Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
25. apr 2009

Ahojte 🙂
my sme doobedu zbehli do mesta kupit adamkovi botasky a trosku sme sa presli mestom ked je tak pekne 🙂

kolacik mam uz hotovy no som zvedava ale ako bude chutit,v poslednej dobe co robim nove recepty tak sa mi nedari a musim improvizovat rychlo 🙄

a lari vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 a kde ste presne boli v madarsku?
ale ta uplne obdivujem ako super zvladas tehotenstvo,lietas hore dole a ja sa bojim k moru ist na 8 dni 😒

monika1
25. apr 2009

baby a co to stretko kedy vam vyhovuje?

pierra
25. apr 2009

moni ahoj 🙂
mne vcera vecer zavolala mama,ze segry robia jurkovi tortu,takze to mam bez starosti 😎
a tvoj zakusok bude chutit tiez, neboj, to len na seba si asi kriticka 🙂

k tomu stretku- mne vyhovuje hociktory den, spime okolo obeda ako asi aj vase dietky, takze bud rano okolo desiatej alebo potom poobede okolo tretej.. co vy na to?

monika1
25. apr 2009

no tak aj mne ktorykolvek den vyhovuje a najlepsie doobedu...a miesto Anicka? ci len zbehneme do mesta do parkov 😨

pierra
25. apr 2009

a mozme sa stretnut aj hned v pondelok?
vacsinou kazda ma po vikende navarene,takze o starost menej 😅
a koncom tyzdna sa vraj ma pokazit pocasie..

mozme aj do mesta ist,ako chcete.. este katka nech sa vyjadri 🙂
a kami sa ako citi? nemoze prist?

monika1
25. apr 2009

no v pondelok by bolo super som za 🙂 este nech katka napise a ja by som aj bola za mesto,ide mi tam hned bus a kedze ideme bez kocika tak pesi na Anicku od zastavky mam dost 😅 ale ked tak dumam tak nasi by nas mohli hodit na anicku ked pojdu do roboty takze v podstate je to jedno 🙂 a kami asi nie,aj ked je ok ale musi sa setrit a na take prechadzky isto nemoze ☹

penelope10
26. apr 2009

ahojte 🙂
pondelok rano je pre nas ok. Poobede už ale nemôžem 😔
Je mi jedno či mesto alebo A. ... sa dohodnite vy 😅
Inak krasny čas vonku, len keby menej fúkalo

monika1
26. apr 2009

Ahojte 🙂
tak super zajtra to plati,ja mozem uz o 9.30 a miesto? nech povie pierra 😀

chlapov mam vonku,fakt fuka to nemam rada 😒 ja varim,polievka uz hotova a masko v rure a uz mi to tu super vonia 😝 😝

pierra
26. apr 2009

ahojte..
tak ste mi dali baby.. ja ze uz bude rozhodnute ked sem nakuknem..
😲
co ja viem,anicka moze byt?..

joj ideme jest, muz je uz lačný, potom sem este nazriem.. 😎

monika1
26. apr 2009

tak super zajtra na Anicke a ja som tam uz tak 9.30 tak vas pockam baby pri detskom areali 🙂 tesiiiiim sa a aj moj fotaaaaak 😀 😀

my sme sa uz najedli 😝 som sa nevedela dojest taka mnamka 😝 😝 muzik siel k rodicom pomahat davat dolu kuchynu kym maly spi tak dufam ze nebude dlho a este pojdeme niekde na prechadzku 🙂

pierra
26. apr 2009

baby tak ja som uz na obed nestihla odpisat lebo sme sa nejak pochvatili a islli k nasim..
my pojdeme z domu tak po deviatej,kati ked budes stihat,mozme sa stretnut pri bete a pojdeme spolu..
uz sa tesiiime, dufam,ze bude teplucko
😵
poobede sme boli u nasich,jurko dostal kraasnu tortu, na vrchu s pavukom, oblecko a furik, ryl, hrable a ostatne naradie do piesku 🙂 furik sa mu velmi paci,beha s nim ako triskac 😀

monika1
26. apr 2009

ok super tak plati zajtra,snad aj pocko bude dobre 🙂

pierri dufam ze mas nejake fotocky a das na fb 😉

penelope10
26. apr 2009

ok, sa stretnimepri bete

pierra
26. apr 2009

kati tak 9.10 budem na zastavke - na opacnej strane ako je beta.. sak sa najdeme 🙂
moni fotky zatial nemam lebo segra fotila s jej fotakom ale pride tento tyzden ku mne,tak si ich stiahnem a dam na FB 😎
babky ked mate nejaku dobru loptu donesiete pls? nasa sfukuje 😖

monika1
27. apr 2009

Ahojte 🙂
tak na stretku bolo perfektne 😵 ale kratko,akosi mam pocit ze sme sa nestihli ani poriadne porozpravat 😅 tak to musime zopakovat 🙂 fotky su na FB 😉
my sme sa hned najedli a spali,ja som bola riadne unavena 😅 teraz uz cakame na tatika 🙂

penelope10
27. apr 2009

ahojte 🙂
no fakt to ubehlo strasne rýchlo 😅
malého "odpálilo" až o 14,00 a spal do 17,00 😀 trhol rekord 😀 .. ale tatik bol aj rád, nemal s ním veľa starosti 😅

pierra
27. apr 2009

ahojtee
jurko tiez hned zaspal ale nechcel jest,iba mječo si pytal 🙄 a spal 2 hodky s ortezkami, to je rekord 😵
my sme este boli aj poobede na ihrisku, upiect kolaciky s novymi formickami 😅

a stretko bolo super fakt, mozme kedykolvek zopakovat,pre jurka je ovela zaujimavejsie stretnut sa s rovesnikmi ako nakupovat s mamou v hypermarketoch 😅 a aj ja som sa s vami veeeeelmi rada stretla 😉
fotky su super moni, niektore vobec neviem kedy si nacvakala 🙂 musim uz povyberat tie najkrajsie a dat urobit, skoro rok som uz nedavala, ako sa poznam, bude to aspon 200 kusov 😀 😔

csikike
27. apr 2009

baby, krasne fotky, pozerala som na fb, super, nadhernre deticky a ty pierri ak sa este raz zmienis, ze by si mala drzat dietu, tak ti pridem nacapat 😉

pierra
27. apr 2009

csiki,ked ja sa fakt zle citim v takom huspeninovom tele 😔
ale bolo uz aj horsie,takze mozem byt rada 😝

csikike
27. apr 2009

ze huspeninove telo, nebud smiesna 😠 , ved vyzeras uplne super

monika1
27. apr 2009

aj nam bolo uplne super,aj ked Adamko na to nevyzeral 😀 ale zabavil sa aj sam 😀 mozme hocikedy zopakovat,ja zbehnem aj do mesta alebo ked mate pri vas nejake dobre ihrisko tak aj tam dojdeme 🙂

a veru csiki aj ja som vravela pierre ze vyzera super 🙂

ja si davam robit fotky stale ked je akcia v happyfoto takze mi to na raz vyjde cca 90 fotiek,uz mam plne 3 albumy,600 fotiek v nich no neviem co bude kym bude mat 18nast 😀 a dalsie babulko bude chudacik vkuse fotene 😅 😀

pierra
28. apr 2009

dobre ranko
moni aj ja davam v happy fote a mam uz asi 5 albumov od svadby.. ja som stara klasika, mam velmi rada fotky v albume, je to ine ako pozerat na CD-cku.. ked deti odidu z domu,budeme si s muzom po veceroch pozeravat pri cajicku 😵
pri nas je dobre ihrisko, doobeda je menej deti,tak nabuduce tam.. alebo v meste pri malej fontane je prijemne..
inak baby my uz mame prvu stenu pocmaranu 😖 ale az tak mi to nevadi lebo chcem malovat, aspon je viac dovodov 😅

monika1
28. apr 2009

dobre ranko 🙂
tak urcite nieco zorganizujeme na dalsi tyzden ked bude pekne len mi musis vysvetlit kde je to ihrisko 😅 a aj v meste pri fontane je super tak aj tam hocikedy 😎
my este neviem ci ideme dnes robit,mame doma babku tak s nou niekde pojdeme len uvidime kam 🙂

pierri tak ti doma rastie maly picasso 😀

pierra
29. apr 2009

ahojtee, kde ste vsetky???
my uz mame za obedom,jurko sa uklada na spanok, ja sa chystam na kavicku 😝
tatik nam odisiel do BA, tak dnes sme historicky prvykrat s jurkom sami aj cez noc, drzte palce,nech nepridu ziadne bubaky 😀

csikike
29. apr 2009

pierri a bubaky tebe alebo jurkovi? 😲 😀

pierra
29. apr 2009

csiki obidvom 😔
keby sme aspon bezpecnostne dvere mali 😲

csikike
29. apr 2009

ale pierri, neboj, vsetko bude OK, uvidis 😉

pierra
29. apr 2009

to dufam aj ja 🙂
ideme na ihrisko za chvilu ale neviem maleho odlepit od telky, maly maniacik 🙄

penelope10
29. apr 2009

ahojte 🙂
som sa pobavila, že picasso 😀 😀 😀
Ja som dnes daaká mŕtva 😒
idem si dať asi caffé 😵 a potom začnem upratovať ten bordel po byte, co narobil maly ...

lia
29. apr 2009

ahojte 🙂
ja som myslela pierri,ze od steny nevies jurka odlepit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre