Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
7. máj 2009

ale vy uz mate tu skusenost odlucenia, ze je s babkami ked ty pracujes takze uz len to je rozdiel
ale cim vacsie deti tym viac vystrajaju, tak mas na co tesit

monika1
7. máj 2009

hej len babka je babka ale cudzia teta to je nieco ine...no uvidime nepredbieham,mozno ma prekvapi ako tento tyzden na zapise v skolke ked ani domov nechcel ist 🙂

lara1znk
autor
7. máj 2009

ha ha, to sme mali aj my ked sme boli pozriet v skolke, to sa mu pacilo ale
nechat ho tam sameho to je ine kafe

no idem uz, stavim sa ked si zvykneme vam zreferovat radostnu udalost

csikike
7. máj 2009

moni, tak uz prezrad co to bude 😕

monika1
7. máj 2009

csiki neviem...robila mi kratke sono s takym starym pristrojom ze moc toho vidno nebolo tak sa radsej nevyjadrila,tak si musim pockat este 3 tyzdne 🙄

csikike
7. máj 2009

moni, to vazne? ved teraz ti mala robit velky usg nie?

monika1
7. máj 2009

nie velke sono mam 28.maja to morfologicke 😒

penelope10
7. máj 2009

ahojte 🙂
no citim sa asi takto: 🙄 🙄 😝 😝 😝 😖 ☹

penelope10
7. máj 2009

ale nie važne 🙂
Monike všetko naj k MENINKAM 😵 😵 😵 😵

Mali sme otras. tyzden. Jasle, aj sa pohral, aj si poplakal, chodi tam od pond.
teda v pond. tam bol na 1 hod. sám...
v utorok tam ostal na 2 hodky...
v stredu bol 3 hodky.... dnes na 4.
Tak si viete predstavit ake stresy najma, ked obaja chodime do prace sposobilo 😀

Je tam najmensi vela deti ma už 2 roky. Pritom je to skup. 12-24 Mes. 😒 ale aspon sa od nich nieco nauci 🙂 A asi mu chýbam... noci prespi u nás a furt ma stíska, hryzie (... to je iná forma lásky 😀 ) a samé mama ...
že vraj niektore deticky to znášajú oveľa horsie, majú aj´hnačky a tak ...

monika1
7. máj 2009

no pene takze nic moc 😨

penelope10
7. máj 2009

no čakam, že sa to dostane do normalu... + idu nám opat nejake zuby, tie stolicky mu rastu asi na fázy 😔 a včera sme boli na očkovani proti pneumokokom 😒 a pred chvíľou zaspal, btw. dnes od rána ešte nespal 🙄

pierra
7. máj 2009

ahojte baby..
co to citam ☹
lari, pene.. nech je to cim skor v pohode.. 😔

moni a ty oddychuj.. chcela som ti akurat pisat,ci by si prisla buduci tyzden na ihrisko ale teraz ta asi zastupuju babky.. je fakt super,ze ich mas..

ja som bola v meste s jurkom, stretli sme sa s kamoskou ale jurko bol totalne unudeny, otraveny.. nabuduce musim zorganizovat stretavku na dedine, tam je uplne iny 😅

lia
7. máj 2009

no co baby,ako sa mame?? 😵 😀

lia
7. máj 2009

lariiii,ty uz mas 33tt?? 😅 😀 😀 😉 kristove 😀

lia
7. máj 2009

moniiii,vsetko najlepsie k sviatku 😵 😵 😵 ,hlavne teraz stastne docestovat k 40tt 😉 😵

monika1
7. máj 2009

pierri vsak ja som presne to iste planovala na dalsi tyzden ze pridem k vam dole na ihrisko no ale mozem zabudnut,tieto 3 tyzdne do kontroly sa chcem poriadne setrit nech sa to napravi...neviem taka som z toho nijaka,neviem do akej miery sa mam setrit,bojim sa 😔 a od rana ma boli v podbrusku na lavej strane,teda sem tam taka bolest,snad to prejde do rana...

lius a ty sa ako citis?

lia
7. máj 2009

moni,daj si teraz taky vikend,ze budes stale len oddychovat,ved kolko vladzes,ja nevladzem nic,tak fakt len viac menej oddychujem,uz ani nevarim,lebo mi vsetko smrdi.za chvilku zhnijem 😀 ale ked sa mam setrit,tak sa budem setrit a maleho urcite uz nedvihaj,neriskuj uz nic,radsej cez vikend nech ti so vsetkym pomoze manzel a cez tyzden ti pomozu babky,aj u nas to tak je,len nasi byvaju mimo,svokra nehrozi ani fň.teraz tu boli nasi na dva dni,tak mi prisla mama upratat,sice som nebola tym nadsena,ale uz som dosla od lekara a ona rozjeta ,vysavac,mop,pracka,ale pomohla mi strasne 🙂
davaj si pozor.
ja dobre,tesim sa 🙂 len mi nic doma nechuti,len vonku a potom mi je aj tak z toho zle,dnes som si kupila melon a mandarinky ,take ako byvaju na mikulasa,vytesovala som sa jak male decko,cely tyzden mam chut na melon a zohnala som ho 😝 😀

monika1
8. máj 2009

Dobre ranko 🙂
no cez vikend moc oddychovat nebudem 😅 v nedelu chystam oslavu tak mi treba kopec aj nakupit a potom piect takze v pondelok si to snad vynahradim 😅 🙂 ale jasne nebudem vkuse na nohach,pokusim sa viac oddychovat pokial sa bude dat 🙂

lius na ten melon sa aj ja uz strasne tesim,milujem melon len potom to cikanie je hrozne 😀 a najma ked teraz casto cikam tak neviem co bude po melone 😀

pierra
8. máj 2009

zienky len sa setrite ako sa najviac da..
😲

penelope10
8. máj 2009

ahojte 🙂
Fakt sa šetrite ... 😉
My teplotujeme o 106 😒 ... Tak som zrušila všetok planovaný program na víkend... Maly vôbec nemože spinkať potom má veselé Fázy ... 😀 No jedným slovok "cvokhause"
Vy ako víkendujete, vonku je celkom pekne

monika1
9. máj 2009

Ahojte 🙂
pene tak to drzim palce nech teploty skoro prejdu a nech je Hugino fit 😉 no asi prvy nasledok jasiel co?

ja som si konecne sadla nachvilu,piekla som piskotu a jeden kolac este a zachvilu sa pustim do obeda ale tak trosku si polezim...chlapcov mam vonku tak mam klud 🙂

dnes sa nam slnko akosi schovava,ale vcera bolo super,boli sme aj na Anicke a baby maly bol konecne sa svojej vysnivanej retazovke,sedel a drzal sa ako pat penazi,strasne sa mu pacilo 😵

penelope10
9. máj 2009

ahojte 🙂
som zabudla ...
baby dakujem za sms hlasy pomohli ste.... oni fakt vyhrali 😵 😵 😵
http://www.countryradio.cz/talent.php

moni teploty už nemáme, soplikujeme ale vzdy, neviem, ci su to jasle, tie sople asi jo, ale teplota može byť aj prenevar 😒
sme spolu cele dni tatíka mame v práci a čo ten sa mi v byte povymýšľa ... aspon je veselo 😀 😀

pierra
9. máj 2009

ahojte 🙂
my sme dnes tiez sami s jurkom,tato isiel na brigadu, svagrina s malou su na navsteve u babky, tak som upratovala, varila, piekla.. 😎
vcera sme boli v zoo, kocik sme narychlo nevedeli poskladat,tak sme sli bez.. jurko to celkom pekne zvladol ale ku koncu sme ho uz museli nosit na rukach..

moni co pecies? pozeram na FB,ze mas v pondelok narodky, tak u vas je teraz asi oslava kazdy vikend.. ale to je dobre, aspon sa zide rodina, ja to mam veeelmi rada,taketo posedenia 😵

kati tak rychle vyzdravenie hugimu 😉 vybavila si nakoniec preplatenie vakciny ci nie?

monika1
9. máj 2009

tak my sme dnes nakoniec boli pozriet na popradsku v jazdiarniach boli preteky tak bolo super,Adamko nadseny a aj si pojazdil a nakrmil konika 😵 fotky samozrejme mam 😀

pierri robila som banany v parizskom kreme,1x takze neviem ake to bude,potom trasenu cokoladovu tortu s jahodami a potom zo slaneho zajtra to bude taka misa okruhly chlieb v nom salat a okolo kopec oblohy,sunka,syr,zelenina 😝 no u nas je to posledna oslava na tento rok 😝

penelope10
9. máj 2009

ahojte,
no tak si narobila chute 😝
Moni.. ako posledná oslava ? ... ešte krstiny.. 😉

pierra
9. máj 2009

moni tak to si velmi neoddychovala 😒
a super akcia v jazdiarni, vam neujde ziadna kosicka akcia 😉

monika1
9. máj 2009

pene vidis na krstiny som zabudla 😅 ale tie nebudu u nas doma takze s tym nebudem mat robotu 🙂

tak poobede som oddychovala,lezala som vyse 2 hodiny az mi vela bolo 😅 ale na jazdiarni som tam uz mala dost naopak 2 hodky statia 😒 ale od pondelka poctivo oddychujem,este zajtra to musim zmaknut doobedu a bude 🙂
no usla nam dnes Mila pre mamu,minuly rok sme boli ale teraz sme radsej sli medzi koniky 🙂

lara1znk
autor
10. máj 2009

kocky, kde ste vsetky? slavite Den matiek? 😀
tak vsetko najlepsie maminky, lius aj ty by si mala oslavovat, ved uz si matka cakatelka 😉

ja uz druhykrat tohto roku 😅

pekny den

a moni vy len oslavujete 😀

lia
10. máj 2009

ahojte 🙂

ja mam este rok cas lari 😉 ale Vam prajem vsetko najlepsie maminky k vasmu sviatku 😵

no lari ,ty sa mas 😀 ved si uz pomaly dvojnasobna mamina,tak co??mozes si to dovolit 😀

moniiiiiii,posli nieco zo zakuskov 😝 😀

moni,lari,mate paradne fotky 😉

ja som sa akurat pytala mojej kucharky kedy bude varit/R/,sak aj zomriem od hladu,uz som si dva krat polievku dala,aj tu som si sama navarila 😅

asi pojdem k nasim na mesiac 😝

lara1znk
autor
10. máj 2009

no to by sme dopadli, lius, keby sme sa na nase kucharky spoliehali 😀

ja som vcera cely den hucala aku mam chut na muffiny lebo rano mi boli slubene ranajky do postele, teda akoze dnes na Den matiek, tak som si myslela ze sa drahy dovtipi a zabezpeci mi na co mam chut
a rano otazka ze co chces papat tak reku muffiny, nateseny zbehol do kuchyne tak som sa tesila ze super ze si pochutim a o chvilu je naspat ze ale ved my ziadne muffiny nemame 😀 😎
ta chlapska logika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre