Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
8. mar 2009

tak uz to je hotovo, nastastie drahy pomohol, a potom prisiel aj otec a zobral maleho... ale uz je pekne cisto, ja neviem aki humusaci byvaju v tomto vchode, ale nikto okrem nas neupratuje schody do pivnice a tam je taky brajgel, od korok od chleba, cez mrkvu a bohvie co tam este nahadzu... 😝 😝 😝 , najblizsie asi vypisem, ze sluzba nech upratuje aj tie schody... minule sa pristahovala nova rodiny a onedlho nato mali sluzbu a nic sa nedialo, tak som pockala do nedele a potom som im napisala, ze zial tu je taky zvyk, ze kto ma sluzbu ten aj uprace, ste mali vidiet v pondelok cela rodina nabehla a riadili, bol skoro taky poriadok ako ked upratujem ja 😀
liu a je to normalne? nepovies do radsej dakemu dokimu? ci radsej pretrpis ako vacsina zien...

csikike
8. mar 2009

jaaaaj, a tomimu je fajne, teraz uz 3 dni nevracal, tak sa vytesujeme 😵 , ale pohotovostny sudok mame vzdy prichystany 😀
a ked sa ti nechce varit pridi do SA, u nas je toho dost, este aj babovka sa ti ujde 😀

pierra
8. mar 2009

ahojte..
ste sa rozpisali.. csiki, to mas blbe,ze musis tehulka upratovat, este ze existuju mopy a podobne ulahcovace prace.. u nas nastastie upratuje jedna pani ale mne to obcas pripada,ze to je iba naliata voda na schodoch lebo ked to uschne,je to rovnako spinave ako pred umyvanim 😖

ja som robila segedinsky,muz si napratal 6 knedlikov a len cakam kedy zahlasi,ze este by nieco zjedol.. pritom je tenky jak sparadlo.. 😅 a dostala som ruzicku,akoze mdz, my raz oslavujeme raz nie, podla nalady 😎

lia
8. mar 2009

mnam babovka 😝 aku si robila??ja rozmyslam,ze poobede urobim wafle 😝
no to upratovanie ti nezavidim,my ked sme byvali v byte mojich rodicov,tak tam som tiez musela upratovat 🙄 naramne ma to bavilo 😝 😀 ty si proste sikulin,uz mas vsetko hotovo??ja asi zacnem robit tie cestoviny,R je este u brata,tiez im robi dvere..
my mame tiez upratovacku a dobre upratuje,krasne vzdy voni cely vchod,len neznasam,ked su flakate okna na vchode 🙄 takze nie je to podla mojho gusta 😀
no super pierri,na teba nezabudol,ani si mu to nepripominala??ale ja si na to nepotrpim ani,hlavne,ze sme spolu. 🙂
ale ani to nie sme 😀 momentalne teda,ale snad uz dojde 🙂
knedlu si robis ci kupujes pierri??vy ste take gazdinky 🙂

pierra
8. mar 2009

parenu knedlu kupujem lius, este som to neskusala robit, nejako sa tomu vyhybam 😅
ale mamina robi vynikajucu 😝 mam recept na take knedlicky co sa varia v hrncekoch vo vode,tie zvladnem a su fakt chutne ale skor sa hodia k nejakym omackam, su take hustejsie a tvrdsie..

mdz som dnes nepripominala ale inak my tiez nie sme nejak extra oslavovaci par, si nemysli 😅

monika1
8. mar 2009

Ahojte 🙂
tak pekne MDZ 🙂 ja som dostala kvietky od braska a otca a s drahym sme boli v Hornbachu a ze nech si vyberiem kvietok ale ja som si vybrala podsedaky na zem 😀 vzdy som taky chcela a konecne ho dostali podla mojich predstav 🙂
ja som varila kuraci stroganov s tarhonou ale boli sme nakoniec u nasich hore na obed lebo mama vybrala veliky kus masa tak nas zavolali na pomoc s likvidaciou jelenich reznov 😀 a teraz tu obaja odfukujeme 😝 a este k tomu aj kolacik sa nam usiel 😝

inak no u nas upratoval suseda (riadny tlustoch-chcel si privyrobit) ale to vam bola katastrofa,vobec nezametal len s mokrym mopom to zmyval,no podlaha plavala a spina samozrejme ostavala po bokoch stien,no otras,nakoniec sme ho odvolali a teraz upratovanie prevzal domovnik ale ten upratuje len dole chodbu a pri bytoch si to mame sami rozdelit ale to uz vidim ako budeme len my a jedna suseda pratat...

lari a gratulujem k pipiku 😵 tak Christianko bude mat partaka 😉 tak uz fakt len meno vymysliet a ake si to mala meno pre dievcatko? A Adam uz padol? no som zvedava co sa nam s csiki skryva v brusku 😵

csikike
8. mar 2009

ja som tiez taka, ze aj okna na vchode umyvam a lestim, dokonca ma zastavuju tetky, ze cim som to zmyla, lebo to tak krasne vonia ale len sa usmejem, no urcite im prezradim, ze je to vanilkovy ajax 😀
liu, ta babovka je super, rychla a chutna, teda, je jej vela, takze ju robim na plech 😀 , nie do babovkovej formy
ale na zajtra mam pripravene udene kolienko, tak to budem grilovat a k tomu knedla a kapusta, mnam, mnam 😝 😝

csikike
8. mar 2009

Moni a ake verzie mien mate vy?

monika1
8. mar 2009

jaj csiki vobec nemame ziadne 😒 vobec sa o tom nebavime,ze zacneme az ked budeme vediet pohlavie ale ja samozrejme rozmyslam a pre chlapca sa mi paci Lukasko a pre dievcatko Ema,Michaela,Julka...neviem... a vy uz mate favoritov?

lia
8. mar 2009

ja tiez neviem knedlu robit.a minule som taku super robila,ze by som sama sebe ublizovala keby som si ju sama robila,ja sama nezjem vela knedli a R par,takze to sa fakt neoplati,ale milujem babkinu 😵 😵
len kto nam ju potom bude robit ked tu uz nebude?? ☹
a ako sa robia tie knedlicky pierri??viete aj ako sa robia pecenove do polievky??
moj mi povedal,ze mam sviatok dnes a ze mi musi ist vystreli nejaku ruzicku 😀
ja som si uz zacala robit vyzdobu velkonocnu 😀
moni,tlstoch 😀 😀 ??mnam rezne,este som nejedla jelenie 😅 dobre to je??
a co maju v hornbachu??aspon jedny nase dvere ste nekupili?? 😀 😀 😀 😀
ja si sama umyvam,lebo tu je stale bordel,tym,ze sa u nas ide do vytahu,tak nam nanosia vsetko pred dvere a potom mi to ide do bytu,ale nikto iny to neumyva 😖 ,ale niekedy aj Mašťovi umyjem 😀
a co im povies csiki ked sa ta pytaju picingerky?? 😀 vanilkovy ajax??to som este nemala,teraz mam taky cerveny ci aka to je farba a tiez krasne voni,umyvam s tym dlazby a balkony.co ty tym este umyvas??to je univerzalny ajax??
no prezrad receptik csikinka 😉
mnammmm ,to som este nerobila,grilovane koleno 😝

monika1
8. mar 2009

jelenie rezne su mnaaaam,mama ich vie super napacovat a su makkucke ako vata a nevies sa ich dojest ako my teraz 😀

lia
8. mar 2009

ako ich pacuje??a potom ich ako klasicke rezne vysmazi??

monika1
8. mar 2009

neviem presny pac,musim sa opytat,zabudla som uz 😅 ale ano potom klasicky v 3obale vysmazi

lia
8. mar 2009

no zisti 😉 🙂

csikike
8. mar 2009

liu, babovka:
potrebujes: 5 vajec, 2 hrnceky cukru, 1 vanilkovy, 1 prasok do peciva, 2,5 hrcenka muky, 1 hrncek oleja, 1 hrncek mlieka, a orechy, hrozienka, cokoladu
zlty a cukor (aj vanilkovy) s trochou mlieka vymiesas, a pridas muku a PDP a olej a zvysok mlieka, zvlast vyslahas bielka a tie primiesas k vsetkemu, potom nalejes na plech vymukovany a pridas orechy a hrozienka, priapadne coku, nechas si v miske trocha cesta a pridas kakao a nalejes na ostatne cesto (tento ukon ale nemusis robit ak sa ti nechce)
a mena: zatial pre dievca asi Lea, Hanka, alebo Lucia a pre chlapca Daniel, Richard, Martin alebo Adam... ale este nic nie je iste

csikike
8. mar 2009

liu a ten ajax je svetlo modry, ze lagoon flower a je tam nakreslena vanilka, ja nim uvyvam dlazbu 😀

monika1
8. mar 2009

csiki a ty si si skusala tie metody s obruckou? ja som fakt zvedava ci vyjdu,nejako im verim 😅
Hanku chce moj muzik,pekne meno kym to niektore zlomyselne deti neskomolia 😒

lara1znk
autor
9. mar 2009

ahojte kocky,

ja som vcera dostala snezienky od christianka, bolo to take zlate, krasne mi ich sam doniesol, dedo ho zobral na prechadzku a tak nas krasne prekvapili potom vsetky zienky doma. 😵

moni, adamka sme nakoniec zavrhli, hladame nieco ine, co nie je az take popularne teraz, tak uvidime s cim nakoniec prideme. ja uz mam jedno meno v zalohe, guy ho aj schvalil ale stale si nie som taka ista ako som si bola s christiankom tak este nieco popozerame.

mnam, babovku mam velmi rada a konecne aj guy si ju zacina oblubovat, lebo doteraz len hundral ze take suche kolace on nema rad ale ja si tam dam aj dzemik tak to hned lepsie chuti.

ja si myslim ze vy monika a csiky, ze vy budete mat dievcatka obidve. uz tu je privela chlapcov, je nacase aby sa to trosku otocilo 😅

my uz v stredu letime domov, tak sa aj tesim na daddyho aj malemu uz velmi chyba, len ten let keby uz bol za nami.

lara1znk
autor
9. mar 2009

pierri, uz si videla Bathory? mne sa to velmi pacilo

penelope10
9. mar 2009

Ahojte 🙂
juuuuj ale ste tu toho popisali 🙂
idem Vás čítať.
Huginko spinka, neviem co mu je ale od piatku je nejaky nervozny + vnoci sa 5 x budi
🙄 tak mame take bezsenne noci a prebdene dni 🙄 🙄

Lari, takze pipik je potvrdený ? Hmmm, tak budes v menšine 3:1. 🙂
Na Bathory sme sa zberali, napokon z toho zišlo, nemal kto ostat s malym 😀 ...ale vela neg. reakcii som uz na to pocula?
btw. dostal aj ocenenia Ces. leva 😉
Tebe sa to ako pacilo ?

lia
9. mar 2009

ahojte 🙂

lari,bolo ti zle v lietadle?? 😕
aj ja si myslim,ze csiki a moni budu mat dievcata,no uvidime,kedy sa to mozte dozvediet??

csikike
9. mar 2009

Liu, lari, podla mna sa mylite, ja budem mat chlapca 😀

penelope10
9. mar 2009

Csiki to tak cítiš ?
Ja som vzdy hovorila , ze 2 chalani este ok, ale pri takom "stastí" by ma nikto na 3 - tie dieta nenahovoril.
Však kto to bude živiť, keď to pride do puberty ? 😀 😀

csikike
9. mar 2009

pene, neviem, mozno sa mylim, ale podla mna to bude chalan, sice pri tomikovi som si bola ista, ze to bude baba 😀 a ma hadicu

lara1znk
autor
9. mar 2009

pene, ani ma nestras! ja na to takto nepozeram ze budem v mensine ale tak ze si ma chlapi budu hyckat a cim viac ich bude tym lepsie! 😀

lius, no ty si aj mne predpovedala babu a ja som ti tak verila! tak kto vie ako ti vyjdu predpovede teraz 😀

v lietadle mi nebolo zle len je to dost narocne teraz lietat aj s malym a teraz v tehotenstve, vsetka ta batozina a ten stres, no tak uz len teraz domov a potom este raz sem a naspat uz poletime vsetci tak budem mat pomoc od guya

boli sme akurat na kontrole a uz sme zdravi, chvalabohu, tak mozeme vysadit atb aj sirup proti kaslu, tesim sa

pierra
9. mar 2009

ahojte 🙂
konecne som nakukla, blbne nam cely PC, uz to vyzeralo na odpaleny HDD a teraz sa to zrazu samo nastartovalo 😨 neviem dokedy..

moni pekne mena, julka sa paci aj mne.. ja pozeram na to aby sa meno dalsieho dietatka hodilo k menu juraj, teda nie ze juraj a napr. tobias ale druhe musi byt tiez take "obycajne" napr. andrej, matej, julia.. a paci sa mi veeelmi aj lujza ale to je uz trochu modernejsie..

my sme dnes boli kupit papucky, vel. 23 😕 ja nechapem ako ten moj chlapcek rychlo rastie 🙂 oblecko mu je 92 tak akurat, za chvilu ideme na 98 😕

lari super,ze ste zdravi 😉 takze pomaly balite a na velku noc ste tu zas? 🙂

csikike
9. mar 2009

jurko je potom riadne vysoky, tomik je stupel, minule ked som boal v nemocke, tak mu drahy na krstenie obliekol koselu velkost 68 a bola mu este dobra 😲 😀

monika1
9. mar 2009

Ahojte 🙂
csiki nieee my budeme mat baby 😀 no ale som zvedava fakt neviem ako to vydrzim este tolko tyzdnov 😅

inak nasi kupili Adamkovi stany s tunelom v Lidli,no to vam je parada,ma o zabavu postarane a si len sedim aj ked ma uz donutil preliezt tunelom co som riadne olutovala ze som sa dala nahovorit 🙄 😀 ale co nespravim pre jeho radost ze? ale mame malu izbu,na zahrade to bude super 🙂

no lari super ze je Christiankovi uz dobre a akurat letite pomaly domov 🙂

monika1
10. mar 2009

Dobre ranko 🙂 u nas dnes krasne svieti slniecko 😎

lara1znk
autor
10. mar 2009

ahojte kocky,

moni my mame stan a tunel osobitne ale je to fakt super vec, krasne sa s tym maly vyhral, uz sme to zbalili ale v lete zahrade opat vybalime a moze sa blaznit.

pierri, my tiez tak vyberame meno aby sa hodilo aj ku Christiankovi aj ku priezvisku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre