Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
17. máj 2009

ahojteee.. 🙂
moni gratulujeme adamkovi k uuuplnemu bezplienkovaniu 😉 verim,ze aj my sa dockame 😅

a lari vam skore uzdravenie 😉

my sme boli vcera v optime,jurko bol zatial u nasich lebo tam by nevydrzal a potom vecer sme grilovali masko 😝
jurkovi sme kupili santiku co huuka a blikaju jej majaky, viete kolko radosti? len nam uz trosku pisti v usiach 😀

csiki,aka bola oslava? robila si tu cernosku nakoniec?

no pomaly sa chystam ku sporaku 🙄 dnes som si vymyslela kuracie zavitky, zeleninovu ryzu a este aj kolac.. akurat do obeda 😎

csikike
17. máj 2009

pierri, nas tiez fici na autach a je mu jedno ake, len nech sa da tlacit 😀
oslava bolo v pohode, maly sa jasil ako besny, predvadzal sa, cernoska je v mojom albume 😵

pierra
17. máj 2009

perfektna je csiki 😀 😀 😀
pacila sa?

csikike
17. máj 2009

ani neveim, moc si ju nepozerali 🤐 , tak som sa rozhodla prestat s vymyslanim zabavne balenych darcekov,pojdeme ako vsetci klasicky v obalke a hotovo 😔

pierra
17. máj 2009

vaazne? ☹
tak to je skoda.. 😒 si sa s tym napiplala..

csikike
17. máj 2009

ja ani nie az tak ako drahy, ale bavilo nas to, tak to nelutujem, nam sa to pacilo

monika1
17. máj 2009

Ahojte 🙂
dakujeme baby no dnes sa to neopakovalo 😒 bolo trosku ciknute ale to je v pohode,ma na to este cas 🙂

pierri aj my sme boli vcera v Optime ale len v Mekaci na Milk shake lebo som mala strasnuuuu chut a dnes sme boli v Merkury market kupit Adamkovi lampu do detskej no tak mi prislo zle 😖 fuj tak teraz sedim a este ma trochu boli podbrusko,no asi vynecham tieto obchody...obed nastastie nemusim varit,ideme k nasim 🙂

csiki ta cernoska je super spicova 😨

pierra
17. máj 2009

csiki tak to mas sikovneho muzika 😉 moj zvladne iba chlebik vo vajciku,nic viac 🙂

moni fakt.. v obchodoch byva hrooozne dusno, klima, dlho stojis.. este si iba v polovici,tak sa opatruj 😲
my sme v optime hladali nejaky ancug pre mna ale vsetko je tam take hypermoderne.. 😒 alebo ja nemam vkus 😅 zato muzik dobre obstal, ma nove topanky aj botasy..

penelope10
17. máj 2009

ahojte 🙂
pierrii že "ancug" ... som riešila 30 s. čo to je 😀 a najprv mi to znelo tak anglicky... potom som pochopila 😅
no tak nedostatok vkusu sa dá riašiť aj tým, že si kúpiš presne to, čo ma figurína vo výklade 😀

Mne by tiež trebalo dačo take komplexnejsie na seba no nie je to až také akútne .

Csiki tá baba je perfišná 😉 ... mňa by dosť štvalo, keby to obdarovaný neocenil, aspoň za tú námahu...
Moni ty sa šetri.

My sme neboli včara nikdy, žiadna Optima v najbližšom čase nehrozí...
náš tata je tak vyťažený, a iba s malym sa mi tam trepať nechce + bacilov máme dosť z jaslí 😲
Možno pôjdeme dnes, teda ja a HUgo na nejaku prechádzku. Som ale dost unavená za posledný týžden sme mali vracanie, hnačky, sople, pád na betón v jasliech ....
včera vecer najprv nemohol zaspať, potom sa precikal tak sme sa prezliekali a potom strečkoval, že mlieko a tulky a nechcel opat spať 🙄 🙄 tak sme sa od 2.00 do 3.00 túlili ako tulene k sebe. A začal tak dosť kašľať a idu mu opať zubky teraz 3- horne sa režu... no otras . V kútiku duše dúfam že toto všetko raz skončí ... 😔
ale nechcem Vás deprimovať však je kásny deň. 😉

penelope10
17. máj 2009

a btw. som zabudla, pogratulovať k Hanke 😵 😵 😵
paráááááda... už čakáme iba na Monikinu Haničku 😉

lara1znk
autor
17. máj 2009

ahojte,

csiky aj ja chvalim cernosku, velmi originalne, suprove 🙂

Christiankovi je uz lepsie, vcera sme mali tazky den, uz sice nevracal ale teploty nie a nie zmiznut, anisa nepotil vobec, chudacik vela spinkat a potom vecer sa poriadne vypotil a zrazu mu bolo lepsie, tak hned dostal aj naval energie a do polnoci skakal po posteli a vystrajal, potom zase o 3ej bol hore a dnes takmer nespal, no dobehuje vcerajsok. ale stale nechce takmer nic papat, no nejdem ho nutit, nech si pomalicky zaludok zvyka, len take lahke papame, ako toast, bananik, piskotky, cestovinky.

pene, tak pevne nervicky s tymto vsetkym, to ste v tomto veku ked este zubky sarapatia + kadejake bacily zo skolky tomu nepomahaju

mne vcera aj dnes varil Guy, celkom sa mi to zapacilo, asi to budeme praktizovat castejsie, vraj ho to bavi tak budem podporovat toto jeho nove hobby 😀

lara1znk
autor
17. máj 2009

kocky, este potrebujem radu, mam taky fajn recept na kolacik, vyzera mnamky len tam nie je nic blizsie uvedene, je to z receptov zo zivota c. 2, neviem ci ste to nahodou nerobili, vola sa to talianske makove rezy.
najprv sa urobi piskota ale pisu ze zapiect a potom na to dat makovu plnku a potom neskor zase dat na ko lac sneh a dopiect, no ale neviem po akom case toto vsetko?

monika1
18. máj 2009

Ahojte 🙂
pene tak to ste mali perny tyzden 😨 nech sa date skoro do poriadku a zubky rychlo vyrastu 😉

ja dnes vegetim doma,maleho vzala svokra vonku tak ja si polihujem pred telkou a je mi fajn 😀 vcera sme totiz boli na dlhsej prechadzke este poobede a vecer som bola total hotova a pobolievalo ma podbrusko tak dnes si davam oddychovy den a nic nerobim,mam navarene,upratane tak mam veget 😎 aj ked radsej by som bola vonku na slniecku ale mam aj problem co si obliect,v rifliach sa parim tak musim vyrazit si kupit nejake kratke gate 😒

lari ja som nerobila ten kolacik,neviem ti moc pomoct ale keby som to robila tak necham vychladnut piskotu a tak dam plnku a na to sneh a sup dopiect 🙂 a snad je uz Christiankovi lepsie 🙂

pierra
18. máj 2009

ahojte 😎

kati tak sa skoro uzdravte, chuda hugik maly 😒

jurko este ani raz nevracal, tak ked tu citam vase starosti, som rada,ze aspon toto sa nam vyhyba..
zato dnes na rehabilitacnom ked s nim teta cvicila hroozne plakal, tie vojtove cviky maju sice obrovsky ucinok ale jurko ma uz riadnu silu a ked sa raz zaprie,tak koniec vsetkym nasim snaham 😖 dnes ked som si ho skusala "poskladat" na jeden cvik,normalne ma hryzol do brucha od nervov,seginiatko 😔

dnes mame riadnu horucavu, dufam,ze jurko bude dlho spat a vonku pojdeme najskor o stvrtej..

lari ten kolac nepoznam, este je sanca,ze nasa gazdinka csiki ano 😅

csikike
18. máj 2009

ahojte, tak asi vas sklamem, ale ten nepoznam ani ja
pierri, u nas tomik vracia hodne... mame vzdy pri postielke grcaci kyblik 😔
a dala som sa na latkovanie, tak som zvedava ako to pojde, dnes mi pislai, ze mi posielaju balik, uz sa strasne tesim ked to pride 😵
a hugimu skore uzdravenie 😉 aj christiankovi 😉
pierri a robila si ten kolacik? ten kokosovy?
dnes papal tomik 1x vlocky, teda uparila som mu jablcko, rozmixovala s bananom a aby ho nezpaekalo, tak som tam dala vlocky, ale on ich vypluval, tak som mu ich rozmixovala a este ich papa, dnes krmi tatino 😅

pierra
18. máj 2009

ooch csiki, to si neviem ani predstavit 😒

a na co si sa dala? latkovanie? 😕

nerobila som ten kokosovy kolac lebo v mrazaku som mala vela zamrazeneho ovocia a uz bude za chvilu dalsie,tak som robila taky "kolac sup-sup s ovocim" a na vrchu mrvenicka.. faajny je 😝

csikike
18. máj 2009

na latkove plienky

monika1
18. máj 2009

pierri tak Jurko si zase vytrpel,joj uz nech mu daju lekari pokoj 🤐 drzim moc moc palce nech uz ma vsetko ok 🙂
inac ani Adamko nezvracia,my sme si to vychutnali prvych 6 mesiacov po kazdom kojeni a ako som zacala prikrmovat tak len obcas ak mu zabehlo inak s bruskom nema problem,travenie ma po tatovi,cize aj ked sa napraska prave tak moze hned na kolotoc a nic mu nebude 😀

csiki tak to drzim palce pri latkovani 🙂 my mame momentalne taky problem ktory neviem vyriesit a to to ze Adamko nechce pisat mimo domu,teda nechce pisat vonku,ani na cudzich zachodoch 😅 aj vcera sme boli u kamosov na navsteve a mal plienku a zacal zrazu kricat ze ide pisat domov 😅 😀 no chudacik maly bol taky hotovy ako nechcel pisat do plienky a uplnu paniku ma zo zachodu,ani sme ho tam nedostali tak sme mu museli dohovorit nech teda kludne pisa do plienky ale takto je to onicom 🙄 aj sme kupili taku peknu redukciu na zachod,farebnu so zvieratkami ale aj tak nesadne na zachod ani za svet ☹ keby som to vedela tak nocnik ani nekupim ale rovno ho davam na zachod 😒

pierri uz kavickujes? ja mam veliku chut na aspon 3v1 😝

csikike
18. máj 2009

moni, tiez idem kupit tu redukciu, lebo sa nam vzdy skriabe na zachod a tlaci, takze vie naco sluzi, nie ako serbel, na nom moc sediet nechce, furt zdrhne a potom uz len hladam kde spravil mlacku 😅

pierra
18. máj 2009

jaaaj plienkyyyy.. 😀 ja ze nejaky privyrobok popri materskej.., ze budes sit alebo daco take 😅

moni ja uz mam kavu daavno za sebou, o pol jednej som pila 😝
ked mas velku chut tak si daj, raz za cas jedna slabulinka babatku neuskodi hmm?
ja som tehotna nemala vobec chut na kavu len ku koncu od toho 36tt a kedze som mala stale aj nizky tlak,tak taku slabu som mala povolenu 🙂

monika1
18. máj 2009

no dala som si sumive magnezko miesto kavy ale nechuti mi bleee 🙄 strasne sladke...
a dnes sa mi ani spat nechce 😀 aj ked v noci som spala hrozneeee,najskor som nevedela zaspat a potom som sa vkuse vrtela ale male uz nad ranom kopalo...neviem pri Adamkovi som toto nemala,spala som ako drevo cele tehu,ziadne problemy nic 😒 a teraz jednak je mrnave strasne nizko ze mi lezi na mocaku a potom to spanie 😒

csiki ty sa ako citis? ako brusko uz narastlo?

csikike
18. máj 2009

moni, ja mam take slanino brusko, ale drobec kope statocne, a pri chodzi ma picha... takze same staznosti, ale najblizsie mam poradnu az 17.6. takze...
minule som mu aj vravela, ze ma to pobolievala, ale nepozeral krcok

monika1
18. máj 2009

no ja som v piatok volala s dr kvoli vysledkom a jej hovorim ze pri dlhsej chodzi ma picha v podbrusku nalavo tak ona na to ze som uz asi 30ta ktora jej to hovori a ci som neprechladla,ci nemam teploty tak a ked nie prechladnutie tak to vraj ide od chrbtice tak sa treba setrit a castejsie si po chodzi sadnut 😒

csikike
18. máj 2009

no, este by mala dat navod k tomu ako sa setrit ked uz jedno dieta mame 😀

monika1
18. máj 2009

no ved to hej 😀 ved mi hovori ze lezite cez den? a ja kukam na nu ze no ked maly spi za obedom tak jedine vtedy a ona jaj no to hej to sa pri malom dietati neda...ale aj tak lezte viac 😀

csikike
18. máj 2009

ano a dieta uviaz na motuz a nechaj mu metrovy vybeh 😀
ale nevadi, o 3 roky bude super 😉

monika1
18. máj 2009

to hej to uz bude super 🙂

lia
18. máj 2009

caute bambule 🙂
csiki,nafot saaaaaaaaa 😵
huginkovi a christiankovi prajem skore uzdravenie 🙂
ani mne uz magnezium nechuti a je mi z neho zle.moni,nedavaj si ho tesne po jedle,ani pred jedlom 😉

lia
18. máj 2009

jooojjjj,chudak jurko,ten si musi vytrpiet a mozno ty este viac pierri ☹ 😢
nech ho uz nozicky posluchaju 🙂
mne ho je tak luto 😔

lara1znk
autor
18. máj 2009

ahojte babuldy,

tak hlasim ze my uz sme zdravucki, teda dufam ze to nezakriknem, dnes sme uz papali reznik na obed, jogurtiky, a na veceru chystam vajickovu pomazanku tak snad si dame aj to.

my sme tiez teraz len prvykrat vracali, nastastie len dvakrat, je to dost drsne, take prechladnutie, kaslanie je v pohode oproti tomuto

ten kolacik som vzdala nakoniec, idem uirobit makovu strudlu, ale az ked bude maly spat, zatial som kupila sisky tak si muzik da ked pride z prace,on si hned musi dat cup of tea (no typicky anglican) a hrozne ma rad k tomu nieco sladke, preto to jeho brusko uz dobehuje moje
😀

moni, inak aj nas christianko je taky s tym cikanim, my teda este nie sme oduceni od plienky ale napr. rano ma vacsinou uz suchu plienku tak ho hned sadam na zachod a pekne sa vycika, ked vidim ze kaka tak tiez, ved to som uz spominala, niekedy ked prideme z vonku, vtedy sa tiez

baby tehule, mna tiez vsade picha, to je asi normalne, to je tym pretazenim asi a ja este stale dost dviham Christianka, dufam ze nedostanem pruh
ale tu sa ani nejdem stazovat, aj tak by to bolo k nicomu

zajtra mame skolku, drzte palce, uz teraz som v strese

a viete ze uz mam len 5 tyzdnov do sekcie? teda necelych 5! ani sa mi tomu nechce verit
bojim bojim
ale dnes sme boli v playgroup a videla som ze tlaci tak sme utekali na zachod, mali tam aj nocnik aj tu dosku taku pre deti ale nepaiclo sa mu, len mrnkal, no bolo to ine ako doma, doma mame lepsie ale neviem teda ako sa naucime ked inde nechce, tak nakoniec kakal do plienky lebo dvakrat som ho vzala na zachod a nic

pierri, drzim palceky aby coskoro vojtova metoda aj tie ortezky zabrali a uz ste sa nemuseli trapit
ale jurko v pohodicke chodi, nie? co som videla tie fotky tak by som ani nic nezistila, teda len fotky ale aj tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre