V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kuchy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathynka
17. sep 2010

@weiya vsetko najlepsie talke zlaticku k narodeninam 🙂

achalteke
17. sep 2010

@weiya i já přeju Natálce k prvním narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti 🙂

ewwe
17. sep 2010

Natalke vsetko naj naj lepsie zelame k prvym narodeninkam 😀 😀 😀

weiya
17. sep 2010

@kathynka @bobocka @achalteke
@ewwe Talka dakuje a posiela pusu 🙂

weiya
17. sep 2010

@kacenkalm vsetko najlepsie prajem tessy k narodenianam 🙂

achalteke
17. sep 2010

@kacenkalm i já se připojuji s gratulací malé 😉

kacenkalm
17. sep 2010

@weiya dakujeme,aj my zelame malej Natalke vsetucko naj 😵
@achalteke dakujeme 😉

luppita
17. sep 2010

@kacenkalm vsecicko vsetko najlepsie k narodeninkam zelame Tereske, nech je zdrava, stastna a nech vam robi veliku radost 🙂

@weiya Aj tvojej princeznicke vsetko len to naj naj naj zelame, vela vela zdravia, stastia, lasky a pohodicky do dalsieho rocika. 🙂

Aj vcerajsim oslavencom prajem vsetko dobre do zivota, nech vam vase fesandi robia vela vela radosti 🙂

weiya
17. sep 2010

@kacenkalm
@luppita dakujeme 🙂

tinnka9
17. sep 2010

@kacenkalm aj ja sa pripajam ku gratulacii, vsetko naj malickej prajem 🙂

kathynka
17. sep 2010

@kacenkalm aj my s yoanom posielame velku narodeninovu pusinku 🙂

bobocka
17. sep 2010

@kacenkalm pripajam sa aj ja ku gratulantom a malickej Tessie zelam vsecicko dobre 🙂 happy bday princezna 😉

kathynka
17. sep 2010

tak ten nas yoan je vazne na baby, je to jasne 🙂 jak som pisala minule, ze dal jednemu chlapcovi facku za to, ze mu dal pusu, tak dnes sme boli opat s nasou malou susedkou terezkou a ked sme sa lucili, tak som maleho naklonila k terezke, ze jej da pusu na licko...terezka drzala jak hluchy dvere a yoan potom na mna pozrel s totalne blazenym usmevom 😀

weiya
17. sep 2010

@kathynka zlaty 😵 🙂

ewwe
17. sep 2010

@kathynka dobry je ten tvoj yoan
dnes sme s mamou piekli na zajtrajsiu oslavu tortu, celkom sa nam vydarila, ale bolo s nou babracky 😝

kathynka
17. sep 2010

@ewwe uau, to je ale krasna torta, vy ste riadne sikovne 😉 a aka je vo vnutri?

tinnka9
17. sep 2010

@ewwe paraaaadna, klobuk dolu, ste sikovne 🙂

petraas
17. sep 2010

vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetko len to naj, naj, najlepsie a najkrajsie, vala usmevu na tvaricke a zdravicko🙂

@ewwe no vidim ze torta sa vydarila🙂 krasna je🙂

baby tak Sofi spala po ockovaniu od 19:30 do 7:45 a ked sa zobudila tak pohoda klidek a ani nozicky uz neboli zapalene...cez den v pohode a okolo 15 tej to zasa zacalo plac a plac a tak sme dali nurofen, ten zabral a zasa pohoda...teraz zasa spinka od 7:30 tak som zvedava ze ci potiahne az do rana...
inak zajtra ani neviem ci mam s nou ist na plavanie...
zajtra mame narvany den...rano skoro vstat ist na nakup, potom s Nelly na plavanie, z plavania ju zaviest dom a rychlo pre tortu, potom spravit vyzdobu potesit sa s darcekmi, pofotit a utekame na jarmok...to uz bude pomali vcer tak jarmoku si velmi neuzijeme

ewwe
17. sep 2010

@kathynka dnu je krem slahackovo cokoladovy a banany 🙂 moja oblubena kombinacia, aj mne sa torta velmi paci, ale nabuduce uz dam asi upiect do cukrarne, kuchyna u nasich je zbombardovana, ja unavena ako kon 😝

weiya
17. sep 2010

@ewwe paradna torta 🙂 sikovne ste s maminkou 🙂

weiya
17. sep 2010

@ewwe a napln mnam mnam, urcite bude taka dobra ako dobre vyzera 🙂)

weiya
17. sep 2010

baby tu je nasa tortoska 🙂 , hadam to nie je jej posledne foto, lebo nejako sa mi rosi v chladnicke 😒

weiya
17. sep 2010
zuziiiicek17
17. sep 2010

@kacenkalm
@weiya prajem babikam vsetko najnajnaj naj ,aby boli take zlate princezne i nadalej a aby vam robili radost 😵

prajem vsetko naj aj vcerajsim oslavencom 😵

ja viem ,ze sem zase malo chodim ,ale ja som uplne v riti 😔 v noci som vobec nespala ,lebo sa mi ex vyhrazal ,ze sa zabije ,pisal aj rodicom aj sestre ,ze sa s nimi luci .jeho sestra mi volala ,ze ak sa zabije ,tak mi vzivote neodpusti atd ☹
musela som mu hucat do hlavy celu noc 🙄 ze ma mysliet na Miška a ze sa ma chovat ako otec atd ...a potom som sa nasrala a povedala som mu ,ze nech sa zabije ,ale az potom ked mi vrati vsetky peniaze 😕 tak sa potom ukludnil ...
ale este som nespala a hotova som .cely den som nic nejedla vobec ,lebo mi je zle ...

zuziiiicek17
17. sep 2010

@weiya to je chutnee 😵

zuziiiicek17
17. sep 2010

@ewwe fakt sikovnice ste 😵

weiya
17. sep 2010

@zuziiiicek17 dakujeme 🙂

weiya
17. sep 2010

@zuziiiicek17 talka je blazon do maciek, preto ta kitinka 🙂 cely den nic ine nepocuvame, len ccc ccc cica 😀 a na stene mame nalepky takych maciciek, tak ich cez den casto chodime kontrolovat 😀

krasnulka
17. sep 2010

@kacenkalm
@weiya Terezke a Natalke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre