Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
27. jún 2008

csiki preco ten hylak az od 2r? tak pisu na letaku?
my sme uz aj to skusili 😅 myslim,ze ako 3 mesacny to mal jurik..
aj dnes mi povedali v lekarni,ze pre tehotne, dojciace maminy a male deti nie su skoro ziadne lieky, vyrobcovia to radsej neodporucaju aby boli kryti ked sa nieco stane..
jogurt sme jedli tiez asi od 8.mes., obsahuje kravske mlieko takze s tym sa neponahlaj.. skor masko by som uz na tvojom mieste skusila.. a vajecny zltok este do polievky napriklad.. a zahustit ovsenymi vlockami..

monika1
27. jún 2008

lari bujon pre babatka?no sila,take nieco u nas nie je 😕 ja sem tam trosku posolim ale ked varim aj nam a z toho papa tak klasika korenie,sol ale nie moc a spapa to 🙂

csiki drzim palce nech sa uz tomi z toho dostane 😒 my sme naposledy kaslali 3 tyzdne 😔 tak dufam ze u vas to tak dlho trvat nebude...ale tomik je v pohode?lebo Adamkovi akoby nic neboli kebyze nie toho kaslu...
a tiez zvykol sa pogrcat po jedle ked mu nesadlo ale to bolo vacsinou ked mal kusky a nie pomixovane jedlo...

tani a ty si v Leviciach?ze tam bola riadna burka predvcerom 😕

lius ahoj,zavitaj k nam aj castejsie nech vieme ako sa mas 🙂 chystate sa niekde na dovolenku?

csikike
27. jún 2008

pieri, hej, na letaku som citala,
no, tomik este polievku nepapal, ako ju robite a vlocky sa mozu?
teda, vo vode uvarite zeleninu a tu rozmixujete a vloite spat do tej vody? viem, ze sa pytam blbosti 😅
no teraz mi lekarka zakazala ten zltok (este sme ho neskusili)
moni, mne sa tomik az zo slivkovej stavy dogrckal, aj z kuska melonu a aj z mixovanej stravy...neviem preco 😔 a ani toho nemal vela v ustach

pierra
27. jún 2008

tak uvarim napr. karelab v malom mnozstve vody, odstavim a pridam ovs. vlocky, ryzu alebo prosove vlocky a necham napucat.. potom rozmixujem a pridam 3 odmerky nutrilonu.. no este aj ten zltok tam davam a trochu oliv. oleja..

pierra
27. jún 2008

moni si predstav,ze nam uz prisli topanocky a su obrovskeeee ☹ neviem ako mu ta predavacka merala nozku, som nazlostena.. takze ich predavam a bola som pozriet v sanitase len sme utekali pred burkou,tak asi mu vyberiem tam..

kami ti neposlala link na toho bardejovskeho vyrobcu?

pierra
27. jún 2008

kalerab nie karelab 😀

csikike
27. jún 2008

pierri, ale potom to nie je polievka, ci hej? no asi skusim ten receptik najblizsie, len miesto nutrilonu asi dam MM alebo bez

csikike
27. jún 2008

ozi, minule si sa pytala, tak som kupila topky u batu, povodna cena bola 1190 a su to take skoro sandalky

csikike
27. jún 2008

teda, ja som mu este vo vode nic nevarila, vzdy mu to uparim v tom parnom hrnci... tam je to bez vody, takzek zeleninke pridam trocha olivoveho a lucku ale aj to len zriedka, je to take huste, ze lyzica v tom stoji, takze sa niekedy aj bojim, ze malemu sa to nebude dobre klzat dole, alebo sa mu to nalepi na podnebie

csikike
27. jún 2008

no, pierri, krasne si mu kupila 😉 a mooooooc su mu velke? bo ja som kupila 20 😅 , tak dufam, ze mu budu na taky 1,5 roka

pierra
27. jún 2008

no nie ze moc ale nemoze sa v takychto lyziarkach ucit chodit 😒 mozno v zime by mu aj boli dobre ale nedam mu do snehu take s dierkami 😅 nervy mam lebo to som cista ja... splasena niekedy.. svokru v blave som zalarmovala, este som jej postou poslala kupon na zlavu, ona mi poslala topanocky postou aby ich jurko mohol cim skor nosit a...

csiki tak bude to polievka ked nedas vela tych vlociek.. len tak kus.. alebo daj zemiak.. a MM je este lepsie ako nutrac 🙂

tatiana
27. jún 2008

cauko 🙂
tak moni hej som u nasich v LV a o tej burke, no baby to bolo ako koniec svete.
taky lejak a vietor a hukot som este nepocula a to som zazila v USA tropicku burku - slabsiu ...

Fakt des, okna vybijalo, elektrina haprovala, signal na T mobile padol, este ze mame aj orange.
No a nasledky su dost desne, pofotila som nas krasny park, no bieda na zaplakanie.
Risko to cele prespinkal ale my s maminou sme sa dobre bali.
nas havo skakal otcovi do postele cely cas, tak sa bal a sestra bola na ceste autom z BA, tak si viete predstavit, ako sme sa bali....

a T vravel, ze vcera to bolo skoro to iste v BA :(
Tu len dazdik...
Lari - mam len sestrin PC a nechcem jej tu kadeco instalovat.
Dnes nam pride Tibusko taaak sa tesim, jak mala.
Inak som bola uz aj s babami vonku a dala si 1 decko vina, cerveneho - taaake bolo dobreeeee 😝
to mozem decko, nie? akoze deci, nie Ďecko 😀 😀 😀 makko 🙂
normalne ma caplo z neho ...
to bude ta prva opica lacna, ked tak ratam tak nepijem a nefajcim rok 😉

lara1znk
autor
27. jún 2008

tani, jasne ze mozes deci vinka ved vinko je zdrave a ja som taka ista, taky dlhy cas som nepila tak teraz znesiem minimum, jeden pohar a som jasna 😀

vyskusam aj ja tu polievocku, len uz mi dochadzaju vlocky tak poprosim segru nech do nesie, pride v pondelok,
inak malemu varim kasicku z vlociek a pridam nurtilon a to mava na veceru, k tomu vzdy primesiam inu ovocnu vyzivku, ma to velmi rad

csiky aj kuraciu polievocku skus, normalne ako pre vas varis, akurat nedas ziadne koreniny, bez bujonu

a masko uz zacni, je zdrave pre deticky

pierri, to je smola s tymi topkami, dufam ze ich coskoro predas
nam uz asi treba vacsie, pojdem mu odmerat nozku zajtra a kupime dalsie, velmi nam pomohli topanocky a maly omnoho lepsie stoji na nozkach

pierra
27. jún 2008

tani pekne foto 😅 riskovi uz idu zubky? 😕

lari ja sa bojim ako on vydrzi vobec mat topanocky na nohach lebo len jednu som mu teraz skusala a suchal kopal s nohou aby sa tej topanky zbavil 😀
aky pomer vlociek, vody a nutrilonu davas? lebo ja to nikdy neviem odhadnut a potom je to stale beton 🙄

csikike
27. jún 2008

pierri, tati, super foto
inac tomik dostal elefanten ci ako sa vola ta znacka sandalky c.18, to mu bude tak akurat na zimu 😅

lara1znk
autor
27. jún 2008

pierri, ja som najprv vycitala recept v jednej knihe ale vyslo mi to velmi riedke a tak so m si to upravila sama ale je to uz len od oka takze ozaj neviem, skusaj a uvidis ako ti to vyjde, ja uz to mam v oku
dnes som pridala normalne plnotucne mliecko a nechce mi to papat, neviem ci to je len tym alebo by aj tak nemal na to chut

cez vikend uz vyskusam chlebik so sunkou som sa rozhodla

inak s topankami sme dost bojovali aj my ale najma s takymi tymi okrasnymi, ale tie normalne uz su riadne nasadene na nozke takze len tak lahko ich nevyzuje ale co mame sandalky tak tie stale po nom zbieram, jeho oblubena zabavka je vyhadzovat ich z kocika 😀

pierra
27. jún 2008

no to aj my sme podostavali take super veci, ze tricko bez rukavov vel. 3 mesiace, co mal jurko v decembri 😀 a koopu dalsich.. to vacsinou od tych co este nemaju deti, chyba im prax 😅

pierra
27. jún 2008

lari, my sme mali take kraasne next capacky a hned prvy den ako som ho vyparadila stratil jednu v meste.. nastastie segra isla hladat a nasla po kilometri, odkopnutu v kute 😅 este ze kosice su take malee 😅

lara1znk
autor
27. jún 2008

ha ha, to poznam doverne
ja fakt nechapem niektorych ludi, ked este nemaju deti tak ok ale my sme dostali take letne oblecko ked sa maly narodil na 6-mes. dieta, to som teda vobec nepochopila, iba kebyze si mysleli ze mame v plane stravit vianoce exoticky 😎

ale neva, odlozila som to pre druhe babo, budeme to musiet tak naplanovat aby to aspon ono vynosilo 😀

a zabudla som pochvalit maleho Riska, cela mamina, stale viac a viac sa podoba na tanu
krasne fotky 🙂

lara1znk
autor
27. jún 2008

pierri, roznava je mensia a my sme takto stratili krasny novy svetrik co som mu kupila ze na dovolenku bude mat na vecer, no a vytratili sme ho po ceste domov z mesta z kocika
ale prisli sme na to pozde a ked sme hladali, nikde nic ☹
no skoda
nejake ciganca sa teraz iste paradi

pierra
27. jún 2008

no svetrik to je horsie lebo to sa da nosit, jednu topanku nikto nechcel ani na privesok do auta 😀

lara1znk
autor
27. jún 2008

aj tak som sa divila ze si to niekto zobral, isli sme hladat asi po 2-3 hodinkach, ja kebyze nieco najdem tak to zavesim niekam na viditelne miesto, urcite by som malemu neobliekla nejaky najdeny pohodeny sveter, aj ked tento bol ako novy, nemal ho na sebe ani raz a ozaj krasny svetrik, tiez z nextu 😠

pekne fotky si pridala pierri, ja mam tak velmi rada kosice, stale dufam ze raz sa tam prestahujeme 😀

pierra
27. jún 2008

a ja dufam,ze raz sa odtial odstahujeme na dedinu 😅

lara1znk
autor
27. jún 2008

neviem co dat malemu na v eceru, kasu mi odmietol
skusit chlebik so sunkou uz teraz, ci je to riskantne na noc nieco nove? co myslis?

tatiana
27. jún 2008

noo dakujeme dakujeme za pochvalu 🙂
Risko je aj na tibca, to ako kedy sa na koho podoba ...

a nie nejdu mu zubky .. ale vsetko zuje, asi sa mu tam naozaj nieco rasi ...
moze sa tak skoro ?

aj my sme mu kupili fajne boticky, ale len take nie na chodenie ...
len take, aby mu nebola zima - uz to nie je babo, co len tak udrzim v kociku - baby sak tie dietky nejako ryychlo rastu ...

lara1znk
autor
27. jún 2008

kedy zacinate stavat? uz mate projekt na dom?

ja som zase mestsky typ, na dedine by som sa zblaznila, aspon taky pocit mam teraz z tej predstavy

tani, aj mne sa zdalo ze nas maly zubkuje od 3mes. lebo tiez vsetko zul a tolko slintal a trvalo to este dost dlho k ym vysiel prvy zub ale nikdy nevies

lara1znk
autor
27. jún 2008

pierri, krasne topanky, hned by som ich od teba kupila, skoda ze nie sme na SK teraz
u nas su topky pre maleho take drahe, tie prve co som mu k upila stali £20

pierra
27. jún 2008

az na buduci rok zaciname lari.. ked z toho vobec nieco bude ale snad hej 🙂
a budeme blizko mesta,takze vsetko poruke.. my sme velmi tuzili po domceku, obidvaja .. chceme taku oazu pokoja.. vonku terasku, vecer si tam posediet s rodinou, vypit kavicku.. dnu krbik.. zopar izieb, ziadny palac.. take nieco utulne aby som vela neupratovala kedze dievku zatial nemam 😅

joj ja som bola zblaznena do tych topanociek.. preto som ich az cez blavu nahanala 🙂
aj tu su take vysoke ceny, na tieto som mala zlavu, preto 300sk..

csikike
27. jún 2008

pierri, vazne su krasne, keby som vedela aku bude mat labku tomik hned ich beriem

pierra
27. jún 2008

baby tak mozno na vas pockaju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre