V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
12. feb 2010

akte to je super 🙂 🙂 🙂

tlenka
12. feb 2010

jeee.. tak gratulujem akte...
ako tak pozorujem malu Alex, tak sa bude asi skor plazit, ako som pisala predtym... 😀

akinom55
13. feb 2010

Ahojky,
idem vás pozdraviť, ale je tu nejako mŕtvo... 😖

akte moc gratulujem, máš veľmi šikovné dievčatko, nato aký drobeček to býval keď sa narodila, je z nej teraz už krásna a hlavne šikovná slečna 😉

My sa sa otáčame na bruško a ako hodiny a tisíc krát denne zdvíhame nožičky.... najväčšou zábavou je dávať dole ponožky....Inak máme doma smieška, na večer jej už musíme dávať UM, a tak začala spinkať takmer do rána....o chvíľu asi nabehneme na príkrmy, takže teraz študujem ako začať...

prajem krásny víkend

mja
13. feb 2010

ahojte, ja som tu v tejto teme 1 krat... Ako som tak čitala vase prispevky, aj moje bábo má aké iste problémy ako tie vase...v noci nie a nie spat, už máme 2 spodné zúbky a asi idú dalsie??!!! ...len neviem ktoré. 😀 Hryzie vsetko co vidi, pchá si ruky do pusy a v noci je tak 3 až 4krat hore!!! Som z toho na nervy ☹ lebo doteraz spávala velmi, velmi dobre!!!!
inak už papame príkrmy - zeleninku, ovocie aj mesko, a obracame sa raz hore, raz dole, najlepsia hracka pre nu, su jej ponožky a najradsej je na brusku.....

tlenka
13. feb 2010

ahoj mja... tak vitaj... nasa spi zatial v noci dobre, tiez ma 2 dolne.. ale posledne tri dni nejak spekuluje poobede so spanim a je strasne umrncana, ..tiez jej pozeram do pusy, ci ide nejaky dalsi zubok, ale zatial nic nevidiet...

karoliiiinka
13. feb 2010

ahojte...sledovala som vas a vase deticky od zaciatku tehotenstva.Sice som sa nezapajala, ale rada som citala vase novinky a teraz tu skoro vsetci zmizli na fb...kde vas tam mozem najst? 🙂 Pod akou skupinou?

klya1
14. feb 2010

Dobre ranko, akte - gratulko 😉 Takze sa nakoniec tiez uz pretacame. Dokonca som zistila, ze ked sa na brusko otoci sama, tak jej to nevadi a rev sa nekona. No a od dnesneho rana zacala robit problemy hrazdicka. Dieta mi na nej kazdu chvilu visi 😅 Snazi sa pritahovat do sedu za tie hracky, co su na nej. Aspon teda dokladne preverime kvalitu dnesnych hraciek 😀

aktekram
14. feb 2010

Krásné ráno,
přejeme vám krásnou neděli a krásného Sv. Valentýna.
My dnes slavíme, Petruška má přesně půl roku, letí to jako voda.

rpinguin
14. feb 2010

kalroliiinka, tak nechapem vobec z akeho dovodu nas chces niekde hladat, ked si sa doteraz nezapajala 😲 Tomu sme predsa chceli zabranit, aby nas kade kto cital a nicim neprispieval 🙂

akte, gratulujeme 😵

emamamamu
14. feb 2010

😀 😀 😀 mne vomejou😀

kasenka228
14. feb 2010

houbičkou na nádobí 😀 😀 😀

kesika
14. feb 2010

Hiii, baby, ale ste zvedavéééé 😀

kesika
14. feb 2010

klya: Naša robí to isté zavesí sa na hrazdičku a tvrďácky tam visí za jednu ruku 😀 No a potom sa ešte rozhojdá a celou silou kopne do hrazdičky a tá letííííí... a nasleduje reeeeeeev.... a maminka aportuje späť 😀

pospecka
14. feb 2010

Holky, já chci taky vědět kde si píšete 😀 😀 😀 😀

kocanda2009
14. feb 2010

karolinka - pokud si chces cist novinky tak si cti bulvar.....my nejsme celebrity takze chceme sve soukromi

klya1
14. feb 2010

Hm, tusim ma presla chut sem obcas nieco napisat. Predsa len, je to verejne forum, tak aby to nahodou niekto necital 😀 😀 😀

mja
14. feb 2010

Dievčatá, nemáte niektoré problém so spaním svojich deti??? moja má 5 mesiacov, ale ako ona v poslednej dobe spáva - to sa už nedá!!! 😠 pritom doteraz spávala pekne, aj v noci, aj cez den....
neviem, ci je to tým, že jej idú zúbky.....alebo ja neviem cim by to mohlo byt???
máte niektorá podobný problém???

ewwe
14. feb 2010

mna to tiez neprekvapuje ze si to tu niekto cita a neprispieva, kedze je to verejne forum a prispievanie nie je podmienka

ja ked viem tak poradim, ked nie opytam sa a dufam ze niekto poradi mne 😎

achalteke
14. feb 2010

Mja možná zoubky a taky děti jak stárnou tak mají čím dál menší potřebu spánku. U nás je to přes den taky už mínus jeden spánek 😉

jafnina
14. feb 2010

Ahoj, tak jak jste si užily víkend? Já tu měla rodiče, takže zase po dlouhé době změna a trochu rušno.
akte: tak to Petrušce gratulujem k těm šesti měsícům a hlavně, že jste se zbavily té vojtovky, však už bylo načase, když toho Petruška tolik umí
Tak mě napadlo, jestli někdo slavíte Valentýna?

achalteke
14. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my ani omylem, slávíme zítra - před 13 lety jsme spolu začali chodit 😵 😵 😵 😵

majamisutka
14. feb 2010

Toto je veřejné forum a právě proto jsme se přemístily jinam, kde máme své soukromí a můžeme se bavit o čemkoliv. Je to tak těžké pochopit?? 🙂

klya1
14. feb 2010

Maja - tazke je pochopit len to, preco pravo na sukromie riesite na MK 😀
U nas v spanku tiez nastali zmeny. Ale zatial nijak tragicke, len rano teraz vstava o nieco skor a vcera sa zobudila aj okolo 22.00, co je pre nas fakt neobvykle 😨 Dufala som, ze nas teda necha dlhsie vyspat rano, ale okolo 06.00 letel dudlik z postielky a bolo to jasneeeee 😀

jafnina
14. feb 2010

My teda taky neslavíme, ale letos jsme tak nějak zapomněli oslavit i to výročí chození, akorát že u nás to nedávno byly teprve tři roky.
A já vás chápu, že teda soukromé věci chcete řešit jenmezi sebou, ale je škoda, že sem už vůbec nechodíte.

jafnina
14. feb 2010

Jo a myslím, že jsem to tu rozebírala s Bibi, tak menses konečně po31 dnech skončila. 😅

achalteke
14. feb 2010

jafni a byla jsi s tím u doktora? To by mě zajímalo proč jsi to měla tak dlouho...možná MS ještě s očistkama nebo tak něco 😅

jafnina
14. feb 2010

no já jsem předtím spíš s doktorem řešila, jaktože jsem to ještě nedostala, když jsem skoro nekojila a on mi právě podle ultrazvuku říkal, že to bude buď hodně silný nebo další miminko, ale že to ještě nejde poznat, tak jsem dostala injekci, ať máme jistotu a byla jsem pak šťastná, že miminko to nebude. Silný to taky nebylo ale dlouhý, ke konci jsem už chtěla volat doktorovi a najednou konec. Takže nám skončilo další skorošestinedělí a už se těšíme až malej usne. 😀

karoliiinka
14. feb 2010

mile damy...neprispievala som nikdy preto, lebo proste nie som ten typ...toto je verejne forum a cita vas urcite vela mamiciek s detmi v rovnakom veku, lebo mame vsetky pravdepodobne podobne problemy a radosti. (prave preto bola takato stranka aj vytvorena a nie na ucely sukromnej posty)....to kocanda: v bulvari by som take nieco asi tazko nasla...p.s.: mne sa tiez narodil syncek v tomto obdobi a preto je prirodzene, ze som tu sledovala vyvoj podobnych deticiek a ich mamiciek ...myslela som, ze na FB sa presunula cela diskusia..ak je to inak a ide o ochranu sukromia, tak chapem, nechcela som narusat vase sukromie..prajem vela stastia a zdravia vam a aj vasim pokradom..pekny vecer..k.

kesika
14. feb 2010

mja: My máme doma "královnu noci", čo by si potrebovala vedieť? 😀

achalteke
14. feb 2010

Jafni 😀 😀 😀 😀 😀 v tom případě si to užijte 😉
he he já jsem taky šmírák, protože tu čtu pravidelně asi tři diskuse 😀 😀 😀 😀 😀 a je mi to fuk celkem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre