Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
27. jún 2008

jej tak dobre ranko..
uz som vcera pozerala,ze sme prekrocili 10 000 😵

lara1znk
autor
27. jún 2008

dobre ranko,
my sme hore uz od 6ej 🙄

ako ste spinkali pierri?

penelope10
27. jún 2008

😕 😕 AHOJTE... NO TEDA som tu nebola a uz hladam kde ste 😀 😀
sikulky...idem vas citat 😉

pierra
27. jún 2008

joj doobre lari... prve budenie o 3:30, to dostal ranajky a spal do 6:45 🙂
mam vianoce dnes 😵
a vy?

lara1znk
autor
27. jún 2008

zobudil sa asi dvakrat, ani neviem o kolkej, nakoniec sme ho vzali k sebe a s pal s nami do tej 6ej ale strajkovat zacal uz okolo 5ej, len som ho este ako tak uspala na tu hodku
dost zle spava odkedy sme naspat

myslis ze tie lieky zaberaju? davas mu ich?

kocky, co keby sme si tu zacali vymienat recepty na papanicu pre malych, mam sice 3-4 knihy ale take doma odskusane recepty su aj tak naj
mate nejaky tip na obed z kuriatka?

penelope10
27. jún 2008

lari... tak my ficime este na mliecku... 🙂

ale dostala som nejake recepty, zacnem ich pomaly studovat... 😎
Huginovi idu zuby, ale to by nebolo nic... od vecra co kojenie to kakanie... Je to normalne? Napadlo mi ci to nemoze signalizovat nejaku poruchu travenia... je to take hnackate 🤐 Nemala niektora z vas skusenost?

pierra
27. jún 2008

lari nemam este tie kvapky lebo vcera prsalo,nestihla som ist do lekarne s homeopatikami.. ale dostal 2x chamomillu a po nej mi zvykne lepsie spinkat..

obed z kuriatka? ja robim stale to iste dookola,tiez by ma potesili nejake receptiky..
dnes mam vybrate morcacie, asi pridam brokolicu a cestovinky..

pene a nezjedla si ty nieco drazdive z coho moze hugi hnackovat? 😒

lara1znk
autor
27. jún 2008

pene, aj ja by som povedala ze asi ty si nieco zjedla

pierri 😀 , presne taky plan mam aj ja na dnes ale s kuracim maskom, pozerala som knizky ale nic ma tak neuputalo alebo nemam nejake ingrediencie tak idem na jednoduche cestovinky

monika1
27. jún 2008

ahojte 🙂
u nas standardne rovnaka noc,raz hore na mlieko a spanok do 6 ale ja by som este taaak spala 😔 nejako mi je divne poslednu dobu,som unavena a toci sa mi hlava 🙄 potrebovala by som spat aspon 2 dni vkuse 😀
a dnes je tak onicom ani sa mi nechce ist von 🙄

tak piste recepty...u nas sa casto robi kur.masko,cuketa,por a k tomu bud ryza,zemiak alebo cestoviny a niekedy do toho este aj jablcko 😝 potom obmena s mrkvou a brokolicou a cestovinami alebo tuniakove cestoviny s mozzarelou...a zaciname s privarkami,mame za sebou zemiakovy privarok s kur.maskom 😝
bezmasite robim cestoviny a na to kocka syra (kiddiboo)...

pierra
27. jún 2008

lari uz davas christiankovi aj strukoviny?

lara1znk
autor
27. jún 2008

moni, ten syr si maly oblubil teraz ked sme boli na SK, papal ho s chlebikom alebo zemlickou

pierri, my sme uz davno vyskusali hrach, aj fazulu uz mal, privarky mu babka uvarila na SK, musim aj skusit tu, aj sosovicu myslim uz mal.

ake jogurty davate? skusali ste aj pribinacika? ja ho mam tak rada a skusila som dat aj malemu teraz u nasich ale len asi 4-5 lyziciek ze na zaciatok ale velmi sa mu po nom odgrgovalo tak som sa bala ze mu bude zle, tak pockame kym bude vacsi, dost tazke to je

monika1
27. jún 2008

lari ja davam sem tam pribinacika alebo tie obmeny sabinacik to mu este viac chuti a inak jogurty aktiviu a dobra mama 🙂

lara1znk
autor
27. jún 2008

aj my sme papali activiu tu nesladenu s ovocim alebo sladku bielu

idem sa nejest lebo uz som hladna ako vlk, hore od 6ej

pierra
27. jún 2008

ja davam stale bielu activiu, niekedy sladku ale nie ovocnu a pribinacika vanilkoveho mal iba raz.. tam je tvaroh tak este sa s tym neponahlam..

monika1
27. jún 2008

pierri tak skus Dobru mamu tie malicke jogurtiky,su take fajne kremove a maly ich zboznuje,bananovy,jahodovy,visnovy 😝

pierra
27. jún 2008

uz mozem ovocne? nie je tam vela e-cok?

lara1znk
autor
27. jún 2008

tak uz mam ranajky pri sebe, maly spi, tak si to mozem vychutnat a popri tom konikovat, no komu je lepsie 😀

aj ja som velmi opatrna so stravou a toho sa najviac bojim ze ako to bude v skolke, zvlast v anglickej skolke, tu je to hroza s jedlom podla mna
deti uz jedia vsetko
mam napisat zoznam co nechcem aby malemu davali, tak to budu asi mat soky zo mna ale nech

pierra
27. jún 2008

lari,tak to mate tazke.. ja si neviem predstavit,ze by som v septembri nastupila do roboty ☹
ale budes zo zaciatku iba na polovicny uvazok vsak?

lara1znk
autor
27. jún 2008

len 2 dni pierri a to som si myslela ze to bude v pohode ale aj tak nie je, ja si neviem predstavit ho nechat cely den s cudzimi ludmi, oni su tam zlati, aj tie deti pomojkaju atd. ale predsa len nebude to ako doma, maju ich tam viac a nas maly je taky maly mojko pritulny
neviem ako to prezijem, bez placu to asi nepojde, ale asi z mojej strany nie z m aleho

praveze je tam vela e-cok v tych ovocnych 😖

lia
27. jún 2008

caute 🙂
lari,uz ste po dovolenke??ako bolo??

lia
27. jún 2008

lari,maly uz ide do jasliciek??
neplac,lebo maly ked ta zbada,ze places,bude plakat este viac,zlakne sa ,ze co sa deje ☹

lara1znk
autor
27. jún 2008

ahoj lius, no ja viem, ale ako si pomozem, asi ho bude nosit guy na zaciatku kym si ja zvyknem a ja ho budem vyzdvihovat, lebo na nho predsa len nie je taky naviazany, lahsie to znesu obidvaja

uz je hore drobec tak idem nas vychystat, uvarit obed, ideme ku kamoske na stretko mamiciek,

lius bolo super, este sa tam urcite raz vratime na brac, nestihli sme ist ani pozriet na hvar, kratko bolo
a ty sa ako mas?

lia
27. jún 2008

mas aj nejake fotky??mali ste tam apartman??
ja ??stale v praci 😒
a este aj mrchujem 🙄 ,nenavidim to 🙄
inak vsetko po starom
a este cvicis??

tatiana
27. jún 2008

ahoojte, jeeej my mame uz temu II?
parada 🙂
aaale sme ukecane.
ja som este u nasich uz tyzden ale domov sa nechystame 🙂
konecne sa ochladilo trosku, lebo tie tepla sa nedali vydrzat,bleee.

lius ahoj, dlho si nebola 🙂

lara1znk
autor
27. jún 2008

ahoj tani, tak mas pomocnikov zase 🙂
hladala som ta na skype tento tyzden a teba nikde

lius, nebola som v posilke od maja, nemala som cas odkedy som doma, ale dnes sa uz chystam aj ked neviem ako mi to po jde po takom case, nemala som sancu poriadne sa zabehat predtym takze pekne od zaciatku pojdeme a snad po par tyzdnoch uz budem ako tak zvyknuta
treba zhadzovat all inclusive brusko 😀

csikike
27. jún 2008

ahojte kocky, tak my sme dnes opat boli u lekarky a predpisala nam hylak forte, lenze to smu az od 2 rokov ☹ , tak mu to nedavam, a kupila som mu aj tie probi, ten nutrolin ci co to je
baby, ste tu kecali o receptoch, kedy moze jogurt? mne sa zda, ze furt papa to iste.
A stalo sa vam, ze sa poblinkali z jedla, tada, asi mu to zapadne alebo neviem preco...proste mu to nejde ani dole ani spat
a ochucujete alebo len "na divoko" papate?

lia
27. jún 2008

a ako bolo na dovolenke lari??

jeeejjjj tani caaaauuuuu,takze dovolenkujes?? 😎 😀 sa maassss 😉
aj ja uz pomenej cvicim ,lebo nestiham ☹ ale buduci tyzden pojdem aspon 3x dufam 😖

lara1znk
autor
27. jún 2008

ahoj csiky, tak ako sa ma tomi? uz mu je trosku lepsie? to preco ti lekarka dala taky liek ktory je az od 2 rokov? 😒

nepamatam kedy sme dali jogurt prvykrat, asi tak od 7-8 mesiacov, ale zalezi odkedy si ho zacala prikrmovat, my sme zacali v 6 mes. takze o taky 1-2 mes. po tom som mu zacala davat jogurt.
a to sa asi zda nam vsetkym tu ze papaju s tale to iste, neboj po roku uz sa im moze davat toho viac, tak bude pestrejsia strava

my zatial len tak bez chuti papame, dochutim to cibulou, cesnakom, alebo pridam kuraci ci zeleninovy bujon pre babatka
ale uz zacnam coskoro poriadne dochucovat, chcela by som tak ze uvarim pre nas a z toho aj pre maleho odoberiem, budem sa snazit tak zdravsie varit, ved uz bude mat rok na bud. tyzden tak nech si zvyka na roznu stravu

a ano z jedla sa nam povrackal uz, asi tak po 3-4 hodinach az, mu to nesadlo tak to vyvratil

lara1znk
autor
27. jún 2008

lius, super b olo, pocasie trosku haprovalo, nemali sme cely cas slnecny a horuci ale asi to bolo aj dobre kvoli malemu. nastastie blizko bol hotel z nasho rezortu a tam bol kryty bazen aj virivka tak sme chodili tam ked bolo horsie pocasie.
uz ste si naplanovali dovolenku?

csikike
27. jún 2008

lari, bujon pre babatka, tak to pocujem 1x, u nas asi nic take nie je...
lari, no tomik este strasne kasle, preto ma chcela s nim poslat do nemocky, ale vraj pockame do pondelka a uvidime. no, my papame zatial iba zeleninku, masko som este nevarila a teraz ma ovocie tabu aby nemal este viac hnacky. Ale kamos co maju male a tiez bral tietot antase tak vravel, ze tiez mal hnacky ale stacilo, ze mu to nedavali rovno z chladnicky ale nechali ohrat na izbovu teplotu a pomohlo to, tak skusim este to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre