Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
28. jún 2008

a lius, aj ja by som brala turecko alebo spanielsko 🙂

lia
28. jún 2008

uz nejdete nikam lari??
ty uz pojdes do prace?? 😕

lara1znk
autor
28. jún 2008

lia, prestan prestan s pracou,
vcera som povedala guyovi ze nechcem ist naspat do prace lebo neznesiem predstavu ze maly bude v skolke ale aspon na 3 mesiace musim ist tak to u nas je

pojdeme este tu v UK na predlzeny vikend k moru ale tu je to take s tym pocasim, ze moze to byt super dovolenka ale aj uprsana, uzimena tak uvidime

pierra
28. jún 2008

lius nakoniec nie sami, nasi si zaplatili tiez na podgore v tom case iny hotel.. oni idu autobusom,tam sa stretneme 😵 som rada, tesim sa ze popestuju maleho a my s muzom sa budeme vyvalovat na matraci na vode 😝

lari, ja som iba raz dala jurkovi sunku a tiez to zbastil.. dnes som mu kupila makovu lupacku ale dam mu ju az zajtra nech ho neboli brusko z cerstveho.. teraz som mu uvarila ovsenu kasu,tak som zvedava na reakciu.. podla mna to nezje lebo tie vlocky ho budu steklit v krku 😅

lia
28. jún 2008

a ake je teraz u vas pocasie lari??
som si myslela,ked ides maleho davat do skolky.a po troch mesiacoch co?? 😕

lara1znk
autor
28. jún 2008

dostat aj mlete vlocky pierri, tak skus tie
ja mam inak tiez taky postup ze mu davam starsie pecivo alebo ked chlebik tak radsej toast

lius, ja neviem ako to este poriesime, ja dufam ze nejako sa to este vymysli, jednak aj kvoli jeho zdraviu nechcem aby isiel do skolky, on je alergik, ma ekzem, uz viackrat sme mali zapal priedusiek, brali antibiotika a skolka to este zhorsi, na to ma upozornil aj nas lekar na SK

keby som isla do prace na 3 mes. tak by som potom maleho zo skolky zobrala prec, jednoduche

akurat sme dopozerali Macka Uska, ideme sa kupkat a este nas cakaju anglicke rozpravky na dobru noc

lara1znk
autor
28. jún 2008

pocasie take premenlive, sice neprsalo dnes ale je pod mrakom, raz svieti slnko a asi 20 stupnov

lia
28. jún 2008

macko usko??jeeejjjjj 🙂 a potom mozes zostat s nim este na materskej??ci ako??tomu nechapem 😅
pierri,tak to budete mat superrrrr 🙂
vy idete do apartmanu a vasi do hotela??

lara1znk
autor
28. jún 2008

nie lius, to uz by som bola doma len tak na sucho, tak ako som aj teraz 😀
u nas je materska 9 mes. , to je platena a mozes ostat doma do 12 mes. cize dalsie 3 mes. ale tie uz su neplatene, no zamestnavatel ti stale drzi miesto

a do prace sa musim vratit na 3 mes. po materskej minimalne, lebo u nas je to tak ze matersku plati zamestnavatel, cize keby so m sa nevratila, musela by som im nejake peniaze vratit

pierra
28. jún 2008

nie my do hotela a nasi tiez ale do ineho .. asi 200m od seba..
pytala si sa kto napisal tu knihu: timea keresztenyiova.. je to jej vypoved vlastne.. no ja jej tu dnes robim dobru kampan, mala by som brat provizie 😅

lari, kasu spapal celkom slusne len asi 2x sa mu dvihol zaludok, to kvoli tym vlockam.. ale som spokojna,ze zjedol take zdrave jedlo namiesto bieleho rozka 😅
este dajte nejake tipy, vsak my za chvilu tiez mame rok, mozme toho viacej skusit..

lara1znk
autor
28. jún 2008

no super pierri, len tak dalej,
nas maly mal skoro kazdy vecer tu kasu, akurat som obmienala ovocie, takze stale bola vlastne ina
a niekedy mal chlebik so syrom alebo aj riadne varene jedlo

zajtra mame kurca na obed a veru idem varit pre nas vsetkych naraz, tak som zvedava, normalne dam malemu uz take dochutene kurca ale samozrejme menej ho okorenim ako zvyknem a potom si my este dochutime ked nam bude treba
tesim sa na taky spolocny obed, dufam len ze bude papat

veru pierri, to si vystihla, to len tak zadarmo ju tu dnes ospevujes, ty sa jej len pekne ozvi a ponukni sa ze jej budes robit reklamu a uz sa nebudes musiet vratit do prace vobec 😀

lia
28. jún 2008

pierri 😀 no kuknem po nej ked nezabudnem 🙂
zavidim vam dovolenku,ja som zvedava kto ma v robote zastupi ked pojdem na dovolenku 🙄
tak to som nevedela,ze u vas je to takto s tou md 😒 treba spravit sestricku 😉
booozeee,vy uz mate velke deticky a ja stale nic

lara1znk
autor
28. jún 2008

no vies ze uz aj takto som rozmyslala ale ozaj sa na to este necitim, uz som aj dospala ale zase som taka unavena takze nemam energiu na muza, na domacnost, nieto este na dalsie dieta

neboj lius, aj na teba pride, este pockame na tvoje prve a potom rozbehneme druhe kolo 😉

lia
28. jún 2008

zlattaaaa 😵 😵
aj ja obdivujem zeny,ktore maju hned po sebe deti.to je o drzku,jeden kon 🙄
mne staci jedno na dlho 😅 😀

monika1
28. jún 2008

Ahojte 🙂
tak sme doma z grilovacky,bolo nam fantasticky 😵 maly sa vyblaznil v bazeniku,my sme sa opalovali a podaktori aj spiekli 😀 ked sa uz grilovalo aj to masko 😝 mam kooopu fotiek,cca 200 😀 tak nejake musim vybrat a dam do albumu...

pierri tak super ze ich vymenia,snad ich budu mat na hlavnej...a si dobraaa ze si tu knihu tak rychlo precitala,mne to trvalo 2 tyzdne 😀 ja som ju citala len hodinku vecer pri telke 😅 😀

tatiana
29. jún 2008

ahojte 🙂
jeej Pierri idete na dovcu? my az o rok, to bude mat risko tak cca rok a pol, ideme do Malagy k svagrovcom 🙂 Pojdeme aj na Koridu,taaak sa tesiiim.
a Tibco sa tesi na fotbal, lebo sa tam hra 1.liga 🙂
no len doriesime, ci letecky, ci autom, no autom na juh spanielska je o drzku ...

A vcera sme boli po 100 rokoch s tibcom vonku, asi do 2.30, taaak som patricne unavena z toho ...len co sa bude dat pojdem si pospat, ale teraz varim svieckovu na obed, tak sa neda.
risko spinka 🙂 aspon to,zlatusik 🙂

lara1znk
autor
29. jún 2008

ahojte kocky,

tani no super ze sa vam podarilo ist von, to ste na tom celkom dobre, my sme boli prvykrat len nedavno sami dvaja s guyom.
no jasne, chlapi a futbal, takze aj tibco je velky fanusik. to by mal prist aj na futbal sem do UK.
svagrovci uz su teda na stalo v Spanielsku?
asi pojdete letecky tani, to je dost dlha cesta do spanielska auta a cim su deti vacsie, tym je to vraj horsie. takze s rocnym a pol to uz bude o drzku, to uz aj menej spia ale uvidite potom na rok.

my sme postavili malemu dnes ohradku a preorganizovali nasu mini obyvacku, vyhodili sme konferencny stolik do garaze aj kreslo. velmi sa mu tam paci, bodaj by nie je to obrovska ohrada, skoro na pol izby ale aspon ma miesta dost a moze sa posuvat zo strany na stranu a stavat sa a pridrziavat sa tyciek, no nadseny je.

moni, super ze ste mali fajn grilovacku. hod fotky, som zvedava.

my ideme do mesta teraz, kupit pieskovisko a hojdacku a poobede robime mini ihrisko pre maleho v zahrade.

inak som nejaka chora, rano som vstala s nadchou a bolest v krku, no otras, dufam ze maly to odo mna nechyti.

peknu nedelu

lia
29. jún 2008

a kde ste boli tani??supeeerrr 🙂 nemyslela si stale na maleho??uz ste doma,ci v LV??

moni,foooottttoooo prosime 🙂
my sme uz po obede,R doniesol zase obed do roboty a spolu sme sa aspon najedli a uz mi ufujazdil 😖 .isiel sa so synovcom a neterou kupat a ja tu jak za trest ☹ .nejak ma aj berie,neviem ci tu neschrupnem 🙄 .
lari,christianko sa ma 🙂 ,normalne mu zavidim 😀 .

lara1znk
autor
29. jún 2008

lius a ty robis aj cez vikendy? no chuda moje, dufam ze uz si zdrhla a vyvalujes sa niekde pri vode 😎

monika1
29. jún 2008

Ahojte 🙂
tak dnes sme mali opat perny den,boli sme v ZOO,bolo perfektne 😵 Adamkovi sa moc pacilo,uplne super ako vnimal zvieratka,nie ako pred rokom 😅 vtedy celu zoo prespal 😀

baby neviem vobec pridat fotky,nejako mi blbne PC tak musim od nasich zajtra 😒

a vsetko najlepsie pierre k dnesnym meninkam 🙂 vela zdravia,stastia a vela lasky od svojich dvoch chlapov 🙂

lara1znk
autor
29. jún 2008

meninky nie su az zajtra???
a ja som v tom cely den ze az zajtra

tak petka, vsetko najlepsie, dufam ze si mala suprovy den 🙂

moni, aka je kosicka ZOO? aj ja som chcela ist s malym ked budeme u nasich niekedy ale co si ja pamatam zo skoly tak sa mi zdala taka dost nudna, dokopy nic tam vtedy nebolo, no ale to uz teda bolo fakt davno

nezabudni na tie fotky zajtra 😉

monika1
29. jún 2008

lari pekna je ta ZOO,najdu sa tam zaujimave kusky,najma levice,tulene (treba vystihnut cas krmenia),a najnovsie tucniaky su zlate 🙂 ale tak aj tiger (ten bol dnes taky nejaky agresivny,najradsej by preskocil plot 😅 ) no a opičky nemaju chybu 😀 tie su perfektne,herecky 😀 a tiez pozriet si z blizka medveda nie je zle 😅 takze da sa to tam,my sme tam stravili 2 hodiny a to sme nepresli celu ZOO lebo sa nam uz nechcelo a viem ze tam v tej casti su uz len kozy stepne a take nic zaujimave 🤐

tatiana
29. jún 2008

Peeeetka - vsetko naj, ja som taka nejaka pozadu, ale nehnevaj sa 😅
tak hadam si mala super dnik 🙂

Lius - no jasne, ze som myslela na krpca non stop a stale som cekovala mobil, ci maminka nevola.
ale on je pokladik, on sa budi len nad ranom 🙂
pridala som nejake foto, mam nove vlasy, ale na fotke nevidno moc, mam to tak prakticky osmikane ale do rovna. mam aj novu farbu, ze intenzivna cervena - ale to mne laplo tak na hnede s odtienom cervenej.
celkom fain.
da sa mi to dobre upravit, na fotke som to mala len tak hala bala a bez farby.

no a vonku bolo fajne, len som tak slinila na mojitko ale sak pockam do takeho novembra, ak vyda 🙂
baby? a ako sa dlho odstavuje babo?
to nejde len tak naraz, to mi je jasne, len kolko to asi trva?
no prakticke to je kojenie, len co je pravda 🙂

monika1
29. jún 2008

tani u nas to bolo zo dna na den 😅 takze uplne v pohode 😉
my ideme v stredu vecer von si sadnut po dlhej dobe takze mamina bude varovat a to vidim tiez ze len mobil budem sledovat ci nevola 😅

tani idem kuk fotky

lara1znk
autor
29. jún 2008

moni, tak to znie celkom fajn, ta ZOO, nabuduce sa urcite vyberieme
hod nejake fotky aj z dneska, ak mas

tani, ja som videla aj fotky, aj vlasy som si vsimla ze mas nove, len som zabudla pochvalit 😉

to asi kazda mama vkuse sleduje mobil, ja este aj na koncerte teraz co sme boli v utorok, aj popri tom skakani a spievani, som stale kukala na mobil,
to mate super ze Risinko tak fajn spinka, nas maly sa zobudil a moja kamoska s nim teda mala co robit, perny vecer
teraz by sme nemohli ist nikam, ked tak zle spinka

a odstavovanie aj u nas bolo zo dna na den, uplne v pohodicke,
kedy planujes tani?
potom ti dam nejake tipy blizsie k casu

tatiana
29. jún 2008

dik baby 🙂
ja som nie az tak spokojna, lebo to mam stale takto :(
ale co uz ...prakticnost je prednejsia,ze? 😀
no ja by som chcela tahat min do riskovych 7 - 8 mesiacov ...
a co s mlieckom? zo dna na den? no teda 🙂
uplne sa vam prestalo tvorit?
zatial ho mam dost, tak som rada 🙂

monika1
29. jún 2008

tani sekne ti to aj ked tu farbu moc na fotke nevidno 🙂
ja som po Adamkovom rociku zacala postupne menej a menej kojit,kojila som len rano a bolo to uz postupne take len cuckanie tak som mu raz (presne na 13.mesiacov) rano dala flasu miesto prsnika a odvtedy uz prso ani nechcel takze bolo to uplne v pohode a mliecko sa mi akosi prestalo tvorit,ani naliate som ich nemala,nic som s tym nemusela robit 🙂

tatiana
29. jún 2008

moni, tak to super, neviem, ci potiahnem az rok ...
uvidime.
a pisala som, ze farbu nemam este na tej fotke 😉
maminka ma farbila vecer len 🙂 po tych fotkach 🙂

pierra
30. jún 2008

dobre ranko baby, dakujem pekne za gratulaciee 😵
za par dni mam este narodky, tak sa tesim.. stale darceky 😝
tani,pekne vlasky, to si "na boba"? ja mam bobika ale kratsieho.. ale aj tak nosim stale copik.. taku malu stetocku 😅 😀

joj zase pondelok.. to nemam rada.. odvykat si,ze sme zase po vikende bez tatka 😢

lara1znk
autor
30. jún 2008

dobre ra nko,
pierri tak ste dobre oslavili? hod nejake fotky

a tie pondelky mam asi rovnako rada aj ja, ale dnes mi pride segra takze bude veselo, uz sa tesim 🙂

tani, presne aj my sme tak postupne zacali, ze menej a menej a mliecko sa ti prestane tvorit,
my sme dokojili ked mal Christian presne 8 mes., to dostal posledne ranajky z prska.
risko uz mal flasu?

my dnes ideme pozriet dalsiu skolku, aj ked v te jto sme uz zaplatili za tyzden ale ja nejako si nie som uplne tym ista, ale asi si nebudem ziadnou

potom mame hudobnu po dlhom case a potom na obed pride segra tak ma caka cesta na letisko autom, dufam ze to zmaknem v pohode

inak som stale ch ora ako pes, este horsie mi je dnes, no dufam ze maly to fakt nechyti, aj ked uz nejako pokaslieva a ze nebude travit jeho special prve narodky namiesto party v postielke

pekny dnik, u nas svieti slniecko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre