Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
6. aug 2008

Ahojte 🙂
Pierri 😀 😀 😀

lara1znk
autor
6. aug 2008

dobru, nas zatial vyklada vo velkom 😀

penelope10
6. aug 2008

gumený naprstok ? nevies ako sa vola, resp. znacka ?
lari, hej tie rohy su super.. gumove aby sa nebuchol..

pierra
6. aug 2008

pene na predoslej strane som hodila link, maju to v babetkove 🙂

penelope10
6. aug 2008

jaj dik pieri 😉
mne to tiez pripomina kondom... 😀 😀
... len ked pozriete na tie stetinky... no neviem... 🤐

Tani ahoj 🙂
vy ako bačujete s Riškom?

pierra
7. aug 2008

dobre ranko,
tak prva oznamujem,ze noc sme mali podobnu ako minulu, cize jurko bol raz hore na pol hodku.. 😵 blyska sa na lepsie casy?? 😅

tatiana
7. aug 2008

Dobre ranko 🙂

No aj my noc v poho, Risko sa cidňce prehadzovala ale Tibco ho este presvedcil, ze treba spinkat : )))
ja som mohla dospavat 🙂

A len raz hore - klasika o 3,30🙂

A Pene, cau 🙂 Taaak si my bacujeme celkom v poho 🙂
idem sa umyt, kym je Tibi doma, potom nejako nestiham, az ked krpuch spinka 🙂)

lara1znk
autor
7. aug 2008

ahojte,
tak nas maly spal pekne cely vecer a zobudil sa ked sme isli spat my takze skoncil v nasej posteli a spal krasne do rana bez jedineho prebudenia ale zase s nami takze to je rozdiel.
No citim sa cerstva ako rybicka 🙂

my ranajkujeme tak utekam

tatiana
7. aug 2008

Lari, tak ten syr vobec nebol dobry ...
😝

asi ze som sa nan tam tesila ...
A zabudla som ti povedal, ze ked sme boli v Prahe si mi pisala sms, ale asi omylom 🙂

Znenie ti napisem do IP 🙂)

lara1znk
autor
7. aug 2008

napis tani, to som teda zvedava 😕 😅

pierra
8. aug 2008

ahojte maminky, ako vam spali drobcekovia?
my nic moc ale nie som nejako extra unavena 😅
co planujete na vikend?
inak vcera som pocula,ze schvalili 25tis.prispevok pri narodeni druheho aj tretieho dietata 😝
mali by sme sa poponahlat kym to zase nezmenia 😀

lara1znk
autor
8. aug 2008

ahojte kocky,

ja tu mam rodicov tak vas len narychlo pozdravim, prave dovaram obed a oni sa bicykluju s malym. taka pomoc by sa mi zisla cast ejsie, hned mam pocit ze vsetko sa da zv ladnut lavou zadnou 🙂

pierri, my sme spali celkom dobre, ale ani sa nedivim, maly zalomil do minutky vecer, nasi ho uplne znicili, prisli akurat tak 2 hodky pred kupkanim tak sa s nim blazneli. raz v noci sa zobudil, vzala som ho k nam a potom uz pekne spal do rana, bola som prilis unavena ho prenasat, my sme uz takto celkom zvykli, viem velmi zle ale unava je unava.

my sa rozhodujeme ci ist na vikend do londyna alebo nie, tu ma prsat zajtra cely den a tam ma byt pekne a guy aj tak berie v nedelu mojho otca na futbal tak by nebolo zle si urobit taky vylet.

a vy co planujete? s pocasim asi taketo problemy nemate

lara1znk
autor
8. aug 2008

ozaj, dnes mame s guyom 5. vyrocie odkedy sme spolu 😵
to je moj osobny rekord 🙂 😀

penelope10
8. aug 2008

ahojte tak gratulujeme... 🙂
Tu neprsi...
My balime, ideme na dovolenku uz ma hlava boli z toho na co vsetko musim mysliet, co nemozem zabudnut...
aj tak nieco zabudnem... 😀 😀 😀 ako vzdy... 🙄
Idem si dat kavu.... myslim na pieru, onma je tiez taka "kavova zavislacka" ako ja 😉

Majte sa pekne,
larika uzi si rodicov a vyletov... aj ked v uprsanom pocasi toho clovek vela nenavymysla... snad nejake kryte centrum (nakupne 😀 , zabavne ci detske...) hmmmm?

monika1
8. aug 2008

Ahojteeeee 🙂
uz sme doma po tyzdni 🙂 mali sme sa uuuuplne perfektne,az divne ze sme doma,musime sa opat aklimatizovat 😅 pocasie nam vyslo aj vsetko takze super 🙂 mame kopec fotiek takze ked sa k tomu dostanem tak nieco pridam...

a inak co mate nove za ten tyzden?

pierra
8. aug 2008

moni vitaj domaaaa.. tesime sa na fotky 😝

lari,ze osobny rekord, to este len bude ked vydrzite spolu do konca zivota,k comu vam samozrejme fandim 😉 aj vsetkym ostatnym babam 🙂
takze aj u vas to plati, ze lepsie drobca fyzicky unavit a hned lepsie spi..

pene ano som kavickova zavislacka ale max. 2 denne si dam, v tehu mi nastastie vobec nechutila 😝
a kam idete pene? do ciech ci inde? uzite si to, krasne zazitky prajem 😉

my sme sa prave vratili z mesta, ja som unavena ako kon, jurko uz riadne vystrajal,on nemusi taketo nakupy.. zajtra ideme k nasim, oslavujeme moje narodky,ktore som mala pred mesiacom a sestrine meniny.. budeme si robit sangriu a grilovat nieco.. asi rybu.. 😝

tatiana
9. aug 2008

ahoojte 🙂

tak ja sa hlasim takto na vecer 🙂

My sme boli na grill party, bolo supisne a dala som si aj uhorkovy salat, baby drzte palce ...

ak ho lapne kolika v noci, aj sa zblaznim :(((

Hadam nie ...
no inak sme prisli pekne neskoro, ale uz spinka krpusik. bol uplne uzastnik cely den, hral sa a jasil s kamosmi - nasimi 🙂

A Moni, vitaj doma 🙂

Pierri, Pene - beriete ma do klubu kavickarok? Ja si teraz dam, len ked je uz naozaj zle, ked mi ide hlava vybuchnut a dam si len slabu nescu🙂
Ale take dooobreee pressicko,mnam 🙂 no pockam si 😉

Lari - gratulujem 🙂
My sme uz spolu 9. rok 😎
A do Londonu by som sla hned teraz : ))
Noo teda teraz nie, lebo som unavena, no inak by som sla hned 🙂
Tak pekny vecer 🙂

monika1
10. aug 2008

Ahojte 🙂
ako vikendujete?
my sme boli vcera na svadbe kamaratom,po dlhej dobe sme sa fantasticky zabavali,teda od nasej svadby 1x to bolo a aj co Adamko bol bez nas a v pohode to zvladol 🙂 o 2 tyzdne mame repete,dalsi kamarati sa beru tak nam bude veselo a snad sa mi dovtedy zahoja nozky 😅 😀

pierra
10. aug 2008

ahoj moniii, kraaasne fotky, dokaz,ze uzivat si sa da aj z dietatkom.. 😉 pozeram,ze sa clnkujete aj s adamkom, nebala si sa? 😕 ja este vodny bicykel zvladnem ale na clne sa bojiiim ☹
my ideme na svadbu v septembri, este sa rozhodujeme,ci aj s jurkom alebo bez neho.. ale s nim to by bolo asi maximalne do deviatej,takze by sme si velmi neuzili... len sa bojim ako by zvladol noc bez nas 😒

monika1
10. aug 2008

dakujem pierri,veru da sa uzivat a poriadne 🙂
no a cln...kym na mne sedel bolo to v pohode ale vydrzal tak par minut a potom chcel po clne chodit takze to uz nebola sranda a museli sme stat a trosku ho nechat ale drzali sme ho lebo nikdy nevies...ale nebala som sa,som vyborny plavec a manzel tiez takze obavy neboli 🙂

a na svadbu som tiez povodne chcela brat Adamka ale nemalo by to zmysel,na urade by nebol ticho takze by sme museli byt vonku a to by som z toho nic nemala a na zabave detto takze kedze sme si chceli poriadne uzit svadbu tak zostal doma s babkou ktora to zvladla uplne super 🙂 a neboj aj Jurko by to zvladol 😉

pierra
10. aug 2008

ked mne bude za nim hrooozne smutno, kazdych 5 minut budem telefonovat,ci je ok 😒 😅

monika1
11. aug 2008

Dobre ranko 🙂
csiki pekne fotky 🙂

pierri aj mne bolo smutno ale vedela som ze je v dobrych rukach a spinka 🙂

pierra
11. aug 2008

csiki, no konecne fotiiiiiis.. ako bolo v pesti?

baby ako docielite aby drobci ked im cistite zubky nejedli zubnu pastu?

csikike
11. aug 2008

dakujem, v Budapesti bolo super, v komarne sme maleho vyzliekli len do plienky a tak cestoval, aspon sa nedopotil, a v tropicariu sa mu veeeeelmi pacilo, takmer cely cas bol na rukach a kukal ako plavaju rybicky, a potom zvladol aj chodenie po nakkupoch a aj cestu domov, vratili sme sa neskoro vecer
v stredu sme boli v BA, v robote, tam sa predvadzal, lozil tam, staval sa, a vsetkych pusinkal, sef ho nechcel dat z ruk 😵 , kolega ma 4 mesacnu malu, tak sme pokecali, bolo super

pierra
11. aug 2008

csiki a ty si nedala vypoved? nieco take si tu spominala 😲

lara1znk
autor
11. aug 2008

ahojte kocky,

tak vidim ze csiky si uzili krasny vylet,
moni vy prvykrat ste boli niekde bez maleho? mozno si to aj pisala len som to presvihla

dufam ze sa mate dobre, len tak zbezne som vas preletela

pene, prajem vydarenu dovolenku s kopou peknych zazitkov, nech vam vyjde pocasie a dobre si to uzite 🙂

my sme boli vcera na den v Londyne,
Christianko nam horuckoval odvcera, velmi vysoke teploty az cez 39 ale ziadne iine priznaky nemal, vyzera ze uz mu je lepsie, boli sme aj u lekara dnes rano ale vraj to nic nie je tak dufam ze zajtra bude fit

inak sa mame dobre, dalej si uzivame babku a dedka
ja idem dat vypoved v praci coskoro tak uvidime co dalej

posnazim sa nakuknut aj zajtra

pekny vecer a dobru noc

csikike
11. aug 2008

pierri, hej, dala som vypoved, ale bola som ich pozriet, mala som napisat, ze v byvalej robote...este som si nezvykla 😀
lari, super foto 😉
ozi kocky, ako je to s oblecenim? ja rozmyslam ake velkosti kupovat na zimu... teda, vlastne, teraz co ma gatuse 80ky, tak ked sedi tak su mu akurat a ked stoji, tak su mu dlhe, ale zase 74ky ked sedi, tak ich ma skor ako 3/4 😅

csikike
12. aug 2008

ahojte, tu sa dnes nic nedialo? 😲 asi vyuzivate krasne pocko, ani sa necudujem, ja moc teplo nemusim, ale zase na net sa nedostanem, bo tomik je jak hurikan... nikdy neviem kedy treba zasiahnut, takze musi mat staly dozor
ozi, zabudla som ho pochvalit, teda mozno to opat vyznie ako ze som krkavcia mater (v ociach svagrinej urcite) ale tomik v nedelu sedel na kolotoci... a veeeeeeeeeelmi sa mu tam pacilo (teda nebol sa, ale sedel tatinovi na kolenach)

monika1
13. aug 2008

Ahojte 🙂
no asi ste vsetky mimo 😕
my sme akurat prisli z prechadzky,Adamko spinka,unavil sa na ihrisku tak ja idem vegetit 🙂

lari boli sme uz bez Adamka len tak si sadnut vecer parkrat ale teraz to bolo prvykrat tak na dlhsie,skoro na celu noc...ale o tyzden ideme na svadbu mimo Ke a budeme tam aj spat takze Adamko bude celu dobu s babkou a viem ze to zvladne v pohode 🙂 a ja tusim tiez 😀

csiki tak to mas "velkeho chlapa" doma ked uz nosi 80 😅 my nosime 80 a nieco este aj 74 😀 vsak ked pride doba na nakup tak budes vediet aku velkost mu kupit ale tak asi 86 uz lebo predsa pod nohavice pojdu puncochy a pod vetrovku aspon 2 vrstvy 🙄 boze ani radsej nerozmyslam o tom 🙄 uzivajme si slniecko 😎

pierra
13. aug 2008

ahojte,
aj moj drobec konecne spinka, ked je hore,vobec sem nemozem nakuknut.. vcera si pretal zubkami hornu peru, hroozne sa zlakol chudacik, plnu pusu krvi mal.. a ja tiez ☹ v prvom momente som si myslela,ze si vybil zubok 😒 no a dnes, len som si odbehla do kuchyne pre vodu a on medzitym tresol na hlavu, smykol sa v ponozkach, na stred cela ma peciatku ako keby som mu tam zehlicku prilozila.. a zase tak plakal seginiatko.. ma tych stresov za sebou dost poslednu dobu.. a to este bude vselico kym sa nauci poriadne chodit 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre