V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 aj ja som strachoprd ale iba ked ma mala horucku abo teplotu a som s nou sama doma, ked je doma mm tak sa az tak nebojim 😀

weiya
9. júl 2010

@ewwe jeeej ninka povie havo 😵 😵

ewwe
9. júl 2010

tekutin si myslim vypila dost, vzdy si aspon usrkla, ponukala som jej casto, tak aspon to 🙂
jaj baby ako dobre ze vas mam

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya mne raz mal maly horucku takmer 40 ,vtedy som sa fakt bala ,ale nesla som na pohotovost ,lebo sa to prejavilo v noci a nemala som sa ako dostat do mesta ...ale zvlaadli sme to .od vtedy sa uz horucky nebojim

ewwe
9. júl 2010

@weiya hej hovori havo, vzdy ked ho vidi aj na plysakov, vcera sme isli po parku a ona hovori hááávo, a ja ze ,, ale ninka tu ziaden havo nieje, a potom som uvidela takeho mrnaveho psika, ona ho videla a ja nie 😀 keby nemal na obojku rolnicku tak ho asi zaslapnem a bolo by po havovi 😀

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 fuuuha ja som vcera tie zabaly zvladla aj vdaka tebe, si ma nakopla 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

inak ,ja som si vsimla ,ze misko mi zacina pekne rozumiet co od neho chcem .naprked mu poviem ,ze aj ja si prosim ,tak mi da chrumku ku ustam 😀 ked poviem ,kde ma havka ,tak mi ho donesie .a ked sa ho spytam ako lubi havka ,tak ho pomojka 😀 juj taky je zlaty 😵

ale povedat havo nevie ...ale vie povedat -kde je ? de jee 😅

weiya
9. júl 2010

@ewwe 😀 😀 😀 natalia ked vidi hava tiez je hotova, sa smeje ale havo nepovie, ale minule povedala ze haf, ked sme prisli z vychadzky 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya a ja som si hovorila ,ze asi som ti to skaredo napisala 😔 ja fakt nechcem nikoho poucovat ,ale tiez som si tym uz presla ,ja len preto 🙂

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 aj natalia uz rozumie co od nej chcem, minule ma z chrumkami krmila 😀 a rozumie aj ked jej poviem nonono to nesmies, zacne sa smiat, opakovat po mne so zdvihnutym prstom, a aj tak si spravi po svojom

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 dobre si to napisala, ja sem tam potrebujem nakopnut 😀 do vi jak by jej ta horucka stupla keby jej tie zabaly nespravime, lebo po panadoole neklesala 😔 😔

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya no presne toto ...ze nonono a on sa mi smeje 😀 a aj tak urobi to co nesmie 😀 joj ,tie deti su vybiteee

ewwe
9. júl 2010

to aj nina, ked jej poviem daj mi dudu, tak mi da, alebo ked poviem ze ideme papat? a urobim s ustami papa, tak ona zacne opakovat a tiez tak robit s ustami alebo ked ja jem tak sa lakomi, a zacne robit s ustami papa

jedna foto ako nam nas ocko fukal lopru a tak ju nafukal ze praskla, tak mame klobuk z nej

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya tak potom som rada ...inac ,ja som tiez citala ,ze na ruky a nohy sa nemaju davat zabaly ,ale uz som bola ticho radsej ,co som sa tak blbo citila 😅 a predsa kathy ma mamku dr ,tak som nevedela ,ci predsa

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 tak to su...ja llen dufam ze mi niekedy, ked bude vacsia nebude robit sceny v obchodoch, lebo dost casto to vidim, ako sa tam deti zacnu hadzat o zem pre nieco co chcu a rodicia im nechcu kupit...

zuziiiicek17
9. júl 2010

@ewwe aka je zlatunka 😵

weiya
9. júl 2010

@ewwe stylovy klobucik 🙂 natalia ked jej poviem daj dudu tak sa spravi ze mi ju ide dat a potom strhne ruku prec a neda a smeje sa 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya ja dufam ,ze misko bude ako ja 😅 mne mama strcila do ruky rozok a bola som ticho 🙂

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 aj ja , ale bez rozka 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya tak mna musela mama predsalen niecim uplatit 😀 ale sladkosti ma nejak netankovali 🙂 ono je to podla mna o tom ,ze ak dieta uvidi ,ze mu nekupujes ,tak pytat nebude .ale ak raz kupis ,tak sa ho uz nezbavis

ewwe
9. júl 2010

@zuziiiicek17 rozky ani nespominaj, to je najvatsia pochutka na svete, nina ich miluje, cerstvy, stary, suchy ci s maslom 😵

weiya
9. júl 2010

@ewwe ja by som si teraz dala taky cerstvy rozok s maslom, chut ste my spravili 😀 ale nemame ani maslo, ani rozok 😀 😀

ewwe
9. júl 2010

no tak to ma s tym kupovanim svagrina, kupili raz, teraz musia kupit stale, lebo take hadzanie sa o zem ste nevideli, a mozte synceka aj bit aj neviem co aj tak len tu hracku kupit musite, no a on ju do hodiny polame a nikto mu nepovie ani slovo

zuziiiicek17
9. júl 2010

ja som este miskovi maslo nedavala 😕 ake davate ?
a syrik som tiez nedala ,lebo nikde neviem najst lucinu syr-tenm jediny je dobry pre deti ,v ostatnych su strasne sajrajty ,ked si precitate zlozenie

ewwe
9. júl 2010

@weiya ani my, nina vsetko pojedla, rano mm kluse do obchodu na cerstve

zuziiiicek17
9. júl 2010

@ewwe ja "nastastie" nemam peniaze na to ,aby som mohla malemu tolko kupovat

ewwe
9. júl 2010

@zuziiiicek17 ja kupujem take prave kvalitne a drahe maslo, syr som este nedala, lucinu maju v bille

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 jake kupim take dam 😀 ale take to v tej kocke, snazim sa co najkvalitnejsie, ale teraz uz ani prave maslo neni take kvalitne ako volakedy 😒

weiya
9. júl 2010

syr som ani ja este nedala, ale lucinu vidavam aj v kauflande

zuziiiicek17
9. júl 2010

@ewwe ake to je ?

@weiya presne toto ,uz nic nie je take ako predtym .ja davam pozor na to ,co maly je ,pretoze sa zvykne vyhadzat ...+ ja z toho ako do mna mama pchala termixy a tvarohove mnamky mam znicene oblicky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre