Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
5. jan 2010

ahoj moni, ano som tu len tento slimak pocitac ma odradza od surfovania 🙄
stale sa nam daco pokazi, raz PC, raz pracka, raz mobil, uz ma to nebavi 🙄 😅

neviem si adamka predstavit ako trucuje, ved on je stale taky kludnucky ked sme spolu 🙂 mozno mu uz aj chyba kolektiv nie? on pojde do skolky uz v marci? ako sa na to pripravujete?
ja som od noveho roka zacala intenzivne mysliet na september, ake to bude, mam z toho depky ale snazim sa jurkovi rozpravat o skolke ako o niecom uzasnom, ako o dobrodruzstve aby bola skolka akoze za odmenu 😅 no on ma prekukne asi hned po prvom dni ked sa neukazem par hodin, seginiatko moje 😢

lia
5. jan 2010

dakujem babule,no skusila som jej dat iba mm a nevydrzala dlho,tak som jej dala zase 45 min. a po odtiahnuti mi zase nervacila hladna,ja to nechapem uz,kolko si stiahne odo mna a to si teraz myslim ,ze sa mi tvori dost mlieka a stale jej to nestaci 😒 .no uvidim co povie lekarka a este skusim laktacnu zavolat bud.tyzden.
za kazdym vam deticky grgali??

monika1
5. jan 2010

pierri ano ide do skolky od marca a uz to fakt potrebuje lebo niekedy nevie co so sebou 😅 no to on sa vie skvele pretvarovat ked sme s niekym lebo sa hanbi,je to riadny herec tak sa ti ani nedivim ze neveris co pisem ake to je hyperaktivne chlapca a ako odvrava no koniec 🙄 fakt skolku a kolektiv potrebuje uz aj ked pre mna to je uz teraz hroza len pomysliet ale zvladnem to...a ano rozpravame mu o skolke uz dlho dlho ze ako dobre tam bude a tak ale on to stale zakonci svojou vetou "nepojdem do skolky lebo mamku lubim" 😅 ale uz to vidim na nom ze potrebuje detsky kolektiv tak uvidime ako to nakoniec bude...

lius a neskusala si jej dat cumlik? mozno nie je hladna lenze ked jej vyberies bradavku-pre nu mozno hracku tak jej to chyba,skus aj na viackrat ak ti ho vypluva...mne matejko zobral cumel po mesiaci...a ano mne matejko za kazdym grga,inak sa hned zobudi ze mu treba grgnut...

pierra
5. jan 2010

lius a nevies ju odvazit napr. na kuchynskej vahe kolko si vytiahne? niektore deti nevedia sat z prsnika, aspon by si vedela,ci sa hraje alebo je fakt cely cas pije..
alebo aj u pediatricky mozte skusit vazenie aj ked je to trosku skreslujuce a stresujuce 😲

lia
5. jan 2010

ako davas matejka odgrgavat moni??mne niekedy super odgrgne a niekedy ju tu nosime dlho a nic a este sa nam aj prebudi a ide zase kolotoc dokola.neviem moni,davam jej cumel od zaciatku,stale jej vypadava a potom sa jeduje zas na to,ze ho nevie chytit,jedine flasa ju uz potom ukludni 😖
minule som skusala,ze silou mocou budem stale kojit,ale to som sa ani nepohla zo spalne,vzdy ked som odchadzala,uz zacala sirena.dnes to iste.skusim este,len nemozem zajtra ,lebo manzel je doma a to si bude zase mysliet,ze jej ublizujem,na to potrebujem absolutny klud.ale v noci jej to urcite nestaci.neviem,ja ju asi aj zle prikladam,pocujem,ze preglga na zaciatku,po 20 min.uz nepocujem aj ked taha,ale vacsinou ma aj podbradnik mokry,niekedy aj ja tricko.ale zase moze tiect aj z dvorca,no neviem ci tolko.
pierri,uz som to skusala,neda sa to.uz uvazujem o vahe ze kupim,ale nechcem haraburdy,ved vies kolko sa to vsetko vyuziva.ja si myslim,ze vytiahne dost,prsia mi vzdy ostanu prazdne.pred tyzdnom to takto nebolo,az teraz ked kojim bez klobukov sa mi naplnaju.
my vzdy bojujeme pri kojeni.ked kojite s vankusom,kde ma mat dieta tu spodnu ruku,pod sebou alebo kde??

monika1
5. jan 2010

lius podla toho co pises tak problem bude niekde inde nie v mliecku,toho mas isto dost 😉 zavolaj si laktacnu a uvidi ako kojis,isto ti pomoze 🙂 podla mna jej tych 20 min isto staci,my pijeme tak 5-8 minut potom si ho dam na plece a grgne ale nie vzdy,ked pri kojeni zaspi tak negrgne ale potom ked ho polozim na postel tak je o par minut hore lebo potrebuje grgat...ale niektore deti negrgaju,Adamko mi dlho negrgal a v noci vobec...no a ked kojim s vankusom tak lezi bud cely na chrbatiku a len ma otocenu hlavicku cize rucka je pri tele alebo ju ma pod sebou ked lezi na boku..

caraida
5. jan 2010

lius, hlavu hore! ked dokaze 20 min tahat, tak je to riadna silna kocka! normalne by mali vraj ca. 3-5 min tahat aktivne, t.j. - co potiahnutie. to glg, resp. 2 razy potiahnut - a prehltnut. teda za ten cas sa najviac nasytia a potom sa uz len tak dorazia. tolko moja laktacna. zavolaj tam, ona ta ukludni. ukaze. cim skor, nech sa netrapite. ozaj je to aj o psychike. a vies, oni tie baba niekedy nechcu len jest, ale aj len tak nuchat mamu, alebo sa nosit, uz aj take male. boli 9 mes non stop s tebou a teraz nebudu len tak lezat niekde v kute. a to cumlanie je pre nich to najlepsie. ale ze sa na uvod koji non stop, to je asi normalne, ved sa musite obe so sebou zzit a pre leusku je to jedina cesta....

co pises, tak mlieka mas!

ja som iny teoretik, ze? 😀 este tak prsia vymenit a mozeme ist na tretie 😀 😀

pierri, ty si ale niekde pisala, ze beries tabletky na stitnu zlazu? jej podfunkcia ma za nasledol malo tvorby mlieka, to sa neda ovplyvnit ani prikladanim.

moni, my mame tiez tazke dni.... dnes to bol ozaj extrem.... ja som si na tie jeho nalady zvyknuta, ale dnes som prvy raz volala manzelovi do prace, nech sa ponahla domov, ze ja si s prckom neviem poradit.

len reval, od rana, vyfliaskal mi maleho (to zatial nikdy), nezaspal, ja som kricala na neho, vliekla som ho po dvore, zuriva, on na nervy, doma to pokracovalo, no divadlo obrovske, takto cely den dokola..... 🙄 susedia museil mat radost, ze aki asociali.....

do toho samozrejme knural maly.... no a nase noci su na ... maly vstava kazdu hodinu, hodinu a pol.... nejako ma tie deti zmahaju... prcek si nevie zvyknut, ze je manzel zasa v robote.... alebo co ja viem, co zasa riesi. nespi, ani vecer, z nicoho nic ma paniku pred zhasnutim svetla (ma malu lampicku a baterku a kopec inych lamp....)... no cirkus stale.....

do skolky ide od aprila. uz sa tesim 😔

csikike
5. jan 2010

ahojte,
liuska tiez si myslim, ze teraz uz je kojenie OK, mne mala spi cez den iba 4 max. 5x po 5-20 minut, dobre pocujes 😔 , ked sme vonku, tak v kociku spinka
ale hned ako ju nakojim tak zaspi a akonahle ju dam dole tak oci ako baterky a vrieska a neprestane ani za svet, a ked nahodou spi dlhsie ako 20 min. (stava sa to ojedinele) tak tomi ju zobudi
a v noci? hm, co mam povedat? mala horko-tazko zaspi o 22, o 1nej je hore, potom o 3 a od 6tej je hore uplne 😖
a tomi? to uz nekomentujem, este stale sa nevie poriadne vykakat, cez den spi max hodinu, jest nic nechce okrem pudingu, a tiez ho chyta vzdor 😔
akurat dnes su obaja extremne zly 😢 ale snad z toho vyrastu 😀 , este aj mama je opat v nemocnici a drahy odide o 6,30 a pride o 18.50

pierra
5. jan 2010

cari ano liecim sa na znizenu funkciu ale ked uzivam tabletky,tak by sa moje telo malo spravat ako zdrave nie? 😲 alebo myslis,ze prave tie pilulky zabranuju laktacii? 😕 no teraz uz to je jedno ale zaujimalo by ma kde je pravda🤐

tak vidim,ze chlapci vasi vam ocividne davaju zabrat, jurko ma zase pomaly take jedinacikovske maniere,ze vsetko je len jeho a je v rodine jedine vnuca,takze kazdy sa mu venuje,co je niekedy skor na skodu ako na uzitok..
csiki a tomik ide do skolky tiez v septembri ako jurko? to budeme spolu prezivat potom 😅

ozaj, uz je to na hanbu ale dodatocne gratulujeme adamkovi k vianocnym meninam, myslela som na to x-krat a stale zabudnem pogratulovat, tak vsetko najlepsie, nech je zdravy a stastny!

monika1
5. jan 2010

dakujeme pierri 😉 si zlata ze si si spomenula 🙂

csiki tak to mas riadne nespave deti...Adamko spi poobede tak cca 2 hodky ci chce ci nechce musi ist spat a Matejko kedy ako,vacsinou pospi podobne ako tvoja mala,parkrat denne po chvilke ale on je aj tak v pohode,stale sa usmieva aj ked si pospal len 5 minut 🙂 ale ked chcem aby spal dlhsie tak si ho necham spat na mne a to vzdy pekne potiahne 🙂 teda aspon hodinku...a v noci spi super klop klop klop napr.dnes do 21 do 7 rana ale to bol nas rekord,vacsinou tak do 5-6 🙂 ale v noci sa aspon raz pyta cikat Adamko takze vstavam k nemu alebo muzik ked sa neviem zobudit 😅 😀

cari a uz mate psa ci len sa chystate na stena?

inak nasho psa dnes videli v jednej dedine ale potom zmizol a zatial ho niet ale snad ho najdeme,uz je tyzden vonku v tej kose 😔

penelope10
13. jan 2010

ahojte 🙂
Sa hambim, no Všetkym dodatocne všetko dobre do roku 2010 🙂
Mame sa tak striedavo. Maly je chory, nie vazne len furt so svieckou pod nosom.
Pieri - jedinackovske maniere ma Hugi tiez nic mi nechce dat a v jaslickach bije dievcata pre hracky...Teda strasne rad vari, mame doma kuchynku, varesky naberacky... hrnce a preto ten konflikt s dievcatami 😀 + na 2. nar. a vianoce toho podostaval tooľko ze až..
V mnohych veciach je surodenec na nezaplatenie, aj ked sa urcite teraz dvojmaminky len pousmeju 🙂 že ?

A riesime vecerne zaspavanie, lebo ho v postielke asi strasi a najradsej chodi spat s nami, nevadi mu ze hoci aj o 11 - stej.
No idem na to pedagogicky... zacala som sa vzdelavat 😀 a citam knizky ako zvladat deti a ako im určovat hranice pre to aby z nich vyrastli zdrave jedince.
Tak uvidime 😎 napokon kto z koho 😀

monika1
14. jan 2010

Caute zienky,
no akosi sa vam tu uz nechce pisat hmm?

pene dodatocne vsetko najlepsie Hugimu k 2 rockom 😉 no a nech mu hlavne rychlo prejdu sopliky...
a ale ano u nas to plati co si napisala,u nas je surodenec na nezaplatenie 🙂 Matejko prisiel v pravu chvilku,uz to Adamko potreboval 🙂 a skolka ma uz zacina strasit,uz len par tyzdnov,neviem si to predstavit... ☹

lius ako sa ti s kojenim dari?

pierra
14. jan 2010

ahojtee.. 🙂
no konecne pisete 🙂 kati aj my gratulujeme hugimu, vsetko najlepsie a nech je zdravucky 😵 pisala som ti pred casom na gmaili ale neviem ci ti dosla sprava 🙂
a nas jurko presne ako hugi zaspava po desiatej vecer 😒 cele sa mu to nejak posunulo, rano potom este o osmej spinka a na obed je zase problem so spanim.. niekedy ked vstane az po pol deviatej ho uz potom cez obed ani nedavam spat lebo on sa potom nevie zobudit ani o stvrtej a potom by sa tu najradsej motorkoval po byte do polnoci 🙂
my sme dnes hladali kustik snehu na sankovanie, skoncili sme az na zlatej idke ale vela sme si neuzili, no taka zima onicom 🙄

pierra
14. jan 2010

ozaj baby,neviete mi poradit? davala som jurkovi vysetrit moc a ked som niesla vysledky z labaku,vsimla som si na papieriku pri vsetkych parametroch bolo NEG., len farba bolo napisane: HNIS.. a sestricka ze je to uplne v poriadku..
to akoze hnis je normalna farba mocu alebo je to nejaka skratka? 😕

monika1
14. jan 2010

ahoj pierri 😉 a Kavecany alebo Jahodnu ste neskusali?

u nas sa to so zaspavanim trosku zlepsilo,Adamko je v posteli uz o osmej aj ked zaspi az pred deviatou a ma to za nasledok to ze sa nenormalne boji strihania nechtov na nohach cize po kupani ked mu poviem ze ideme strihat nechty tak on na to ze je unaveny a ide spat 😀 teraz sa z toho smejeme ale pocas strihania vrieska ako o zivot,a to ho dvaja nasilu drzime 🙄 vraj to boliiiiiii !!!

a ten hnis to prvykrat pocujem,neviem... 😒

caraida
14. jan 2010

ahojte,

pene, aj my gratulujeme k narodeninam.

pierri, ja neviem.

moni, este nemame stena, sme v poradovniku, ale v auguste by to mozno mohlo vyjst...

ja by som aj pisala, ale moc mi do pisania nie je. teraz tu mame totalnu anarchiu. ja som z tych deti na nervy. hlavne teda z prcka. odmieta spavat cez obed, vecer tiez az o 22h, rano je o 6:30 hore, chyba mu to, nervaci, take hysaky chyta, ze len pozeram, nepocuva, trucuje a fakt uz nanho neviem ako. ani narevat nepomoze, mlatit ho nechcem, vyhrazat sa tiez nechcem, ale niekedy sa inak neda, tak mu pohrozim, ze pojde do studenej vody, ale kasle na mna. vcera skoro prerazil na hudobnej skole hlavou sklenenu stenu, ako zuril za nejaku malickost, vsetci na mna cumeli, ze ako co podniknem, ale ja mu fakt neviem pomoct....

dnes som sa tak naplasila, neda pokoj kocurovi, ruky uz ma cele doskrabane, ako ho taha za chvost a zrazu len obrovsky rev, bezim k nemu, mal oci celkom zazmurene a tiekla mu krv, ja som baby fakt myslela, ze mu vyskriabal oko. ale nastatie len rozfaklil viecko a obocie... oko je tam. a 2 min neskor, kde je kocur? a uz to slo znova. tak som kocura chudaka zavrela a zamkla. on je inak trpezlivy, ale uz aj jemu je to vela....

teraz este k tomu hrozne sopli, kasle, takze este nalada pod psa.

no a maly, ten vstava v noci kazdu hodinu a od 2-4h je klasicky hore. a cez den tiez nespi ktovie ako. takto sa to taha uz tri tyzdne (to spanie dlhsie), ja som z nich fakt unavena...

no ale bude aj lepsie, uz ide jar! nam sa tu dnes topi sneh.

monika1
14. jan 2010

cari no ty brdo fakt nemam slov co ti na to napisat 😒 mas to fakt tazke...neviem co ti ani poradit ale nepomohol by nejaky pokec so psychologom? a skolka? no len pevne nervy ti zelam a dopriala by som ti viac oddychu na nacerpanie energie

caraida
14. jan 2010

hej, ak to pojde takto dalej, pojdem k detskej, nech mi niekoho odporuci. lebo ja sama asi z toho kruhu nenajdem cestu von. lenze podla mojej dr. je vsetko normalne.

najhorsie na tom je, ze sa mi dari 30 krat zachovat klud, ale na 31 uz sa nahromadi taka zlost, ze sa neudrzim a fakt nanho narevem (aj mi to je potom luto) a mam taku chut ho vycapat po zadku, az zmodra. lenze on kope a bije okolo seba, tak s tym ani zacat nechcem, ved ako mu to mam vysvetlit, ze on nie a ja ano.

uz som ho kolkorat odniesla do izby a vravim mu, nechaj ma na pokoji aspon chvilu, lebo sa neovladnem... a idem sa predychat....
a on samozrejme neostane.
a ja som takto inak bola celkom pohodak, ale prcek ma vie fakt vytocit.

hej, do skolky pojde od aprila, dufam, ze trochu skrotne, ked zisti, ze nie je centrum vesmiru. tu su zmiesane skupiny - deti od 3-6 rokov a tym velkym su ti mali ukradnuti.

monika1
20. jan 2010

tak kde ste zienky 😨

my sme dnes boli na poradni,maly ma 5990g 🙂 mali nas ockovat ale neockovali lebo ma hrcku na rucke po tbc takze musime na plucne na cistenie 😒

cari asi ma maly len nejaku fazu a prejde ho to a mozno pomoze ked ho zaclenis do kolektivu 😉 inak my sme boli v nedelu u kamosa,maju macku a mysleli sme si ze sa Adamko bude bat,nikdy nebol tak blizko pri macke no ale chuda macka teda kocur 😅 Adamko ako ho zbadal tak len vkuse nahanal a chcel chytat na ruky a hladkat takze sa vybehal jeden aj druhy 😀 dokonca ho chcel strcit aj pod koberec a to sa uz kocurikovi nepacilo a Adamka poskriabal na ruke 😅 no a odvtedy sa len kazdy den pyta ze kedy znovu uvidi macku 🙂

napiste ako sa mate...

csikike
20. jan 2010

ahojte,
moni, my sme boli v poradni v pondelok a mala ma 6910g a dostali sme ockovanie a dali sme aj na rotavirusy
inac sa mame fajn, len neiekdy je to o hubu, ale zase niekedy by som ich nedala za nic na svete 😵

monika1
20. jan 2010

super csiki tak to ste o dost vacsi od nas 😅 ja sa divim ze maly mi tak menej pribera lebo on je na prsniku niekedy aj kazdu hodinu 😅 no a to poznam,niekedy je to aj u nas o hubu ale vacsinou super 🙂

pierra
28. jan 2010

ahojte maminky, ako sa mate? co nove?
konecne aj nam na vychode krasne nasnezilo 😵 zajtra hybaj na sanky 😵
chystame sa aj do materskeho centra, boli sme minuly tyzden prvykrat a odchadzali sme s placom,tak dobre bolo len uz zatvarali 😅
inak bola som skusit v jednej znamej firme konkurz, absolvovala som 3 kola a teraz ma uz tyzden drzia v strese a nedali vediet ako to dopadlo.. ale asi to tak malo byt, este som nebola psychicky pripravena odist od jurajka, vsetko sa zbehlo tak rychlo, hoci peniazky by sa zisli samozrejme 😅

a vy co nove zienky? ako travite tento zimny cas?
my sa uz nevieme dockat jari, velkej noci, mam pocit,ze tu kysnem ako buchta na pare a juraj by uz niekedy od nudy najradsej vyliezol na najvyssi kus nabytku aky mame 😀

monika1
30. jan 2010

Ahojte 🙂
tak u nas krasne snezi aj ked by uz nemuselo 🙄 ja uz chcem jaaaaaaar a letooooo 😎 uz mi tieto minusove teploty idu na nervy,aj ked sa neviem ako dobre obleciem tak mrznem 🙄
ale inak sa mame dobre 😀 momentalne Matejko spinka svoju klasicku polhodinku,Adamko siel so starkou (svokrou) vonku lebo muzik tu s kolegom nieco majstruju tak aby nezavadzal 😅

pierri boli ste sa sankovat? my sa chystame do Kavecian len neviem kedy ale chcem aby svietilo slnko,kvoli fotkam 😅 😀 😀 ale akosi nam to nevychadza,cez vikend stale nieco ine robime ale cez tyzden nehrozi... a kde chodite do materskeho centra? nepridete sa ku nam niekedy pohrat? boze Adamko uz o mesiac ide do skolky ☹ a drzim palce na robotu,mozno sa ti este ozvu...a keby ano tak kde das Jurajka?

a na Velku noc sa neskutocne tesim lebo pojdeme prec na chatu cela partia s detmi a koooonecne zmenim prostredie a tento stereotyp 🙄

pierra
30. jan 2010

ahoj moni,
otvorili dalsiu stonozku, na hviezdoslavovej v budove mestskej radnice, je to tam celkom pekne, da sa chodit aj na fitlopty cvicit, anglictinu alebo tvorive dielne.. 🙂 vcera sme zase odchadzali s placom, jurko plakal az kym doma nezaspal.. keby to tak bolo potom aj so skolkou 😵
a pracu uz neriesim lebo oni chceli od 1.februara nastup,takze si pravdepodobne vybrali niekoho ineho len ma nastvala ich serioznost, mohli aspon brnknut alebo mail napisat.. ja som tam chodila ako na klavir kazdy druhy den,presne na cas kedy povedali a oni sa nezmozu na jeden telefonat.. neviem no ale mne take veci vadia, v hlave som uz riesila vsetko od skolky az po novy satnik 🙂 jurko mal zostat s rodinou zatial- otec robi na smeny, sestra vysokoskolacka, mamina ma nejaku dovolenku a cim skor zohnat nejaku skolku alebo skusit presvedcit riaditelku,ci ho nevezmu tam,kde je zapisany od septembra.. 🙂
sankovat sme sa boli vtedy az na zlatej idke lebo v kavecanoch nebol sneh ale aj skicentrum erika bolo zatvorene,takze sme sa len tak posmykali po dedine 🙂 a dnes pojdeme iba tu do parku, nechce sa mi ist autom, stale mi byva zle este od detstva 😝
myslela som na vas so skolkou, uz len mesiac ste doma traja,fuu 😨 ale kazde dieta si zvykne a keby adamko velmi plakal prve dni,tak je vyhoda,ze si doma, hocikedy mozes pribehnut a nemusi tam spinkat zo zaciatku..
a mozme prist sa prist pohrat, jurko sa potesi, vcera sme akurat pozerali fotky a jurko sa pytal na adamka - kto je ten chlapcek 😅

monika1
30. jan 2010

pierri napis kedy vam vyhovuje ze by ste prisli,super tesim sa...mozno by dosla aj kamilecka so sarah 🙂 som sa pytala Adamka ked som ho ukladala spinkat ze ci zavolame k nam Jurajka ci si ho pamata a on hned ano ano a hned mi vysvetloval ze ktory bager mu pozicia a ako sa budu hrat 🙂 😀

noo akoze ja mam rada sneh ale co je vela to je vela 🙄 🙄 🙄 s kocikom to nehrozi,este dumam ze ci by sa dala dat vanicka na sanky 😅 😨

pierra
30. jan 2010

jej super moni, my zatial nemame ziadne vazne plany na tento najblizsi tyzden, tak sa spytaj kamilky kedy by oni mohli..
na bagre sa tesime ajajaaaaaaj 😵 😵 😵

inak sme boli vonku, za 45minut totalne premoceni, s matejkom by som asi nesla, ten sneziaci sneh by mu asi dost padal do tvaricky a kocik sa uricte neda pouzit 😒 mozno zajtra to uz bude ine..

monika1
30. jan 2010

jaaaaj bagrov my teda maaaame 🙄 😀 napisem kami a potom sa dohodneme,nam je to jedno okrem pondelka kedy ideme na plucne ☹

tak a nakoniec sme boli vonku vsetci na sankach 🙂 vanicku s Matejkom sme dali na sanky a na druhe sanky Adamko a sli sme,parada 😵 inak by sme nepresli s kocikom...

pierra
30. jan 2010

a co na plucnom moni? 😕

monika1
30. jan 2010

pierri Matejkovi sa urobil vriedok po ockovani TBC takze chodime na cistenie a v pondelok ideme na kontrolu ale zda sa mi ze mu to zase navrelo ☹

lia
30. jan 2010

ahojte,

moni,akoze vriedok??Lei to prasklo,to ma ci nema??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre