V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kathynka
7. jún 2010

hej, o mne sa tiez vselico hovori, ale bala by som sa aj kvoli yoanovi...nemozem vediet, kam by mu az preplo...

zuziiiicek17
7. jún 2010

no tak to zase hej ,v tom mas pravdu 😉

luppita
7. jún 2010

Citam citam, tiez si nenecham nadavat a s niecim podobnym som sa stretla este ako tehu a vtedy som tomu doticnemu riadne vynadala, spoliehala som sa na to, ze sa na bruchatu nevrhne (potom som si to este dlho vycitala, jednu by mi dal na brucho, alebo kto vie co sa mohlo stat, nastastie nic 🤐 , ale clovek nikdy nevie o jakeho magora ide 😒

weiya
7. jún 2010

@kathynka aj mne sa raz nieco podobne stalo, ked som isla asi prvykrat sama s kocikom, este som tak s nim nevedela soferovat,tak som isla po ceste,uplne pri kraji , a jeden mal namietky, ale chvalabohu z auta nevystupil,iba sa pristavil a zacal nadavat, no a ja som tiez papula, ale radsej som si do jazyka kusla...

petraas
7. jún 2010

baby tak my ked je takto teplo chodime len v keratkom alebo ramienkovom tricku a kratasoch, dnes sme mali satky, ponozky a sandalky. v sobotu a dnes sme boli na chate a tam som malu nechala len v plienke a uz sa aj kupala v bazene ale len chvilu a potom sme sa obliekli zasa do tricka a kratasi.

weiya
7. jún 2010

@petraas kraasa 🙂 no toto zavidim, ale v dobrom, ze mozte takto pekne vybehnut, rozlozit bazenik a tak... 🙂 My ani nemame kam...

weiya
7. jún 2010

jeej a pozeram, ze dnes ma sofi 9 mesiackov. Gratulujem 🙂

petraas
7. jún 2010

no my mozme tak obcas ked ma manzel volno. moja mama a jej sestry zdedili chatu a pole po starenke tak sa tam stretavame cela rodina. no je to dobre ked mozme obcas vypadnut z domu, lebo na tom cinziaku je otrasna nuda. ale inak som hovorila ze ked bude take teple pocasie a nebudeme moct ist na chatu lebo manzel bude pracovat tak pojdeme aj za cinziak a rozlozime si bazenik tam. ja si pamätam ze ked som bola mala tak so susedami sme tak robievali. rozlozili sme si deky a nafukli nam rodicia bazen a ako nam bolo dobre. nieje nad to ked ma clovek rodinny dom.

petraas
7. jún 2010

@weiya, ano dnes ma nasa kocka 9 mesiacov dakujeme pekne🙂

kathynka
7. jún 2010

@petraas jeeej, zlatucka je sofinka 🙂 aj ja jej gratulujem k 9tim mesiacikom...

luppita
7. jún 2010

aj ja sa pridavam ku gratulantom 🙂

@petraas pozerala som foto z pretekov lezunov, ale nerozumiem, preco je to skoro vo vsetkych vecsich mestach, ale v BA nie ☹

lujsa
7. jún 2010

@kathynka tak to bol hulvat 😠 Na zenu si trufne 😠 Ale aj ja by som sa zlakla a bola ticho,neoplati sa s takymi ludmi hadat...Ja napr.chodim vzdy po chodniku,ale vsade same hrby,zaparkovane auta,stlpy v strede chodnika,takze musim schadzat neustale na cestu...

@petraas Sofinka je krasna 😵 Blahozelam k vymesaciu 😉

Mu uz mame prerezany aj cely stvrty zubok a zajtra prve plavanie,tak dufam,ze nieco v tej vode nenachyta,ked pri tom prerezavani zubkov je imunita oslabena...

petraas
7. jún 2010

@kathynka, @luppita dakujeme pekne🙂 @llujsa taktiez dakujeme a gratulujeme aj my k 9. mesiacom
@luppita tato sutaz je vo vsetkych ZOC MAX a ak tam taketo zabavne centrum nemate tak preto sa sutaz u vas nekona, ale na nete som citala ze v marci boli aj v BA akesi preteky lezunov

petraas
7. jún 2010

no baby tak nakoniec sme sa rozhodli ze Sofinku nedame natocit ako sa potapa lebo je to ozaj vela penazi, ale v sobotu ideme do BA kupit ten obal na fotak aby sme mohli fotit pod vodou a spravime si aspon fotky. dufam ze sa nam to podari lebo nas fotiak akosi nic moc. a zrovna tam chcem kupit aj ten odpudzovac komarov. inak mame uz dve fotky pod vodou, to nas fotila majitelka kurzu vraj do akejsi sutaze.

weiya
7. jún 2010

@lujsa, jeej sak aj vy mate vymesacie 🙂 tak taktiez gratulujem ;)

lujsa
8. jún 2010

@petraas ,@weiya dakujeme 😵

@petraas krasna fotka,dobre ste sa rozhodli,ze si Sofinku nafotite sami 😉

U nas neboli preteky lezunov v OC MAx,aj ked ho tu mame,ale v inom OC,asi zavisi od dohody.

petraas
8. jún 2010

@lujsa vdaka, som zvedava ci z nej bude nejaka plavkyna alebo potapacka ked ju to tak bavi a ma velmi rada vodu🙂
no neviem ako to teda mali, lebo ked boli v tedy u nas tak moderator hovoril ze tie preteky su vo vsetkych zoc max na slovensku.

lujsa
8. jún 2010

@petraas mozno tu v Nr to bola len vynimka,ze to bolo v inom OC 😉

luppita
8. jún 2010

@petraas u nas v BA nemame OC Max, aspon o tom neviem, tak preto nebola na plagate bratislava 😖

bobocka
8. jún 2010

@kathynka ti poviem,ze to musel byt poriadne vygumovany dement,ked sa k tebe takto zachoval 😠 .ja by som tiez ale bola ticho keby som bola s miskom.nikdy nevies ako moze tomu tupcovi prepnut.mna ale napadlo,ze si mohla na neho spustit po francuzsky a s usmevom ho poslat do...si vies predstavit aky nablbly ksicht by na teba hodil? 😀
@petraas aka krasna devatmesacna plavkynaje zo sofi 🙂 gratulujem 🙂
@luppita no ak drobec? lepsi sa?

zuziiiicek17
8. jún 2010

@petraas vsetko naj k vymesaciu 😵
my mame stvrty zub ...tentoraz horna jednotka 😵 nejak to pustil zhurta 😀 za dva dni dva zuby 😀 zajtra mozno aj ta druha dvojka dolna pride 🙂

zuziiiicek17
8. jún 2010

A mimochodom mam uuuplne zodrate kolena z toho ako sa nahaname s miskom 😀 ale nenahanam ja jeho ,ale on mna 😀 😀 😀

lujsa
8. jún 2010

@zuziiiicek17 aj nam sa nejako spustili zubky,prave vykuka piaty-pred tyzdnom sme mali len 2 😉

luppita
8. jún 2010

@bobocka dnes sme dr nesihli, lebo byvame v SC a dr je v Ba a mame len jedno auto a drahy dosiel neskoro domov... ale vyzera to lepsie, uz sa mu to zachripnutie lepsi, dnes uz po mne pekne hucal 🙂 ale zajtra rano ideme pre istotu 🙂

kathynka
8. jún 2010

tak my mame za sebou prvu hodinu plavania...najprv chceli, aby sme sa len pozerali cvachtajuc pomaly vo vode a uvidime ako bude yoan reagovat...a on ani nezamrnkal, tak sme sa hned zapajali do vsetkch aktivit, len bol miestami trosku vyhukany zo vsetkych tych novych podnetov a ludi okolo neho...potom si uzil paradnu masaz, ktoru predviedli na nom a este sme ani k autu neprisli a uz spal clarisse na pleci 🙂

luppita
8. jún 2010

jejo supis @kathynka mi sme boli minule v aquaci a bolo paradne, tiez som sa bala ze vyhodim strasne prachy za tie 3 hodky a pojdeme s placom domov, ale maly bol jak keby sa v tej vode narodil 😀 😀 😀
prajem vela uspechov na kurze 🙂 potom daj typ ako maleho ponarat, ked sa naucite, my pojdeme na kurz az v septembri, lebo cez leto nie su ☹

kathynka
8. jún 2010

@luppita vdaka za povzbudzovanie...no, snad sa k tomu ponaraniu dostaneme, lebo my mame skrateny kurz kvoli odstavke teplej vody v plavarni...ale myslim, ze ak pojdeme takymto tempom, tak snad aj ano...sak na tej prvej hodine (i ked pre tie ostatne deti to uz bola vlastne 3.hodina) sme toho stihli strasne vela podla mna...a mne sa pripomenuli vsetky pesnicky z mojho detstva 🙂

weiya
8. jún 2010

Baby, ja si myslim, ze u nas by sa tie kurzy plavania asi neujali 😒 Dnws smw malu kupali v normalnej vani, prvy krat, no to bolo placu, bala sa tam,kupe vzdy manzel, len ked ma poobednu vtedy kupem ja, no dnes sme kupali spolu, a mala ked ma zbadala, hned sa mi okolo krku hodila, postavila sa a tahala sa von.chudatko moje malinke, a my sme mysleli ze sa jej tam bude pacit, lebo sa rada kupe 😅 hadam zajtra bude lepsie a bude sa jej viac pacit. Vy uz kupavate vo velkej vani?

weiya
8. jún 2010

kathy, to si ty na fotke s yoanom? krasny je, na fotke je vidiet, ze vo vode je ako doma 🙂

weiya
8. jún 2010

@kathynka ,neviem ci som si nevsimla, ci si uz pisala ako yoan reagoval, ked si prisla zo spanielska a on z francuzka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre