V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
27. aug 2010

@weiya perfektna je talka v tych puncoskach ci kamasloch ci co to je 🙂 zlata 🙂

bobocka
27. aug 2010

@weiya dakujem dakujem dakujem za ten clanok.ja som tomu aj tak neverila,no precitat si taketo nieco...hned mi je lepsie. 🙂 aj ked clovek koncu sveta neveri,tie hlupe dokumenty a filmy proste ostanu zaryte v pamati a v podvedomi to clovek stale ma.teraz budem mat v podvedomi,ze sa mi mozno ta kapustnica akurat tak pripali 😀 .zlata si.este raz dakujem 🙂

lujsa
27. aug 2010

@bobocka presne tuto modru ciapku som mu skusala,mali aj zelenu,ale kedze my este nemame tu zimnu bundu,nevedela som aku farbu kupit 😉 SOm zvedava,co povies na topanocky,ked ich vymenite.

weiya
27. aug 2010

@bobocka tak tomu verim,ze keby ja robim kapustnicu urcite mi prihori 😀 😀

bobocka
27. aug 2010

@lujsa ani my nemame zimnu bundu.ja osobne som za hnedu ci zltu farbu.to by som v buducnosti aj dievcatku na hlavu mohla dat a aj sa to lepsie kombinuje,no bobco furt len modre kupuje.akoze michalko je krasny v modrej,ale kurnik aj ine farby vhodne pre chapcov su 😠 .ale tato je krasna,ma odpustene 🙂

bobocka
27. aug 2010

@weiya joj,teraz som taku chut na kapustnicu dostala.minule vianoce som vraj perfektnu navarila.normalne som neochutnavala ani (misko bol kojeny a ja som bola vtedy psycho zo vsetkeho co som jedla a som sa bala aby ho nenaduvalo 😀 )bobco aj moj oco sa predomnou napchavali a ja som ani kapustnicu ani zemiakovy salat nemala ☹.ale tieto vianoce si to teda poriadne vynahradim 🙂

weiya
27. aug 2010

@bobocka ja nelubim 😝 ale ten zemiakovy by som si dala 😀 idem teraz fasirky z koprovku robit(koprovka zo sacku) 😀

weiya
27. aug 2010

inak vcera som u nas pochodila vsetky papeirnictva a nic na oslavu som nezohnala, okrem balonov aj ten jeden stal 3koruny, 15som zobrala, ale este pojdem asi aj fialove dokupit... aj stejto stranky by somm objednala ale nechapem ako to tam maju, ani cenu postovneho pri vyplneni objednavky neuvadzaju tak nevie...keby to bolo do tych troch eur tak v pohode, ved to by som aj za bus do trnavyy do tesca dala, pisu ze postovne je 1,20-3eura a potom v podmienkach maju napisane ze ked dobierka tak plus 3volaco a ked je platba prevodom tak plus 2,80, to este ako k tomu postovnemu? 😲

kacenkalm
27. aug 2010

ahojte baby
@weiya aj mna ten clanok trochu ukludnil 😀 mala je zlatucka na tych fotkach....
@bobocka ja ked som kojila,ja som si malinko kapustnice dala,aj salat,len som nespravila taky pikantny a hrasok som vytrcla... 😀 ale polievky som si denne varievala,ale musim povedat,ze malu ked som kojila,tak mala koliku mozno 2x...viac nie...vdakabohu....co som citala niektore mimina placu od rana do vecera,co maju bolesti,aj cele noci....to su strasne tie koliky 😒
my sme tiez malej nakupili ruzove a fialove balony,tusim aj par farebnych mame...
a uz ked hovorite o jedalnicku,tak mi dnes robime kuraciu polievku a kurca s plnkou...mnaaam 😵 😵 ale aj fasirky by som si dala 😀

lujsa
27. aug 2010

@weiya mala je krasna na tych fotkach,uplne retro 🙂 To 2,,8EUR nie je plus k postovnemu,ale to je cena postovneho,ak im zaplatis prevod pred odoslanim balika,aspon tak to mavaju inde 😉

@bobocka ja som chcela tiez drobca obliekat do zelenej,ale necakane ma modre oci a ovela viac mu pristane modra,tak mam stale nutkanie kupit modru...Teraz sa mi paci jedna zimna bunda,maju vojensky zelenu a tmavo modru,ta zelena je krajsia a bola by aj pre pripadne dievcatko,ak by sa skombinovala s ruzovou...aaale mna to taha k tej tmavo modrej a k tomu cervenu ciapku rukavice,ale nikde cervene nemaju.Takze ja som ako tvoj mangel,tiez vsetko modre kupujem...A chlpatku maju na jesen bud bleduckomodru,alebo tmavohnedu a zas neviem aku a ci vobec nejaku kupit 😀

Baby,ja kapustnicu milujem,hned by som si dala,kedze som ju od narodenia nasho drobca nejedla-ani na Vianoce,presne ako bobocka 😀 Nas drobec bol citlivy na moje jedlo,koliky maval aj z nicoho,ja som preve tri mesiace dookola jedla len vajcovu polievku a chlieb,sunku,maso so solou,zemiaky,ryzu...Ziadne korenia,nic,ani ovocie a zeleninu...

weiya
27. aug 2010

Baby tak som nevedela neska ci sa mam smiat alebo sa tvarit nahnevano 😀 Odskocila som na zachod a ked som dosla mala nasla na stole moju bonbonieru, otvorila ju 😀 a zjedla jeden bonbon 😀 a tak sa tvarila, ze mnam mnam si mrmla, tak som jej povedala ze nechsi teda uzije, lebo zas na dlhu dobu taky bonbon nedostane 😀

weiya
27. aug 2010

baby aj u vas tak prsi?

ewwe
27. aug 2010

@weiya u nas bolo krasne a horuco, mame jarmok tak sme boli nieco poobzerat ale ceny otrasne, a tovar taky ako v obchodoch
mala nama na tej fotke chybu, aspon si zamaskrtila 😀
ja som tiez kapustnicu nejedla na vianoce, iba 2 lyzicky som ochutnala tiez sme sa trapili s kolikami 😢 nastastie asi iba mesiac ale aj tak stacilo, to bolo placu, vzdy vecer, a zaberalo iba nosenie na tigrika, pokym neodpadla z unavy 😖

luppita
27. aug 2010

@bobocka take papuce (jak mas ten link) som dnes kupila v daichmane len modre, su super, aj pevne aj ohybne. Tam boli za 4.95 🙂 Ale ako neuverite mi mame cislo 18 a este ma rezervu centimeter. Nechapem lebo su velkostou skoro ako tenisky a to su 20tky. Kupila som najmensie ake mali 🙂
Fakt pekny kompletik na zimu, ja som zatial kupila ciapku na jesen 😉
@weiya jeej super pancuchy a s tou cokoladou, vie co je dobre 🙂 U nas leje od poobedia a aj predpoved taka ze eeeee, nemam rada dazd, nic sa neda robit, von ist ☹
Baby aj ja som na modru jak na udene, nikdy by som neverila, ze ja budem mat blondave modrooke baby a ta modra mu ide k ociam. Aj pizamko som mu dnes kupila a hadajte akej farby 😀

bobocka
27. aug 2010

kocky davali ste uz drobcom baklazan? a ak ano,tak ste ho ako pripravovali?normalne len vyvarit vo vode ako ostatnu zeleninu a kuriatko ci ako?teraz idem varit na zajtra drobcovi a neviem ci sa baklazan este pred ukoncenym rokom moze 😒 kazda superrychla rada sa ceni 😀 😉

kacenkalm
27. aug 2010

@weiya jaka je mala zlata s tou cokoladou 😀 sladka pusinka 😀 nasa ta uz chodi hore-dole,jak natiahnuta na klucik...nechapem,vsak len pred par dnami spravila prvy krocik 😵
@luppita Simonko ma fakt krasne nebesky modre oci...po tatinovi?nasa ma tmavo sive,nechapem,ked ja mam hnedo zelene a priatel modre.... 😵

luppita
27. aug 2010

@bobocka ja som mu baklazan davala asi v 7m, chvilu po zavedeni prikrmov.... moc mu nesmakovalo, ale ani ja som este nevedela moc pripravovat jedlo.... odvtedy ho nemal. 🙂

kacenkalm
27. aug 2010

@bobocka ja som ho malej robila uz v 9 mesiaci a v pohode 😵 uvarila som ho,ale bez tych jadierok....

luppita
27. aug 2010

@kacenkalm hej cely je po tatovi 🙂 aj to ako mu vlasy rastu , same vrtulky ma na hlave 🙂 Ja som bola soknuta ked sa narodil, moc som myslela na babo modrooke a blond, ale neverila som, ze by nieco prebylo moje cierne geny 🙂

marusik
27. aug 2010

@bobocka baklažán papáme bez šupky,ale zatoaj s jadierkami asi od 7 či 8 mesiaca, ja baklazány milujem, tak dúfam, že aj Klára bude🙂

tinnka9
27. aug 2010

@luppita sranda, aj ja som dnes tie papucky kupovala v deichmane, ale cervene a na suchy zips (na suchy zips mali jedine cervene 🙂 ). mne sa tiez pacilo, ze pata pevna ale podrazka ohybna, maly opatok, aj je v nich dost miesta, takze v pohode aj pre babo s vyssim nartom, a nie su moc hrube, takze by sa v nich nemala nozicka potit 😉 . my mame 21-ky, ale asi 1cm rezervu este.

lujsa
27. aug 2010

@weiya paradna je Talka s tou cokoladou 😀 UZ nebudes moct odbiehat od bonboniery 😀

@luppita aj ja som tmava,skoro cierne oci-MM ma modre a ked sa drobec narodil,no klon MM.Aj nasi boli modrooky+hnedooka,aj starka so starkym a vsetky deti mali vzdy hnede oci,tak som necakala,ze prave my budeme mat modroocko 😀 Ale uz sa podoba viac na mna,vraj...

weiya
27. aug 2010

@tinnka9 aj ja by som chcela z diechmanu tie na suchy zips, ale talka este nechodi tak zatial mame asi cas 🙂 ale ako to tak poznam, ked sa mala rozchodi, pojdem ich kupit a nebudu uz 😒 asi tam radsej behnem

tinnka9
27. aug 2010

@weiya akurat som sa dnes pytala predavacky, ci ich mavaju casto, lebo sa mi celkom pozdavali. a vraj ano. ale kludne podla mna mozes kupit, uvidis, zachvilu bude bezkat sama herecka 😉 .
inak k tej farbe oci - ja aj MM mame hnedo-zelene, a nas starsi syn uplne modre 🙂.

weiya
27. aug 2010

aj natalka ma oci modre, no na fotkach vyzeraju tmavsie 😉 ja mam take svetlo modre a mm ani presne neviem ake ma 😀 on ma aj hnede aj zelene 😀 teda obe ma rovnake take hnedo zelene, nie jedno oko hnede a druhe zelene 😀 😀

bobocka
27. aug 2010

kocky dakujem za info o baklazane.uz sa vari.som zvedava,ci bude aj chutit 🙂 @weiya tak natalka nema chybu 😀 pomlsala si trosku 😀 zlata 😀 inak ja som tiez premyslala nad tymi z deichmannu.asi po ne aj ja pojdem.inak baby ja nechapem to cislovanie.misko ma labku dlhu 12cm a dnes sme skusali tenisky 10,5 cm a boli mu velke.nechapem. a sme to premeriavali krajcirskym metrom v obchode.12 cm nozka a topanky s cislom 10,5cm.toto uz teda fakt nepochopim.inak bobco vcera kupil malemu topanocky v h&m take ako conversy,stylka no su platene.dnes sme boli u bobca v shope.maju poriadne zlavy.skusali sme tieto a su perfektneeee http://eshop.sportpro.sk/produkty/detail/reebok... este maju aj vnutro extra robene pre mimi.nejaky system je tam.paradne su,no misko v nich mal dost velku rezervu,tak ich asi nevezmeme.na stranke uz nemaju jedny adidasy,no v shope este su(ale na vychode) a bobco ide v pondelok na vychod pracovne,tak tie asi kupi a potom vam foto postnem. maju sice pevnu detsku podrazku,no podrazka je tvarovana akoby krojena pri spicke,takze sa da krasne lahko ohybat pri chodzi.tazke tie z h&m pojdeme za paucky vymenit a maju take podobne ako briketa vcera postla,tie akoby ponozkove.tak tie zatial mat budeme a potom ked uz misko poriadne zacne chodit,tak tie deichmannovske zaradime.inak aj tuto zimnu bundu som pozerala http://eshop.sportpro.sk/produkty/detail/adidas... este ju nemaju nafotenu,je to nova kolekcia,ale nazivo je super. a dievcenska je este lepsia.ta je nadherna!!!vsak pokukajte stranku.maju teraz fajne zlavy 😉

bobocka
27. aug 2010

@lujsa aj my mame doma modroocko.ja mam stredne hnede vlasy a zelene oci a boboco strednehnede vlasy a modre oci a mame blondave modroocko 🙂 .ja som inak biela ako stena,nikdy som nebola dobre opalena,no bobco ma riadne dobry pigment,a zda sa,ze aj drobec to po nom zdedil. 🙂 inak baby,vcera vecer teplotka 37.3 po odcitani,nasadila som paralen sus,rano teplota 37.1 nasadila som paralen sus a vecer teplotta 37.7 a znova som mu paralen dala.uz mu ho nechcem zajtra davat,ja nemam rada lieky,ale co mam robit aby mu teplotka zmizla? ☹ ja viem,ze je to sprievodna reakcia po ockovani,ale aj tak ☹ ☹ ☹

tinnka9
27. aug 2010

@bobocka pri takejto teplote nemusis davat nic, pokial to ma len z ockovania, ona klesne. jedine ak by bol maly mrzuty, tak by som dala 😉

weiya
27. aug 2010

@bobocka joj bobo neviem ci si hned mala len pri trosku zvysenej teplotke lieciky davat 😔 nieco sa mi mari ze som citala ze to ma potom zly vplyv na ockovanie, ze telo si nemusi protilatky vytvorit, alebo ako to bolo.ale nechcem strasit...

tinnka9
27. aug 2010

@weiya mne doktorka hovorila, ze po ockovani mozem dat, aj ked bude mat len zvysenu teplotu, ale ak by bol placlivy. ich to, chudatka, boli, a tie lieky su aj od bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre