V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
14. jan 2010

a adresa tý úschovny? já to nestáhla ještě vůbec,,, už si připadám jak magor... 😝

mauik83
14. jan 2010

jupííí, stahuju 😀 díky! a dítě mi řve, nechce spát 😝

wwcko
14. jan 2010

diky E ma uz to mam je to prijemne 🙂 aj mna by moho niekto masirovat pri takej hudbe 😵

aktekram
14. jan 2010

jsem zpět, jste tu????

joodi
14. jan 2010

Zdar Blaženy 😀 co je novýh? Emo, já už jsem pak byla z těch nosítek tak zblblá,že jsem si u toho babybjon nevšimla jak je to úzký 🤐 a přitom to je pro mě taky podmínka dobrýho nosítka 😅 no už blbnu, no 😔 😀

Tak jsem ty nosítka zkoumala a zkoumala a došla k závěru, že nejlepší je Beco 😀 😀 takže tak trochu ztráta času 😀
Byli jsem na nákupech a Elenka zase začala v autosedačce vyvádět(zkoušela jsem brát na nýkupy korbičku a je to o prd lepší 😅 ), tak jsem jí nosila...už abych to nosítko měla 🙂 Ona prostě chce koukat po lidech a vleže jí to nebaví 😕

joodi
14. jan 2010

no, píšu pěkný bláboly, radši půjdu spát... 🙂 jenom ještě zkusím stáhnout tu hudbu 😀

emamamamu
14. jan 2010

wwcko chodily jste vubec na ty masaze?
dej spat malou a rekni Martinovi..🙂

rpinguin
14. jan 2010

joodi, preco Beco? aky tam bol rozdiel medzi manducou?

wwcko
14. jan 2010

Ema hej mam ich cele za sebou. Tie masaze boli podla metody AIAM. ten znak napravo http://masazedojciat.astiret.com/index.php

a Martin sedi prave niekde v bude na ceste domov, tak ten moze dat masaz akurat tak autobusarovi 🙂

pospecka
14. jan 2010

rping: jedno je nebo není a ted nevím jestli pro tlustý nebo hubený. No rozdíl tam je. 😀

wwcko
14. jan 2010

zlae som napisala AIAM je to IAIM 😀

marketka.27
14. jan 2010

Přijeli jsme v osm z Polska, nevím, kdo ty nákupy vybalí, zvládlajsem jen to, co podléhá zkáze🙂 Děcko se nám rozdovádělo a tak jak byla celé dopoledne zlatá, tak nechtěla spinkat, chtěla jíst, ale po troškách, no krásný závěr dne 😀

Mně bylo řečeno, že se nemají dráždit chodidla kvůli tomu, že ten úchopový reflex musí vymizet, jinak mají děti problém s chůzí, mají snad tendenci chodit se zaťatými prstíky nebo co.

marketka.27
14. jan 2010

akte, rozhodně MÁŠ nárok na odstupné, nech si dát výpověď a pak jednej, až to budeš mít černé na bílém. Nedej se.

aktekram
14. jan 2010

market: určitě bojovat budu, jde o dost peněz, nechám si někde právně poradit 😉
zatím se přihlásím na rodičák, sesmolím dopis, že s dohodou bez odstupného nesouhlasím a uvidím 🙂

marketka.27
14. jan 2010

No mne napadá ještě jedna věc, ale nevím tomu hlavu patu, tak ať tu nešířím bludy, pisnu ti to do IP a ověř si to.

wwcko
14. jan 2010

zle som povedala ze podla metody. To IAIM je medzinarodna asociacia. Tie masaze su podla ich teorie ci ako to mam nazvat.... 😖

aktekram
14. jan 2010

market: co jste nakoupili v polsku zajímavého??? chtěla bych tam jen na hračky pro malou a propočítat zda sedačky maxicosi nebo Römer tam nejdou sehnat laciněji než tu 😀 😀 😀

joodi
14. jan 2010

Rpin, Manduca a Beco byly v nejuzsim vyberu 😉 😀 ale Beco ma tu latku mezi ditetem a mnou - je jako v kapse. A libi se mi vic design. 🙂

Tak jsem si stahla tu hudbu, a asi u ni budu relaxovat já 😀 😀 ona Elenka má děsně silnej hlas a zvláště u křičení a brečení je jeho intenzita neskutečná, no na srazu vám to určitě předvede 😀

marketka.27
14. jan 2010

Nic moc, normální měsíční nákup, hromadu blbostí pro malou - kosmetiku, oblečení, plnou nádrž😀 Levněji tam vyjde všechno, takže bych věřila i na ty sedačky 😀

emamamamu
14. jan 2010

akte jsou tam drahsi...😀 uz jsem hledala🙂
ww a pamatujes si to, jak se to dela postupne?

emamamamu
14. jan 2010

jodi to se bude muset porvat o prvni misto s Dorkou😀

aktekram
14. jan 2010

to už vymýšlíte i soutěže, jo????????? Tak s křičením my neuspějeme 😖

wwcko
14. jan 2010

Ema ja mam z toho material doma tak mozem poslat mailom 🙂

Aj my sme si povedali ze budeme chodit na mesacne velke nakupy do rakusaka, ale mi to tak nevieme robit 😒 To co ideme verit tak na to si nakupime. nevieme kupovat vo velok dopredu. Jedine tak pivo, minealku, nejaky top topic a to je asi vsetko 😒

wwcko
14. jan 2010

akte tak Ninka a Petka si to rozdaju v sachu 😉 😀

aktekram
14. jan 2010

hele ale soutěž o nejšišatější hlavu vyhrajeme 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
14. jan 2010

😀 😀 😀 😀 prooosiiiim ja chci taky v sachu a ne ve rvaniiiiiiiii 😀 😀
ww ja mam doma knizku Masaze ojencu od Hasplove a jedu podle toho..teda ted uz si to pamatuju😅
by me zajimalo, jestli je to to stejne...nam hodne pomohly masaze na brisko na prdy..do tydne bylo po nich🙂
a pouzivas olej?

wwcko
14. jan 2010

Ema nejak mi vapadavas na FB tak ti pisem sem
naj su tieto http://www.branakdetem.cz/swaddlebees-pul-kalho... mame fialovo ruzove klecka
potom http://www.branakdetem.cz/thirsties-svrchni-kal... tu mame masove
a nakoniec http://www.branakdetem.cz/bummis-svrchni-kalhot... ruzove.

Vsetky tri su inak fajn. mala som v rukach aj ciste igelity a tu aj tie bummies co su z tych troch naigelitovejsie nie su take hnusne ...

joodi
14. jan 2010

Emo, jooo, tak to jsem zvědavá 😀 že by zrovna ty naše dvě drobné holčičky dostaly do vínku takový silný hlásek?!? 😅 😀 hmm hmm, to je divný

wwcko
14. jan 2010

Ema si tu pisala o slniecku a pol mesiaci tak to je tam tiez aj take ako keby si pisala ILY. A idem podla nich, tak ako nas to ucili 🙂 Olej mam Weledu 🙂

Sach mozu hrat len dve tak musime vymysliet nieco ine kde sa zapoje vsetky deti. Napr..... Budu chytat jablcka v kadi s vodou 😀

emamamamu
14. jan 2010

ww super, diky moc..🙂 ja nechci koupit nejake moc igelitove....☹
a davas do toho ctvercovky??

joodi cim vetsi princezna, tim vetsi dabel😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre