V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
24. jan 2010

dan - krásná!!!!!!!!!!!!§ 😉

kasenka228
24. jan 2010

No fakt krasna otocka, takova elegantni. 🙂

pospecka
24. jan 2010

mauik: šupinky máme taky loupat se to nesmí, tím bys to zhoršila. Já s tím nedělám nic, ale po plavání, když měla hlavičku rozmočenou, tak jsem to nevydržela a přejela mu po ní rukou, tak toho dost zmizelo. 😅 Něco se s tím dělat má, ale dočetla jsem se to asi před měsícem, tak jsem si řekla, že když jsem to tak dlouho neřešila, tak teď už to nebudu hrotit. Postupně to mizí.

majamisutka
24. jan 2010

já četla, že po koupání naolejovat a pak oloupat.

pospecka
24. jan 2010

Já jsem k tomu info nehledala natrefila jsem na to náhodou a psali tak právě, že by se to loupat násilím nemělo, ale dál jsem to neřešila. 🙂

mauik83
24. jan 2010

když já jsem hrozná, musim všechno loupat, ďoubat... 😅 😀 ale radši to nechám, případně jemně téím olejíčkem...

lynn77
24. jan 2010

mauik, Laura to mela taky, ale asi kolem 2 mesicu, ja ji to naolejovala a pak vycesavala takovym tim pidi hrebinkem co jsem koupila s kartackem na vlasy a rikala jsem si tehdy k cemu by mi asi takovy hreben byl. Mela tu hlavu takovou cervenou, ale po par vycesani to zmizelo a uz se to neobjevilo a taky jsem ji to dloubala nehtama, kdyz jsem ji kojila, tedka uz by si to u kojeni nenechala, furt cuci co delam, tak se nesmim ani hnout 😉... popravde mne prislo, ze to trochu i smrdelo a Laura vypadala jako ze ma lehce narezle vlasy a to mi vadilo 😉

zinevra
24. jan 2010

my to mame jeste trochu na fontanele, a tam ji na to nechci moc sahat, tak doufam, ze to casem zmizi samo. jinak jsem to na cele hlavicce zuzce vzdy naolejovala a take postupne vycesavala a zatim se ji to neobjevilo.

zuzannnka
24. jan 2010

Ahojky, tak nám se dnes zadařilo a po dvou dnech neustálého tlačení,rudnutí hlavičky a fňukání se našemu Jarouškovi konečně ulevilo🙂

ovelygir: Když se Jaroušek narodil tj. 10 dní po plánovaném termínu,císařským řezem tak měl 4,5 kg. No na to že já měla šedesát a152 cmbyl opravdu macík, v porodnici ani nechtěli věřit že je to moje mimčo 🙂

tlenka: nic si z toho nedělej, já taky nevím po kom to naše miminko je. Já i manžel jsme oba spíš drobkové. Já celkem hodně. Teď mám asi tak 48 kg. Aspoň si užiješchovinkání a mazlinkování. To naše Sluníčko si moc odemne neužívá, je na mne opravdu těžký🙂

ewwe
24. jan 2010

zuzi tak gratulujeme k bobku

my sme dnes mali tiez ale s pomocou trubicky, ani tie probioticke kvapkynezaberaju 😠

kesika
24. jan 2010

Ahojte, tak my už sme zbalení, zajtra vyrážame na Kramáre 😖 Vôbec sa neteším, ale snáď nás v stredu pustia domov s dobrými výsledkami.
Šupinky máme tiež a práve som sa chcela spýtať, čo s tým, ale už ste mi odpovedali 😅

joodi
24. jan 2010

Krásný večer všem 🙂
Danielasr, kráásná otočka!! To naše Elenka ještě neumí, ale dělá jiné vylomeniny, třeba se točí v postýlce a vystrkuje nohy ven skrz 😀
Mauik, malá je supr smíšek, hrozně moc jí to sluší 😵

U nás s bobkama žádný problém není , ťuk ťuk, i když je na Sunaru. Dávám jí feniklový čajík, cucne si každý den někdy víc někdy míň 🙂

kocanda2009
24. jan 2010

ahojky, jestli resite supinky na hlave tak nam doktorka rekla uz na zacatku ze mame koupit sampon Linola, a uz jich mame jen trosilinku vepredu, asi 14 dni jsem je vycesavala hrebinkem s pomoci olejicku ale jinak to ten sampon suprove odstranil
vcera se nas prcek asi inspiroval 6ti mesicnim miminkem co sme se s nim videli a dneska nam ukazal ze uz se taky umi otocit 😀 akorat to asi bude problem pri prebalovani, jak ho rozbalim tak okamzite lezi na boku a jede dal na brisko 🙂))

kesika
24. jan 2010

danielasr: Krásna otočka! 😅

lovelygirl
24. jan 2010

s tou linolou potvrzuji, máme takovou olejovou lázeň do vody, protože máme problémy s pokožkou, má ji dost suchou a náchylnou, pořád nějaké pupínky nebo fleky.. a navíc se pak to miminko nemusí mazat, je krásně heboučké 🙂

pospecka
24. jan 2010

Toto jsem dneska objevila v obchodě. 😀 😀 😀
http://www.okbaby.it/it/prodotto.php?p=1&img=20

mauik83
24. jan 2010

posp - ten odkaz nefunguje 😒

olalka
24. jan 2010

kesika a preco idete na kramare? je nieco klarke? 😨

kesika
24. jan 2010

už som to tu písala, ideme na vylučovaciu urografiu

olalka
24. jan 2010

tak sa drzte, nech to dobre dopadne

majamisutka
24. jan 2010

Tak já se chtěla podívat na Alžbětky otočku a video už tam není ☹

kesika
24. jan 2010

Olalka: Ďakujem 🙂

pospecka
24. jan 2010

http://www.okbaby.it/
ten produkt je přimo na úvodní stránce. Helma pro dítě.

kesika
24. jan 2010

Brú noc všetkým 😉

pospecka
24. jan 2010

kesi: držím pěsti, ať jste brzo doma, budu na vás myslet. Pa a dobrou

danielasr
24. jan 2010

maji. IP

zinevra
25. jan 2010

dobre rano holky, pres vikend jsem se sem moc nedostala. uzivala jsem si doma manzela 😀 Zuzka mi ted jeste spinka, tak mam chvilicku 😉

jafnina
25. jan 2010

Ahoj, tak jsme se včera vrátili z týdenního výletu k mým rodičům. To byla taková pohoda. Malej se tam konečně začal smát nahlas, to bylo překvápko. Jen před tátou se smát nahlas prostě nebude. No a jdu dočítat. Mám asi pěkně dlouho co dělat. 😀

pospecka
25. jan 2010

Dobré ráno, malej už si po ránu zastřílel barevnou hudbu a teď si hraje, snad mu to aspoň chvilku vydrží. Nefunguje mi FB, tak kdyby něco budu tu. pa

tlenka
25. jan 2010

hojte, tak alex sa pekne vybubala, od 8-9.45, idem ju nakrmit a tak po 11.20 hod., ked zaspi sa ozvem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre