V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bodkakroneisl
12. jan 2010

no ale co je moc to je moc a kupila som bebu, ze mu skusim dat na noc ci ho zasiti. tak rpin hovno hovno zlata rybka skusila som mu ju este tri x spravit a nezobral si ani tuk, ako keby som mu davala vodu zo zachodu ziapal 😢 tak vcera priatel kupil sunar a ani ten nechceeee a mna porazi lebo ani moje mliekarne nechce 😖

bodkakroneisl
12. jan 2010

Emuus ved ja nevyjdem z baraku, ale musim lebo aj so psom...a kde by si sla? prid sem 😀

emamamamu
12. jan 2010

lovely kde bydlis?🙂

lovelygirl
12. jan 2010

ve strašnicích 🙂

pospecka
12. jan 2010

Tak tady pozoruju prcka jak se snaží nacpat do pusy takový plastový cingrlátka od lamaze a když mu to nešlo, tak zkouší aspoň tu karabinku a říkám si, to bude sranda až za 20let nějakej vědec vyzkoumá, že si kojenci necpou hračky do pusy, aby je prozkoumali, ale z hladu. 😅 😅 😅 😀 😀 😀

lovelygirl
12. jan 2010

v bambuli mají - nevím jestli ještě- akci na hračku lamaze - k pyramidě, která je sama zlevněná, dávají cvrčka taky lamaze 🙂

rpinguin
12. jan 2010

zdar bodka,
no ja som tiez pocula, ze je jedno, ci kojis alebo das umelac, ze to nemusi byt pravda, ze po umelaci decko spi a ze to zasyti lepsie. Zalezi to asi na decku, ked chce revat, tak mu je asi jedno, co pije. Ale neboj, utesuj sa tym, ze je to len faza, u nas nie je kazda noc rovnaka, stale nejake prekvapko. Teraz uz nemame vykecavky, ale mrncania, tak len dudel strkam, no tiez kojim kazde dve hodky, ale pohodicka. Ved to nie je na stalo, po roku a pol je to uz lepsie 😀
Inac rano o piatej dosiel Maxik ku mne do postele, naucil sa skacat z jeho postielky, vyslobodil sa z vreca a v tme do nasej spalne 😠 , takze som taka vyspata, ak uz dlho nie 😲 😝

emamamamu
12. jan 2010

prvni prikrmy..plastove hracky, po mesici plysove...😀

mauik83
12. jan 2010

emo - jak se na FB dostanu na stránky tý skupiny, když ji sama nevidim v mým profilu? 😅 😅 😅

pospecka
12. jan 2010

ema: počkej až budeme jednou babičky mi. To budeme čučet co je novýho a budeme říkat, ne ne do půl roku jenom koj, nedávej mu ten řízek, má teprv 7 týdnů. 😀

http://www.novinky.cz/krimi/188983-v-kufru-hava...
😀 😀 😀 😀

mauik83
12. jan 2010

zkoušela jste si včera některá ten kvíz se zeměma, jak jsem dávala odkaz? pochlubte se, kolik vám jich zbylo? 😀

pospecka
12. jan 2010

Tak mi to nabídlo spoustu profilů,ale na těh fotkách vás nějak nemůžu poznat. Tak si přidám všechny a bude. 😀 Jice u pár nevím kdo je kdo, ale budiž. 😀

emamamamu
12. jan 2010

posp nakonec budeme za kravy a budeme slyset "ale prosim te, ted z to je vsechno jinak, nez kdyz si mela dite ty, pred sto lety..."😀 asi se budu citit trapne, musim byt na moji babicku hodna😀

rpinguin
12. jan 2010

mauik, ja som skusala, ale mi tam vybehli aj tie krajiny, ktore som napisala, takze asi som to nepochopila, trebalo to oddelovat ciarkami?
no a v angline neviem moc pomenovat tie krajiny, v nemcine by som brala 🙂

pospec, ty si expert, ved je si najdes emu, tak ta ma u seba vsetky, tak si ich pober od nej, ivca nema fotku, inac spoznas 😉 a videla si ich ty dokonca live na rozdiel odo mna 😉

pospecka
12. jan 2010

ema: přesně tak.
rping: no to sice jo, ale na těch fotkách teda poznávám jen pár. natali, wwcko, mauika, petru, tebe 😀 a zbytek bude Praha a tam neznám nikoho kromě emy a kasenky. 😀

kasenka228
12. jan 2010

Holky cus, ja jsem si zalozila FB predevcirem, a u toho jsem skoncila. Vuuubec se mi to nelibi, zatim to moc nechapu. Poslete mi do IP please nekdo jmeno/a, at si vas muzu pridat. Kujuuuuu.

kasenka228
12. jan 2010

Kde jste najednou vsechny?

ivca08
12. jan 2010

Tak ja tam jdu taky nejakou fotku soupnout 🙂
jinak me stvou 2 veci - porad mi chodi mail, ze nekdo neco okomentoval (v nastaveni jsem tu zrusila, ale chodi to furt, tak asi jsem nekdy jinde) a to opisovani textu, kdyz chci neco napsat, da se to nejak odstranit?

joodi
12. jan 2010

nazdárek 🙂 Tak koukám , že jste asi všechny na FB, to abych se tam taky přihlásila, a to se mi tááák nechtělo a patřím asi taky mezi těch pár lidí, co na FB ještě neni 😀 😀

Včera KO v pořádku, Elenka dostala první hexu a za 14 dní první Synflorix. Je z toho trochu spací a nervózní, tak snad nebude mít i teplotu. Jinak váha 5980g takže za měsíc nabrala 900g a měří 64cm což je o 3 víc než před měsícem. No já jsem si říkala, že se nějak pronese 😅 Smála se na Mudr když jí prohlížela, teda do tý doby, co dostala hexu to pak byl malej záchvateček 😢 😔 ale za chvilku už o tom nevěděla a dostala pěknou náplast o obrázky 😀 😀

Emo, teda ty vaše sáně, to je bomba 😀 😀 😀 to byste si měly udělat všechny pražačky a jít na sraz, to by bylo něco 😀 😉 Jo a řekni Filovi, ať si to nechá patentovat, to se určitě uchytí a vyděláte na tom balík 😀 A vůbec, reciklace je teď IN 😀

pospecka
12. jan 2010

kasenka: já se tam taky neorientuju, tak jsem zpět a doufám, že u neosiřím. Posílám Ti moje jméno IP. Všichni mí přátelé by měli být koníkovki a pokud ne, tak nevím kdo to je. 😀

leonina
12. jan 2010

holky já taky prosím help ten FB mi přijde úplně na h...., ale chci být taky světová 🙂 Můžete mi prosím někdo poslat do IP jméno

pospecka
12. jan 2010

koníkovky 😅 😀

kasenka228
12. jan 2010

Holkyyyyy, ze nebudeme jen na FB....me se to nelibi, takovej bordel mi to prijde... ☹

mauik83
12. jan 2010

my s Nelušou poleháváme, ona chrní, nejsme na FB 😎

achalteke
12. jan 2010

holky klid, kdo nemáte profil na FB zakládejte pomalu, nedělejte si hlavu, všechno si v klidu projděte výhoda je že bás v té diskusi nebude nikdo šmírovat 🙂)) a tady neosiříte(me)

kasenka228
12. jan 2010

acha, a tam se da taky nekde normalne diskutovat? Nebo se musi porad neco komentovat? Prozradite mi nekdo do IP jak se dostat do zminovane skupiny? Nebo je jen pro vyvolene? 😕

pospecka
12. jan 2010

kasen: tam tě musí někdo pozvat, ale já to neumím, tak snad ema. Já bych taky raději, kdyby se tak dalo diskutovat tímto stylem. Se v to vůbec neorientuju a nechápu jak si to aktualizovat a tak.

kasenka228
12. jan 2010

tak ja tam mam nahazenou hromadu konikovek a tim koncim...no tak treba me emca pozve. 😉
Holky, ja jdu neco delat, uz se mi dela spatne z cumeni do PC.

rpinguin
12. jan 2010

ono to ide, lenze musime vzdy pisat len pod to jedno, co niektora napise hore. Ked kazda napise nieco hore, tak potom je to take rozkuskovane a tazko sa v tom orientuje 🙂

ivca08
12. jan 2010

uz je tam zalozena diskuze, ta zed byl fakt chaos
ja uz se zbavila toho opisování textu i mailu, 3x hura, tak to snad pujde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre