Vaše skúsenosti s detskou ambulanciou Modrý hroch

julllka
6. nov 2012

Ma niekto z Vas skusenosti s detskou ambulanciou Modry hroch na Teslovej ulici? Osetrujuca lekarka je tam MUDr. Katarina Pisonova. Dakujem za info.

julllka
autor
7. nov 2012

@liz_lemon dakujem, surfovat po internete viem, len mi nestacilo co som nasla 🙂

alenaba
7. nov 2012

Neviem, či ti môj názor zaváži - túto doktorku nepoznám, ale ortopéda aj kardiológa máme na Teslovej a som spokojná.
Čo som mala možnosť stretnúť sa a pokecať s maminami sú spokojné.

julllka
autor
7. nov 2012

@alenaba dakujem, o tom ortopedovi na teslovej som tiez pocula same chvaly, tak nejak som sa dopracovala aj k Hrochovi

ivon444
26. mar 2013

@julllka ja som si tiez pozerala hrocha a aj som dnes volala a rusi svoju ambulanciu takze rozhodnute

biancaneve
14. jan 2014

teraz som len natra
@julllka fila na túto tému, dcéra je u Pisoňovej pacientka od narodenia, pokým bola miminko tak sme tam chodili na poradňu, ročný poplatok si pýtala 100,- Eur, teraz je už v MŠ ale chystám sa od nej odísť. Ambulatné hodiny má také aké má, cca 1 hodinu denne aj to až poobede, ( v piatok vôbec, v stredu ju zastupuje Dr. Horáková, ktorá keď ju vidím mám pocit že vidím ježibabu) čo je absolútne neprijateľné, takže vždy keď bol problém sme museli na pohotovosť, pri odbere moču som si sama musela odniesť skúmavku do Medirexu !!!, čo si myslím , že taký poplatok čo si pýta je ďalšia nehoráznosť...Nehovorím o tom, že za každé vystavené potvrdenie má taxu, proste pre mňa už jednoznačná výmena pediatra...Je možnosť ju volať a prísť v urgentnom prípade k nej do Kocha ale o to nemám záujem nakoľko som si ju zvolila kvôli sídlu v Ružinove a pred Kochom sa nedá vôbec parkovať...Videla so,m v čakárni aj prominentné mamičky - Miss Heringovú a Slobodníkovú, im možno vyhovuje, príde k nim aj domov za 16 Eur...

jajamalka
14. jan 2014

@biancaneve ja som mala šťastie na Ďurianovú 😀

nadica
9. mar 2015

Chodievam s deťmi od narodenia k MUDr. Horákovej a jediné, čo je nevýhoda, že sa čaká dlhšie. Za poplatok, ktorý je vyššie uvedený mám mobilné číslo, kde môžem zavolať, ak potrebujem rýchlu pomoc cez telefón.
Za 8 rokov, čo k nej chodíme som mala len dobré skúsenosti s diagnostikou aj s liečením. Lekárov nehodnotím podľa zovňajšku, ale podľa toho, či pomáhajú. 😠