Veľké stretko májovčatok 07

pipi1211
20. feb 2008

Kedze vas chcem konecne vsetky spoznat a pokecat osobne nie len cez net tak som sa rozhodla ze nam zalozim temicku aby sme sa mohli dohodnut na nasom velkom rande...tak sup s napadmi kam by sme mohli ist 🙂 a kedy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

ikka
21. feb 2008

Ahojte, vcera som toto oznamila muzikovi a nejak neprotestoval....takze by sme sa pravdepodobne pridali 😉 juuj to by bolo skvele. A ta Terchova sa mi tiez velmi paci....hi a niezeby sme to mali potom zo Ziliny veeeelmi blizko 😀 a v Terchovej na chaticke sme mali aj svadbu 😉

cezetko
21. feb 2008

Ta Terchova vyzera skvele. Aj my by sme radi prisli

pipi1211
autor
21. feb 2008
lubi22
21. feb 2008

Mne sa najviac paci ta Terchova od Riusky. Tam sa mesti asi 11 parov, teda za predpokladu, ze kazdy bude mat sam izbu. Takze asi by bolo najprv potrebne zistit, kto sa chce zucastnit, stanovit termin a na zaklade toho hladat a rezervovat ubytko. Ak by bolo treba nieco vacsie, v Terchovej je este aj toto:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/pr...

lubi22
21. feb 2008

Myslela som 11 rodiniek 😅

rainbow
21. feb 2008

my by sme išli 😉 (predbežne, až do toho niečo neočajkávané nepríde)

pipi1211
autor
21. feb 2008

my tiez na 100% 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ak teda nebudeme chory

majovky
21. feb 2008

baby poslite mi do IP kto ide a kto nie,urobila som tabulku 🙂

pipi1211
autor
21. feb 2008

to som pisala ja 😀 😀 😀

lubi22
21. feb 2008

My by sme si tiez 😉 IP som poslala do majoviek 😉

pipi1211
autor
21. feb 2008

lubi si v tabulke 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
21. feb 2008

Ok, vidim sa 😀

pipi1211
autor
21. feb 2008

mne je jedno kam sa pojde, ja sa prisposobim len nech to nie je drahe 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
21. feb 2008

a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
21. feb 2008

Aj ja sa tesim, teda snad to vyjde 😉 Moj manzel sice na mna tak neveriacky kukol, ze ci fakt sa daco take ide diat, ale samych nas ist nenecha 😀 Aspon trosku vypadneme a tesim sa na vsetky babetka 😵 Samozrejme aj na ich sprievod 😀

pipi1211
autor
21. feb 2008

no moj muzik je uplny izolant od ludi,chcela by som ho presvedcit aby isiel s nami ale ako ho poznam pochybujem 😠 co uz 😒

susy
21. feb 2008

ten moj momentalne spi,takze neviem. ale myslim si,ze asi nepojde s nami. skor mi nalozi do auta nasich psov.

susy
21. feb 2008

teraz som si spomenula,ze my mozno budeme mat steniatka a prvy junovy urcite pojdu prec. Nedalo by sa to konec Juna? to by bolo este teplejsie

majovky
21. feb 2008

no mne je jedno len je lepsie ist ked este nie je sezona a neviem kedy ta zacina lebo v sezonu je drahsie ubytovanie

pipi1211
autor
21. feb 2008
lubi22
22. feb 2008

No vacsinou mimosezona je tak este prvy junovy tyzden, dovtedy su ceny vyhodnejsie, koniec juna by bol uz hlavna sezona, cize drahsi 😉

majovky
22. feb 2008

no bolo by fajn zaciatkom juna aj koli tomu ze tam bude menej ludi a pod... no len ako susy... a co druhy vikend v juny? ozaj chceme to na vikend? alebo na kolko dni? 🙂

pipi1211
autor
22. feb 2008

dokelu zasa som sa zabudla z majoviek odhlasit teraz sa mi to asi bude castejsie stavat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
22. feb 2008

inak baby ale mali by sme asi hladat nieco vacsie ked chceme brat aj oteckov 🙂

a ako sa tam chceme vlastne dostat tie co nemame auta? Vlak alebo autobus neviem ci nas tolke zoberie.

pipi1211
autor
22. feb 2008

peti no asi vlak... potom asi busom na miesto alebo popripade tie co budu mat auto nech nam vezmu trebars tasky nech vlakom tolko netahame 🙂 podla mna sa bude dat dako rozumne dohodnut 🙂
ten penzion durko je podla mna dost velky nie?

petaba
22. feb 2008

a nie je o nom pisane kolko osob sa don zmesti? Lebo myslim ze s ked pojdu aj ockovia tak nas bude dost 🙂

pipi1211
autor
22. feb 2008

akurat som volala do durka a jun maju obsadeny takze to pada 😒

petaba
22. feb 2008

petaba
22. feb 2008

v tomto pripade som potom za tu terchovu privat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre