V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
15. feb 2010

nazdar, tak jsem si dnes koupila parní hrnec a budu v něm vařit příkrmy, jsem zvědavá jak to bude chutnat

leninek99
15. feb 2010

Ahoj všem,
nevim kdo měl na starosti tabulky,tak rádáa bych kdyby jste potřebovali něco doplnit a fotky,zda ten kdo to má nastarossti se mi ozval přes IP a já mu to nějak vše pošlu...
moc Vás obdivuji,že máte čas chodit na Mk,já jsem ráda vůbec za to,že mé dítka mi dovolí spát🙂
tak tu už moc nebývám,ale kdyby měl někdo zájem o kontakt tak pře IP bych poslala jaký mám profil na FB🙂
mějte se maminky

loren
15. feb 2010

ahojte prosim vas mate deti stale vo vajicku v aute? dcerka sa mi tam uz nohami nezmesti ma ich vytocene dohora ako je jej to kratke

kesika
15. feb 2010

Ahojte, u nás už sa spí. Skúsili sme zase kašu, ale tentoraz pred šiestou a po hodine, keď sme okúpali, som ešte kojila, tak uvidíme ako bude papať.
Akte, aký ten hrniec máš? Aj ja chceeeem 😵

achalteke
15. feb 2010

kesika jestli myslíš mě tak je to no name z tesca, byl mi doporučený a je super!!!! Vařila jsem v něm dnes zelené fazolky a brambory a paráda - jsou mnohem chutnější než z hrnce a zůstala jim krásná barva 😉 jo stál asi 800

kesika
15. feb 2010

Achal jasné, že myslím teba, to len šifrujem 😀 😀 😀
Takže nemám študovať žiadne značky a kúpiť no name 😅 Jeee, super!

achalteke
15. feb 2010

no podle mě princip všech těch hrnců je stejný - vaří v páře a vaří tak stejně hrnec za 800 a stejně tak za 1500, navíc pro tesco tyhle hrnce vyrábí snad nějaká značka ale nevim přesně jaká...

kesika
15. feb 2010

Zajtra okuknem naše Tesco 😀 Normálne si mi urobila chuť na tie fazuľky 😝

leninek99
15. feb 2010

Nechcete mi nějaká poslat odkaz ať dělám co dělám nemohu Vás na FB najít☹

saza007
15. feb 2010

loren - nas maly sa este zmesti, a to je dost dlhan. Ak sa mu v aute nepaci, tak sa snazi nozickami odsuvat od sedacky, ale vacsinou ho to rychlo prejde.

tlenka
15. feb 2010

ahojte... tak som sa trosku odmlcala, kedze mi dosla sestra z BA na vikend,...
nasa Alex spinka uz vyse pol hodinky, predtym sme sa kupkali, napapala sa, zaspala a spinkat uz sa bude do tej 6 rana, ako vzdy...
dnes mala mrkvicku s jablckom, odzajtra zaciname hruskou 2 dni a potom 2 dni hruska + banan... cely januar sme mali zeleninovy..
inac teraz maju tusim do 17.2. akciu v lidli na plienky mini, maxi a junior Toujours.. 1 balik 4-9 kg ma 56 ks, ked kupis 3 bal. /168 ks plienok/ je to za cenu 17,98 Eur... kupili sme ich a mozem povedat, ze su ozaj super
🙂

ewwe
15. feb 2010

cafko

tlenka
15. feb 2010

ahoj ewwe 🙂

ewwe
15. feb 2010

ahoj tlenka 🙂

ja som parny hrniec predala pred vianocami, stal mi v skrini asi dva roky, 1x som na nom varila, bol to darcek od mm na vianoce, 😝 odvtedy uz vie ze spotrebice pod stromcek NIE 😀

tlenka
15. feb 2010

hehe... ako sa mas? ninka uz spinka?

achalteke
15. feb 2010

ewwe čoveče že jsi mi ho nenabídla 😀

ewwe
15. feb 2010

achal nepytala si 😀

tleni hej nina uz spi, normalne nechapem uz treti den ju dam do postielky, odidem a ona neplace, trocha sa povrti a zaspi
no ja ju chodim aj tak kontrolovat bo sa mi to nezda 😀

ale keby nieco tak som tu nic nepisala, ak by o chcela nina citat

achalteke
15. feb 2010

ewwe u nás je to taky tak, zabalím, dám pusu, pohladím on se otočí k medvídkovi a spí 😵 😵

tlenka
15. feb 2010

heh... ok, neboj, neprezradim ta...
a spi ti stale rovnako, ma uz svoj rezim?

ewwe
15. feb 2010

no snazim sa nejaky rezim zaviest
kupanie v rovnakom case a potom kasa a spat
cez den je to horsie, lebo nie v rovnaky cas chodim von a tak

achal no ale ja si na to nemozem zvyknut, aj mi je jej luto taku samu ju nechat v spalni 😀

tlenka
15. feb 2010

nasa si nasla nejako svoj rezim od noveho roku, tak som rada...

achalteke
15. feb 2010

ewwe máme to podobně, před koupelí kaše po koupeli ještě mlíko, chvilka hraní a mazlení a pak spánek
no já přiznávám že tam taky občas nakukuju 😀

ewwe
15. feb 2010

achal 😀 😀 😀

tleni a vy uz mate rezim?

tlenka
15. feb 2010

ano ewwe.. od noveho roku si nasla svoj cas kedy spinkat... spi tak pred tou 8 hod., o 11 h. /+ - 15 minut/ a potom o tej 15 hod. a vecer medzi 19.30-19.45 do tej 6-6.15 hod. rana, vonku chodi vtedy vlastne, ked ma spinkat

simonova815
15. feb 2010

jej baby, ja som tu nebola mesiace!
ako citam rastiete a uz aj papkate prikrmy 🙂
my sme este stale len na mlieku, ale uz o take dva tyzdne pomalicky zacneme aj my s mrkvou.
Sranda, ze starsia v 5,5 mesiacoch uz veselo papala, a tato je mamina mazulka, len mliecko.
Sice sme uz od silvestra zaradili aj umele, lebo slabsie priberala, ale teraz je zasa ako fasiangovy pampusik 🙂

ewwe
15. feb 2010

tak ja uz idem chrniet, dobru noc

tlenka
16. feb 2010

dobre ranko... tak alex ma po rannom spanku asi, zaspala o 7.45 a nas "mily" sused zacal vrtat o 8 hod. a vyzera to na dost dlho, takze mu dakujem

klya1
16. feb 2010

Dobre ranko, my sme v najme v novostavbe a tu sa veru vrta kazdu chvilu, tak to pozname velmi dobre. Ja mam dokonca podozrenie, ze nas sused tu ma nejaku kameru, lebo zacne vrtat vzdy hned potom, ako malu ulozime 🙄

tlenka
16. feb 2010

no my sme v starom baraku, ale tiez ma vrtanie na dennom poriadku stale cez vikend a presne vtedy, ked mala spi, to je na porazenie... nastastie prestal neskor, takze sa jej podarilo zaspat a este spinka, tak mi odlahlo..

akinom55
16. feb 2010

Dobré ránko,
tak u nás sa už 2 deň zhadzuje sneh zo strechu a sú to rany ako hrom... asi to tam odsekávajú 😒
Navyše ma dnes príšerne bolí hlava, príde mi akoby som mala tú najhoršiu kocovinu na svete.... 😕

Inak odkedy dávame na večer malej UM tak prespí krásne celú noc... a ideme dnes na poslednú leckiu plávania, tak mi je to až ľúto lebo malej sa to strašne moc páči.... asi si vyberiem i nejaký kurz pre väčšie mimčá od 6 m a pôjdeme tam 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre