V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

tlenka
25. jan 2010

inac som zabudla napisat, ze oddnes sa Alex zacala vo velkom pretacat z bruska na chrbatik 😵

olalka
25. jan 2010

dnes Lujza prvykrat zaspala v postielke 🙂 bez natriasania na lopte, ci nosenia. tak sa tesim, len dufam, ze jej to vydrzi 🙂

mauik83
25. jan 2010

tlenka - nadcha je co? Prdíky?

wwcko
25. jan 2010

Mauik. Rima/ryma 🙂

tlenka
25. jan 2010

mauik: ze bola prechladena-mala sopliky

mauik83
25. jan 2010

aha 😀

no nic, jdu ven s bafim a spinkat... dobrou s kobrou... 😎

pospecka
25. jan 2010

Dobry vecer mamky, neda mi to a musim se pochlubit 😅, ze necely tyden po prvnim pretoceni Zdenik popolezl!!! asi o 30cm vpred. Pasl housenku a dala jsem mu ji tak,aby na ni nedosahl a on se tak moc snazil k ni dostat,az se mu to podarilo. Do batoleciho lezeni to melo teda jeste hooodne daleko, spis to vypadalo,ze nosankem ryje postel 😀, ale to se posunul se a techniku urcite zdokonali. 🙂 Byla to nadhera sledovat. 😵 😵 😵

pospecka
25. jan 2010

Ema: ten nahrdelnik měl jeden chlapecek na plavani. Mohl mit tak 3-4mesice. Jsem si rikala,ze je ta matka trhlá davat mu bižu. 😀 a ono je to dokonce woodoo-bižu. 😀 😀 😀

rpinguin
25. jan 2010

no tu ma tie jantarove gorale celkom dost deti, ja na to neverim a doktori to tiez neodporucaju,
ja som davala homeo gulicky, nic ine, akosi som im verila, ze pomahaju, ale ci pomohli neviem 😀 , ale nejake prblemy so zubami si ani nepamätam
http://www.osanit.de/

dobruuuu

tlenka
26. jan 2010

dobre ranko, tak Alex uz spinka 20 minutiek, v noci sme spinkali, ziaden plac, takze bolest zubkov uplne vymizla, akurat, ze bola kadejako furt poprekrucana v postielke, sikmo, raz az za vankusom 😀 tak som ju musela sem-tam v noci dat do spravnej polohy

zinevra
26. jan 2010

dobre rano, nam uz se nocni spani pomalu lepsi, uz to nejsou kazde dve hodiny ale tri, tak se ted i trochu vyspim 🙂

aktekram
26. jan 2010

Dobré ránko,

wwcko: no v pračce, odepnu ty vrchní dráty a hodím to na 40°, tuto dečku jsme dostali od mé sestry, dokonce ani nehrála melodie v bryntáku a jak jsem to vyprala tak to začalo hrát. Takže to neřeším, možná je to napsané jen kvůli těm baterkám.

daniela: a otáčíš na kterou stranu?? My máme instrukce z rehabky že máme válet sudy jen jednou stranou, Péťa se otáčí na pravou ruku takže se točíme jen doprava. Jak na bříško tak i na záda.
(druhou stranu by měli děti umět až v 8-9 měs.)

tak mou nevysvětlitelnou nemoc už má i manžel, máme stejné křeče v žaludku, jen já mám vysoké horečky a on běhavku 😀 , včera jsem si vzala projímadlo a stále nic, už chápu proč děti při prdíkách tolik pláčou, bolí to fest, nejít díl jak týden na velkou. Museli jsme něco špatného sníst, tak snad se to brzy zlepší.

natali1401
autor
26. jan 2010

ahoj..ja som zabudla vcera napisat ze to bol presne rok co som si nasla // 😀 a dnes nam to potrvrdila gynda presne pred rokom 😀

a mala uz ties vstava kazde tri a nie kazde dve hodinky

petrajurinova
26. jan 2010

Ahoj. Tak u nás už jsou nemocné obě děcka i já, takže máme veselo - kašleme trio 😅

Rping, s těma homeokuličkama jsi mi připomněla, že jsme taky měli při růstu stoliček homeopatika, ale nějak jsem nepozorovala, že by to moc pomáhalo, ale možná by jiným dětem pomohly. My jsme měli : Chamomilla vulgaris 9ch

No a u nás se dneska skoro nespalo. Malá se budila co dvě hodinky kašlem a Bastík taky, ale měli to buzení o hodinu posunuté, takže když spala malá byl vzhůru starší a naopak. 😖 ☹

pospecka
26. jan 2010

Dobré ráno,
tlenka: není vankůš polštář? Ty dáváš malé polštář?
Aktekram: týden nejít na záchod to já znám velmi dobře. Pospec zásadně po cestě k moři odmítá zastavovat a já jak sedím tolik hodin, tak to na mě působí tak, že pak celou dovolenou "nejdu", takže ke konci dovolené už ani nejím, když vím, že si to povezu zase všechno zpět. 😒 😠 Zkus nějakou kompotovou šťávu ráno na lačno nebo studený mlíko, to mě doma vždycky prožene. 😅 😀 Kompot jsem si nechala donést i do porodnice, když se furt mudr. ptala jestli ... no však víte. 😀

emamamamu
26. jan 2010

pospi special pro tebe, jedu konecne domu...to byla dovolena v pekle...a taky se v cizim prostredi nevyseru😀

pospecka
26. jan 2010

Já jsem myslela, že už doma seš. 😀 Mi ten FB prostě skoro nejede, takže dočíst nereáný. A jak jedeš? Že bych Ti šla zamávat na nádraží, kdybys valila přes Brno. 😀 Mě ani tak nevadí to prostředí jako to dlouhý sezní. Se prostě ucpu. 😀 😀 Jinak teda mi včera psala kamoška z porodnice, že její malá (o den starší než Zdeník, narodila se taky v 36tt a byla skoro stejně velká jako on) váží 5,6kg 😵 . A ten můj valibuk podle včerejšího večerního vážejí se mnou mínus moje váha má 7,6kg. 😅

olalka
26. jan 2010

dobre ranko 🙂
pospec, to co mas za chlapa, ved on ta normalne tyra 😀 ved ti pokazi celu dovolenku, ked nemozes ist na zachod, nie?
dietko spi, idem na masaz 🙂

emamamamu
26. jan 2010

posp nic si z toho nedelej, musime vymyslet neco jineho...😀 z toho FB plesatim...😀
prijdu i o vase prvni lasky, nez se mi to nacte..😀

pospecka
26. jan 2010

olalka: on je prostě takovej, proto ráda jezdím, když nás jede víc aut, většinou je tam i nějakej ten kuřák ,tak se prostě zastavuje. 😀
ema: uděláme si vlastní web www.matkysdemenci.cz

pospecka
26. jan 2010

asi si udělám se Zdeníkem výlet:
http://www.babydirekt.eu/totalni-vyprodej

aktekram
26. jan 2010

pospec: kompot ani mlíko nepomohl, už jsem vyzkoušela předevčírem 😅 , dnes jdu s malou do poradny a 100% tomu věřím že se mi po cestě v autobuse bude chtít 😀 😀 😀

pospecka
26. jan 2010

akte: tak to je jasný a kdyvy to na Tebe ani pak nepřišlo, tak pak už zbývá jen jedna možnost. 😀 😀 😀

pospecka
26. jan 2010

http://www.babydirekt.eu/easy-bath-podlozka-do-... škoda, že je to jen do osmi kilo. ☹

mauik83
26. jan 2010

akte mě pomáhají jablka... 😉

a nebo to riskni a dej si nějakou příšernou kombinaci jídla... 😀 😀

posp - dnes jdu na poštu, tak pak p=ísnu 😉

pospecka
26. jan 2010

mauik: o.k.

http://www.babydirekt.eu/houpaci-otaceci-zebra uděláme si doma rodeo 😀

aktekram
26. jan 2010

Pospecka: jsem natvrdlá, ale jaká možnost??

Asi se vážně stavím procházkou k mé doktorce, zácpa je jedna věc, ale proč ty horečky a bolest žaludku.

Pospec: tuhle zebru jsem viděla u nás v hračkářství, je to mazec

natali1401
autor
26. jan 2010

pospec ze valibuk...dovol sa mi zasmiat 😀 co mame potom my - mala ma 3mes.2tyzdne a vazi 6,8kg

pospecka
26. jan 2010

akte: no, jak bych to řekla, když prcek dlouho nemůže, tak co použijeme. 😅 😀 Ale možná bych zkusila dát si teplou vanu, jestli Ti má po dobu koupele kdo pohlídat Peťu.
K té dokorce bych si zavolala ať tam ještě něco nechytneš a objednala bych se na krev.

pospecka
26. jan 2010

natali: no jo, ale my jsme šli z porodnice s 2,7kg uzlíčkem. 😀 Chodíme tři měsíce plavat a z nejmenšího na začátku kurzu je tam najednou největší a to jsou tam i děti 9měsíční a tak. 😅 Musím mu už koupit větší plavky, ty co jsem mu koupila jsou mu už malý. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre