Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
14. apr 2009

nie nebola, kde to je
Inak uvazujeme ze pojdeme do Maď. ... Teda nielen koli topkam. 😅

pierra
14. apr 2009

to je dole ako je kaplnka sv. michala na tej strane ako je dargov v podchode.. zvyknu mat na ulici vylozeny taky ihlan s topankami..

monika1
14. apr 2009

Ahojte baby 🙂
tak my sme mali super sviatky,taky normalny predlzeny vikend to bol pre nas,bolo super pocko tak sme boli casto vonku na prechadzkach,maly dostal uz v predstihu to Puky odrazadlo tak mu to ide celkom dobre,je to super vecicka,dufam ze sa zachvilu rozbehne ako bastik 🙂
dnes som mala lekarsky den,rano odbery na stitnu a oblicky a potom som utekala este na glukozovy test ked som uz bola nalacno 🙄 no fuj vydrzala som to,vysledky budem mat o tyzden ale tie vysledky na stitnu uz mam a su v poriadku 🙂 ale prisla som vystavena domov uplne,ruku mam dopichanu,praskla aj zila,modrina ako hrom 🙄

lara1znk
autor
15. apr 2009

dobre ranko,

pierri diky, my prideme od RV tak nejako to snad najdeme, moj oco ako tak Kosice pozna

ja som myslela ze sa skor stretneme buduci tyzden ked tu bude guy, sice sa chystame aj na dovolenku ale mohli by sme aj to stretko stihnut 😉

moni, chuda, tie odbery su neprijemne
dufam ze vsetko bude v poriadku

pene, ja mam opacny problem, ja s tale vidim pekne topky len ich nepotrebujem 😅

pierra
16. apr 2009

dobre ranko 🙂
moni super,ze vysledky su ok, dufam,ze aj gluko bude.. 😉
ty mas tiez take slabe zilky? mna casto pichaju 2x aj 3x a potom mi pride zle 😝

lari tak kam nakoniec idete na dovolenku?

my sme uz v starych kolajach, len jurko ma krasne obdobie vzdoru, no musim sa velmi ovladat aby som nevybuchla, dufam,ze ho to skoro prejde 😔
inak vcera som 2 hodiny hladala kluce od bytu, ani na prechadzku sme nemohli ist a potom som ich nasla na spodku v smetnom kosi, uz zahadzane odpadkami 😠

csikike
16. apr 2009

pierri, esteze ta napadlo tam pozriet, mna by nenapadlo 😲

monika1
16. apr 2009

Ahojte 🙂
pierri no toto to je Jurko betarik 😀 teda asi on ich tam dal ze? inac je strasne zlaty,boze ako vyrastol za ten polrok,no musime uz dohodnut nejake stretko niekde vonku ked bude pekne 🙂

baby vcera sme mali v rodine skoro tragediu ☹ maleho 6-roc.synovca zrazilo auto 😢 predstavte si toho debila...prechadzali cez cestu cez prechod pre chodcov,nikde auto a zrazu on zhora vysiel spoza zakruty a cuval dozadu dolu kopcom a nabral maleho,ona mama stihla s mladsim odskocit ale starsieho nestihla ani upozornit ☹ nastastie sa nic vazne nestalo,maly ma otras mozgu a same modriny ale ten sok chudacik maly 😔 a ona ani nehovorim co musela prezit a ten debil vystupil z auta pozrel co sa stalo a usiel 😠

pierra
16. apr 2009

boze moni,to sa len v kosiciach moze stat 😠
hrozne arogantni soferi, pre toto ja mam taky stres sadnut za volant 😒

a veru stretko moze byt, navrhujem anicku a kedy povedzte vy.. kati prides?
moni co chystas na oslavu?

monika1
16. apr 2009

pierri veru arogancia v kazdom aute skoro,strasne nieco 😠

Anicka je super napad a kedy? no buduci tyzden mam taky lekarsky az v piatok nic nemam 😒 tak uvidime ake pocko hlasia a dohodneme sa 🙂 uz teraz sa tesim tesim 🙂

no v sobotu oslavujeme s kamosmi a tam chystam tortu malemu,potom taky slany cibulovy kolac a moj muzik nechce aby som nic dalsieho piekla tak ze kupi nejake fajne zakusky z Tip topu neviem ci ste mali odtial uz no a teraz v Lidli som este nakupila kedze su mexicke dni tak tortily chipsy a k tomu rozne dipy a to maju kamosi radi 😝 takze nic extra,mala som v plane omnoho viac ale muzik ma zrusil nech sa setrim 😅
a v nedelu rodinna oslava,mali sme ist na obed do restiky lebo Adamko oslavuje so starkou spolu ona ma 60tku ale tak neviem teraz ked bol ten uraz ci sa to nezrusilo 😒

pierra
16. apr 2009

presne setri sa 😉
niekedy je menej viac a netreba to prehanat.. mladi su zvyknuti na taketo cudzokrajne chute 🙂
zakusky z tip topu sme este nemali ale ked pochvalis,tak ani ja nebudem na jurkovu oslavu piect 😀

buduci tyzden z nasej strany moze byt alebo ten dalsi, uvidis,ci si nebudes chciet oddychnut po takom ulietanom tyzdni..
a kati kde siiii?

monika1
16. apr 2009

no muzik si tie zakusky strasne pochvaluje,vraj kolegyne ich tam kupuju ak nieco oslavuju v robote tak dnes donesie na ochutnavku ked nezabudne tak ti napisem 🙂

penelope10
16. apr 2009

Ahojte... 🙂
No tu sooom 🙂 My sme boli poobede kočíkovať, nakrmili sme kačky potom sme boli trocha na ihrisku a potom ešte v Agre na joguty 😀

Stretko, jeej so 😵 m aj ja myslela, ze sme sa davno nevideli.
Pre mňa asi tak najoptimalnejšie bud zajtra alebo potom bud. tyz. Utorok, Streda, príp. Śtv., piat. mám promocie, tak to už nie.

a Anička je fajn 🙂

Lari k tým topkam, mne hocičo len tak nesadne na nožku, mam tie kosti vpredu širšie tak sa mi aj páčiť môže ale čo z toho keď potom otlaky jak hrom 😀

pierra
16. apr 2009

kati musis pribrat do noh 😀
takze sa promujete, waau.. aj hostina bude?
potom to prelozime na dalsi tyzden, pockajte pozriem do kalendara.. takze priblizne v tom tyzdni co zacina 27. aprila mozme.. 🙂

penelope10
16. apr 2009

pieri skôr ubrať, kebyže priberiem tak mam ich ako slon 😀
No máme objed. stôl na slávnostný obed, klasicky obed, hostinou by som to nenazvala 🙂 Inak su to už moje 4. promocie. ... a asi aj posledné v tomto živote 😀

lara1znk
autor
17. apr 2009

dobré ránko,

moni, az ma zamrazilo z toho co si pisala o tej tragedii, nastastie sa nic nestalo, hrozne to muselo byt,
veru arogantni kosicki soferi, ale aj hocikde inde sa taki najdu 😠

my sme vcera boli u nas na namesti na pesej zone, maly nahanal holuby, len tak sme vegetili, vyhrievali sa na slniecku a vzdy sa naslo nejake auto ktore si to kludne namierilo cez pesiu zonu 😒
clovek vypusti deti aby si volne behali ale to vsade treba byt opartni, nikde to nie je bezpecne

moni, tak super oslavy mate naplanovane, potom vsetko nafot a hod to sem alebo na FB,
co ste kupili Adamkovi? boze, ako to leti, ved len nedavno sa narodil 🙂

pene, 4. promocie??? tebe sa mali? uz si daj poho
ako to vsetko stihas, mne by sa uz nechcelo studovat, mne stacili jedny, ja som lenivec, teda nie lenivec ale full time mamina a gazdina 😎

pierri, aj my mame obdobie vzdoru, okolo 2. rockov sa to zacina, takze ti nasi su nejako v predstihu 😀

ideme do Madarska, ale este nevieme kam presne, mam 2 tipy zatial tak sa rozhodneme zajtra a nieco bookneme, pride aj guy tak spolu potom,
dufam ze sa v Madarsku dohovorime anglicky lebo inak neviem, ja madarsky neviem ani ceknut 😅
ked sme boli v Budapesti na dovolenke tak to bolo v pohode, velkomesto ale neviem ako v takom mensom mestecku, prinajhorsom budem nudzovo konkaktovat csiki 😀

kocky, kde sa to idete stretnut? anicku to myslite cukraren Anka?
dufam ze nam este nieco podari spolu kym sme tu, niekedy bud. tyzden, aspon na chvilku

inak ZOO sme navstivili, bolo dobre, malemu sa pacili najviac kacicky, no on je na ne zatazeny tak ma to ani neprekvapilo 😀

monika1
17. apr 2009

Ahojte 🙂
tak sa nam pocko akosi pokazilo 😒 snad to po vikende prejde a bude opat pekne a teplo 🙂
ja som uz zacala robit tortu,mam hotovy korpus a zbytok asi az zajtra nech je to vsekto cerstve...

tak baby hodila som svoj pupek do albumu,je to riadny pupik teda uz 😅

lari Anicka to je taky park pri hornade,je tam super travicka a aj detske ihrisko 🙂 a do zoo sa uz aj my chystame,snad buduci vikend by sme mohli skocit ak bude pekne,len ci vladat budem tolko chodit 😅 boze ja si uz teraz pripadam taka velka a nevladzem dlho stat na nohach,ach jaj 🙄 inac som si dnes v Takku kupila 3 tricka normalne sa tesim ze je taka moda teraz ze vsetko strihnute pod prsiami a volne takze to mam snad na cele leto 🙂

pierri a vcera sme boli ochutnat tie kolace v Tip tope,to je cukraren Delikatesa,fantasticke veci tam maju no uzasny vyber na darcek a kolace su take ovocne tie co by sme chceli,maju 2 tenke cesta a medzitym je tenko taky biely krem a navrchu ovocie v zelatine,su jahodove,cucoriedkove,kiwi,mandarinka a su dost velke ze sa musia prerezat a jeden stoji 1€ 🙂

pierra
17. apr 2009

ahojte..
tak konecne veget, kavicka 😉
jurko hodinu vystrajal kym zaspal 😒 dnes ma specialne zly den, bola som v meste na maly nakup to bolo v pohode no ale cesta domov.. ked som ho vybrala z kocika,vsade sa pristavoval, vsetky dvere, ohrady, auta a zamky su jeho.. a ked som ho zobrala,ze sa ponahlame,tak turbo plac a telo ako mrtvy chrobak,takze som mala co robit 😠 joj ja fakt neviem, ako riesite taketo situacie? lubim ho najviac na svete ale toto trucovanie sa mi zda v jeho veku privela 😒

moni a tvoje brusko,tak som ho videla aj nazivo, vobec sa mi nezdalo velke,to ja mam take aj ked niesom tehotna 😅 ale fakt oproti prvemu tehu je vyrazne vacsie 🙂
a ta cukoska, to musime vyskusat 😝 aida sa mi uz davno prejedla, iba zmrzlinu si od nich davam..
a aku tortu robis? nieco speci?

lara1znk
autor
17. apr 2009

a kde je ta dobra cukraren?
veru Aida sa dost pokazila, zakusky sa tam uz vobec nedaju jest, este ta zmrzka ujde
inak som myslela Ajdu, ked som hore pisala Anku, to u nas mame Anku 😅

a kde je ten park? nasli by sme to kebyze sa nam podari prist?
ale asi si pockame na lepsie pocko najprv, vsak?
u nas prsi od rana, sice teraz prestalo ale aj zajtra ma, tak chudak Guy, uteka z uprsaneho Anglicka a tu tiez dazd, no smola,
snad sa vycasi do nedele

idem pozriet brusko a hodim vam moje, mam jedno foto zo ZOO 😅

lara1znk
autor
17. apr 2009

moni, ake male brusko, mne sa teda zda male,
taka si chudunka, take tintitko 🙂

ked uvidite moje tak sa zhrozite, uz som ako slonik 😀
no ale tak cakame chlapceka, tak to bude asi valibuk poriadny 🙂

pierra
17. apr 2009

ej lari 😵 tak u teba to uz vidiet,ze to nie je 16-ty tyzden ako u moniky 🙂 ale slonik nie si v ziadnom pripade,takze kludne papaj dalej, ved po porode budes zase chuducka ako po christiankovi.. 😎

ozaj baby ake mate teraz pocity z ocakavaneho porodu? je to ine ako v prvom tehotenstve?

lara1znk
autor
17. apr 2009

pierri, uplne ine, teda u mna
ja sa hlavne obavam ako to zvladnem v nemocke bez Christianka, ako on bezo mna a tak,
potom ako to bude cele brat, no take ine starosti ako predtym,
predtym som si to naplno uzivala a strasne sa tesila

teraz tiez ten problem s cisarskym c.2 ako to pojde, ako sa budem hojit, ja sa teda zatial velmi netesim, skor bojim ☹

pierra
17. apr 2009

no to ti verim lari ale tak snad to vas tatko tych par dni zvladne.. aj keby si mala vacsie dieta aj tak by ti za nim bolo smutno.. a bud rada,ze mas aspon bezproblemove tehotenstvo,ze aspon teraz sa mozes christiankovi plne venovat.. pride k tebe na zaciatok tvoja maminka na vypomoc?

lara1znk
autor
17. apr 2009

nasi pridu na ten cas ked budem v nemocke a potom, tak na nejake 2 tyzdne aspon, dufam
no aj tak sa bojim
radsej na to ani nemyslim zatial velmi ☹

no mas pravdu, da sa povedat ze mam bezproblemove tehotenstvo, aj ked tym ze som chudokrvna, som neskutocne unavena a citim sa tazka ako slon, po ZOO som ledva vladala chodit

penelope10
17. apr 2009

ahojte 🙂
som kukla fotky monikine ... brusinko maš ešte take milé 😉 ale potvrdzuje sa teoria, že v 2. a ďalšom tehu je bruško väčšie...
My sme tiez boli v meste , potom k nám došla tehu kamoška (34tt) tak som jej dodala oprimizmu, že bude to horšie a treba vydržať 😅
a teraz dováram obed malý akurát zaspal + dojde braško a ked nebude total pršať tak pojdeme asi ešte do mesta. 🙂

Inak čo chystáte na víkend ?

lara1znk
autor
17. apr 2009

u nás sa vyčasilo, slniecko je vonku,
tak pockame kym sa maly zobudka a napapame sa a ideme vonku

moni, prajem krasnu oslavu zajtra, k narodeninkam poblahozelame az v den D 😉

nam pride zajtra daddy a v nedelu by sme chceli ist na cely den do Domice, je tam wellness hotel tak sa trosku kupat a tak a potom skocit na madarsku stranu, tam su tiez rozne atrakcie tak snad nam vyjde pocasie

pekny vikend kocky 😎

monika1
17. apr 2009

pierri tortu robim taku jednoduchu 😅 piskotovy korpus,predelim ho a urobim tvarohovu plnku s mandarinkami a navrch pojde biela cokolada a detska jedla oplatka tak som zvedava na vysledny efekt 🙂

lari ty ze slonica,vyzeras vyborne 😉 a dakujem,snad to zajtra pojde bez problemov...v nedelu sa oslava zrusila ☹ kvoli synovcovi takze nasi a svokrovci pridu ku nam takze musim nieco prichystat a vobec netusim ze co ☹ nie som na to ani pripravena,v hlave mam len zajtrajsok 😒 no uvidime torty budu tak len nieco slane vymysliet...

u nas uz prsi,este sme stihli ist von s bikom a potom pooslavovat dedkove meninky,no som riadne napapana a boli aj svokrovci a svokra mi vravi ze by som mohla byt tehotna aj 5 rokov vkuse lebo este nikdy ma nevidela s takou chutou jest 😀 😀

pierri a ja sa na porod tesim,dufam ze bude taky bezproblemovy ako pri adamkovi ze to pojde este rychlejsie a je to uz ine,clovek vie co ho caka takze nie je to ziadne prekvapko,ale neprezivam to tehu tak ako pri adamkovi,akosi si spomeniem az ked vecer lezim ze ci citim babatko 🙂 v prvom tehu je to vsetko o ocakavani a teraz je to predsa uz ine a pri tych celodennych povinnostiach nestiham sa moc sledovat,jedine pri obliekani ked mam nervy co si obliect na to brusko 😀

lara1znk
autor
19. apr 2009

dobré ránko,

my sa pomaly ideme chystat na nas vyletik, len daddy nam este vyspava, unaveny zo vcerajska este.

blahozelame dnesnemu malemu oslavencovi Adamkovi k narodeninkam, vela zdravia, stastia, vsetko naj naj naj 😵
ako dopadla oslava a co mate na plane dnes?

my sa dufam vyberieme na nasu dovolenku zajtra, stale sme nic nerezerovali tak snad dnes, ma byt krasne pocasie buduci tyzden,
este sa ohlasim pred cestou

pekny den 😎

pierra
19. apr 2009

ahojtee..

tak sa pripajame ku gratulantom, adamkovi vseeetko najlepsie k druhym narodeninkam, nech je zdravucky a nech su so surodencekom skvela dvojka 😵

csikike
19. apr 2009

ahojte, tiez sa pridavame ku gratulantom a Adamkovi vsetko len to naj prajeme 😵
my ideme dnes na vystavu do NR a potom mame stretko decembrovych takze tu budeme az vecer ale uz sa tesime na fotecky
lari, krasnu dovcu, nastastie tu ma iba od stredy prsat

monika1
19. apr 2009

Ahojte baby 🙂
dakujeme velmi krasne za gratulacie 😵 😵
vcerajsia oslava dopadla vyborne,vsetci sa bavili,najedli bolo super 🙂 fotky su na FB 🙂 maly bol z torty nadseny,dookola som mu musela palit sviecku aby ju sfukoval,tak sa mu to pacilo 😀 😵 a myslim ze sa mi aj podarila,vsetci si pochutili 😅 🙂

dnes pridu len nasi a svokrovci k nam,takze sa pokracuje,mali sme ist povodne do restiky ale kvoli tej nehode sa to zrusilo...takze pooslavujeme pekne doma 🙂

od rana myslim len na to ako to prebiehalo pred 2 rokmi,myslim ze to je aj moj "maly" sviatok,nielen Adamkov 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre