V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
16. aug 2010

baby viete co ma tak napadlo, ze co takto spravit si konikove stretko, ked budu mat nase deturence rok, dame niaky spolocny den a miesto, mohla by to byt v celku stranda nie? Mna napadli Bojnice 😀 😀 😀

bobocka
16. aug 2010

@kacenkalm a ktory,tam su styri. 🙂

bobocka
16. aug 2010

@luppita to by bolo super.fakt super. 🙂 pockaj,musim pozriet ako daleko su bojnice od bb 😀 ja a geografia,to nejde k sebe 😀

luppita
16. aug 2010

@bobocka ten prvy sa mi pacil viac 🙂
@kacenkalm ja to mam teraz dost podobne ako ty na foto ked si bola tehu 😉 velmi prakticke, asi pri takomto niakom ucere ostanem niaky ten rocik dva....

luppita
16. aug 2010

@bobocka ty mas bojnice cca 77 km, do hod ste tam 🙂

kacenkalm
16. aug 2010
bobocka
16. aug 2010

@luppita no najblizsie to nie je,ale zas aj horsie mohlo byt 😀 som zvedava co by na to moj muz povedal 😀 ale zas po pravde,ja by som vas kocky strasne rada aj osobne poznala. 🙂 myslim,ze sme sa tu na septembrovkach fajn partia stretli a ze si dobre rozumieme 🙂

kacenkalm
16. aug 2010

aj ja by som sa prikmotrila,keby som nebola 2500km od vas... 😀 😀

luppita
16. aug 2010

@kacenkalm tento sa aj mne moc paci, nabuduce im ho tam ukazem 🙂 joj prepac ty to budes mat do bojnic asi trosku od ruky co ☹

bobocka
16. aug 2010

@kacenkalm veeelmi pekne.ak ti to pristane tak ako victorii,tak potom riadna kocka z teba . 🙂 idem pozriet aj tvoj album ci ta tam nebude lepsie vidiet ako na tejto pasovej foto 🙂

kacenkalm
16. aug 2010

@luppita

luppita
16. aug 2010

@bobocka kludne navrhni iny place, demokracia fici aj na konikovy, hlasovat tiez mozme 🙂
Aj mne by sa moc pacilo stretnut Vas osobne, ved vecer co vecer ked maly zaspi travim tu s vami prijemny cas 😉

kacenkalm
16. aug 2010

@bobocka len neviem takeho ucesu docielit....stale musim uplne kratucke tie vlasy na taky vysledok 😵

bobocka
16. aug 2010

@kacenkalm pocuvaj,ty mas ten uces super,velmi ti to pristane. a tie foto co mate -kraaaaasa 🙂

kacenkalm
16. aug 2010

@bobocka dakujem... 😵 baby,akurat som nasla dobru temu s nazvom ''zahadny muz''....som sa tak nasmiala,az som plakala od smiechu,je to tema o manzeloch a o chlapoch vseobecne....priroda to vedela zariadit,aby mali vsetci jedneho otca Adama 😀 😀 😀

bobocka
16. aug 2010

@luppita banska bystrica,no co ti poviem 😀 pekne je tu 😀 ale nie,ja sa zas prisposobim,ak sa bude dat,tak isto rada pridem 🙂 no skoda kacenkalm,ze si tak daleko ☹

luppita
16. aug 2010

baby prave som doma nasla studentsku pecat, dufam ze nepadne za obet cela ☹

bobocka
16. aug 2010

@luppita hmmm,mnamky.ja uz by som teraz pozlatko zula 😀 u mna cokolada nevydrzi.ak ju mam ,musi padnut cela 😀

kacenkalm
16. aug 2010

idem do hajan...dobru zienky 😵

luppita
16. aug 2010

@bobocka ja som za tu chvilku uz dala vecsiu polovicu 🙂
@kacenkalm fakt super tema, zabavam sa, dobru noc

luppita
16. aug 2010

baby dnes budem spat s tym najkrajsim chlapom na svete 😀 dufam ze mi nespadne z postele 😒

bobocka
16. aug 2010

@luppita 😉
celkom faj ta tema zahadneho muza 😀 ja tam velmi nemam co prispiet,no bavim sa.ale uz mam nacitanu dalsiu cast z criminal minds,idem sa ja bat 😀

weiya
17. aug 2010

@luppita heeej bojnice 🙂 🙂 🙂 ja suhlasim 😀 😀 tam sa uz dlho chystame 😀 a tema zahadny muz 😀 to som minule aj ja nasla 😀 to je tema o mojom manzelovi 😀 😝

ewwe
17. aug 2010

cauko, u nas bola strasna burka vecer tak na net som sa bala ist, ale ninu som nezatopila 😀 mne modrinky uz nic nerobia, uz si zvykam, ale krv to je nieco ine 😒

bojnice su pre mna daleko, a na jeden den by to bolo unavne trepat sa tam a naspat

marusik
17. aug 2010

@bobocka dik za čitateľské tipy🙂 no, ja som sa dala na Danteho opäť, lebo na strednej som to čítala z povinnosti, teraz v tom mám záľubu🙂 keď som študovala v Taliansku, tak na mnohých prednáškach sa odvolávali na Božskú komédiu, tak si to spätne čítam a dávam dokopy mnohé súvislosti🙂 ďalej sa pustím do starej klasiky, do Shakespeara... keby som mala na strednej taký rozum ako teraz, tak čítam jedna radosť!

@ewwe, boli sme v Humennom na návšteve na Gaštanovej ulici , taký mini výletik sme si urobili, boli sme aj na Šírave, malá sa prvýkrát plavila aj na lodi🙂

bobocka
17. aug 2010

baby a co tak dat stretko na donovaloch? habakuky? je to tam senzacne!!!!!! http://www.habakuky.eu/habakuky_sk_program.html ono je to asi viac pre starsie deticky,no pozrite si fotogaleriu,je to suyoer krasne tam 😉

tinnka9
17. aug 2010

Ahojte kočky. som tu len na skok, poobede idem naspat k nasim, len som si vybavila lekara 🙂 . @bobocka priamo habakuky su super, boli sme tam minule leto so starsim, ale pre take malicke deturence asi nie 😒 . Oni by z tych rozpravok este nic nemali, a teren tam nie je moc vhodny pre kociky 😉

tinnka9
17. aug 2010

A este som zabudla, ze drobco odvcera chodi 🙂 . Dnes presiel sam sirku obyvacky - cca 4m!

kacenkalm
17. aug 2010

@tinnka9 gratulujem 😵

ewwe
17. aug 2010

@tinnka9 super sikovnicek

ja si este rada pockam kym nina bude chodit, teraz v tych horucavach by sa mi nechcelo vodit ju za ruky po meste, radsej v jeseni, aby som sa moc nepotila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre