V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
18. dec 2009

My byly venku dneska dvakrat 😅 😕, zakutala jsem ji do fusaku a jeste pres nej dala deku, aby nedychala ten studenej vzduch a jelo se...no prece nebudeme sedet doma... v lednu chceme jet na hory, tak at si zvyka.... a i na horach se rodi miminka, a to jako nesmi ven? 😨

emamamamu
18. dec 2009

my jsme byli venku uz dvakrat a jdeme potreti 😀 😀 😀 jen at si kocicka zvyka..pak ji vezmu na jare ven a dostane z toho soku ajca, ne? 😀 😀

marketka.27
18. dec 2009

My jsme byly dnes jen jednou a jen chvilku, právě jsme se vrátily, ale zítra si to vynahradíme 🙂

joodi
18. dec 2009

Ivco, vitej v klubu 😀 😀 😀
Akte, kdyz mam odsaty mliko, tak ji to dam vetsinou cely (cca 130-150ml) a doufam, ze to vypije. Kdyz pije po 2 hodinach(to dela jenom dopoledne), tak ji dam treba jenom stovku a cekam, jak to dopadne 😀 když to vysosne a začne mečet, tak dostane ještě zbytek MM a případně UM. Už jsme jedly i na třikrát 😀 to vypila stovku MM, pak 60 UM a ještě mečela tak zvladla další skoro 60 UM 😀

Taky jsme byli venku, dala jsem do Lodgeru zimni vlozku a super, mala byla uplne teploučká, ruce horký i bez rukaviček! Má super teplý kožíšek s delším rukávkem, tak rukavičky nedávám. Protože chumelilo, dala jsem i pláštěnku na kočárek. Jo a poprvé jsme jeli v 10cm neprohrabaného sněhu a v pohodě 🙂

rpinguin
18. dec 2009

tak zeny, ja lamem rekordy, vonku som bola pol hodiny, aj to len v Lidli a spät, je fakt strasna kosa a riadim sa heslom, ze ked sa ma mamka dobre, tak sa ma dobre aj mimco 😵

prave som si myslela, ze Maxik dal Matilde cez papulu a ze krvaca na ustach a on ju nakrmil lineckym a to cervene bola marmelada 😝 😝 😀 , takze prikrmy mame za sebou 😲

majamisutka
18. dec 2009

rping 😀 😀 😀

bodkakroneisl
18. dec 2009

Rping som sa tak smiala az som zobudila Danika 🙂

emamamamu
18. dec 2009

rping gratluju k prvnim prikrmum... 😀 😀

rpinguin
18. dec 2009

tak asi tolko k 1,5 rocnemu rozdielu medzi detmi 😀

pospecka
18. dec 2009

maja: jsem na něho zvědavá, jak bude vypadat. Mě všechny ty letošní beca připadnou moc bio-design. 😅 a ten stromeček je tak akorát. 😀 No a fotky jsem prostě stáhla. Kdo chtěl se podíval a novýho nic není.

rping: 😀 😀 😀 a chutnalo Matildě?

Dneska jsem byla po 11měsících u kadeřníka. Konečně si zase připadám jak ženská a ne jak Yeti. 😅
Už jste uzavřeli prckům stavební spoření? Neděláte tu někdo do toho?

emamamamu
18. dec 2009

http://panidorka.blogspot.com/2009/12/moji-rodi... 😀 😀 😀
pospec my jeste nemame..chceme, ale nejak nemam naadu resit, ktere je nejvyhodnejsi🙂 radis jsem ji vyrobila pokladnicku🙂

pospecka
18. dec 2009

beco= b.eco = be eco? 😅 😀 To jsou takový senior-designy. 😀
Jo a dneska jsem zjistila, že naše červnová dovolená s prckem se musí uskutečnit do konce března , 😖 tak máme dilema ohledně termínu, jestli leden (dokud budu jen kojit) nebo březen, aby byl větší a mohl aspoň koukat z kočárku.

amulet
18. dec 2009

No, já tu váhu taky moc neřeším, ale jen mě zajímalo, jestli není fakt nějaká hodně "podprůměr" a když už se tady můžu zeptat...
Jinak náš věkový rozdíl - skoro 4 roky je super. Maty už je samostatná jednotka ve všem, je dost rozumný, aby Michalce neublížil a když je ve školce, tak pohoda úplná. Ale mi chtěli trochu menší věkový rozdíl, jen to nevyšlo.
A teď mi je strašně líto, že už je to miminko naposled. Že už nikdy takového bobečka nebudu mít, až vnouče... ☹
A k demenci - my se koupeme s malou ve velké vaně, trochu tam s ní plavčíme a dnes jsem jí málem koupala v tričku 😀

pospecka
18. dec 2009

ema: my jsme dneska ukecali jednu dealerku stavebka na smlouvu s cílovkou 2.000.000kč (to bude moct Zdenda spořit ještě v důchodu a mu už tu nebudem 😀 ) a uzavření smlouvy zdarma, ale pátrám jestli v tom není nějaká krpa. 😠 😠 😠 😅 😅 😅

amulet
18. dec 2009

Jo, a my byli bobovat, Michalka v šátku, pod péřovou bundou asi ani nevěděla, jaká je zima. Ale vyblbli jsme se s Matýskem. Taky bych sáňkovala, ale S Miškou v šátku se bojím.

pospecka
18. dec 2009

ema: nafoťte se tak vy, udělejte si i popisky a nechte si to vytisknout jako plakát na zeď s váma!!!! 😀 😀 😀

petrajurinova
18. dec 2009

Rping, a já myslela, že krmit miminka sladkým napadá jenom ty starší rošťáky (Isinka si pochutnala na čokoládě, o kterou se s ní Bastík podělil nedávno).

Pospec, stavebko jdu v úterý uzavírat na Modrou pyramidu - máme ho tam všichni a paní co nám vede smlouvy už mi volala, že mě viděla s kočárkem a jestli má chystat smlouvu, tak jsem se s ní rovnou domluvila a přijdu to jenom podepsat 😅 . A uzavření první smlouvy pro dítě by mělo být bez poplatků, aspoň tak mi to říkala ta naše agentka.

pospecka
18. dec 2009

petra: bez poplatku je to pokud je cílová částka 50.000kč, za 51.000-200.000 je 0,5% z cílovky, takže max 750kč, ale my jsme chtěli vyšší cílovku. 🙂 A taky pyramidu.

petrajurinova
18. dec 2009

Hmm.... ale my jsme se domlouvali na cílové částce 200.000,- a říkala mi, že to bude bez poplatku 😕

marketka.27
18. dec 2009

rping, jak strašná kosa u vás je? 5 nad nulou 😀 ?
Tak hlavně, že Matildě chutná a Maxík není lakomec 😀

emamamamu
18. dec 2009

posp proc do brezna?

majamisutka
18. dec 2009

emo co to máš za šátek? ten je pěknej 🙂 a je to složitý si to tak uvázat?

POspec jak jsi psala o tom stromečkovym becu tak já myslela, že sis vybrala to samé co já, ale já myslela toto :
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-34150464453458_208...

ikdyž taky se pořád rozmýšlím, líbí se mi víc vzorů, ale asi nakonec vyhraje toto: http://image.become.com/imageserver/s3/68429493...

ivca08
18. dec 2009

rping 😀 😀 😀

pospecka
18. dec 2009

Přišel mi poukaz a tam byla platnost do 31.3.09 a po telefonu mi řekli 30.06.09 😠 😠 😠 mě to nasr., kdyby od začátku říkali do 31.3., tak by si člověk nedělal plány. Napsala jsem tomu manažerovi, že mi říkali červen a odepsal, že do března a hotovo. 😠
maja: a už víš který myslím? Kdy si ho budeš kupovat?

majamisutka
18. dec 2009

kdy to nevím, asi až po novym roce, taky by na ně mohli dát slevu, no uvidíme.

majamisutka
18. dec 2009

emo a viděla jsi už fotky Filípka od Jitie? je fakt nádhernej 🙂

emamamamu
18. dec 2009

maji nevidela🙂 a myslim, ze na Beco asi slevu nedaji po novem roce, mam pocit, ze na takove zbozi to moc neplati ty slevy.... 😒
satek je Moby a uvazane to je za dve a pul minuty🙂

rpinguin
18. dec 2009

Market, by si sa divila, teraz je minus 5, jeminecku 😲 Ja by som to na Slovensku asi neprezila, viem, ze ked som byvala tam, ze mi stale mrzli nohy 🙂
Som myslela, ze nejake tie nositka uz mate vsetky 😉

majamisutka
18. dec 2009

ženy, víte že spousta z nás, toho máme hodně společného ?? 😀
Casualplay, Lodger bunker, (Beco), .... ještě něco ? 😀

majamisutka
18. dec 2009

jo a pospec já už mám dožehleno 🙂 tedy pro dnešek, zítra pokračování 😖
brou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre