Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
1. máj 2009

mnammm,zemiakova kyslaaaa 😝

lia
1. máj 2009

co su broky csiki??

csikike
1. máj 2009

gulata tarhona

csikike
1. máj 2009

pisem ako madar co? u nas je ked povies tarhona= slovenska ryza a broky= tarhona po normalne 😀

lia
1. máj 2009

tarhonya su po madarsky aj tie krupky do polievky,nie??nikdy v madarsku neviem ktora je do polievky a ktora k masu

csikike
1. máj 2009

liu, hej, ale to u nas volame iba presuchavance 😀 ale da sa spravit aj to aj k maso, to je jedno cesto tak je jedno ci ho das do polievky vyvarit alebo to spravis k masu

pierra
1. máj 2009

ahojtee..
lius tak super spraavy 😵
mas take kysle chute teraz? 😅

my sme boli doobeda na vystave veteranov, moj muz velky fanusik, nesmieme vynechat ani jeden rok..
a na obed som narychlo vyprazila syr s hranolkami a k tomu kola 😝 extra nezdravy obed ale raz za rok.. dufam,ze mi nebude zle lebo zvykne po takych tazkych jedlach 🙄

csiki prosim ta,nevies mi poradit? ty sa rozumies do PC.. odkedy mam preinstalovany windows, ked si chcem stiahnut neajku fotku z netu a tam "ulozit ako" tak mi stale ponuka iba moznost ulozit to ako rastrovy obrazok a do nazvu pise "untitled".. cize to musim zakazdym prepisovat.. predtym mi tam hadzalo nejake cislo a ukladalo ako jpg.. nevies prosim ta ako sa to prednastavuje? 😨

csikike
1. máj 2009

pierri, to zalezi od toho co stahujes, ak stahujes vo formate bmp (cize rastovy, tak ti to ulozi tak) ak stahujes jpg, tak by to malo ukladat ako jpg ale kde sa to da prestavit neviem, a ked das ulozit ako, tak ti vyjde iba moznost toho rastoveho alebo sa ti dak kliknut aj na nieco ine?

lia
1. máj 2009

baby,ja som si nasla taku mini bodku,nie je to ani krv ze cista,ale taky tmavy vytok,taka bodka ☹
ja neviem co mam robit ☹ ☹ strasne som vyplasena ☹

pierra
1. máj 2009

liuska spinenie je v tehotenstve pripustne ale pre istotu nemozes zavolat svojmu dr.? aby si mala istotu,ze si o.k.

csikike
1. máj 2009

liu, ak ta vcera vysetroval zo spodu, tak by to malo byt OK, kym to nie je krv... beries duphaston?

lia
1. máj 2009

neberiem csiki praveze,ja by som bola najradsej kebyze mam utrgestan alebo duphaston,este vcera som mu to chclea povedat,ale som sa bala,sak on je doktor,tak on by mi to mal predpisat,povedat...
volala som mu,ale vypadaval mu,tak som mu polovicu nerozumela.ze mam lezat a pytala som sa na ten utrogestan a uz som ho nepocula... 😔

csikike
1. máj 2009

liu, neboj, ak to je lekar, ktory vie ake si mala problemy predtym tak urcite vie co ti ma predpisat, a asi je zbytocne brat dopredu aj duphaspon...
pripadne ani to sa nelakaj, ak by si mala mat v tomto cas mrchu, tak to moze byt aj z toho, ale najskor to bude z toho vysetrenia, mne doki zvykol povedat, ze ak nieco najdem na nohavickach a nebude to vela, ze sa nemam plasit, ze to moze byt prave z vysetrenia

pierra
1. máj 2009

liuska presne ako pise csiki, ja tiez stale po vysetreni trochu krvacam 😒

lia
1. máj 2009

hej,len mna boli aj brucho.no ale uvidime co bude dalej

lia
2. máj 2009

ahojte,ja som zacala zase spinit,tak sme utekali na pohotovost,predpisali mi duphaston 3x1 kym spinim,potom znizit na 2x1 do konca 12tt.nechpal samozrejme preco ho nemam uz od zacitaku tehu ☹

csikike
2. máj 2009

liu, nebud smutna, uvidis, ze to bude OK, ja som ti tu zivym prikladom 😉 , len prosim nemysli na nic zle... optimizmus a dobru naladu 😉

penelope10
2. máj 2009

cawte 🙂
Vidím, že si asi každy užíva prdĺžený víkend. Baby som dnes poobede pobalila malemu veci do jasličiek a ostala som hotová 😢 😔

pierra
3. máj 2009

lius dobre,ze mas tie pilulky, mysli pozitivne a vela oddychuj.. 😉

kati, drzim palceky aby hugi nebol smutny a aby ste to obaja zvladli v pohode, potom napis ako to dopadlo 🙂

mojmu muzovi vcera zomrel milovany dedko,uz sa dlho trapil,takze mame smutny vikend, este nas caka pohreb 😔

penelope10
3. máj 2009

ahojte
juujj prieri to je smutné 😔 úprimnú sústrasť.

No a Hugi nie je smutný lebo o tom ešte nevie, čo ho zajtra čaká 😅 Len mne to prišlo take no...
Inak mi v posledných dňoch toľko spí že nachápem 😕 Včera doobeda 2 hod. poobede od 17,00 -20,00 ... no a potom bol hore do 22,30 🙄 🙄
Asi má teraz takú fázu ...

csikike
3. máj 2009

pierri, uprimnu sustrast ☹
u nas sa dnes pre zmenu nespalo, teda ja by som aj spala, ale tomik spat nechcel, tak je cely den hore 😔

lia
4. máj 2009

ahojte

pierri,to mi je luto ☹ ☹ uprimnu sustrast 😔

pierra
4. máj 2009

dobre ranko..
dakujem babky.. on bol uz starucky, nedozitych 89 rokov, krasny vek.. aj ja by som sa chcela dozit takeho veku 😔

ako sa mate inak? co mate dnes na plane?
my ideme s jurkom na rehabilitaciu a potom neviem.. vyzera,ze bude krasne pocasie 🙂

csikike
4. máj 2009

ahojte, my ideme k novej koznej, lebo tomik to ma stale horsie a horsie 😠 a potom asi von, lebo je krasne, aj ked na nas ludia pozeraju ako na leprakov ako to vyzerame 😢

pierra
4. máj 2009

csiki a co ma tomik? nejaky ekzem ? ☹

csikike
4. máj 2009

pierri, neviem, je vyhadzany okolo ustociek a teraz mu to preslo aj na ocka... 😔 , vsetky vyseldky co mu brali mal negativne, takze netusime co to moze byt...
ja vyzeram podobne, ale vraj ja to mam z tehotenstva

monika1
4. máj 2009

Ahojte 🙂
tak my sme doma po super vikende,mali sme sa fantasticky ani domov sa nam nechcelo,aj pocasie nam vyslo takze parada uzili sme si to 🙂

pierri uprimnu sustrast 😔 ale krasny vek

inak mamku mam v nemocke na jiske ☹ v sobotu ju na zahrade kusla vretenica ale ma sa dobre tak snad ju coskoro pustia,takze babenky davajte si pozor na tieto potvory 😖

csiki tak to drzim palce nech uz pridu na to z coho to ma tomik a nech sa vylieci

lia
4. máj 2009

to je az take hrozne csiki??no aj ja som zvedava,daj vediet co hovorila nova kozna
ja idem vecer zase k lekarovi,ale k svojmu
moni,videla som fotky,museli ste sa tam mat uzasne.to je normalna chata na prenajom na vikendy??
co moze urobit vretenica??dokedy tam bude mamka moni??dufam,ze sa k vam vrati coskoro a v poriadku 😉

pierra
4. máj 2009

moni dakujem..

my sme uz doma, jurko absolutne nespolupracoval s rehabilitacnou sestrou,tak to ideme skusat doma..
a do skolky ho asi nevezmu v januari lebo je prilis maly.. tak neviem, co dalej, ako sa rozhodnut..

csiki jurko ma take cervene suche flaky na ocnych vieckach aj po telicku sa mu robia, stale na inych miestach.. ja si s tym tiez neviem rady uz od zimy ale tolko chodime po lekaroch,ze absolutne nemam chut ho davat na dalsie vysetrenia.. ale asi budem musiet zajst.. zatial to natieram iba nechtikovou mastou..

moni to je strasne s tou vretenicou.. ja som si myslela,ze tu sa hadov nemusim bat,ze su len niekde hlboko v lese ☹ a mam z nich panicky strach, ani v zoo na nich nepozeram..

lius ty sa ako mas? oddychujes?

lia
4. máj 2009

pierri,stale mi je strasne zle,ale nevadi.idem si urobit zemiaky s vnatkou a asi syr vypr.,len sa bojim,ze mi bude horsie,ale mam nan strasnu chut.teraz som sa zobudila,som aj strasne unavena,takze mi vobec nerobi problem byt doma.ale vecer uz bude dufam klud.
csiki,pierri,skusali ste krem expitial alebo tak nejak sa vola ten krem...ten je dobry na taketo flaky,ale csiki ma myslim vyrazky,neviem ci je aj na vyrazky,to je velmi dobry krem.je drahsi,ale dobry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre