V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
28. jan 2011

@veronika2108 netaraj,aky spehun 🙂 staci ked sa predstavis tej kathynke.ona potom povie ostatnym maminkam,ze sa dalsia hlasi.uz viac maminiek sa k nam takto pridalo 🙂 a ja sa za teba prihovorim 😉 s tym nebude ziaden problem.len ona je ta,ci skupinu zalozila a teda ona aj novych clenov potvrduje 🙂

kathynka
28. jan 2011

@veronika2108 a bobocka ma uplnu pravdu 🙂 tak sup-sup male predstavenie o sebe mne do ip, prejde to malou porotou ostatnych maminiek a budes nasa 🙂 vies, my sme sa tak dohodli, ze kazda nova maminka mi musi o sebe aspon par riadkov napisat, ale urcite nie preto, ze ta povazujeme za nejakeho spiona alebo co...a neboj, su tam aj ine maminky, co nemaju vela casu a prispeju len sem-tam...

veronika2108
28. jan 2011

@bobocka ako nie v zlom som to myslela, len to ze by som vela neprispievala vies ako 😉 oki ,tak idem napisat kathynke teda 🙂 hadam to bude ok 😵

veronika2108
28. jan 2011

@kathynka tak uz ti idem napisat nieco o mne.. 🙂

bobocka
28. jan 2011

@veronika2108 ved mna ani nenapadlo to v zlom brat 😉 u nas v teme su stalice co prispievaju denne(ako ja zavislacka 😀 ) a su tam aj maminky co prispeju raz za dva tyzdne.to je v pohode 😉 vsak pockaj ked spoznas baby,budes aj ty vypisovat jak cinsky pisar.strasne zlate kocky su tam.nikdy sme sa nevideli nazivo(az na dve maminy co byvaju v mojom meste),no aj tak mam z ostatnych kociek pocit,ze sa pozname roky 🙂

veronika2108
28. jan 2011

@bobocka tak to je super, ked si super vsetky rozumiete, hadam medzi vas zapadnem aj ja 😉 uz som poslala ip kathynke. prajem pekny vecer. ked uz nie dnes tak zajtra sa ozyvam 🙂

bobocka
28. jan 2011

@veronika2108 fakt sme velmi dobra skupinka 🙂 ja som veeelmi spokojna.ked som mala pokazeny pocitac a nemohla som babam napisat,tak mi chybali.fakt mi chybali.tak velmo ich mam rada.ten kontakt s nimi je pre mna veeeelmo dolezity 😉 vsak uvidis sama ake su zlate 🙂

weiya
28. jan 2011

@bobocka aj ty si nam vtedy chybala,hlavne som nemala s kym ponocovat sem tam 😀

bobocka
28. jan 2011

@weiya ooooh,ty si mila 🙂 veru ja si uz neviem predstavit ani jeden den bez vas 🙂 bobco sa uz strachuje,ze jeho zena je zavislacka. 😀 ked uspime maleho,tak ja hned automaticky comp zapinam.sice sa venujem aj jemu,no comp je vzdy zapnuty 😀 😀 😀 a hned ako ide spat,tak tukam ako datel do klavesnice 😀 😀 😀

weiya
28. jan 2011

@bobocka tak to ja napodobne 🙂 so mna sa muz smeje ze som zavistla na poniku 😀

bobocka
28. jan 2011

@weiya no lenze bobco sa uz nesmeje.on sa uz niekdy fakt strachuje. a ja ho chapem.keby on sedel cele vecere do noci a vypisoval si s nejakymi kamaratmi o sporte napr,tak by som asi nebola nadsena.tiez by som mala obavy.to je normalne.esteze mame vsetky taku nevinnu spolocnu temu-nase deti. 😉 to mu vzdy hovorim,ze ja to robim koli malemu,ziskavam info.keby nebolo konika tak neviem ani tretinu z toho co viem dnes.ale samozrejme,ze teraz som uz na koniku aj koli sebe. 🙂 mne je s vami dobre.jasne,ze nasa hlavna tema su nase deti a starostlivost o ne,no nepiseme si len o nich 🙂 uz je to aj o nas a ja mam pocit,ze som vdaka koniku ziskala par fakt zlatych kamaratok 😉 sila ako si niekto moze tak dobre rozumiet s niekym ,koho nikdy v zivote nestretol 😉

weiya
28. jan 2011

@bobocka presne s tebou suhlasim 🙂 mne by sa to tiez nepacilo,no mame my aj chapavych manzelov,inac sranda ze si piseme vo verejnej 😀

bobocka
28. jan 2011

@weiya 😉 hybaj do sukromky,tiez neviem co na verejnej strasime 😀 😀 😀

luppita
29. jan 2011

@weiya 😀 @bobocka 😀

weiya
29. jan 2011

@luppita 😀

siusinocka
19. jún 2011

najdu sa tu detičky narodené 21.9?

siusinocka
5. júl 2011

čaute baby ešte funguje táto skupina?

weiya
5. júl 2011

@siusinocka ahoj,uz sme davno v sukromnej 😉

bobocka
5. júl 2011

@siusinocka ahoj mamina.sme v sukromne ako ti uz weiya pisala.vola sa myslim september/zari2009.zakladatelkou je kathynka,tak ak by si medzi nas chcela patrit,tak jej napis nieco o sebe a dietatku a tak 🙂

krikina
28. júl 2011

Ahojte dievcata-maminy, moja mala sa narodila 23.9.. Rady by sme sa pridali do vasej skupiny, sme z BA.

bobocka
28. júl 2011

@krikina ahoj mamina.uz sme v sukromnej teme- september/zari 2009,kde je zakladatelkou kathynka.nie je vsak problem sa pridat.staci ,ze napises kathynke ip nieco o sebe a malej 🙂

salma22
17. okt 2011

zienky myslite ze uz mozem malej kupit topanky na zimu mam pocit ze je v botaskach uz zima ....co myslite vy ste uz kupovali topanocky?

weiya
17. okt 2011

@salma22 ahoj,jasne mozes uz kupit,my uz mme kupene 🙂 a pomaly ich uz aj nosit mala zacne 🙂

salma22
17. okt 2011

@weiya este jej ich neobuvas?

weiya
17. okt 2011

@salma22 este nie,ale uz by som obula keby ideme von,mala e teraz chora...

salma22
17. okt 2011

@weiya tak potom uz je asi aj na case jej ich kupit ..... skoro sa uzdravte nech sa mala sa tesi z novych topanociek 🙂

weiya
17. okt 2011

@salma22 diki 🙂

salma22
17. okt 2011

@weiya 🙂

salma22
18. okt 2011

tak my uz sme pripravene na zimu cizmicky su uz doma moze prist prvy sneh 🙂

salma22
21. okt 2011

ako obliekate svoje deticky uz im davate zimne veci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre