V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
7. jan 2010

Já se ted po sladkým můžu utlouct. Ted jsem dojedla horalku a piju caro 🙂

Emo a v jakym patře bydlíš? nemáte výtah? nebo máte ale na ho...

Akorat nechapu, jak to děla sousedka, že se do výtahu nacpe s kočárkem, se psem a ještě s druhou 3letou dcerou. Jako kdyby ten výtah nafoukla, fakt jsem čuměla jak puk, když jsem je všechny viděla vycházet. Jinak ona má Jané, tak to má asi jiný rozměr, nebo nevim.

rpinguin
7. jan 2010

maja, no ty si to mozes dovolit, len sa nacpi, ja mam uz horalky za sebou, 2ks mam denne ku kave 😲

majamisutka
7. jan 2010

jo a včera se mě ptala sestřenka jestli si umí Domča strčit dudlík do pusinky, a já říkam, že ne, že si ho umí jen vyndat a on si ho za chvilku vyndal a pak dal zpátky do pusinky a to udělal několikrát za sebou 😀 😀

A když chce abych ho pochovala, tak začne kňourat a natahovat ručičky.

lovelygirl
7. jan 2010

Tak jsme po dvou injekcích dohromady, byla pak nějak podezřele veselá 😀 tak nevím, co jí to píchli 😀 celé odpoledne se smála jako blázen
kočárek- my cpeme do výtahu, naštěstí máme dva a jeden je nákladní, ale vejdeme se i do malého my dva a kočárek a dva psi 🙂
sladké- zase jsem koupila čokolády, takže si svou chuť pěkně ukájím
příkrmy- je nějak přesně dané, kdy se má začít, nebo mám prostě počkat, až jí nebudu stačit? 🙂
mauik- a co mu ten veterinář dal za diagnozu?

pospecka
7. jan 2010

rping: ten jídelníček je z penzionu, kde jsme v květnu se zářijovkama byly a palačinky byly hit víkendu. 😀 Mimochodem, já tu sedím u půllitru vody a slintám. 😀 Taky bych si něco dala, ale léto za dveřma a nechci aby měl malej fotky s maminkou v hábitech jak Naďa Konvalinková. 😀
mauik: vydrž, je to pro jeho dobro. A nemůže ani suchej rohlík, piškot, prostě ty klasický průjmovky? Řekli vám co mu je?

pospecka
7. jan 2010

maja: a jak ten kočár do výtahu dáváš? Já tam musím nacouvat, pak předním kolečkem najet na bok a pak se tam vejdu. Po předu už se nevlezu k madlu. Bydlím v 42let starým paneláku, výtah původní.

rpinguin
7. jan 2010

kde ty chodis na tie hlasky, no pokial to neni Ruzickova, tak je to este ok 😀

lovely, plne kojene sa zacina od 7. mesiaca, tie co su na umelacoch od 5. mesiaca, ale ono je to aj tak na kazdej z nas, kedy sa pre prikrmy rozhodne. Hovori sa aj, ze ked sa decko zacina pozerat po lyzicke a ze by chcelo tiez nieco. Matilda ocumuje, ale nic nebude. Aj Maxik ocumoval skor a dostal az od siedmeho mesiaca 😝

lovelygirl
7. jan 2010

ping- kdybych jí měla dát, až se bude ohlížet po lžičce, tak je na tuhé stravě před koncem třetího měsíce 😀 jídlo ji zajímá úplně maximálně 🙂
Ale taky se ji budu snažit ukojit do sedmého měsíce plně.. jen se bojím, že mi začně řvát, že má hlad 😀

majamisutka
7. jan 2010

pospec, člověče 😀 , tak to musim ještě vyzkoušet 😅 díky 🙂 no já jsem jen blondýna, akorat to na první pohled nevypadá 😀 😀

mauik83
7. jan 2010

koc - my máme čípky Nurofen 60mg, ty jsou od 6 kg 😉

majamisutka
7. jan 2010

mauik a co je tomu tvému pejskovi???

lovelygirl
7. jan 2010

maja- já tam vjedu do levého rohu, pak kočár nadzvednu a přenesu po předním kolečku do pravého rohu, takže je vlastně celý u zadní stěny.. a pak se tam vejdu 🙂

pospecka
7. jan 2010

rping?: kdybych tě jela navštívit, tak si nechám ušít něco takovýho
http://filmovezvuky.fdb.cz/slunce-seno-erotika/...
, aby tam u vás viděli, že nejsme žádní "untrvasrmani". 😀

pospecka
7. jan 2010

A to já moc dobře vim! Vod Růženy z prasečáku, protože byli minulej tejden v Rakousku a dávali jim za to acht, vosum! Rozumíš? My nejsme žádný podvodníci, jak se to řekne německy? Unterwassermanni, rozumíš?! My sme poctiví jezeďáci z Hoštic! Verstehen? Acht!

lovelygirl
7. jan 2010

pospec- jako aby měli něco na normálního člověka, jako na tebe? 😀😀😀😀 nějaký hezký růžový svetřík se slonem a řetízkem 😀

pospecka
7. jan 2010

lovely: myslíš něco takovýho?
http://filmovezvuky.fdb.cz/slunce-seno-erotika/...
😀 😀 😀

kocanda2009
7. jan 2010

prave jsme si vyzkouseli ze kdyz rve tak ma proste hlad...jo pospec jeste ze te mame

lovelygirl
7. jan 2010

přesně 😀😀😀

mauik83
7. jan 2010

diagnoza? no prostě něco olíznul nebo sežral a to mu podráždilo žaludek... posp právě že nemůže ani piškoty, nic... nám tady vyhrává jeho žaludek sonátu... blbý je, že se celej den nenapil, což jindy vypije i 2 misky za den... ping - no pěkně drahý jsou veterináři... 😠

lovelygirl
7. jan 2010

mauik- měla bys mu zkusit dát třeba stříkačkou vodu, aby nebyl dehydratovaný.. ☹

pospecka
7. jan 2010

kocanda: to víš, já už mám ty zkušenosti. 😀
lovely: 😉
rping: radši s těma příkrmama opatrně, ať Ti Matilda moc nevyroste: http://filmovezvuky.fdb.cz/jak-utopit-dr-mracka... 😀

lovelygirl
7. jan 2010

pospec- to je neuvěřitelný, jaký máš záběr 😀

pospecka
7. jan 2010

lovely: já miluju český filmy a seriály. Hlavně 80tý léta. 😅

majamisutka
7. jan 2010

mauik, a to mu jako nesmíš nic dát? to je blbost né? to se mu určitě zlepší, naši maj 2 psi a sežerou kde co, a taky se stalo, že se několikát posr, a pobl. a to jsou gaučový miláčci, jezevčík a jorkšír a za chvilku jsou zas fit. Neboj bude mu zas dobře 😉 a dej mu granule, až bude mít hlad a chut, tak si rad dá.

pospecka
7. jan 2010

mauik: a pít může? Nemohl by třeba aspoň vývar? Jako jen tu vodu?

kocanda2009
7. jan 2010

mauik - sakra ze ja se nezeptala v lekarne jestli neni nurofen pro mensi deti...no jo si je schovam na pozdeji...

majamisutka
7. jan 2010

to je mastný, to bych raději nedávala.

majamisutka
7. jan 2010

jen vodu a suchý žrádlo. Já bych si namáčela ruku ve vodě a otírala mu čumák, on si aspoň, tak trochu lízne.

pospecka
7. jan 2010

kocanda: malje měl na první hexu jen něco málo přes 5kg a mudr. nám řekla půl čípku paralenu, ale já na to šťourání v zadečku moc nejsem, tak jsme koupili Panadol Baby sirup a nakonec byl naštěstí bez teploty. Uvidím zítra. Na 12hod jdeme na Synflo. Poprvé sama bez tatínka. 😅 Si zase pobrečím s malým. 😔

kocanda2009
7. jan 2010

pospec - to jsem chtela presne udelat - dat mu pulku....opet rikam...jeste ze te mam (teda doufa ze teplota uz neprijde)..my budeme chodit vzdycky asi sami bez tatinka.....:((
jdeme si dat sprchu s tatinkem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre