Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
28. máj 2009

dakujeme pierri 😵

tak ste si toho vytrpeli dnes 😒 a kedy budu vysledky?

csikike
28. máj 2009

moni, zase si si prehodila termin?
pierri, tak moj by ju tam asi rozobral celu keby tam mal byt tristrvte hodinu, on nevydrzi ani 3 min. na 1 mieste 😖

lia
28. máj 2009

dakujem pierri 🙂
ja by som bila tych lekarov,musis mat strasne nervy ako mate uz ist k lekarovi ☹
moni,hej,to bude super,s adamkom budu kamosi 😉 🙂

csikike
28. máj 2009

neboj liu, ty to dozenies, a budeme mat baby obe 😉 a este je tu cara

monika1
28. máj 2009

hej zmenila som si na povodny podla poslednej MS lebo tak to vyslo podla tohto sona,predtym bol o tyzden vacsi popredu a teraz sa to vyrovnalo 🙂

lia
29. máj 2009

no neviem csiki,bodaj by si mala pravdu 😀
a neviete co je s larikou??nerodi este nahodou?? 😅

monika1
31. máj 2009

baby kde ste vsetky? aky ste mali vikend?

penelope10
1. jún 2009

ahojte 🙂
Všetkým detičkám krásny MDD 🙂 🙂 🙂 🙂
šKODA LEN že prší
konecne som sa tu dostala 😅 ...
vidim že Adamko dostane bračeka 😵 😵 😵 Srdecne gratulujeme 🙂
Tipovala som ale sestričku, nejako mi tipy nevychádzajú 😒
my sme opat chorý 😒 to ochladenie ho uplne zložilo, jednak nebol doliečený uplne naviac ten "bacilový" kolektív 😅

Na jasĺe si už celkom pekne zvykol, robia tam kadejake aktivity (ťaplkačky, spievanky, ukazovačky.... ) a malemu sa to paci a potom tedy - tedy aj doma poťapkuje, dokonca aj keď zaspava 😀
Ja som uplne vyšťavená... potrebovala by som týžden volna... v

monika1
1. jún 2009

Ahojte 🙂
krasne MDD aj my prajeme 🙂 len netusim co doma budeme robit v tomto super pocasi,sa zblaaaaznime doma 🙄
pene dakujem 🙂 no a vam skore uzdravenie prajem nech sa uz z toho Hugino uplne dostane 😉 no a super ze sa v jaslickach dari,len tak dalej 😉 a ty uz zarezavas cely den?

csikike
1. jún 2009

ahojte, u nas je v MC daky program, ale moc sa mi nikde nechce 😔 , tiez prajeme vsetkym detom krasny MDD, nas si to uziva od rano, je hore uz od 6.10 😢

pierra
1. jún 2009

ahojtee, aj my zelame krasny den deti vsetkym detickam, teda uz len vecer 🙂

my sme u nasich, doma sa vo velkom robia okna, uz sa tesim na to upratovanie ☹
pocasie je aj tu otrasne, napriek tomu sme boli skoro cely den vonku.. otec teraz zakuril,takze za chvilu tu budeme mat liahnicku 😵

lara1znk
autor
2. jún 2009

ahojte maminky a tehulky,

konecne som sa sem dostala, totalne nestihacky,
sme prestahovali vsetko hore, aj sme to upratali poriadne konecne, vymalovali tak vam nafotim Christiankovu izbicku a hodim sem zopar foto.
som taka unavena z toho vsetkeho, dufam ze aspon 2 tyzdne pred porodom budem relaxovat ale zatial to vidim blede, stale mi treba vsetko mozne pripravit.

inak sa mame dobre. vo stvrtok mam poradnu tak by mi mali dat termin na sekciu.

moni, gratulujem k chlapcekovi, tak my dve pekne pokracujeme v budovani futbaloveho timu 😀
mate uz aj nejake mena vymyslene?

pierri, to ma mrzi ake to mate stresujuce s tymi lekarmi, to ti verim, ja som len vcera bola u midwife a cakali sme 25 min. a maly bol ako zdivety, behal lietal vsade, nastastie dnu to uz islo rychlo tak sa dalo.
a co vam povedali na to pitie v poradni? pytala si sa na to?

precitam vas neskor, len tak som preletela

my sme v skolke dnes po 2 tyzdnovej pauze a teraz som tam volala a vraj je dost uplakany, tak neviem.
fakt neviem dokedy to budeme obidvaja znasat 😔
este tomu dam 2 tyzdne a koncime asi

monika1
3. jún 2009

Ahojte 🙂
my dnes mame 3.vyrocie svadby 😵 😵 😵 boze ako to zbehlo,pred 3 rokmi som sedela u kadernicky a vychutnavala si cely den,ach jaj 😵 😵 😀

lari dakujem 🙂 meno este nemame vybrate a ako to vidim bude to strasne tazke kedze sa nam ziadne nejako extra nepaci 😅 😀 ale padaju rozne navrhy ze len oci prekrucam tak uvidime ako sa nakoniec bude volat 🙂
a pofot potom detsku izbicku a uz tam Christianko aj spinka? a drzim moc moc palce v skolke nech sa to uz zlepsi 😒 😉

lara1znk
autor
3. jún 2009

ranko,

moni gratulujeme! 😵 mate nejaky speci plany na vecer s muzikom? vy o babysiterov nudzu nemate tak si mozete aj vyrazit niekam

nas ostatne to caka o tyzden 🙂

poznam to vyberanie mena, ja stale nie som uplne stotoznena s Danielom a teraz sa mi velmi paci Luka ale Guy o tom nechce ani pocut, tak good luck nech sa na niecom dohodnete, ale vy este mate aj tak casu dost tak snad vas nieco napadne

christianko tam uz aj spinka, uspavame ho na nasej posteli a potom ho prenesieme, mali sme zopar uspesnych noci bez jedineho prebudenia sa, inak sa zvykne raz zobudit a tak Guy ide k nemu a ukludni ho,
a ta skolka, no dufam ze sa to zlepsi, dnes som si dala rande s manazerkou tak ideme si trosku pokecat o tom

pierra
3. jún 2009

ahojte zienky 🙂
som rada,ze mam ku obednej kave co citat 😎
moni gratulujeme k vyrociu,uzite si dnesny den v ramci moznosti 😉 zopakovala by si si svadbu este?
ja veeelmi rada a dokonca s tym istym muzom 😵 😀

lari drzim palce nech sa christiankovi v skolke zacne pacit,potom napis co na to manazerka.. ale asi jediny problem je v tom,ze mu chybas ty nie?

ja cakam kedy pride moj otec z prace a idem do kosic makat.. vcera som sa bola pozriet ako to tam vyzera,tak som skoro odpadla.. hotove stavenisko, prach v kazdej strbinke,este aj na stenach a v suflikoch.. no plakat sa mi chcelo 😒 ale ako moja mama hovori: oci sa boja, ruky spravia 😅 tak hor sa do prace 🙄

lara1znk
autor
3. jún 2009

pierri a kam ides robit? uniklo mi nieco? stale som vas nestihla docitat poriadne

no neviem ci to je len to s tou skolkou, ja mam niekedy taky pocit ze tam je dost chaos, dnes je to take komplikovane vsade, ucitelky uz nie su len ucitelky ale musia sa vela vzdelavat a chodit dalej na kurzy tak napr. dnes boli vsetky ucitelky z Christiankovej triedy na kurze a cela jeho skupina bola v inej miestnosti s inymi, to sa mi nezda ze by velmi pomahalo teda
ale zase dnes bol vraj velmi dobry den pre nho, tak neviem.
akurat ze stale nezje ten obed ani trosku, ani len neochutna

takze krasne varime dalej doma

no s manazerkou to islo krasne, samozrejme teraz su celi vyplaseni ze ho zoberiem prec zo skolky a tak sa isli potrhat, ako vsetko chvalili dnes, aky bol maly super, ako sa mu vsetko mozne pacilo, tak teraz ani neviem ci tomu verit ci nie 😕
ale nechame ho do leta a uvidime potom, ved to uz nemoze plakat stale donekoneca, ked si nezvykne tento mesiac tak uz nikdy asi

pierri, tak to je super, ze este aj s tym istym muzom, opytam sa ta o 10 rokov 😀

a my dnes mame 23 mesiacikov, uz o mesiac 2 roky! ani sa mi tomu nechce verit a to uz budeme mat aj braceka, boze ale sme sikovni s tym mojim muzom 😉

caraida
3. jún 2009

ahojte,

po dobe zasa nakukam, babulky ako to robite s tymi detmi, ze mate cas? ja som rada, ked stihnem zaplatit ucty a prcek mi to tu vsetko nerozoberie na srouby.

pozeram, ze tu pribudaju tyzdne a pierri je akcna ako vzdy. pierri, s jurikom ti dr. nezavidim, je to hrozne.

lari, az dnes som citala ip, odpoviem, slubujem!

u nas ok, prcek ma drzi zatial fit, este s nim stacim lietat za bicyklom, ale ked ho cely den vlacim a na ihrisku, hore dole s nim lietam po preliezkach, tak to zacinam citit v krizoch. ale oproti prvemu teho som na tom lepsie. to sedenie v robote pred pc mi dobre nerobilo.

cukrovka, no dufam, ze len teho. dnes som bola na diabetologii, zatial je to ok, len musim sakra davat pozor na stravu a meriam cukor. az sa to zhorsi, naklusem na inzulin? co ja viem.
ale uz mam termin na kontrolu par mesiacov po porode, tak dufam, ze to vymizne. aj ked, vraj cez 60% sa z toho vyvinie v nasledujucich 10 rokov normalna... takze ma caka sport a dieta asi cely zivot. aspon podla toho dr. a to kazdy den chodim v kuchyni okolo skrinky s manzelovou nutellou.... hroza. take tyranie...

my teraz malujeme, tapetujeme, vsade je chaos.

aj my mame dnes vyrocie. ani by som nevedela, keby ma manzel rano "nenakopol". nejako ten cas strasne leti...
a ja by som si svadbu zopakovala, v kostole. ale len taku mini, my dvaja, svedkovia a koniec.
no dnes nepodnikame nic.

ajha, prcek je hore
tak papa

caraida
3. jún 2009

joj a co to bude, nevieme 😀 najprv to mala byt tendencia chlapec, potom dievca a teraz pre istotu nic 😀 asi to dopadne ako pri prckovi, dozvieme sa, ked sa narodi.
vy mate asi lepsiu techniku. ja mam pocit, ze tu v meste mediciny vsetci frcia na pristrojoch z rokov 70 tych. 😀

ale vyzera to tak, ze ja tento raz pojdem sama. aj sa toho pravdupovediac bojim, ale my akosi nemame kam dat prcka.

lari a ty teda cisarak? si sa rozhodla sama, alebo za teba dr.?

lara1znk
autor
3. jún 2009

cari, gratulujeme k vyrociu! 😵 pekne to oslavte, hoc aj doma pri chutnej veceri, u nas to bude asi tak nejako

este sa to nerozhodlo s cisarakom, zajtra sa uvidi

a ja tiez nestiham, ja sa tiez pytam stale ako to baby robia ze stihaju pisat a citat MK, ja len sem tam, dnes mam taky nejaky volnejsi den, maly bol v skolke a upratane mam, aj vyzehlene tak sa da trosku aj vegetit ale inak tiez stale nieco

drz sa cari a tesim sa na tu IP

monika1
4. jún 2009

Ahojte 🙂
cari no konecne si sa ozvala,uz som dumala ze co je s vami tak som rada ze ste vsetci v poriadku 🙂 ozaj a ktory tt uz vlastne si? takze mas tehu cukrovku? no ja idem na GTT o 3 tyzdne tak som zvedava ci cukor opat vyskoci,modlim sa aby nie tak uvidime 😅 🙄 mala si ju aj pri Bastikovi?

a dakujeme,vcera sme si to tak doma komorne oslavili,dostala som krasnu kyticu a trosku sme pospominali 😵 a jasnacka velmi rada by som si to zopakovala,a jasne ze s tym istym muzom 😀 dovtedy to bol pre mna najkrajsi den v zivote 😵

lari tak verim ze Christiankovi to pojde v skolke uz len lepsie,nech je uz spokojnucky 🙂

no a musim sa pochvalit 😀 nechcela som to opat zakriknut ale uz presne tyzden sme uuuuuplne bez plienky a to aj nocnej 😵 😵 😵 😵 😵 vycika sa pred spanim,obcas zriedka sa v noci zobudi a vola ma ze mu treba cikat alebo vydrzi az do rana do takej 5-6 🙂 tak som strasne rada ze to super zvlada 🙂

lari tak napis potom po kontrole ze kedy bude ten den D 😵

csikike
4. jún 2009

moni, parada, gratulujem k odplienkovaniu, to je super 😉 , dufam, ze ostatne deticky si zoberu z adamka priklad 😵

monika1
4. jún 2009

csiki dakujem,fakt je to uzasne a to pritom on sam zvladol 😅 fakt je to uplne ze pravda ze to treba nechat na dietati nech to samo pochopi a nenutit ho 🙂

pierra
4. jún 2009

ahojte,tak sa hlasim opat s kavou v ruke 😅
lari tak aby si bola v obraze, v byte nam menia okna,preto som s jurkom na dedine a chodim tam upratovat ked pridu nasi z roboty a preberu mi jurka.. vcera sme tahali do desiatej a dve izby su uz uplne super, vecer prisla aj svokra z vlaku,takze sa nemozem stazovat, pomocnikov mame dost.. potom niekedy vam poslem link na fotky aby ste sa pobavili 😀
cari a tebe to malovanie nezavidim, s bruskom to je ovela horsie a este ked bastik asistuje.. 😅

moni gratulujeme k odplienkovaniu, pekne vam to vychadza, kym sa adamkovi narodi bracek, bude uz skoro samostatny.. aj so spinkanim a tak.. super 😉 a co kandidati na mena? riesite to?

no idem, sused dotrepal do dvora vlecku dreva a taky rachot,ze mi zobudil jurina,tak kava exnuta a pokracujeme.. 😎
papaaa

monika1
4. jún 2009

pierri tak makas,drzim palce nech to uz mate coskoro za sebou ale tak uz vam vela nechyba ked ste 2 izby popratali a mas aj pomocnicku 😅 🙂 a dakujem za Adamka 🙂 no a mena? bude to hrozne tazke,nevieme sa rozhodnut a mame este kopec casu,uz 2 dni sme sa o tom nebavili 😀 posledne bolo Timur 😀 😅

lara1znk
autor
4. jún 2009

ahojte,

pierri, tak okna a ja ze co sa deje,
my sme tiez mysleli ze vymenime este rychlo na nasej novej spalni lebo tam nemame plastove ale teraz uz v ziadnom pripade, akurat sme to tam cele domalovali, doupratovali, ja uz sa na take nieco nahovorit nenecham 3 tyzdne pred porodom
tak drzim palce nech to mate cim skor urobene a aj upratane, este dobre ze mate rodicov tak blizko a mozete ist tam a aj ti pomocnici su zlati ze prisli

takze mame datum 25. juna ako som aj ocakavala,
este dohodnut s nasimi kedy pridu a pripravit vecicky pre male a uz len vyckavat budem a uzivat si Christianka naplno kym sa este da

moni a to je fakt pravda ze treba pockat kym je dieta na to pripravene, urcite aj snaha zo strany maminky pomoze ale zase dieta to musi aj dost chapat, tak gratulujem, ste sikovni
vy to uz fakt budete mat super ked sa vam narodi drobec, Adamko bude uz velky chlapcek,
my sme stale este malicki 😅
aj ked som si ista ze ked si ich potom porovnam tak nebudem verit akeho velkeho c hlapa uz mame doma, v porovnani s babom

lia
5. jún 2009

ahojte 🙂

jeeejjjj cariii,kedy rodis moja?? 😵
lariii,ty stihnes ist odrodit?? 😅 😀
moni,csiki,vy ste uz ako daleko 😅 😵 😵
pierri,ked si uz taka tozbehnuta,ja tu mam jak tanku,rozmyslam uz aj nad tym,ze si niekoho zaplatim,treba vsetko generalne spravit.
baby,treba malovat pred narodenim??ja by som aj,ale neviem si predstavit kedy 😅 mm je strasne zaneprazdneny 😖

monika1
5. jún 2009

Ahojte 🙂
ahoj lius uz si sa tu dlho neukazala,kde si? 😨 ozaj robis ci si doma? no a tebe krasne naskakuju tie tyzdne 🙂

my sme malovali rok pred narodenim Adamka lebo sme prerabali byt ale nemyslim si ze by vyslovene trebalo malovat kvoli tomu...

lari krasny datum 🙂 este krajsi by bol 26.6 😅

lia
5. jún 2009

som na rizikovom moni.vcera ma seklo , s tym sa asi neda nic,ze??
sak ja by som rada nech mame vsetko ciste,ale neviem ci to zvladneme 😒 mozno aspon detsku a spalnu,to by nemalo byt tak vela 🙂

pierra
5. jún 2009

dobre ranko,
u nas prsi, takze sme dnu, uz nech je obed a jurko pospi aspon 3 hodky 😅
lius na to malovanie sa fakt vykasli, este ked si na rizikovom, to sa nezda ale ked chces od tych farieb cely byt ocistit,je to makacka.. potom vymalujes ked ti drobec pofarbi steny fixkami 😅

my by sme dnes mali ako-tak skoncit, idem tam este poobede a vecer sa vratime pre jurka, tesim sa 😵

monika1
5. jún 2009

no tak lius len oddychuj a s tym seknutim no neviem mozno nejaka rehabilitacna dr by pomohla 😒

pierri tak parada ze to uz dnes skoncite,bude to super pocit ked uz budete mat vsetko hotove cistucke 😉 no a ja som sa dnes rano tesila ze svieti slnko a uz je riadne zamracene ☹ tak sedime doma,robim 1x ryzovy nakyp tak dufam ze mi vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre