V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
25. jún 2010

@weiya podobne aj ja.striedam fcbk a modreho konika.moj muz je uz z toho zufaly.no vsak mi nemal kupit net,ale sadu na strikovanie a nase veceri by inac vyzerali 😀 😀 😀

weiya
25. jún 2010

@bobocka presne taaak 😀 😀 co to tych chlapov aj napadlo, ze... 😀

zuziiiicek17
25. jún 2010

ahojte 🙂 ja tu smirujem 😀
no ..ja hned rano ked vstavame ,zapnem notebook a zapinam icq,skype,FB a modreho kona 😀 😀 salena ...ale ved co mame robit na materskej ze ?

weiya
25. jún 2010

@zuziiiicek17 no jo 🙂 ved internet je teraz mojim jedinim spojenim zo svetom 😀 aj by som isla volade kuknut vecer von za kamaratmi, ale aj sa mi nesce, sak uz by som ani nevedela o com sa rozpravat s nimi 😀 😀 este vydrzim a ked mala trosku odrastie tak vyrazime za zabavou 😀 to je jedna z vyhod mladych mamin, ze ked budu mat deti velke este stale budeme mlade 😵 😵

kathynka
25. jún 2010

podobny postup - icq, skype, fb, pokec, konik...ze nech sa lubi 🙂
ja som zavisla od vysky, vtedy mi nasi museli net vybavit, bo pri dnesnom sposobe studovania a zadavania domacich uloh by som v zivote bez netu nedostudovala...
yoan ma furt tu 8-mesacnu uzkost..uz mam pocit, ze v jeho pripade to premenujeme na viacmesacnu uzkost...nedajboze ho dat na ruky niekomu inemu alebo aby ma nevidel (prip. mamu ci tatka) uz som fakt zvedava ako zvladne pondelok s yoanom jeho babka, kedze clarisse potrebuje ist na urad prace...chuda, babicka...vidi ju menej nez moju mamu a ani ta ho nemoze teraz vziat na ruky, aj ked som pri nich a len nieco potrebujem urobit...
a v piatok som ho videla super valat sudy na manzelskej posteli...hlavne nezastavovat, sranda velika, co na tom ze postel ma aj svoj okraj? 🙂

lujsa
25. jún 2010

😀 😀 😀 Baby,aj ja som od rana nakukala 😀 😀 A tiez som zavislacka-ale net je momentalne moje jedine spojenie s ludmi,co nemaju babo 😅
:
@kathynka aj mojmu drobcovi stale trva ta uzkost....citit to najma,ked je unaveny,vtedy ma musi vidiet 😉

petraas
25. jún 2010

no baby tak to som rada ze niesom sama zavislacka..ja taktiez hned rano zapinam pc a pustim pokec, konika a facebook a este aj babybazar a sledujem inzeraty a kto co napise...som tu stale tada lepsie povedane ako mi Sofinka dovoli ale to je skoro stale

petraas
25. jún 2010

@bobocka no srnky by bolo aj mne luto ale co uz...musis to brat tak ze hlavne ze chlapy su v poriadku🙂

bobocka
25. jún 2010

@petraas to je riadna sila.riadne sme zhyckane touto technickou dobou 😉ale ja hovorim,vdakabohu za to.keby sme nemali konika resp net,tak by sme nevedeli odpovede na mnoho otazok ohladom deticiek.mne osobne velmi pomaha si tu s vami potrkotat a vymenit info o detickach a vychove a tak.jasne,ze tu nesedime a nenechame deti v postielke plakat,no kym spia,tak sa to da a podla mna je to pre kazdu maminku ci super opatrovatelku fajn relax.
no a peti mas pravdu,hlave,ze su chlapi zivi a zdravi,no chudak srnka 😢.ona vraj chuda usla.muz mal na aute vela krvi,takze vraj bola asi riadne ranena(v 90tke do nej vrazil-no v noci,nevidel ju ☹ ) ale potom ju aj s policajtami hladali,no nenasli ju,tak chuda asi sama niekde zomrela ☹ je mi az zle iba o tom pisat ☹ chudiatko ☹

petraas
25. jún 2010

@bobocka no to hej ja si to neviem predstavit uz bez netu lebo vela skusenosti a informacii tu ziskam ci je to konik alebo si vygooglim...
no ty si asi ako ja..kebyze sa nieco take stane mne tak by som najradsej dala srnke prvu pomoc🙂)) inak minule sme skoro havina zrazili a manzel sa pyta ze co ked by som ho zrazil a ja ze by sme ho zobrali a zasli k zverolekarke🙂 no ten mal dost

petraas
25. jún 2010

inak baby ktore ste na facebooku a chcete tak napiste meno si vas pridam medzi priatelov...ja som tam ako Petra Jestřábová Šišková

weiya
26. jún 2010

@petraas uz si pridana na fb 😉

bobocka
26. jún 2010

@petraas pridane 😉

bobocka
26. jún 2010

na fcbk som ja diana bobokova. 😉

petraas
26. jún 2010

@weiya, @bobocka potvrdené 🙂

no dnes sme mali posledny kurz plavania:((( uz aby bolo teplo nech mozme chodit na kupko sa tesime...a od septembra ideme na dalsi kurz🙂

kathynka
26. jún 2010

tak aj mna si mozete pridat 🙂 ..ja som kathy obernauerova...
snad nam to tu potom neupadne, ked sa budeme mat teraz ja na fb...

lujsa
26. jún 2010

@petraas my sme asi pred rokom a pol zrazili psika,isli sme pomaly po sidlisku-a vybehol spod krikov rovno pod auto,mal tam aj majitelku,ta ani nebola ochotna pomoct nam ho nalozit do auta-on sa odplazil pod krik a vrcal,bal sa.Tak sme sa bali,ze nas uhryzie,nalozili sme ho do auta,ale bola nedela,tak sme volali veterinara,ten prisiel na pohotovost,spravil sono,osetril,ten psik mal mat tyzden klud a potom kontrolu-mal poraneny klb,ale nic viac.Tak si ho te majitelka vzala a ked sme ponho o tyzden isli-na kontrolu,tak ta krava povedala,ze ho dala zastrelit,ze naco by jej bol 😠 😠 😠 😠

@bobocka Aj mne by bolo srnky luto,chuda,keby aspon hned zomrela 😔 ale hlavne,ze chlapi su v poriadku 😉

lujsa
26. jún 2010

Baby,aj ja som na FB,poslem vam do IP mena,nechcem ich sem pisat 😉

zuziiiicek17
26. jún 2010

Ahojky 🙂 Aj ja som na FB -Zuzanka Zakuciová

tinnka9
26. jún 2010

Baby, ak kupujete niektora nahodou oblecko pre drobcov v Tescu - su tam teraz 50-70% zlavy 😉 . Ja som sa tam dnes teda riadne vysantila 😀

weiya
26. jún 2010

@zuziiiicek17
@lujsa
@kathynka

@bobocka tak uz ste pridane 🙂 to bola fuska 😀

weiya
26. jún 2010

@zuziiiicek17 az teraz ked som ta zbadala na fb mi doslo ze ta poznam aj z najmamy :D

bobocka
26. jún 2010

@tinnka9 ja sem tam nakupujem.dakujem za info,veruze sa pojdem pozriet,dufam len,ze to nebude uz cele rozkradnute 😒 tu v bb ked je nejaka akcia,tak uz po 5 minutach vlastne ani nie je 😀

zuziiiicek17
26. jún 2010

@weiya Aj ty si mi nejaka povedoma bola mimochodom 🙂
Nedavno som tam bola a len som sa tam vytocila strasne ,tak uz tam velmi nechodim

weiya
26. jún 2010

@zuziiiicek17 na com si sa rozculila?
@tinnka9 super dik za infosku, aj my zajtra pojdeme kuknut, len dufam ze sa tam volaco este udrzi 😀

tinnka9
26. jún 2010

@bobocka no fakt sa oplatilo, nas ulovok - teplacky za 2,50, rifle za 2,85, 3-pack triciek s dl.rukavom za 6, podsita jesenna bundicka za 4,25! No nekup to 😀

zuziiiicek17
26. jún 2010

@bobocka fiiiha ,ty mas fesi mangela 😀

zuziiiicek17
26. jún 2010

@weiya tak pretoze som podporovala dojcenie a nie kazdemu sa to pacilo 😒 no co uz ...

zuziiiicek17
26. jún 2010

@tinnka9 aj ja chodim nakupovat do tesca ,ale u nas nie su ziadne akcie ☹ skooooda ,ja tam velmi rada nakupujem pre maleho

bobocka
26. jún 2010

@zuziiiicek17 dakujem krasne 😉 tiez si myslim 😀 aj tvoj priatel je fesi 🙂 a ti poviem na "pekne veci" to vasho misulika uci-pivko musi byt 😀 esteze je zavrete 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre