve 😀

lujsa
28. jún 2010

@salma22 u nas V MESTE su dva kluby na detke plavanie 😉Chodime do Hviezdice 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre