Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
7. sep 2008

ranko, kde ste kto?

my sme unaveni z niceni, nas maly strajkoval celu noc a od 4ej uz takmer vobec nespal 🙄
prajem sa dopujem poriadnou davkou kofeinu a dufam ze maly coskoro zalahne a my s nim

pierri, ty asi vybalujes a peries, dufam ze hodis dnes nejake fotky

lia
7. sep 2008

dobre ranko 🙂
moni,krasne fotecky 😉 teba tobavi,ze??mna vobec 😀 neznasam ked ma niekto foti,ale ked si to neskor pozriem ako pamiatku,tak som rada.ked tam nevyzeram ovsem ako pako,co je vacsinou tak 😀 .
lari,booozeee,lutujem vas.preco nemoze dobre spavat??

lara1znk
autor
7. sep 2008

moni, ozaj krasne fotky 🙂
aj mna fotenie taaak bavi, keby som v tom bola lepsia hned sa zivim ako fotografka 😅

lius, neviem, idu mu stolicky tak asi preto a zda sa mi ze bol aj hladny lebo vcera malo papal ale mlieko som mu nedala ani za nic, len vodu, lebo das mu raz - dvakrat a uz je z toho navyk a to my nepotrebujeme,
staci ze chce spat s nami

lia
7. sep 2008

a preco nemoze mlieko?? 😕 to treba odvykat?? 😕

lara1znk
autor
7. sep 2008

no po roku uz by deti nemali papat v noci, nam sa to podarilo tak som happy takze v ziadnom pripade sa k tomu zvyku uz nechcem vratit
mame ine zle navyky ktore nam treba oducat takze tak

fotkyyyy lius prosim prosim 🙂

lara1znk
autor
7. sep 2008

po roku pisem, blbost, ovela skor, po 6 mes. ked zacnu papat normalnu stravu

lia
7. sep 2008

ahaaaa,to som nevedela,myslela som,ze este take male deti piju mliecko v noci...

idem kuk,dufam,ze mi to pojde

lia
7. sep 2008

hladam fotak,manzel ma cely cas sleduje a nakoniec sa ma spytal,co hladam 😀
no fotacik ma on v aute 😀

monika1
7. sep 2008

Ahojte 🙂
dakujem baby za pochvalu 🙂 no mna to strasne bavi ale este sa mam co ucit,musim asi este aspon 10x precitat manual 😅 akoze automatikou neni problem fotit ale chcem sa naucit fotit manualom,pracovat s clonou a uzavierkou a to je uz hotova veda na mna 😅 ale naucim sa 🙂

my sme dnes pili mlieko o 4 😒 ale vzdy lepsie ako o polnoci....

inak co dnes varite? ja mam polievku zo vcera,robila som rychlu kremovu hraskovu polievku,mozno poznate ale ja som objavila recept na mmb a je fantasticka a chutila aj Adamkovi 😝 a potom robim kur.prsia s broskynou a syrom 😝

pierra
7. sep 2008

ahojteee..

moni uzavierka to je co? 😕 pozrela som si tvoj fotak na nete, tak pred 4 rokmi som tolko dala za svoju sunku a je iba 3,2megapixel, hrooozne ako ta technika napreduje.. nerozmyslala si nad zrkadlovkou?
inac fotky na facebooku mate naaadherne, ja mam velmi rada take bezne zo zivota 😉 aj tvoja kamaratka yesno ma krasne fotky, hlavne tie z dediny sa mi veelmi pacia 🙂

ja fungujem na gmaili,tam mam obrovsku mailovu schranku, da sa chatovat, vytvarat si albumy a vseeetko mozne.. asi je to podobne ako facebook..

ja tiez varim hrachovu polievku moni 😅 my ju zboznujeme.. a kupila som v lidli take gulicky ako zavarku do nej, tak som zvedava,ci nam to bude chutit.. druhe jedlo robim kuracie maso so sampionmi a slov. ryzu.. a v rure sa uz pecie tvarohova babovka 😝
vecer pride svagrina s malou na tyzden, uz sa tesime 😵

monika1
7. sep 2008

veru pierri neskutocne padaju ceny elektroniky 😅 a dakujeme za pochvalu 🙂
uzavierku si nastavujes ked chces rychlo odfotit rychlo pohybujuci sa objekt,cize Adamka 😀 zrkadlovku som nechcela lebo tam si uz nevies robit aj videa a ja funkciu videi dost pouzivam 😅

inac tiez sme k tej hrachovke papali tie prazene gulicky z Lidla 😝 😝 a taka babovka 😝 no comment 😝 😝

lara1znk
autor
7. sep 2008

moni, daj link na tu polievocku prosim ta, vyskusam aj ja, ja sice nie som polievkova ale malemu by snad chutila

my sme dnes mali mat fish pie ale nakoniec sme mali len omeletu 😅 , lenivci ale nejaki sme prezrati az tak to napisem zo vcera, takze trosku si odlahcime zaludok a zajtra mozeme pokracovat
idem piect este banana bread, to ma rad aj christianko

moni, tak nedostala si odo mna friend request???

no skoro som zabudla na pierrine fotky, supeeer fotky, hned by som sla do tatier
🙂

tatiana
7. sep 2008

ahojte 🙂

tak aj vy ficite na facebooku? 🙂
ako vas najdem? 🙂

A ja som normalne Tatiana Raksanyi

Dlho som nepisala,boli sme v LV u nasich, risko uz spinka teraz a vcera som sa bola vybekat na chate 🙂 fajne bolo 🙂

Dnes som bola ako uderena 😎

lara1znk
autor
7. sep 2008

a vraj ceny elektroniky pojdu este dole ked nastupi Euro 😕

ahoj tanicka, tak ako po opekacke? dokedy si bola? pridaj nejake fotos na facebook

monika1
7. sep 2008

Ahojte 🙂
lari tu je receptik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=887 😉 vyskusaj,vyborny recept 😝
a uz som ta potvrdila,len poobede to niekedy doslo ku mne 😅

Adamko nam este nespi,toto sa nam nestalo ani nepamatam 🙄 vzdy ako vypije mlieko chce spinkat a teraz sa tu hra o 106 🙄 nechapem a to sme prisli domov a bolo total unaveny 🙄

pierra dala fotky? tak idem kuk

lara1znk
autor
7. sep 2008

uz som videla moni 😉
a dik za ten receptik, dnes este varim kuraciu polievovku na zajtra tak niekedy potom cez tyzden vyskusam

my sme to mali vcera, totalne sme christianka znicili v play centre a on nedajboze spat a o noci som vam uz pisala 🙄
ale idu mu asi 3-4 stolicky tak sa ani nedivim, chuda male

monika1
7. sep 2008

no nam idu stolicky plus vsetky trojky 🙄

pierri super fotocky 🙂 taku vanu by som brala 😝

tatiana
7. sep 2008

lari ani sa nepytaj : ))) 😅

potiahla som 🙂

No ale sak som mala patricny deficit 🙂

No bolo super a tiborko si uzival riska 🙂 cely den 🙂

lara1znk
autor
7. sep 2008

😀 tani 😀 😉 , konecne si sa odhodlala nechat tibca sameho s riskom, pekne pekne 😅

tatiana
7. sep 2008

pierri - krasne fotky 🙂 No Tatry by som brala hned 🙂
no mame to trosku od ruky 😅

lara1znk
autor
7. sep 2008

nam sa mozno podari vybehnut do tatier na den s nasimi, zavisi od pocasia

moni, tak zubkom zdar a snad sa lepsie vyspime konecne
a ako s mlieckom? pijete ci nepijete v noci?

tatiana
7. sep 2008

noo boli sme spolu na chate, potom siel tibco domov s riskom a uz ho len okupal a nakrmil a krpusik odpadol : )))
sme ho znicili na zurke 🙂
A potom ma pekne enchali vypat cely den, uzasne 🙂 😉

tatiana
7. sep 2008

pisem ako debo - nechali ma vyspat som tym myslela 😀 😀

monika1
7. sep 2008

nakoniec mlady pan zaspal ked sme mu natreli dasienka 😅
lari s mlieckom v noci je to rozne,dnes pil o 4 rano 😒

lara1znk
autor
7. sep 2008

vies ake ja som mala nutkanie mu dat dnes v noci? urcite by zaspal potom ale nakoniec som mu chudatku dala len vodicku 😔
teraz je tazke ho odvykat ked mu idu zubky, potom sa snad podari

tani, ty sa mas, este ta tvoji chlapi aj na zurku odprevadia a potom ti daju den na dobijanie bateriek, no parada 🙂

monika1
7. sep 2008

lari ked to je tazke 😒 co ked je fakt hladny 😕 my sa o tom s muzom furt hadame,lebo on len vstane a hned robi automaticky mlieko 😒

lara1znk
autor
7. sep 2008

moni, poznam to
nam to trvalo tiez "dlhsie", teda podla mna ok, ale tu je to take prisne ze sestricky nam hned ked sme zacali dokrmovat kazali v noci uz im papat nedavat, no mne to nedalo a stale som mu este niekolko mesiacov davala, ved ho nenecham hladovat ked raz tak je nauceny papat
tiez sme sa na tom s guyom pochytili ale nakoniec sa nejako sam prestal budit a oducil sa
urcite sa to aj vam podari

ja som inak skusala tak ze som mu stale davala menej a menej, takze dostal nieco ale nie plnu davku

idem k telke, dobru noc a drzim palce aby ste mali kludnu noc, vsetci
a aj my 🙂

monika1
7. sep 2008

no lari to je dobry napad,musim to takto skusit,dat mu menej,lebo podla mna jemu staci ze si len trosku potiahne a spi dalej tak skusime 🙂

tak kludnu dobru noc prajem 🙂

pierra
8. sep 2008

dobre ranko babky 🙂
dakujeme za pochvalu fotiek.. veru tatry su nadherne, maju jedinecnu atmosferu.. a este ked vyleziete nejaky kopec, tam si date bylinkovy caj od chatara,tak to je pocit blaha 😵 😝
este pridam nejake fotky od sestry..

s tym mlieckom.. u nas neprejde noc aby jurko nepapal.. viem,ze vzhladom k jeho vahe by nemusel ale ja som zistila,ze ked ho budem salit cajom,tak sa mi bude do rana budit kazdych 15 minut,tak mu dam okolo pol stvrtej mlieko a dalsie 3 hodiny spi bez prebudenia.. rano uz mliecko nepije..

baby este som sa chcela spytat.. jurko mi vypije za 24hod. okolo 8dcl slabeho cajika, nie je to vela? 😕

monika1
8. sep 2008

Dobre ranko 🙂
my sme dnes pili mliecko o 5.20 takze som spokojna 🙂 sice sa zobudil o 1.20 a manzel vystartoval robit mlieko a maly ako ho pocul tak este viac spustil ale zavolala som muza spat ze ziadne mlieko nebude a maly sa po chvilke upokojil a zaspal u nas...

pierri Adamko vypije teda menej,okolo 3-4dcl,akurat vcera viac ale myslim ze je to uplne v pohode,aj kamoskin maly vypije nieco cez liter 😅 ja Adamkovi len rano robim cajik a potom uz len dolievam cistu vodu...vcera ale sme sli do mesta a mal vo flaske len 150ml a cele to vypil a bol nervozny tak sme uz aj sli domov a som mu skusila dat vodu z tej pol litrovej Lucky so sosacikom a super hned sa chytil a naraz vypil vyse pol flase takze to bol nas rekord 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre