Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
18. jún 2009

uz to mam csiki 😀
lari,ty mas aj guya doma??tak vam je super 🙂
nikomu sa nepaci?? ☹

lara1znk
autor
18. jún 2009

moni, aj my kopeme o dusu spasenu, tito druhi su nejaki velmi aktivni, nie?
a tiez rada papam melon a veru potom som na zachode cely cas ale velmi mi chuti teraz tak co

drzime palceky na ockovanie, adamko to iste zvladne, no a ked aj vybehne nejaka ta slzicka, mamka pomojka a bude

my mame quinny speedi XS

a presne o tyzden o takomto case uz sa budeme zberat z domu do nemocnice 😔 🙂

lia
18. jún 2009

aj ja som jedla vceea melon 🙂 a strasne som sa prejedla a bolo mi hrozne,jak po oslave 🙄

monika1
18. jún 2009

lari ten quinny som povodne chcela ale nepaci sa mi sportak 😅 teda pacil sa mi kym som si ho nevyskusala rucne v obchode a to to ze polohovanie chrbatika sa robi snurkami,to iste mal aj chicco co som prvy mala a to bol otras dieta zdvihnut do sedu a potom sa mi nepaci ze v nom nesedi uplne kolmo ale vo vacsom uhle 😒 ale inac bol moj favorit,taka mensia 3kolka

lara1znk
autor
18. jún 2009

je to vyborny kocik moni, az na tie vyhrady co hovoris, teda ta poloha je v pohodicke lebo my mame este jednu taku buginku takze ked viem ze ideme len tak niekam a spinkat nebude tak beriem ten druhy
ale to snurkovanie je fakt na nervy, no to som si ja nejako nevsimla predtym
no inak je super a Christianko v nom stale rad spinka a tiez je vyborny do terenu, do parku a tak, co mi vela chodime takze lepsi som si asi vybrat nemohla.
ono to je fakt tazke vybrat uplne super kocik bez jedinej vyhrady, no nie?

a ty si uz predala svoj?

lia
18. jún 2009

no veru,kazdy ma nieco 😒

lara1znk
autor
18. jún 2009

lius, ale ty nepozeraj na nikoho, kazdy ma iny vkus
mne sa nejako nep aci dizajn samotny, inak som ten kocik nejako blizsie neskumala,
hlavne si poriadne prezri take tie prakticke veci, polohovanie, kosik aky ma velky atd.

lia
18. jún 2009

sak nepozeram,ale musim si ho niekde ist vyskusat
u nas sa samozrejme nepredava 🙄

monika1
18. jún 2009

tak my sme uz doma,prezili sme to s cirkusom ale prezili 😅 ale som taka unavena,aj vy tehulky mate dost po 2 hodinach na nohach? 😅 ja by som najradsej teraz ani nevstala z gauca 😅 😀 ale musim ist varit obedik

lara1znk
autor
18. jún 2009

moni, no tak to mate za sebou? velmi ste plackali?

no ja som unavena ja po hodinke na nohach. Christianko ma zvysenu teplotu, nechce velmi jest posledne dni tak neviem ci dalsia stolicka sa nam hlasi, aj spi dost zle tak asi len toto to moze byt.
Boli sme v playgroup ale velmi som si neoddychla teda, stale za mnou chodil takze som bola na nohach cely ten cas.

Lius, tak to je nanic ked sa u vas nepredava ale ked mas kamosky co ho maju tak si ho chod pozriet, nespoliehaj sa len na nazory inych, lebo kazdy ma ine predstavy, najlepsie ked si ho sama poriadne popozeras.

lara1znk
autor
18. jún 2009

lia, az teraz pozeram aku mas peknu foto v albume, uz som ta isla zjazdit ze kde mame fotku bruska
ale pekne pekne, vidim ze krasne rastiete a s kocikom ti to pristane,
uz praktizujes teda? 😉

monika1
18. jún 2009

no plackali plackali,zacal uz ked ho pocuvala 😅 a potom som ho musela ukludnit lebo sme ho nevedeli ani dat lahnut ale myslim ze to pichnutie mu az tak nevadilo ako to ze ho 3 drzime a nemoze sa pohnut 😒 no hadam na to do polroka zabudne 😅

lari uz davno som ti chcela napisat ze aku mas peknu foto v profile 😵

inac som aj ja objavila ze sa nam prerezava konecne zadna stolicka ale zatial to Adamko nedava najavo tak dufam ze to pojde bez problemov...

lara1znk
autor
18. jún 2009

my uz jednu mame, takze asi dalsia sa nam teraz hlasi

a dakujem za pochvalu, moni
Christian sa vobec nechce fotit s bruskom, takze take pekne fotky ako mate vy, asi my mat nebudeme, skoda

a presne nas takto plakal ked mu brali krvicku zo zily, ze ani nie tak kvoli injekcii ale kvoli tomu ako sme ho vsetci drzali, to im asi najviac vadi na tom
hlavne ze uz to mate za sebou

monika1
18. jún 2009

joj tak to si ani neviem predstavit ze by mu brali krv zo zily 😨 to by bol iny cirkus teda...raz mu brali z prsta a bolo to rodeo 🙄 neviem co sa tak strasne boji 😒 najblizsie ideme o pol roka zopakovat toto ockovanie a to male bude mat 2 mesiace tak bohvie ci im nevyjde nejako narovnako ockovanie,tak to bude parada 😅 🙄 😀

lari Adamko musi mat naladu aby sa takto fotil a najma nesmie byt nikto cudzi to sa hanbi, aj na chate co sme teraz boli tak nechcel pred ostatnymi ale potom pod stromom ze nas nikto nevidel tak bol v pohode 🙂 a teraz sa idem z neho pocikat lebo objavil novu grimasu ze sa mraci 😀 tak s obocim a tak prizmuri oci no je to podarene a vzdy sa idem popukat na tom 😀

lara1znk
autor
18. jún 2009

nafot, moni 😅

nam brali uz velakrat zo zily, na imunitne testy atd, ked sme mali tie problemy so zelezom a tak
takze my sme zvyknuti a nebolo to az take hrozne ako som cakala
z prsta je uplne v pohode, mame velmi dobru sestricku na SK a ta stale robi ze akoze varila mysicka kasicku s tou krvickou 😅 a to zabera 😅

pierra
18. jún 2009

ahojteee..
baby tak mate zase kocikove temy? 😉

moni zacinam mat vycitky svedomia ked citam,ze ste zaockovani aj proti zltacke, my nemame ani rotavirusy, pneumokoky, niiic.. len zakladne 😨
si viem predstavit ako sa adamko bal, vsak ked bol mensi zvladal ockovania lepsie nie? taketo deti uz vedia odhadnut,ze im niekto ide robit zle 😅 jurko po posledom 4-nasobnom pichani tak skoro nezabudne na tie stresy,mozno sa to s nim bude vliect az do dospelosti ako u nasho tatika 😀

lari teba obdivujem,ze vsetko takto zvladas, este aj playgroup tyzden pred porodom, to ja som uz len lezala a sedela, robila iba povinne potravinove nakupy.. no rozmaznana cica proste, toto by som si druhykrat uz urcite nemohla dovolit 😅

monika1
18. jún 2009

no neviem ci sa mi to podari nafotit 😅 ale musim skusit lebo toto sa musi zaznamenat 😀

jaj no vy to uz mate za sebou teda tie odbery, u nas fakt neviem ako by sme to zvladli ale tak museli by sme...

lara1znk
autor
18. jún 2009

pierri, aj ja som sa setrila viac a vegetila prvykrat, kym sme si to mohli dovolit tak preco nie
uvidis ze druhykrat uz nerozmyslas co sa ti chce a nechce, co vladzes, ale uz len nasledujes maleho diktatora co on chce robit 😀

a zajtra tu mame u nas skupinu mamiciek s detmi, este raz pred porodom, potom si dame pauzu trosku
tak sa tesim aj obavam toho bordelu uz teraz

moni, tak vela zdaru, fotak maj pripraveny a cakaj na ten moment 😅

monika1
18. jún 2009

pierri my rotavirusy nemame a pneumokoky mame lebo sme to mali plne hradene a tuto hepa dat ockovat ma nakazila kamilecka 😅 ale je pravda ze chodime vela na ihriska a v obchodoch tie voziky a auticka a vlaciky su pochytane poriadne a aj "cigancatami" 🤐 tak to nechcem riskovat a aj tak by som ho dala pred skolkou zaockovat tak to ma uz teraz skor...a vies co? no ockovanie zvladal presne rovnako ako ked bol mensi s takym istym cirkusom az na ten rozdiel ze to cele teraz patricne komentoval 😀 a najma po ockovani 😀

a ja musim povedat ze teda u mna je to v tomto druhom tehu uplne ine,praveze v prvom som robila omnoho viac veci,cvicila som a atd. teraz si davam strasny bacha,stale mam v hlave myslienku nemocnice a dlhodobeho lezania a to vo mne brzdi vela aktivit,bojim sa...

monika1
18. jún 2009

pierri a mrzi ma ze mi to tento tyzden nevyslo ze by sme sa stretli,taky busy bol a to som mala skocit aj do roboty no nestihla som...buduci tyzden nieco uz vymyslim,vo stvrtok mam poradnu ale aj hned v pondelok by sme mohli nieco vymysliet,vsak este sa dohodneme 🙂

lara1znk
autor
18. jún 2009

jaj moni, ty si bola v nemocke prvykrat, co? uz som aj zabudla na to
no ale ty mas pomocnikov naokolo tak to je dobre, ked sa mozes setrit tak sa len setri,
aj ja sa zacnem od soboty ked dojdu nasi 😅

my mame aspon v tomto plus tu ze mame tu viac ockovani ako vy na SK hradene takze skoro vsetko mame obsiahnute, to je dobre

pierri, dame si kavu? uz si mala?

monika1
18. jún 2009

no polezala som si 3 tyzdne a vtedy sme to s muzom velmi zle znasali,neviem si predstavit byt tak dlho od Adamka,fakt neviem 😔 a to som bola uz ku koncu tehu...no radsej na to ani nemyslim...dufam ze to teraz zvladnem bez nemocky...

pierra
18. jún 2009

mna odradila nasa pediatricka,ze ked ho nedavam skor do kolektivu, tak tie pneumo nemusime davat, ze je to zataz na detsky organizmus, ze je to reklamny tah, atd.. s tou zltackou to mas pravdu, opatrnosti nikdy nie je dost, ja jurkovi stale umyvam rucky antibakt.mydlom ale som si vedoma,ze to je minimum co prenho robim,vsak niekedy si na ihrisku vypyta nieco jest alebo si sahne do pusy a uz je to tam! zase na druhej strane to beriem tak,ze nemozem byt taka uzkostliva a zaockovat ho proti vsetkemu co existuje, keby daco,tak pri prvych priznakoch hned bezime k lekarke, vsak ju mame na skok 🙂

s tym ihriskom plati, uricte napis kedy mozes, chapem,ze mas teraz toho viac 😎

pierra
18. jún 2009

lari, uz je vypitaa.. ale nazdravicko 😉

to si pamatam moni ako si ty bola v nemocke, to muselo byt riadne psycho, aj teraz tu citam aka je nova nemocnica preplnena,ze ani deti nepustaju na navstevy, no teda neprajem nikomu,tak sa opatrujte vsetky..

lara1znk
autor
18. jún 2009

neboj, moni, snad tentokrat nic take nehrozi
ja uz teraz stresujem ake to bude bez Christianka v nemocnici a ozaj neviem ci vobec bude dobre aby ma tam prisiel pozriet, on to dost zle znasa, uz len ked ideme k midwife a lahnem si tam na lehatko a pocuvame srdiecko, akoby sa bal o mna ze co sa deje 😔

joj kocky, tak by som k vam pridala na to ihrisko ale my sa asi nikdy nestretneme uz
ked sme to nestihli doteraz tak s dvoma uz asi tazko

lara1znk
autor
18. jún 2009

aha pierri, tak ja zaostavam dnes, idem na to teda
😝

pierra
18. jún 2009

lari u vas ale pustaju skoro domov nie?

a stretnut sa musime!!! sme este mlade, mozno az na dochodku ale ja vas rozhodne chcem vidiet!!! 😀

monika1
18. jún 2009

pierri ja mam vonku stale vlhke utierky a utieram mu ruky ked si vypyta keks ale to sa neda za nim vkuse s utierkou chodit,vsak by to bolo chore 😅 a aj imunita sa musi trosku pestovat ale nie zltackova 😅 a doma jasnacka hned umyvame ruky,momentalne s Dettolom co smrdi ako fras ale vraj dezinfekcne...

lari a ked maly bude spokojny s babkou a dedkom tak ja by som navstevy asi neriesila,aspon ja by som lucenie asi nezvladala ale zase budes mat uz miminko pri sebe tak je to zase ine 🙂

lara1znk
autor
18. jún 2009

pierri, no vies ze moj sen je sa vratit na SK jedneho dna a usadit sa v KE, tak mozno nase deti este aj spoluziaci budu 😀

pustaju po cisarskom po 3 dnoch ked je vsetko ok, ale to sa mi zdalo dos dlho uz prvykrat aj tak a teraz bez Christianka si to fakt neviem predstavit ale hlavne nech je spokojny on s babkou a dedkom
a veru uvidime podla toho potom, mozno ho taka navsteva len rozrusi zbytocne

lia
19. jún 2009

ahojte 🙂
dakujem lari,to bolo este v 8 tt 🙂 .aj ty mas krasnu fotku 😵 😵
v tom kociku je sesternicina mala,ale s nimi nie som az tak casto,iba telefonicky,byvaju mimo ba 😖
ten kocik maju tiez vsetky kamosky,ktore nebyvaju na sk 😒
ale skocime urcite do rakuska,tam su aj tak kvalitnejsie veci ako u nas 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre