V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
25. dec 2010

@weiya na tom hrnceku je taka gumena hovadinka http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-260...
dole obrazok v okienku 1. 🙂

luppita
25. dec 2010

@weiya my sme tiez este ani jednu nerozbili, proste davam bacha, napr kamos, dal svoje dcere sklenenu flasku ked isli von a len co vybehla, tresk na zem, flasa KO a mala dorezana... tak toto by som isto neurobila, ale doma a pod dozorom, ked dopije beriem mu ju 🙂
ja som na zaciatku na tom avente stale davala prec tu gumu, uplne som sa rozculovala , ze za take prachy a furt to rozsrobovavat ked som chcela dat malemu pit a aj tak sa skoro utopil v tom ked sa napil.... proste magorko som bola, kym ma kamoska nevysmiala a vysvetlila mi to. Ako aj nam to obcas kvapkalo, ale zistila som, ze ked tu gumu aj sucak riadne vysusim a tak uzavriem tak nekvapka, ale ked to bolo mokre tak to kvapkalo...

weiya
25. dec 2010

@luppita ano lupi viem o tom aj ju tam davam,ale aj tak tecie 😀

luppita
25. dec 2010

@weiya hmmm tak to by ma stvalo, najma ked to nestoji malo 😒 ja som velmi spokojna s tym so slamkou, som myslela, ze ked to nezavriem a drobec to prevrati, tak, ze sa to vyleje.... ale ma to taky fajny tvar , ze ani kvapka 🙂

weiya
25. dec 2010

@luppita a o slamkovom my ni nehovoer 😀 my mame tu canpoolku a ta nam tiez tece jak besna,este aj obliat sa s nu lubim ked slamku vytahujem 😀

luppita
25. dec 2010
luppita
25. dec 2010

@weiya ja som si myslela , ze to bude tiect jak slak, ze naco je nam taka hovadina, ale tato to moc chcel pre drobca.... a som bola milo prekvapena, ze nic, aj ked som ho uplne doplna dala aj tak zazracne netecie 🙂 nechapem, ale funguje to 🙂

luppita
25. dec 2010

@bobocka podla mna ten pribor by mohol byt OK, ved ten ohrievat nebudes a malemu ani vriace jedlo isto nedavas, tak by to nemalo reagovat, asi 😒

joj babenky smutno mi je, tatik nam dnes odisiel na 2 dni do ziliny pracovne.... taka som nastvana, ved su sviatky sakra sakra sakra, idem si dat asi vinko na nervy a samotu..... nazdravie

petraas
25. dec 2010

@luppita tak tu flasu mame aj my a som spokojna vobec nekvapka...za to ta canpolka co @weiya pise tecie a neraz som sa taktiez s nou obliala pri otvarani...ale teraz uz v pohode som na to prisla ako otvarat...

weiya
25. dec 2010

@luppita mhmh vyzera tusim podobne ako ta canpool flasa 🙂)) luppi na zdravie,by som si vinco aj s tebou dala ale neska som si dala par stamrlikov puncu,tak netreba to prehanat 😀

bobocka
25. dec 2010

baby to co mate za canpolky? mne netecie vobec.jasne,ze ked nalejem do flasky vodu a idem ju zavriet,tak sa do slamky pri ponore do kvapaliny dostane voda a teda pri zakrucani ta voda zo slamky vytecie,ale potom uz netecie,iba ak ju misko otoci naopak a trepe nou 😀
@luppita kaslem ja na ten pribor,malemu ho nedam,nebudem riskovat 😉 a inak viem ako sa citis.bobco ide v pondelok do kosic a v stredu vecer az pride,potom je 4 dni doma a na dalsi tyzden od pondelka do piatku je prec ☹
baby tak my sme dnes pokracovali vo vianocovani.boli sme u svokrovcov.od babky sme dostali 50 euri,od svokry znizenie nasho dlhu u nej o 600euri (zlata 😉 ),ja som dostala sadu do kupelne a sladkosti,bobco dostal mikinu nike6.0,sladkosti a trenisovu raketu,misko dostal ten stanovy domcek krtek,vkladacku playskool,dve knizky a supravu od bessu mikinu s kapuckou a teplaky 😉 a dostali sme kalendar od svagra s miskovymi fotkami.uuuzasny je 😉

ewwe
26. dec 2010

baby kukam na vase fotky, pokupili ste detom tie kuchynky, ja som rozmyslala tiez, ale nieje to este skoro pre take deti? od kolko rokov tie kuchynky su vlastne odporucane? a este chcem stan pre ninu s takym tunelom, niektora ste tu davala niekedy link, viete o nejakych s dobrou cenou?

bobocka
26. dec 2010

@ewwe tych stanov je strasne vela.v all toys maju myslim za 26euri.zalezi od toho,kolko chces na to minut. http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domceky-a-stany...
a co sa tyka tych kuchyniek,ja si myslim,ze je fajn,ze to uz kocky kupili ,no po pravde,detvaky tieto vianoce az tak este nevnimaju.taketo velike darceky by som kupovala neskor,ked to uz deti budu vnimat viac.ja som chcela aj magneticku tabulu a velike auto a stavebnu dielnicku...no maly by to este nevnimal a preto si taketo darceky nechavam na dalsie a dalsie vianoce.ked uz bude maly hikat,ze co to dostal 😀 ved ako chce clovek topnut takyto velky darcek? 😀 😀 😀 uz len zivym zvieratkom asi 😀 😀 😀 inak to som uz zacala riesit,ze ake zvieratko malemu zadovazime,ked cas bude.ja nechcem hned psika,s tym su starosti a maly y sa o neho nevedel este tak starat,ako ked bude mat 10 rokov napr.tak som rozmyslala nad zajkom,to je super krasne,no som tu na jednej teme o tom citala a vsetci co to maju doma odradzaju od kupy,ze to smrdi,ze ked je zajo malicky,tak sa neda urcit,ci je to samec ci samicka a ze samcekov moc strasne smrdi 😒 radili tam pieskomila alebo tie male vevericky..no ja neviem ci chcem nieco take.to uz skor skrecka ci morca.mne sa celkom korytnacka zapacila,s tym starosti nie su 😀 uvidime pri som nakoniec skoncime 🙂

ewwe
26. dec 2010

@bobocka ty uz takto rozmyslas? ja som blazon do psov, ale viem ze v panelaku je to narocne, hlavne vencenie
mne sa tie kuchynky velmi pacia, ale zda sa mi to velmi skoro, popravde ja sa najviac tesim, ze ked mi nina uvari kavicku a budem ju pit v spolocnosti plysakov a babik 😀
nad tou tabulkou som tiez rozmyslala ale tiez sa mi zda skoro, hlavne ked ja chcem aby s perom prisla do styku, co najneskor- desim sa popisanych stien 😀 , ale zasa ten domcek chcem kupit, lebo nina strasne rada podlieza stol, stolicky, teraz ma iba krabicu, len tak na skusku, ci ju to bude bavit, no a ma velky uspech, tak chcem domcek s jednym tunelom, asi tak max. do 30€, len som pocula, ze su velmi nekvalitne, ze sa trhaju, tak musim dobre vybrat

zuziiiicek17
26. dec 2010

Ahojte 🙂 čítam ,že ste mali všetci pekné Vianoce 😵
@weiya uprimnu sustrast 😒
My sme mali také Vianoce všelijaké no .Stromček máme pidi malý a Miškovi sme dali darčeky pred večerou ,lebo on by nevydržal tak dlho sedieť 🙂 veď tak či tak tomu nerozumie ešte ,
Ja nejak tie Vianoce neprežívam ,teda skôr negatívne .Odjakživa ich nemám rada .
Miško dostal drevené kocky ,toho psíka od FP z Tesca a magnetickú tabuľku .Tá ho baví asi najviac 😵 Síce miško už kreslí aj na papiere ... na steny sa ani nesnaží našťastie .Vždy keď má ceruzku v ruke tak hľadá papierik a čmára 😵
Inak ,ja sa dnes idem baviť trochu na diskotéku ,tak sa vytešujem 😅 Miško mi síce nespí celú noc ,ale babka to zvládne .Vlastne na Miška platí .že keď cicku nevidí ,tak ani nepýta .
Tak vám prajem ďalšie krásne dni ,ja sa ešte ukážem .Snáď aj častejšie 😉
Mimochodom ,my máme psíka aj mačku ... Teda sú síce von ,keďže máme veľký dvor ,ale je to super .Miško má zvieratká veľmi rád .Mačku som sa síce trochu bála k nemu pustiť ,aby ho neškriabala ,ale ona sa v jeho prítomnosti ani nepohne 🙂 nechá ho ,nech s ňou robí čo chce a to ju fakt šikanuje 😀 To skôr šteniatko sa s ním chce hrať a skáče ,ale dávam pozor .

zuziiiicek17
26. dec 2010

Ahojte 🙂 čítam ,že ste mali všetci pekné Vianoce 😵
@weiya uprimnu sustrast 😒
My sme mali také Vianoce všelijaké no .Stromček máme pidi malý a Miškovi sme dali darčeky pred večerou ,lebo on by nevydržal tak dlho sedieť 🙂 veď tak či tak tomu nerozumie ešte ,
Ja nejak tie Vianoce neprežívam ,teda skôr negatívne .Odjakživa ich nemám rada .
Miško dostal drevené kocky ,toho psíka od FP z Tesca a magnetickú tabuľku .Tá ho baví asi najviac 😵 Síce miško už kreslí aj na papiere ... na steny sa ani nesnaží našťastie .Vždy keď má ceruzku v ruke tak hľadá papierik a čmára 😵
Inak ,ja sa dnes idem baviť trochu na diskotéku ,tak sa vytešujem 😅 Miško mi síce nespí celú noc ,ale babka to zvládne .Vlastne na Miška platí .že keď cicku nevidí ,tak ani nepýta .
Tak vám prajem ďalšie krásne dni ,ja sa ešte ukážem .Snáď aj častejšie 😉
Mimochodom ,my máme psíka aj mačku ... Teda sú síce von ,keďže máme veľký dvor ,ale je to super .Miško má zvieratká veľmi rád .Mačku som sa síce trochu bála k nemu pustiť ,aby ho neškriabala ,ale ona sa v jeho prítomnosti ani nepohne 🙂 nechá ho ,nech s ňou robí čo chce a to ju fakt šikanuje 😀 To skôr šteniatko sa s ním chce hrať a skáče ,ale dávam pozor .

weiya
26. dec 2010

@ewwe nasa je pisana,od 18 nesiacov,malej sa asi paci,sme varili spolu,su k nej aj riadiky tak som jej ukazovala ze ako sa kraja s nozikom a vidlickou a potom chodila po byte a vsetko krajala 😀ale skovam dnes este tie pribory,lebo to je po celom byte 🙂)) 🙂)) mame ju v domceku a teda z toho je nadsena,aj ked nam stvrtku obyvky zabera,nelutujem ze to dostala,lebo zatial ma s neho fakt radost,otvara okna dvere stale sa tam chodi skovavat

ewwe
26. dec 2010

@weiya hej videla som na FB, krasny domcek a aj kuchynka, ja by som sa tiez tesila z takeho jeziska 🙂

luppita
26. dec 2010

@ewwe aj mne sa velmi pacia tie domceky s tunelom, ale uz by sme to nemali kam dat 🙂

u nas sa tiez dnes pokracovalo s vianocami, sme boli u dvoch mojich babiek, simonko podostaval vela darcekov, knizku, taku motorku odrazadlo (moc som to chcela malemu na jar ), deti sa na tom vedia riadne vyjasit... aj slipky dostal, auricka a vrtulnik, plysaka a peniasky, aj ja som dostala knihu, som zvedava kedy sa k nej dostanem a aj tricko a rukavice a obliecky na postel.... ani som si nemyslela , ze take stedre vianoce budeme mat (najma maly). inak mojej mamine sa velmi pacili tie otlacky, uplne nadsena bola z toho a ked zistila, ze su tam magnetky a da sa to dat na chladnicku, uplne jejkala (ako simi ked stromcek zbadal) 😀

luppita
26. dec 2010

@bobocka krasny kalendar ste dostali, to je skvely darcek (asi dam aj ja urobit na buduci rok taky obom babkam) 🙂

kathynka
26. dec 2010

@bobocka paradny je ten kalendar, fakt 🙂
@zuziiiicek17 chichi, ja som vedela, ze sa das ukecat a prides nas pozriet 🙂

petraas
27. dec 2010

@bobocka ten kalendar je super...ja som dala pred rokom spravit z fotiek ked sa Sofi narodila a bolo to uzasne pozerat kazdy masiac aka bola a aka je teraz...akurat vcera som zasa robila na rok 2011 maju akciu 50= tak to musim poslat...
@ewwe skoro ci akurat podla mna to zalezi od dietatka...su kuchynky uz od 1 roku no my sme kupili od 3 rokov lebo tie od 1 su dost male a to by som musela neskor zasa novu kupovat...tato je dost velka ale Sofi sa s nou paradne zahraje...ja som ju este nechcela kupovat az tak na velku noc alebo skor na narodeniny ale cez rok sa to tazko zhana nieje to velmi vidno v obchodoch a tak sme ju kupili nakoniec teraz...Sofi strasne rada vari, pomaha mi aj v kuchyni ked varim...poviem jej ze podaj cesnak alebo podaj zemiaky a ona ide do skrinky a prinesie mi co po nej chcem...taktiez so mnou miesa alebo tak....celkom ju to bavi tak sme jej kuchynku kupli nech moze sama varit a teraz furt len vari🙂)))
@bobocka uz ako som pisala si myslim ze zalezi na tom ci ma dietatko zaujem uz teraz o taku hracku a ci nie...aj svokra nam dost brblala ked sme na narodeniny kupovali Sofinke kocik ze je to este skoro ale pekne sa s nim hrava a ked bolo teplo tak ho pekne po vonku vozila...dokonca aj chodenie pri nom dobre trenovala🙂
inak k tomu zvieratku...no ja zboznujem psov a Sofi tiez ale psa by som uz do bytu nechcela...mali sme a ked sa Sofi narodila museli sme ho dat prec...volakedy som mala skrecka, rybky...nez sme cakali Sofi som si kupila zajaca a morske prasiatko a to ze zajac smrdi nieje pravda...nam nesmrdel...no on smrdi ked mu necistis a nestaras sa on ho ale ked ho naucis na zachod a kazdy den mu to cistis tak nesmrdi...to viac teda smrdi morske prasiatko ale ked mu pravidelne cistis tak nesmrdi moc ani to...momentalne nemame ziadne zviera ale neskor kupime rybky a morske prasiatko a mozno nejakeho vtacika...ale najviac sa priklanam k morskemu prasiatku aby sa s nim mohla Sofi pohrat...inak aj o korytnacke som uvazovala ale vodna je o nicom a suchozemska je dost draha a velmi tazko sa zhana...
@weiya ten domcek je paradny...kde ste ho kupili a kolko stal??? kebyze nemame doma mamu nastahovanu tak ho hned kupim, len bohuzial je u nas mama a nemame miesta:(

weiya
27. dec 2010

@petraas na mmb,stal 127eu., to malej kupila ako svagrinna,len u nich nikdo nebol doma doobeda,a teda vlastne oni su v tedy v robote,tak by ho nemali ako prebrat,tak ho doniesol kurier hned sem a ze teda ho potom my k nim zanesieme,ale to bola krabica velka jak hovado,ani do vytahu sa to nezmestilo,ja som s tim zostala hodinu aj s malu stat dolu vo vchode,ja by som to niejkao neodniesla,lebo mm bol tiez v robote a teda neratali sme s tym ze to je take velke az 😀 tak my nakoniec to prisiel pomoct vyniest hore svokrin kolega,poslala ho z roboty a uz u nas ostal,lebo aj ten to ledva vyniesol na sieste poschodie 😀 😀 😀 tak uz u nas zostal 🙂 paradny velky je,malej sa to strasne paci al eteda mozem ti povedat ze aj nam tu kopec miesta zybera,el sak co hlavne ze sa malej lubi 😵 😵 pisem jak tatar,rychlo,sa ponahlam uz ideme za chvilku na ten pohreb 😢 malu pride strazit svokra, od rana ,kasle ako stary hrniec,tak sm jej rano boli stodal kupit,hadam pomoze....

weiya
27. dec 2010
kathynka
27. dec 2010

ja som si vcera chvilocku pisala s clarisse, tak yoan sa ma super, maju tam tak strasne vela snehu, ze ani autom jazdit nemozu, tak sa yoan kazde rano aspon sankuje 🙂 a ze chodia pozerat kazdy den aj dedkove zvieratka (on chova kone, aj chodi s nimi na sutaze, somariky, ovecky) a predvcerom sa im narodili male jahniatka, tak mi clarisse slubila, ze mi ich odfoti, to musi byt strasne zlate 🙂
yoan doma nema ziadne zvieratko...jasne, ze aj preto, ze nevedia, dokedy tu budu, ale asi by sa o to nemal ani kto moc starat...tak si uzivaju vzdy dedkove zvieratka vo france alebo u mna yoan stoji polhodku pred akvarkom a "keca" s rybickami 🙂 ona ma zvieratka tiez velmi rad 🙂

bobocka
27. dec 2010

@petraas no vsak ja netvrdim,ze ste zle kupili,ked ste tie kuchynky kupili,s tym sa uz take stare deticky ako my mame vedia zahrat 🙂 len ja osobne si taketo velke dary nechavam na neskor,ked uz bude misko trosku starsi (druhe,tretie narodeniny ,vianoce) ked to uz bude viac vnimat a z velikeho daru sa viac tesit.stoji to nemale peniaze a teraz si to fakt dovolit nemozem,tak mi to,ze misko este az tak vianoce nevnima aj hra do karat.😉 ked bude vacsi,tak dostane vacsie dary,teraz mu par malych bohate staci 😉svokra mu aj tak kupila ten stanovy domcek,ale postavime to az ked pojde stromcek prec.teraz v obyvacke isto nan miesto nie je 🙂.a ty si mala mozno samicku zajka.samcek vraj smrdi (teda jeho moc),ale samicka nie.ja sa v tom nevyznam,doma som to nemala,ale teraz v sc europa v chovoprodukte ich mali a boli superzlate a iba za 17 euri,co mi pride byt dost prijatelna cena za domaceho milacika.ale ja sa tychto hlodavcov bojim.zajac,skrecok,morca...nech mi to maleho nepohryzie 😒 nie vzdy sa supermile podari kupit 😒 a co sa tyka vtacika,tak to cez moju mrtvolu!!! 😀 ja papagaje a andulky a ine operence doma mat nebudem.nikdy som k tomu nemala vztah a iba mi ten ich skrekot na nervy siel,takze to u nas nehrozi.rybicky su fajn,ale to nic nerobi,so strany na stranu to plava,to je dost nudne podla mna.takze rybicky asi tiez nie.ja neviem.havka by som velmi chcela,nejakeho maleho orieska z utulku,ale fakt malinkeho,takeho co mu veliky vybeh netreba.ale to az ked bude misko vacsi,teraz este isto nie.o 9-10 rokov.
inak baby ja mam hlavu v smutku.zle nedobre to s nami vyzera,peniaze nemame,tak budem musiet predat otcov byt (ja som majitelom,oco tam len byva) a kupit mu jednotku a za zvysok penazi posplacat dlzoby a este nam dost na zivot ostane.paln idealny,no moj otec je chory a ma uz 61 rokov a v byte je zvyknuty.on hlavne od susedovcov odist nechce 😢.ale teraz je sam v trojizbovom a my sme na tom tak,ze mame na uver a na najom asi na 4 mesiace a potom padla.tak ja nemozem nechat otca v trojke a ja s malym ist na ulicu.vsak to sa neda.len mi je to luto,lebo oco ma 9.1 61 rokov a na narodeniny mu takyto nemily darcek dam. 😢 on bude uplne hotovy z toho.ked som kupovala byt,tak on chcel aby som mu spisala dozivotnu najomnu zmluvu,este mi aj hovoril,ze hadam ma z bytu nevuhodis ;-/.no nevyhodim,mensi mu chcem kupit na tom istom sidlisku ako teraz je.velmi sa bojim toho ako mu to poviem.cez den na to myslim,v noci mam z toho mory 😖 ja viem,ze je super,ze je ta moznost,ze moze ist do mensieho a nam financne tak pomoct,vsak je sam.aj tak je stale len v obyvacke a kuchyni,detsku a spalen vobec nepouziva. ale aj tak mam z toho nervy 😒

ewwe
27. dec 2010

@bobocka ja som mala rybicky, mna to bavilo, ale cim viac som sa o ne starala, tk tym mi viac dochli, a vtacika by som tiez nezniesla, oni skoro rano uz skriekaju, no kto by vstaval pri vychode slnka?? he he
no blbo ste dopadli, ale ked je otec aspon trocha rozumny tak to pochopi, ved 3i byt je fakt na jedneho vela, len to ze ak je zvyknuty...no hladajte co najblizsie k terajsiemu bytu, doriti posrate slovensko, my tiez s peniazmi pomalicky dochadzame, teraz pomohli vianoce a penazne dary, ale mm musi ist tak ci tak robit vonku 😔

bobocka
27. dec 2010

@ewwe ja beriem rybicky skor ako dekoraciu,nez domace zvieratko 😀 .ja by som k rybkam isto vztah nemala.to by som mala doma,len keby misko velmi chcel.ale ak ude po mne,tak lenive zvieratka ,co nic nerobia, doma mat nebude chceit 😀 .no vsak ja som hladala jednotky blizko kde oco teraz byva.asi 2 min peso od jeho bytu som nasla jednu rozbitu jednotku za 37000euri a fakt,ze rozbitu . a asi 10 min od jeho bytu je ina jednotka,prerobena ,veeelmi pekna a za 32000.co je podla mna sakra rozdiel,ked je jedna krasne prerobena a o 5000 lacnejsia ,nez ta neprerobena.no uvidime co z toho bude..v kazdom pripade to musim dat otcovi do 2 tyzdnov vediet a fakt mam zu z toho sedive vlasy 😒

kathynka
27. dec 2010

@bobocka rybicky su fajn bobo 🙂 ja som si tiez najprv myslela, ze nuda, ale ono sa z toho casom stane vasen...mne sa dokonca podarilo rozmnozit tetry ziarive, zajtra budu mat 3 tyzdne a maju asi 3-4mm 🙂 tak dufam, ze ich dochovam aj do dospelej velkosti...
to s tym bytom ti fakt nezavidim...ale snad si to bude dat tvoj otec vysvetlit, ved ked mate dobry vztah, tak to pochopi...som si ista, ze chce pre miska len to najlepsie a urcite by nechcel, aby jeho vnucik skoncil kvoli dlhom na ulici...a viem, ake to je bat sa o strechu nad hlavou...mne sice vsetci vravia, ze jak uzasne byvam vo velkom 4-izbovom byte rovno v centre, lenze nasa babka bola uplne hlupa (teda sorry, ze to tak o nej skaredo hovorim), ale myslela si, ze ma uzasnych synov a dodrzia ustny slub, ze kto ju dochova, tomu ostane byt...samozrejme, ze ju dochovala moja mama, jednak preto, ze je dcera a este aj preto, ze je doktorka a babka uz posledne roky bola len chora...no a zavrela oci, pohadali sa este na kare, ale takym stylom, ze stryko z brna chcel od mamy aj peniaze za kyticu, lebo babka povedala, ze ona si na pohreb nasetrila, aby deti nemali starosti...tak je to teraz pravne rozdelene, zijeme tu zatial my, ale je to take ticho pred burkou...no a potom neviem, kam pojdeme...nas byt ma problem, ze aj ked je obrovsky a v centre, tak je to v podstate dvojbyt - zijeme tu 2 rodiny...a to hned straca na hodnote...vsak kto by chcel ist byvat do bytu, v ktorom je este 1 byt a predsien je spolocna? takze moc dufam, ze vam to dobre dopadne a tvoj otec pristane na tvoj napad a v novom bytiku sa mu bude pacit 🙂

ewwe
27. dec 2010

bobo mozno este po novom roku pribudnu nejake inzeraty
baby tak ja som bola dnes v tescu, no a kupila som malej gatky na leto, ked budeme trenovat od plienok 😀 na vypredaj a tricko za 1,65 no a este tu magicku tabulku, kupila som tu vacsiu za 7€, bola posledna, lebo tie male za 3€boli uz znicene, asi si na ne kreslili uz nejake deti pocas nakupov 😝

bobocka
27. dec 2010

@kathynka a ten byt mala babka v osobnom vlastnictve? lebo ak nie,tak tvoja mamka ho kludne aj bez vedomia surodencov moze odkupit,resp by bolo najlepsie,keby si to akoze ty odkupila,lebo ak by to odkupila tvoja mamka,tak v buducnosti by jej surodenci a ich deti mali na ten byt dedicne pravo.no ak by si ho odkupila ty,tak to dedicne pravo pada.divne su tie zakony formulovane.preto som nas druzstevny byt odkupovala ja a nie moji rodicia,aby po ich smrti nemohli mat ich surodenci a otcove dcery nan narok.cele je to zle s peniazmi a nehnutelnostami a rodinnymi svarmi 😠 .
@ewwe no uvidime co novy rok prinesie.mozno este nejake inzeraty pribudnu a mozno uz konecne v tom nestastnom lote vyhram 😉 a to si fajne v tecsu nakupila.vidis,musim aj ja po slipky zbehnut na to letne trenovanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre