V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lynn77
10. dec 2009

majo, taky myslim, ze kdybys musela, tak to zvladnes, co by to jineho zbyvalo 😉

holky, taky kontrolovali detem reakci na TBC? Dneska prisla Laure posta s pozvankou do kalmetizacniho strediska na kontrolu reakceTBC, ja myslela, ze to kontroluji jen u pediatra a to staci, tak asi ne 😉

kasenka228
10. dec 2009

Lynn, odpoved na Srazech...
ja taky myslela, ze jen pediatr...nam nic neprislo...

pospecka
10. dec 2009

lynn: to slyším prvně, Zdendu kontroluje jeho mudr. Očkovali ho v porodnici před odchodem domů, možná pokud vás očkovali jinde než v porodce (někdo jste to tu psal nevím kdo).
aktekram: hledám nějakou radu jak odbobkovat Zdendu (dneska je desátej den bez bobíka) a ze zvědavosti jsem koukla na to tvoje video a MÁŠ MŮJ OBDIV, SEŠ DRSOŇ. Mě by nikdo nevysvětlil, že když budu Zdendu trápit tady tímhle, že mu pomůžu. A kdyby to s ním chtěl dělat tak ho pošlu do pr... Znám hodně lidí co se narodili nedonošení, dneska jsou dospělí a není to na nich poznat a tohle v té době ani neexistovalo. Prostě se něco naučili později a hotovo. Brr. Já bych tohle nemohla.
No nic, jdu hledat dál. Volala jsem mudr. řekla mi, že mám zkusit tu rekt.rourku, ale co s ní mi neřekla, tak přemýšlím, jestli mám Zdendu profouknout 😀 😀 😀 nebo co s ní. 😀 😀 😀

luskata
10. dec 2009

Pospec skus teplomer, nam to vzdy zaberie - namocis ho do nejakeho kremu (ja pouzivam ten isty co na ritku) a jemne s nim vrtis a vysuvas ho - u nas zabera do 1-2 minut, ale moze to trvat aj dlhsie.

emamamamu
10. dec 2009

posp jen to tam strc...trochu pojezdi a vytahni..mej pripravene pracivni bryle a kombinezu...😀

a ted jsme prisla z prochazky, bylo moc hezky... 😵 ve stinu 34 stupnu 😵 jemny vanek mi ovival mou mladou plet a cechral mi me krasne huste vlasy.
kecam, prsi jak v riti, byla jsem uplne promocena, mam zasrane tenisky a mokre kalhoty...

luskata
10. dec 2009

Ema ja som sa v takom nadhernom pocasi vcera prechadzala 2.5 hodiny dnes mam z toho plny nos.....ale hlavne ze sa mala dobre vyspala 😀

lynn77
10. dec 2009

pospec, kasen - no, ockovali ji normalka v pordonici v Podoli.... tak nevim, doufam, ze ji nebudou chtit delat tu tuberkulinovou zkousku..... a ze si zrovna vybrali ji 😠

majamisutka
10. dec 2009

ahojky holky, jak bylo na Vyšehradě? 😀 😀 😀
No my jsme taky nikde nebyli. Celý den srmdíme doma ☹
Akorat malý mi doma moc nespí, a to jsem si s ním lehla do postele a stejně zbral jen na půl hodky a já bych taaak spala a on ne 😠 a ted si hraje pod hrazdičkou, jsem zvědavá na večer. Vzhledem k tomu, že máme každodenní režim, že jsme venku každý den na procházce a to se mu to v kočárku spinká.
Odpoledne spí vždycky tak 3-4 hodky. Dneska si dal tak 2x dvacet.
Jak často spí vaše děti?

majamisutka
10. dec 2009

S tím teploměrem na prdíky, fakt to pomáhá, ale když mě muž viděl, co s tím Domčovi dělám, tak na mě vyděšeně, co jako mu to dělám , že z něj událěm gaye 😀 😀 😀 😅

majamisutka
10. dec 2009

už vim, co chci koupit k vánocům 🙂 a možna to koupim i já někomu 🙂

http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/zdenek-pohlr...

petrajurinova
10. dec 2009

Lynn, když byl maličký Bastík tak reakci na tbc kontrolovali v kalnetizačním středisku, ale měla jsem za to, že teď už to kontroluje jenom pediatr a na kalnetizační středisko zvou jenom děti, u kterých se pediatrovi ta reakce zdá špatná. 😖

Majo, nám Isinka spí buď jedenkrát za den ty 3-4 hodiny a nebo asi 5x za den 10 až 15 minut.

emamamamu
10. dec 2009

maji tu knizku chci koupit Filipovi, stoji asi dve nebo tri stovky..myslim, ze spis dve..a ma ho moc rad... 😅 😅 😅

majamisutka
10. dec 2009

jj já ho taky žeru 😀 stojí 200,- 🙂 mě už jí slíbil brácha k narozkám, nebo k Vánocům , no u mě je to jedno, ja to mám všechno v jednom 😖

emamamamu
10. dec 2009

jojo, presne tam jsme ji videli.pak ji musim jit na tajnacku koupit...ten vul je tak zvedavy, ze si odhalil vsechny darky..:/

kasenka228
10. dec 2009

jeeee, tu chci taky!

emamamamu
10. dec 2009

kasenko Luxor na Vaclavaku, prizemi, hned v novinkach..bude ti to trvat asi tak pet minut i s frontou🙂 nebo muzu koupit...pojedu pro to mozna zitra nebo v sobotu...🙂 ale kdo vi, jestli my se jeste uvidime..😀

kasenka228
10. dec 2009

😀 a proc bysme se jako nevidely? Kvuli dnesku? No holt lilo no, co se da delat... diky za nabidku, zvladnu to sama, myslela jsem pro manzela, ale nejdriv si od vas necham rict, co tam vari, aby to nebyly nejaky blivajzy. 😕

emamamamu
10. dec 2009

😀 😀 😀 kasenko tak to ti rekne maja, ja ji zabalim uz v obchode, protoze ten vul ji zase odhali...😀 😀 😀
no do Vanoc uz jsou jen dva tydny...tak nevim, jestli to jeste zvladneme..🙂)))))) dnesek mne neodradil...sla jsem z Kacerova dve hodky pesky dom, bombice😀

majamisutka
10. dec 2009

příští týden má být -4 ☹ 😠

emamamamu
10. dec 2009

to by mi nevadilo, ale v desti uz fakt nikam nejdu...☹ jsem mela mokru i podprdu... ☹

majamisutka
10. dec 2009

emo, ale mimčo by nemělo být venku když už je -4

pospecka
10. dec 2009

Tak jsme vyšťourali 😀 . Chudák malej. Moc se mu to nelíbilo, ale účel to splnilo. Malej vypadal jak strojek na cukroví. 😀 Jak pevnej bobek ještě neměl. 😀
maja: díky za tip, konečně mám něco pro Pospece. 🙂
ema: kdybych toho Fila neviděla na fotkách, tak řeknu, že jsou s Pospecem jeden člověk. Všechny dárky musí vědět předem, jinak ho to nebaví a Pohlreicha taky žere. 😎
Pražandy, byly jste některá v té jeho restauraci? My se tam chystáme, až pojedeme na "velkej výlet do Prahy". 😀 😀 😀

kasenka228
10. dec 2009

v desti taky nikam uz nejdu 😠 a minus 4 taky nezni moc dobre...

kasenka228
10. dec 2009

a ktera je Pospec jeho? Na Porici? Hotel...vypadlo mi jmeno...

emamamamu
10. dec 2009

maji u nas v Trinci je od listopadu pod nulou, v zime neni nikdy tepleji, nez minus pet a nikdo s detma doma nesedi..🙂
pospec...😀 to jsem rada, ze nemam doma jen ja vola..😀 ja mu treba nedavam pro mne tipy, protoze chci prekvapko..coz asi stejne nebude...to nechapu, on ma tolik napadu, porad neco vymysli a pak neni schopny mi koupit nejaky darek bez pozehnani...pritom ja jsem vdecna i za lak na nehty, nebo nausnice... 😕
Dortule taky dneska nekadila..to zas bude zitra prijemna jak prdy novorozence..😀

kasenka228
10. dec 2009

Imperial! uz vim....tam jsem nejedla, ale uz jsem sla okolo! 😀 Kdo byl bliz? 😀

kasenka228
10. dec 2009

tam jdeme priste, jo?

rpinguin
10. dec 2009

a to je kto, ten s tym nemeckym menom? Cesky Jamie Oliver?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre