Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
14. júl 2009

lari, hej, je tu teplo ako v pekle... 😠 a zajtra ma byt este teplejsie, bleeeeeeeeeeeeeeee
a citim sa? hm, ako to mam povedat, za minuly tyzden som naspala asi 20 hodin za cely tyzden...a tak sa aj citim...
ale aspon mam co po nociach robit, citam knizky a znasilnujem manzela 😀

lia
14. júl 2009

ahojteeee 🙂
cariii jeeejjj ,tak uz len tri tt??je tak teplo aj u vas??ja sa ledva do slapiek zmestim a tenisky ma minule odrali 😅 normalne nechapemm,vzdy mi boli take volnejsie a teraz som ich ledva napchala 😅
cari, kedy a de bude ta vystava??ja by som tak isla kuknut havkov.normalne som monike zavidela 🙂
inak ,super fotky moni 😵
pierri,aj vy mate perfektne fotky 😉
lari,odfot sa nam s kocom 😉 musite byt zlati ked idete zo skolky 😵
csiki 😅 no parada,takze mam sa na co tesit 😅 ale za to mate zlate deticky a hlavne sikovne 😉
ved snad sa zabehneme 🙂 uz sa neviem fakt dockat a este to je tak daleko 😒

bershka
14. júl 2009

lia sevas. ná ty v kerej téme si neni?

lia
14. júl 2009

lari 😅 nad takymto spravanim som tiez rozmyslala,no neviem co s tym 😒
csiki 😀 puchnes aj ty??aj mne sa dnes strasne spalo,potom som spala chvilku doobeda a teraz sa uz tesim ako po veceri zalahnem.
a podla toho mam aj naladu,na bode mrazu,slzy na krajicku...atd 😔

monika1
14. júl 2009

Ahojte 🙂
tak my sme dnes boli cely den na chate s nasimi no oddychla som si akurat hodinu kym maly spal,akosi stale chcel moju asistenciu a to teplo dnes bolo strasne a este bude horsie 😅 tak som potom hladala len najvacsi tien a nakoniec som skoncila v chladku v izbe v chate 🙂 maly sa jasil celu dobu v bazeniku tak som mu zavidela,aj ja by som sa clapkala vo vodicke 😅

ano vcera sme sa stretli s pierrou aj ked len na chvilku ale aj tak bolo super,trosku sme pokecali ale potrebovali by sme viac casu 😀 musime zopakovat castejsie 🙂

cari tak sa ti to krati,zachvilu mas aj ty mimi pri sebe 😵 a gratulujem k odplienkovaniu 😉 u nas to tiez prislo vsetko tak zrazu,netreba ich na to znasilnovat,tak isto mi maly odmietal velky zachod a pisanie vonku a na cudzom zachode ale zrazu mu trebalo a nemal na vyber ked sme boli na navsteve a sam od seba ze ide na zachod a krasne sa vycikal a potom noc som riesila tak ze ked zhruba 2 tyzdne mal rano suchu plienku tak sam povedal ze plienku nechce tak som to riskla a nedala som mu a odvtedy je to v pohode 🙂 ale pre istotu som kupila nepremokavu plachtu...nastastie to super pochopil a v noci sa budi ked mu velmi treba cikat ale na 90% vydrzi od vecera takej 21ej do 7-8 hod rano 🙂

no baby tie opuchy vam ale nezavidim,to nastastie nepoznam ake to je a snad ma to nepostihne ku koncu 😅

lari super je ten kocik,kamoska mala taky isty pre dcerky 🙂 Christianko v nom uz vyzera taky velky 😅

a inac mame aj my nejaku "super" fazu teraz 🙄 ked sa malemu nieco nedovoli tak spusti taky krik ze treba na to riadne pevne nervy aby clovek nevybuchol,je to taky nasilu plac ale strasne nahlas ze susedia alebo okoloiduci musia mat dost ze co sme mu spravili 🙄 ale najviac ma hneva ked je to za take malickosti,to ma vie vytocit...snad to prejde...a dalsie co nemam rada ze na vsetko povie "NIE" no to ma ide porazit 😅

cari my chodime kazdy rok na tuto nasu vystavu,je to medzinarodna,ale taku celosvetovu by som chcela zazit 🙂 nepozerame len terierov ale aj ine plemena no teraz sme kvoli tej kradezi stihli len zaverecne sutaze...aspon daco ☹ fotky mam na FB ked budes mat cas kuk 😉

pierra
14. júl 2009

ahojte, dobry vecer zienky 🙂
moni, zabudla si napisat,ze prevazne sme boli kazda na inej strane ihriska lebo moj kutil branu opravoval 🙂

my sme denne aj 5 hodin vonku, neviem si predstavit co budem s jurkom robit v zime za sychraveho pocasia 😒 sak mi tu steny ohryzie ☹

lari taki ste zlatiii vsetci spolu.. ani sa mi nechce verit,ze mas druhe babo.. hrozne leti ten cas.. od nasich planov a svadieb.. atd.. 😵

csikike
14. júl 2009

liu, nie nastastie vobec nepuchnem, ale to som si pri tomikovi uzila, takze viem ako sa citis...
ja toto pocasie nemusim, tomi by tiez vonku behal, ale napustim mu bazenik doma v obyvke a cvachta sa... no teraz ma obdobie, ze zaspava az po 22 ale zato rano potiahne az do 9,30 takze este je hore a ani okupany nie je... take tu je teplo

caraida
15. júl 2009

ahojte.
lius, 8 - 11.10.2009 v inchebe bude ta svetovka. sice netusim, ako to tam chcu narvat, lebo uz obycajne caciby su tam utrpenim... 🙄
moni, kuknem fotos. ja psiky mozem 😀

lari, vy predsa mate crufts-a! napr. 11-14 marec 2010, birmingham. to je asi najuznavanejsia vystava psov na svete. v europe urcite.

uff, tak nie sme sami. aj prcek je teraz hrozne naladovy. on bol vzdy, ale teraz mimoriadne. 😒 nevie co chce, ale zasadne je proti vsetkemu. chce to silne nervy 😖

a pierri, aj ja sa uz obavam zimy a jesene, vsak von sa da za kazdeho pocasia, ale neda sa tam travit cely den...

lara1znk
autor
15. júl 2009

dobre ranko,

cari no ja o psoch vela neviem, ale diky za info tak do marca uz aj drobec podrastie, tak by sme aj mohli ist

veru, jar a leto su na nezaplatenie, sice u nas aj to je niekedy na nervy ked mame dazdive obdobia ale stale lepsie ako zima.

my sa ideme f otit s malym na pas, tak drzte palce aby sme to zvladli, je najvyssi cas to zacat vybavovat, ved coskoro letime na SK

Christianko je dnes posledny krat v skolke, potom maju 2 tyzdne prazdniny takze to ma tu asi neuvidite 😅

tak vidim ze vsetky sa tu pasujeme s obdobim vzdoru, snad o rok si uz budeme pisat ze to mame uspesne za sebou a nejako sme to zvladli a mame dobre deticky doma

pierri, veru ved len nedavno sme planovali svadbu, ked pozeram teraz nase svad. fotky, zda sa mi to hrozne davno, tolko sa toho udialo odvtedy 🙂

to poznam take stretavky na ihrisku, ja ked sa s niekym stretnem, tak just sa chcu deti hrat niekde inde, jedno na smykacke, jedno na hojdacke, takze mam sancu pokecat tak cestou k autu 😀

pekny den kocky, nam sa vycasilo konecne tak pojdeme do toho mesta o chvilu

monika1
15. júl 2009

Ahojte 🙂
my sme dnes boli v meste,no nebol to dobry napad,vonku je nenormalne teplo,ufff 🙄 taketo dni budem musiet vymysliet iny program v chladku..

cari ist na craft-ovu vystavu je moj sen,snad sa tam raz dostanem 🙂

monika1
16. júl 2009

Ahojte,
kde ste vsetky?
ja som dnes mala poradnu,no zase sa mi zhorsil krcok 😒 takze sa len setrit a setrit a co najviac lezat 🙄 snad vydrzi tych 10 tyzdnov este...a robila mi aj sono tak malinky ma uz 1154g 😵

pierra
17. júl 2009

dobre ranko.. 🙂
moni tak drzim palce aby to krcok vydrzal.. 😒 mas pomocnicky,tak sa setri.. a drobec ma peknu vahu 😉

moj drobec este stale spinka 😕 vobec nechapem,posledne mesiace vstava o piatej..
tak idem poriadit a zbehneme do obchodu kym nie je velmi horuco..

monika1
17. júl 2009

Ahojte 🙂
dakujem pierri snad to neni az take zle,pevne verim ze to vydrzime 🙂 dnes si vzal dovcu muzik a vzal Adamka na Anicku sa bicyklovat a ja som zostala doma na gauci,potom nieco navarim a budem oddychovat 🙂

pierri mozno na Jurka posobila troska zmena pocasia aj ked to bolo len take prechodne ochladenie ale dobre padlo 🙂 ale fajna burka bola vcera,total tmu sme mali a tie vybuchy bleskov no horor 😅 pierri este som sa ta chcela opytat kde si kupila Jurkovi tu flasku so slamkou lebo na tu nasu mam len nervy,stale ju musim dat do sacku ked niekde ideme lebo tecie a neviem odkial...

pierra
17. júl 2009

moni to je z DM-ka od canpol babies, ona netecie len ked do nej nalejes vodu musis otocit hore dnom aby zo slamky vytiekla voda..
veru vcera bola hrozna burka, jurko sa aj zobudil z poobednajsieho spanku,tak trieskalo.. a u nasich na dedine hotova pohroma, zalialo ludom domy, pivnice, no som rada,ze tam nebyvam momentalne 😖

lara1znk
autor
17. júl 2009

ahojte kocky,

este sa opekate na SK? ake mate pocasie?

u nas dnes prsi a prsi, ani vonku sme neboli. Prvykrat sme dnes boli sami az do 2ej, tak mierna katastrofa. Mali sme sice aj navstevu kamosku s malym synom, Christiankovym kamosom ale dom ako po vybuchu. NO viete si predstavit. Deti sa ani moc spolu nehrali, kazdy behal za niecim inym, robil bordel niekde inde. 🙄

Taka som unavena ako taky kon. Christianko hrozne strajkuje so spanim, ako este nikdy predtym. Je aj trosku chory, prechladeny tak neviem ci aj to s tym suvisi ci len hladam ospravedlnenia.
Cez obed nie a nie spat, az teraz pred chvilou vyslovene odkvacol na gauci, normalne si sam lahol na vankusik, Guy ho prikryl dekou a hned zaspal. No ale dlho ho nenecham, lebo nemam vecer naladu ani energiu na party.

Moni, drzim palce aby ste vydrzali, aby sa babo este netahalo vonku. Len oddychuj. Nech ti pomozu aj rodicia a svokrovci ked mozu.

Pierri, hrozne co sa deje. Vasi su v poriadku?

Ja som chcela urobit bublaninu ale myslela som ze kym Christianko bude spat, aj Danielko tak si oddychnem, zdriemnem trochu ale kedze sa nepodarilo tak sa radsej setrim na vecer a na noc a idem len k telke sadnut. Porobene inak mame vsetko. Aj navarene zo vcera este.

co robite cez vikend?

pierra
17. júl 2009

no lari viem si predstavit ten bordel pri dvoch betarikoch.. a ty - medvedik cistotny si nemohla vsetko nechat tak, vsak 😅 setri sa na noc veru, kolace sa daju kupit aj v obchode 😉

nasi su ok, byvaju daleko od potoka,takze voda ich nezasiahla.. ale mamine kolegyne si dnes v robote aj poplakali 😖

a co christianko strajkuje? myslis,ze je to kvoli dankovi?

my sme dnes poobede nesli von,nechcelo sa mi na to rozpalene ihrisko,tak sme sa cvachtali na balkone v bazene ale nejako pomaly isiel cas, uz aby bol tato doma 🙄

lara1znk
autor
17. júl 2009

no to poznam pierri, dni idu tak pomaly ked sme na deti same, nie?
mne teda zvlast, lebo u nas teraz nie je nic ani playgroup ani nic, ked su prazdniny,
aj tak este nemozem jazdit tak len trcime d oma, teda neviem ci by som sa aj tak niekam odvazila s nimi dvoma
Christianko ma vobec ale vobec nepocuva teraz, je to uplne hrozne
vidim to tak ze si zavolame Pestunku na navstevu coskoro, ked sa nepolepsi 😅

to si viem predstavit ako to musi ludi zasiahnut taka tragedia 😔

pierra
17. júl 2009

lari pestunku nieeee, nesranduj 😅

u vas je aspon viac zabaviek pre deti, tu jedine ihriska 😨 uz fakt myslim na zimu, ci ju budeme travit pri telke alebo ako 🙄

monika1
17. júl 2009

my sme dnes poobede absolvovali prvykrat kupalisko 😎 a bolo super,boli sme sice len 2 hodiny ale aj to stacilo na prvykrat,maly bol nadseny,nechcel ani odist tak sa mu pacilo tak som velmi rada 😵 ale bolo strasne vela ludi ale nasli sme si kutik v bazene kde sa clapkal a dalo sa 🙂

lari tak len pevne nervy,neboj ono sa to zachvilu zlepsi,chce to zvyk,vsetci si potrebujete zvyknut na novu situaciu,najma Christianko a verim ze to skoro vsetko pochopi 😉

pierri diky,skocim dakedy pozriet do DM 🙂

pierra
18. júl 2009

ahojte 🙂
ako vikendujete?
moni krasne fotky, super s takym modrym pozadim 😵 paci sa mi, aki ste aktivni, stale daco vymyslite 😉
my sme sa vcera kupali tiez ale len na balkone.. uz sa tesim ako bude na kupalisko reagovat jurko 😵

monika1
18. júl 2009

Ahojte 🙂
dakujem pierri 😵 no musime nieco vymyslat,neradi sedime doma a ja som tiez mala potrebu ist trochu von na vzduch aj ked to bolo peklo vonku,najma v aute bez klimy 🙄 chlapi boli sami doobedu na Anicke a bazen bol skoro prazdny co sa nedalo povedat poobede ale dalo sa...a som nadsena ze Adamkovi sa pacilo a snad bude vodny zivel po mamke 😀

inac som doma,chlapi sli sami na nakup,ja varim polievku a potom uvidime co poobede vymyslime 🙂

lara1znk
autor
18. júl 2009

ahojte,

joj hned by som isla s Christiankom na kupalisko, on by sa iste tesil, ved bazen ma rad ked chodime plavat a clapkanie vonku by sa mu iste este viac pacilo,
zavidim vam to pocasie, tu mame zase pod mrakom a asi bude prsat zase ale nevadi, hlavne ze sme vsetci doma, nieco uz vymyslime a nejako nam to zbehne

ja tiez tak vysielam chlapov na nakup, moni 😉
len si ich trenujme od malicka

Christianko je nejaky chory tak daddy s nim spal celu noc v detskej a my s Danielkom sami, tak sme sa natrapilli aj 2 hodky v noci, takze o vyspati nemoze byt ani reci no ale snad si zdriemnem poobede

pekny vikend
idem pozriet fotky

lara1znk
autor
18. júl 2009

krasne fotky, tak si ma naladila na leto, len tu ani stopy po nom 😅
vidno ze Adamko si to riadne uzil na kupku, aj tatko s nim
a ty si velmi pekna tehulka moni 🙂 , brusko riadne narastlo zase

monika1
18. júl 2009

dakujem lari 🙂
skoda toho vasho ang.pocasia,to je fakt super leto zatial a dufam ze to ostane takto este aspon 2 tyzdne,aspon pokial budeme na Domasi nech je pekne teplo nech sa vykupeme poriadne v jazere 🙂

pierra
18. júl 2009

aj moji chlapi boli sami na nakup 😀 mame to vsetky rovnako podelene 🙂

nas jurin uz spi, poobede ideme ku svokre do barce,trochu dedinskeho vzduchu nezaskodi, len tam maju obrovskeho dobermana, uz teraz sa ho bojim 😒

moni a nebola studena voda na rybe?

monika1
18. júl 2009

nie nebola,vyborna bola,dobre padla na osviezenie,tusim mala 26 st.

no ja by som inak sla na nakup ale strasne ma to vycerpava a potom doma si hned neoddychnem,treba vybalovat,ukladat a varit tak som to zrusila uz teraz...

caraida
18. júl 2009

ahojte babulky,

nam sa tu ochladilo, poprsalo, ale mne to aj dobre padlo.

moni, tak super, vyrazime na cruftsa spolu 😀 a navstivime lariku 😉
"moj a chovatelka" chodi, odkedy zrusili v anglicku karantenu, aj sa celkom psom z jej chovu dari. niekedy ju pojdem povzudit, ale to ma cas.... najprv OH v londone 😀 😀 to uz je napevno.

ja nemam chovatelske ambicie. nevedela by som tie steniatka dat z ruky cudzim. vas peso je kryci?

inak by som s tebou menila hned ten krcok! mne sa vobec neskracuje, nemakkne, ziadne kontrakcie, nic nenapoveda 38 tt 🙄 😠 a to pijem ten caj z malinika a vsetko mozne.... 😔 to zas bude drama s tym prenasanim. tu sa len kvoli cukrovke nevyvolava, ak je inak vsetko ostatne ok... a ja uz by som si dala povedat, nech mam ten stres a chaos na uvod za sebou.

lius, vraj na tu vodu v nohach pomaha caj zo zihlavy, vravela moja zenska dr. no neviem, ja nejake velke zlepsenie nepocitujem.

tak sa zatial majte babulky, oddychujte, ked sa da.
🙂

pierra
19. júl 2009

ahojte 🙂

cari,tak ty si uz bliizko ciela, nejako vydrz, vsak maximalne 4tt mas pred sebou 😉 to som ta povzbudila co? 😅
potom daj vediet,ked sa drobec narodi, mas na niekoho t.cislo?

a vy ostane co porabate? mne sa obed vari, pocasie tu v KE tiez take svieze, mne vyhovujuce 🙂

monika1
19. júl 2009

Ahojte 🙂
pierri aj mne dobre padlo to osviezenie aj ked v byte sa nam stale drzi 28st a to vkuse prevetravame byt...a este som mala zapnutu ruru takze o to teplejsie mame 😅 konecne si idem lahnut,toto nedelne varenie ma raz dorazi 😀

cari nas peso je jednostranny kryptorchid ☹ takze nemoze vystavovat ani kryt co je obrovska skoda lebo je exterierovo nadherny 😵

tak neviem cari drzim palce aby si neprenasala,nech ta Bastik poriadne prezenie a schody su vraj dobre a najlepsie je sex 😀

lara1znk
autor
19. júl 2009

ahojte,

u nas bolo vcera nakoniec krasne pocasie, slnecne, teplota tak akurat, tak sme sa boli prejst a potom poobede sme sa v zahrade vysaleli s malym, Danielko si tam pospinkal.
Noc bola desna, Christianko chory sa budil, stale chcel mna tak som behala z jednej izby do druhej, uspala Christianka a zaspala s nim a uz ma budi Guy ze Danielko je hore a place. Tak behom naspat kojit dalsieho. NO pestre to bolo. Rano sme si urobili velky krcah kavy v kavovare tak ako tak fungujeme.

Dnes dalsi celkom fajn den, aj ked stale to vyzera na dazd ale drzime sa zatial. Boli sme uz v parku krmit kacicky potom peso na druhu stranu parku na ihrisko, tak sme sa fajne presli, Christianko sa tak vyhral ze prisiel domov a zalahol bez problemov. KOnecne. Musime ho takto znicit castejsie, len problem je ze sme znicili aj seba, teda vela nam netrebalo po vcerajsej noci. 😅

Guya som poslala na nakup do Tesca na cely tyzden tak ja trosku relaxujem, idem zehlit o chvilu a potom dam grilovat kurca a snad aj ten kolac sa mi podari ked deti budu dost dlho spat.

Vcera som aj jazdila aj ked este by som nemala dalsie 3 tyzdne ale trebalo odviest Guya do servisu si po auto tak som isla. INak celkom dobre, vobec som necitila jazvu, skor problem by bol nakladat deti do autosedaciek a manipulacia s kocikom tak si este dam nejaku pauzu kym sa viac zahojim.

Cari, drzim palce aby si neprenasala. NO ja neviem ci tie rady su na nieco, lebo co poznam baby co prenasali tak sk usali aj curry aj sex, aj ananas a neviem ake este ludove recepty a nic nepomohlo. Niekomu to asi tak vyjde a babo sa tam drzi zubami nechtami.
Urcite sa nam ozvi a daj vediet ked sa vam maly narodi. Uz mate meno vybrate?

Pierri ako bolo na dedine? Pes posluchal? 😅
Inak aj ja sa bojim psov, takych cudzich najma. Aj teraz co sme boli v parku tak strasne vela ludi walkuje psov, co nas Christian uplne zboznuje a uteka za nimi a chyta ich a niektori mu daju aj pohladkat, co ma aj dost laka niekedy, lebo nikdy nevies, aj ked tvrdia ze vraj maju radi deti. No co ja viem ci tomu mozem verit.

Drzte palce na zajtra, teda na cely tyzden, lebo budem sama, uplne sama od rana do vecera. Neviem ci sa mi podari sem prist, skor nie. Ked nie, tak potom v sobotu sa ohlasim ked uz budem mat pomoc.

Maly ma nejake vyrazky po telicku, tak sa vyhodil tak ho zajtra asi vezmem k lekarovi aj ked tu neviem co cakat ale pre istotu asi pojdeme.

A kocky to by bolo keby ste sem fakt prisli na tu vystavu psov, aj ked teraz kvoli tej prasacej chripke, neviem ci by ste chceli cestovat do UK, no do marca sa to snad zlepsi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre