Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
10. aug 2009

liu ved to ani nebudes tak daleko 😵

lia
10. aug 2009

ved ja viem csiki,preto som sa pytala,ci nejdeme na jednu svadbu 🙂

pierra
10. aug 2009

moni v sarospataku sme boli.. je to iba 70km od kosic, smerom na slov. nove mesto.. 5 bazenov, v detskom 30stupnova voda, siroka ponuka jedla, pitia a tiez vela ludi.. ale urcite ovela lepsie ako na slovenskom kupalisku 🙂

lara1znk
autor
10. aug 2009

baby, uz ma nedrazdite s tymi kupaliskami, joj tak by som isla a viem ze Christian by sa strasne tesil.
u nas by teda problem nebol v tomto vobec, on sa stale chce clapkat v niecom, akonahle zbada niekde vodu, uz tam strka ruky atd.
dufam ze este skocime na kupko u nas v RV, uz o 2 tyzdne ideme

csiki, ja tiez by som hned prisla pomoct s tymi zakuskami, ja sladke tak mozem, to ma maly po mne
ale presne aj u mna je to jednoducha matematika ako pises pierri, len Guy to asi nepochopil alebo aj pochopil, ale asi zlakol lebo som mu hovorila ze musi maly nieco zjest vecer po celom dni hladovania, inak sa nam bude budit vn oci na hlad tak asi ho napadlo dat mu aspon keksy
a tych nazorovych rozdielov vo vychove je teda viac 😒 , no ina mentalita, riadne to vidno niekedy

lius, uz som poobzerala aj tvoj kocik, krasny je, ten zeleny sa mi velmi paci
uz viete aku farbu si vyberiete?
meno sa mi este velmi paci Nina a Simona

u nas zase prsi...

lara1znk
autor
10. aug 2009

a zabudla som pochvalit nase babatko, ze vcera papal o 9ej vecer a potom sa zobudil az o 3ej a potom zase o 7.15. no nie je to zlaticko?
ale nech to nezakriknem 🤐

monika1
10. aug 2009

pierri pekne fotocky 😉 mozno tam este skocime dakedy sa okupkat 🙂 a ozaj co si dala Jurkovi na obed tam papat? mala si nieco z domu alebo sa da v pohode vybrat nieco v restike alebo tak?

lari aj ty si pridala krasne fotocky, Danielko je krasny chlapcek 😵 boze a to uz ma 6 tyzdnov? paaani to ale leti 😅

ja som dnes bola u diabetologicky a uz k nej vobec nemusim comu sa strasne tesim tesim,vsetko mam ok tak ze len sa preventivne racionalne stravovat a obmedzit sladke a bude to ok no len keby sa to teraz dalo ze? 😀

my sme zase vymyslali s kocikom a opat sme v tom ze asi to bude Jane 😀 mna uz fakt z toho svihne 😀 a aj z mena 😀

lari a ozaj ako to teraz riesis s varenim? varis tak dietne aby si to v pohode mohla ty a jedia to aj chlapi tvoji alebo im nieco osobitne?

lia
10. aug 2009

no uplne zlaticko mate lari,dufam,ze aj nasa bublinka bude zlata,dufam,ze som jej neublizovala niekedy ked ma dr.strasili ☹
lari,sak ja uz vobec neviem,zajtra ideme do rakuska,tak dufam,ze tam budu ine farby ako oranzova.u nas maju v dvoch obchodoch iba oranzovu 🙄 a tu neznasam.a ze sak si mozete objednat,ale ved chcem ho najprv vidiet,nie???
a este som sa vas chcela spytat,na zltu striesku mi pojdu musky?? ☹ strasne vyzera dobre ta zlta na nete 😖
lari,moji favoriti:biela,zelena,zlta a cervena,ale cervena asi najmenej ,fakt neviem ☹
a morfo dopadol nad ocakavania,vsetko ako ma byt,mala ma 1/2kg-ako chlebik 😀
a co jazva lari??uz si uplne ok??baby,vy mate vanicku aj so stojanom??teda mali ste??
moni,chvalabohu,ze tam uz ani nemusis ist 🙂
kde su fotky pierri,tu??
aj mna z mena svihne moni,drahy povedal,ze jemu sa Bianca pacila viac 😅

pierra
10. aug 2009

lius na facebooku mam par fotiek.. viac som nemohla dat lebo sa hanbim za svoje sunky 😔
bianca je pekne meno,fakt 😉 a tvoj kocik sa mi paci v tej pistaciovej, ta je taka vesela 🙂

moni a ty si uz na teutoniu zanevrela? ja som jej robila taku kampan a teraz nedostanem proviziu 😀 😀
jedlo s jurkom to bolo tak, on mi tam za cely den zjedol pol croissantu a potom kusok rozka, nastruhane jablcka, nic viac.. ale my sme uz o piatej boli u nasich,tam zjedol teplu polievku,takze tak..
na kupku je aj nejaka restauracia,tam sme sa neboli pozriet a okrem toho klasika - langose, hot-dogy, hamburgery.. toto on nejedava,takze sme to ani neskusali 😎

monika1
10. aug 2009

ale nie pierri teutoniu by som brala vsetkymi 20timi lenze problem je ten ze by sa dala kupit len cez nemecky ebay kedze nova stoji neskutocne vela a tolko penazi ja za kocik nedam a na ebay ponukaju otrasne farby,sama cierna,siva a podobne a ked uz je nejaka ponuka tak sa aj tak vybiduje dost vysoko a okrem toho nie kazda ma vsetky doplnky a to by bol zase problem objednavat 😒 takze preto sme od nej odskocili aj ked ja by som ju hned brala keby sa aj u nas tak uz predavala 😒

a tiez by som obed riesila asi tak ako ty,nieco suche by mu stacilo a potom pekne doma by sa napapal tepleho jedla 🙂 a pridaj este nejake fotocky,vsak super vyzeras 😉

lius a super ze sono dobre dopadlo a pekna vaha 🙂 nas ma asi o kilo viac 😵

lara1znk
autor
11. aug 2009

ahojteee,

krasne vam rastu drobcekovia v bruskach, len tak dalej. 🙂
a meno este nic moni? ani nejake napady nemate? dajte vybrat adamkovi 😀

ja varim normalne ako doteraz, ja neviem my asi nevarime nic take co by som nemohla jest, teda ziadne pikantne nerobim a guy si dochuti, aj tak som nemohla pre maleho. inak my take slovenske typicke jedla ze strukoviny a tak malo jeme tak ostatne v pohode. akurat sa vyhybam ovociu, len tak trosku zjem, pekne postupne nech si drobec zvyka a citrusove napoje vobec nepijem. inak asi vsetko.

lius a cerveny sa ti preco tak velmi nepaci? nahodou je krasny, mne sa teda cervena velmi paci, ved mame az dva kociky cervene 😅
inka ten double som chcela zeleny velmi velmi ale nakoniec sa nam podaril cerveny zase, uplne nahodou a nebol cas vymyslat a vyckavat na dalsi zase a m am aj tasku k tomuto tak som aj rada nakoniec.

inak moni, Jane je super kocik, ja som povodne tiez ten chcela ale mne by sa nezmestil do auta, ja som vtedy mala malu fiesticku a to nebolo mozne ho tam vtrepat. vyhoda tohto quinny je ze sa daju dat dole kolesa a tak sa mi zmestil v pohodicke.

u nas sa vycasilo, ma byt teplucko tak cakam kedy sa deti zobudia, sa napapame a pojdeme vonku.

lara1znk
autor
11. aug 2009

pierri a fotky su krasne, jurko si to riadne uzil. a maminku s tatinom by sme tiez radi videli 😎

monika1
11. aug 2009

Ahojte 🙂
my sme dnes boli v obchodaku s nasimi ze nieco pozriem v HM pre drobcov a potom este na obediku a domov som prisla unavena ako nikdy a odvtedy mi dost tvrdne brusko takze som to asi dnes prehnala ale uz dve hodky lezim co Adamko spi a je uz lepsie no musim sa asi viac setrit,zajtra nikde nejdem 🤐

lari no mena su nejake,napady su ale stale mi to nepride ako to prave meno a najma ked Jaro povie ze nieco vymyslel tak ma ide trafit ze ako prisiel na to meno 🙄 a moje sa mu ziadne nepacia...zatial sme sa zhodli na dvoch menach ale aj to si nie som ista ani jednym 😒 a uz by som ho chcela vybrat nech mozme Adamka dokladne pripravovat na braceka nech uz ma aj meno konkretne a Jaro stale len ze mame este kopec casu 🙄

no my mame kombik takze do kufra sa nam isto zmesti len dumam nad vanickou Matrix,nepoznate niekoho kto ju ma?

lius aj ja som na cervene kociky,mne sa strasne pacia a najma v kombinacii s ciernou 😉

caraida
12. aug 2009

ahojte babulky

ako sa mate?
u nas sa to pomaloy nejako zabieha, hlavne od predvcera, ked sme nakoniec zasa skoncili na dokrmovani, lebo maly napriek tomu mojmu kojeniu-nekojeniu stale dalej chudol. babica uz bola nervozna a kedze nic nezaberalo, okrem toho to ani u prcka neklaplo, tak sme sa rozhodli dat mlieko. akosi nie som schopna vyprodukovat to mnozstvo, co potrebuje.
odvtedy tu mame uplne spokojne, nenarocne babo, co si vie aj samo polezat, pokukat, aj zaspi mi obcas sam v kosiku, no nadhera. a tie noci! napapa sa a netreba ho hodiny nosit, on si polezi, nieco si tam frfle a potom zaspi. ja uz som davno vedla neho tvrda. ale je to lenivec, uz zistil, ze je flasa a nechce predtym tahat. prcek bol v tomto iny, on tahal do 5. mes aj naprazdno. takze sa asi za chvilu odkoji. no co uz. aj som si svoje odrevala, lebo som si to inak predstavovala, ale zasa trapit ho nebudem. vyrastie aj tak.

chlapi su v meste, tak mam pokoj. prcek je zatial zlaty, chodi maleho pozerat, ale je pravda, ze ma stale okolo seba tatka, takze este nezistil, ze musi aj cakat. to pride az o par tyzdnov. ale dovtedy, dufam, ze si zvykne a uz to bude prenho normalne, ze tu je este jeden maly.

o svadbach hovorite?
moj svagor sa zeni zaciatkom sept. povodne som bola presvedcena, ze nikam nejdeme. teda ja a maly. manzel s prckom ano.
lebo ja som bola po prckovom porode hotova asi 2 mesiace. ale teraz som az nejako moc fit, a je tu taka pohoda, normalne by som sla. problem je, ze je to tiez cez 350 km - dlha cesta a u svokrov.
ist tam s malym? jasne, ze nie na dho, ale tak kuknut.

lius, my nemame vanu so stojanom, normalne sme ju polozili na stol (alebo mate miesto na pracke?), aby sa netrebalo tolko zohybat. my aj tak nemame miesto v kupelni, takze musime kupat inde.

uff, ale som rada, ze nemusim riesit kociky 😀 je to hrozna veda a velky vyber, ze? ale dolezite tema, lebo predsa len, s kocikom sa clovek nabeha, pokial nenosi v satke, alebo nosici. ja musim este vypytat ten kiddy board pozicat.

lara1znk
autor
12. aug 2009

ahoj caraida,

tak to som rada ze ste sa uz ako tak zabehali, tie druhe deticky su trosku jednoduchsie asi, vsak?
a umele mliecko ma vela vyhod, my sme rozmyslali zacat davat na noc, lebo christianovi sme museli, inak sa stale budil a nic sme sa nevyspali ale Danielko je lepsi spac tak asi vystacime s mojim.

no to je riadna dialka na tu svadbu ale zase babo to zvladne, ved cim su mensi tym lepsie taketo veci zvladaju, len to balenie pre nho, co vsetko ti treba, no a u svokrovcov ale zase ani samej doma by ti nebolo dobre. tak chodte a nejako to zmaknete predsa.

takze vy nekupujete double kocik, vystacite si s board? ja planujem board kupit neskor ale zatial nam kocik treba, niezeby christian tam spokojne sedel ale ked idem s nimi sama tak su chvile ked ho musim posadit lebo nepocuva alebo ked pojdem do mesta sama, to by som sa bala a tiez sem tam je taky unaveny ze mi tam uz parkrat zaspal aj po sediacky.

a nejake fotecky nam neposles? alebo pridaj na facebook
som zvedava na riska! 🙂
takze bastik to berie dobre, to je super
u nas praveze bol christian este horsi ked sme tu mali nasich a ked boli daddy doma, lebo som sa mu velmi nevenovala a vsetko som posuvala na inych
ale zase my sme kojili a to je v tomto hrozne lebo vsetko musim robit len ja a tak v tomto ma umele mliecko dalsiu vyhodu 🙂

tak sa drzte a tesime sa na fotky

csikike
12. aug 2009

cari, nad tym UM sa netrap, proste ked sa neda, tak sa neda, nemyslim, ze si matky co nekoja su horsie, alebo ze deti nie take zdrave ako kojene... to je blbost
kojenie je krasne ked to vyhovuje obom stranam
ja som kojila 14m a tomi ma predsa alergiu a nemam ju ani ja ani drahy, takze sme jasny dokaz 😉
no, ja tiez neplanujem kupit druhy kocik, kupili sme ten buggypod a to bude musiet stacit, len si neviem predstavit ked tomí bude chciet bezat a uuuuuuuuplne inym smerom ako pojdeme s kocikom... ako ho udrzim?

pierra
12. aug 2009

ahojte..
no citam,tema pre mna 😝
cari, teba uplne chapem, vsak vies, my sme na tom s kojenim-nekojenim pri prvom boli podobne.. a tiez vkladam plne nadeje do druheho materstva,ze to uz musi vyjst, no len aby som nebola sklamana 😨
az neskor som pochopila,ze aj tak mozem dat svojmu dietatu vela - laska, neha, trpezlivost, pohoda su prvorade.. drzim palce
😉

lara1znk
autor
12. aug 2009

csiki, tak to budes mat teda pestre s tomim bez sedadla, ale tak vy nebyvate vo velkom meste a ani az taka premavka u vas nie je takze to sa da ako tak, to by som tiez asi riskla takto ale u nas je to otrasne, strasne vela aut, strasne busy je to tu, bala by som sa.
a uz si zacala nakupovat ruzovu vybavicku?

baby, s tym kojenim sa fakt netreba trapit, ked sa neda tak sa neda a naco sa stresovat,
krasne si to napisala pierri 🙂
a csiki, u nas podobne, my nemame alergie a Christian je atopik, uz sme sa potrapili dost aj ked momentalne klopem ze dobre, ale som rada ze som kojila lebo jeho alergie mohli byt ovela horsie,
no keby sa nedalo tak by som to prezila, ved zase umela vyziva ma tolko inych plusov,
asi ako so vsetkym, su aj vyhody aj nevyhody

monika1
12. aug 2009

Ahojte 🙂
cari to ma mrzi s tym kojenim ale presne ako baby pisali,ked sa neda tak sa neda 😉
ja dufam ze kojit budem minimalne tak dlho ako Adamka a mozno aj dlhsie,uvidime,budem bojovat aby bolo vela mliecka...

nasi mi dnes vzali Adamka von na zahradu tak ja som si doma porobila konecne nejake veci,vytriedila vecicky a oprala som uz prvu davku pre mimco 🙂 aj ked ma stvu zlte flaky co nevysli z niektorych plienok a oblecka tak to budem musiet oprat znovu s niecim na skrvny 😒

csikike
12. aug 2009

moni, velmi dobra je sol na skrvny (ja som ju kupovala cez net, kvoli latkovym plienkam a pouzivam je na vsetko, je vazne perfektna), teda, ja co som pri tomim nevedela vtedy vyprat po ovoci a tak, tak to teraz s tou solou super vyslo
lari, ved prave, ze mame iba to sedatko ku kociku, co vyzera dost prakticky....no uvidim
inac premavka je tu riadna, lebo byvame asi 7m od hlavnej cesty, takze je tu riadny ruch... len keby tomi nebol tak nezbedny, ale snad sa to upravi
chcem sa spytat este ako ste dosiahli, ze deti vam povedia, ze im treba cikat?
Lebo tomi ked je na holo, co je stale ked sme doma, tak sa pekne vyberie na serblik a spravi co ma, ale akonahle ma plienku alebo slipky tak to pusti tam... 😅

lara1znk
autor
12. aug 2009

jej moni, tak ty uz chystas vo velkom, to si dobra
aspon nebudes potom stresovat ako ja na poslednu chvilu vsetko
ja som skusala vanish na skvrny nedavno na mojich veciach a vyslo to ale prala som to viackrat,
inak detske veci som uz vyradila take oznackovane, mame ich teraz aj tak dost

csiki, ja ti neporadim, my stale dost stagnujeme s nocnikom, neviem
zacali sme pritom uz v zime pomalicky, ale potom sme si dali pauzu lebo sa mi nezdalo ze by to maly chapal a vravia tu u nas ze az po 2 rokoch zacat,
ale aj teraz nic moc, on ani velmi nerozprava este ale aj tak by sa mohol nejako pytat,
aj v skolke ho uz davaju na nocnik tak dfuam ze coskoro sa nam podari aj ked to vidim na dost dlhu cestu este,
myslim ze babatko k tomu velmi nenapomaha

viete, co sa mi stalo dnes? dosiel nejaky chlapik, zazvonil a pyta sa ma ci su mama alebo oco doma 😕 😀
no tak toto by som teda necakala, pritom som mala na sebe zasterku co som prave varila a v ruke balik plienok co som akurat niesla na poschodie, no to asi prehliadol 😀

lia
12. aug 2009

carinka,vobec si z toho nic nerob,ze nekojis,presne ako si napisala,maly vyrastie aj tak a urobila si vsetko pre to aby si kojila 😉 ale verim ti,ze si z toho smutna,to su asi hlavne hormony.
praveze si nemam kde polozit vanicku,teda mam,nad prackou mame urobeny taky pult,ale to bude asi pre mna vysoko,kupim si asi ten obycajny a hotovo,videla som aj za 800 sk,aj vytvarovane pre dieta to bolo aby sa nesmyklo,to by mi asi na tie zaciatky pomohlo.
cari,kocik je chvalabohu uz vybraty,len tu farbu teraz riesim 😀 furt něco 😀
lariiiii 😀 😀 😀 😀 😀 odpadnem 😀 😀 😀 😀 ale zlaty,aspon si sa dobre pobavila,ze?? 😀

monika1
12. aug 2009

csiki diky za radu pozriem sa po tej soli 😉

no lari hej chcem to mat pripravene,vies mna stale strasi ta spomienka na nemocnicu prave v tomto obdobi som lezala a potom som to stihala len tak tak, tak keby nieco tak som spokojna ze hlavne veci su pripravene 😉

csiki a s tym pytanim ti tiez nepomozem lebo u nas to akosi samo vsetko islo,nijako sme ho neucili akurat sme mu zdoraznovali ze sa musi pytat a kazdu chvilu sme sa ho my pytali ci mu netreba a jemu strasne vadilo ak si cvrkol do slipikov takze on potom sam zacal kricat ze mu treba pisat 🙂

lari no sranda 😀 😀 😀 ale vsak to bol kompliment 😀 ale priznam sa ze aj mne sa to uz stalo a riadne ma to nahnevalo a dala som to tomu dotycnemu pocitit lebo sa ku mne spraval fakt ako k decku 😠

lius a ani my nemame miesto v kupelni na vanicku a riesili sme to tak ze sme kupali v spalni na zemi,spalnu mame hned vedla kupelne takze tam sme preniesli vanicku s vodou a kupali rovno tam a neskor uz v kupelni to sme dali vanicku do velkej vane,sice tym trpela moja chrbtica ale dalo sa 😅

lara1znk
autor
12. aug 2009

lius aj my tak isto, v kupelni je malo miesta tak sme kupali v spalni a teraz uz kupem v kupelni tak ze mala vanicka je vo velkej vani.

moni, no ja neviem ale nas christian je nejaky divny, tento vikend sme ho nechali len v slipoch ked bolo pekne, s tym ze ked sa vycika tak aspon to pociti a nauci sa, no on sa vycikal zakazdym kludne do slipov a dalej si chodil, dokonca sa aj vykakal a nic. no ja som mala dost. takze asi 6krat som ho prezliekla a asi len raz sa nam podarilo to zachytit. ☹
neviem ci to znamena ze este nie je na to pripraveny ale zase dokedy budeme s plienkami?
aj ked som citala ze ked sa narodi babatko ze je to taka zmena pre deti, ze vtedy netreba robit ziadne taketo ine zmeny s nimi ale zase uz ma Danielko vyse 6 tyzdnov a mam pocit ze si maly uz aj zvykol,
co myslite?

csikike
12. aug 2009

no ja ked je tomi na holo tak nemam obavu, a dnes dokonca u nasich ked sme boli tak ukazoval na plienku, tak som ho dala na holo, ale serblik sme nemali, tak si vliezol do vane a osprchoval sa... asi sa aj vycikal, lebo potom uz v pohode behal, a aj domov ked sme prisli tak mal suchu plienocku a to sme boli prec vyse 2 hodin
ale uz si to uvedomuje, lebo stiha aj kakanie do serblika.
A od piatka vola plienku hanba, tak mu vzdy vysvetlujem, ze ano je hanba, ze taky velky chlapec este nepovie ked mu treba cikat a kakat, tak mozno to zaucinkovalo
Bolo by to dobre, lebo kym sa mala narodi, by som ho rada mala uz bez plienky
ozi, este jedna intimna otazka, uz sa vasim da stiahnut predkozka? lebo tomikovi este stale nie, ani to nepovoluje a to vzdy pri kupani jemne ponatahuje drahy

pierra
13. aug 2009

ahojte, dobre ranko 🙂
my uz cikame skoro 2 mesiace v pohode do nocnika alebo do travicky ale zase nikde inde.. teraz je dobre lebo je leto, stale sa da vybehnut na travu a do zimy sa snad jurko nauci aj na zachodik.. s velkou potrebou mame este stale problem,ze to zadrziava, par krat sa uz vykakal aj do nocnika, to bolo okolo toho reciii a chvaaly 😅
baby ja si myslim,ze to nechajte na drobcov, ziadne finty velmi nepomozu, oni sa to naucia presne vtedy kedy oni budu chciet..
to nevadi,ze su uz velki, jedno dieta sa nauci skor chodit, druhe rozpravat, tretie nocnikovat..

lari jurko zase rozprava hroozne vela,az ma niekedy hlava bolii.. on vsetko komentuje, napr. v nedelu na kupalisku sme stretli mojho stryka a jurko mu hned povedal,ze ujo ma velke brusko 😀 alebo minule taku smutnu tetu okomentoval,ze place 🙂 a vecer pred spanim to je najlepsie, vtedy rozprava vsetko co zazil cez den - ze cuvneme auto do garaze, dame psikovi granule, zapneme kosacku a podobne blbosti 😀

csiki ani jurkovi sa vobec neda stiahnut ☹ my sme s tym boli v zime aj na urologii a dr. povedal,ze do dvoch rokov neriesit.. no neviem,ja si myslim,ze teraz sa mu to uz duplom neuvolni ale my s tym nic nerobime, on si pipika ani chytit neda 😖

lia
13. aug 2009

pierri,jurko musi byt zlaty ked tak vyprava 😀 😀

monika1
13. aug 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes bola na odberoch krvi a potom opat prala vecicky,tak mam uz vsetko uz len to pozehlit a budeme ready 🙂
no ja som uz o nocnikovani pisala a myslim si ze to treba nechat na dieta...podla mna lari nie je na to este pripraveny,mal by to pochopit sam ze je to zle ked sa vycika do slipikov ale ako ho k tomu donutis to neviem,asi len tak ze to nechas nanho...nam sa nestalo ani jediny raz zeby sa vykakal do slipikov a ked si zo zaciatku do nich cikol lebo nevydrzal kym dosiel k nocniku tak to bol plaaaac ach jaj ako mu to vadilo a rychlo ich musel dat dole a prezliect sa...

a s rozpravanim tiez nemame problem,teda niekedy aj mame 😀 lebo keca tak rychlo ze niekedy nestiham ho pocuvat a niektore slova ci pismenka nevie vyslovit takze je to zabavne ale usta sa mu nezastavia a to je super,vsetko opakuje a komentuje 🙂 najviac sa mi paci ked nas vidi nahych a komentuje ako vyzerame,vtedy sa dobre nasmejeme 😀 naposledy na mna tak skumavo pozrel a vravi "mamka ty mas aky paradny zadok " 😀

lia
13. aug 2009

moni 😀 😀 😀 😀 zlate mate deturence 😀

lara1znk
autor
13. aug 2009

ahojte kocky,

my sme dnes mali prvy usmev 😵 , akurat mame 7 tyzdnov tak si tento den zapamatame, este sa nam to nepodarilo odfotit ale akonahle to zachytime tak to sem hodim, krasne 🙂

dnes sme sa vycikali do nocnika dvakrat, rano po prebudeni aj poobede po prebudeni sa, to bolo easy
ale budem v tom pokracovat, a uvidime ci sa chyti alebo nie, ked aj skolka pomaha tak preco nie,
nechcem to uz zase nechat tak, nemyslim zeby to nechapal, skor sa mi to zda ako dosledok toho ze mame Danielka, lebo vo velach veciach sa Christian zmenil a dost strajkuje a vystraja tak uvidime dokedy.

a tym rozpravanim, no tak on keca vo velkom, len mu nikto nerozumie 😀 ,a le pusina sa mu nezastavi, je velmi spolocensky, s kazdym sa da do reci aj na ulici, kazdeho oslovi, ale rozumieme len niektore slova, vety este nemame,
ale zase bilingualne deti su niekedy pozadu s recou takze to som aj ocakavala

monika1
14. aug 2009

Ahojte 🙂
lari tak prvy usmev 😵 to je uzasne len to odfot 🙂
no a vidim ze vam to ide pekne s nocnikom tak len tak dalej,radsej skusajte a snad to potom to ostatne pojde samo 😉

u nas je take fajn pocasie,ani teplo,ani zima tak dobre sa mi prechadzalo vonku a teraz maly spi a asi idem aj ja lebo v noci som zase skoro 3 hodiny pozerala do stropu 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre