Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
9. sep 2008

csiki ake krasne fotky 😉 pekne fotis a pritom tak malo!!!

baby prosim vas nestazujte sa tu na nespanie drobcov lebo ma provokujete,oki? vstavat 2-5x za noc je u nas este stale luxus 😎

inac jurko je vcera aj dnes mimoriadne zly, asi si hodim maslu, nechapem co sa s nim deje.. poobede ideme na ihrisko a budem tam kym nebude padat od unavy 😅

csikike
9. sep 2008

kocky, dakujem, pierri, ani neveris, ale nemam moc casu fotit, teda skor je tazke udrzat tomika na 1 mieste, maaaaam spustu fotiek, ale vsetky su rozmazane, bo to sidlo navydrzi na 1 mieste ani chvilku, inac dnes asi vyhlasil strajk proti spanku, je hore od 7.30 😖

monika1
9. sep 2008

Ahojte 🙂
my sme hore od pol 7,boli sme raz hore a to o 1.30 ked tatik vstal a automaticky spravil mlieko 😠 nervy som mala ale co uz ked mu ho ukazal 😠 dufam ze sa to nebude opakovat...

csiki tak to mas dobre ze manzel chce dieta,moj este moc nechce ze je adamko este maly a potrebuje nas plne ale tak ja by som chcela uz druhe dieta,aj Adamkovi by to podla mna prospelo 🙂 ale najskor by som sa chcela vyspat celu noc 🙄 😀

csiki inac som ti zabudla napisat ze Adamko zacal chodit par dni pred 11 mesiacom,dovtedy cely den behal za ruky 🙄

a krasne fotky ste pridali 😵 krasna fotka pierri vas troch pri plese a Tomik to je cely tato nie csiki ? 🤐

u nas je krasne pocasie,uplny opak vcerajska 😎 boli sme uz v lese na prechadzke s kamosom Davidkom a jasne ze plne skusali sme fotak 😀

csikike
9. sep 2008

moni, hej, vraj cely tato a moj bracho, no co uz, aspon nemoze pochybovat 😀
konecne zaspal 😵 , nechala som ho vyplakat a potom som ho zobrala do velkej postela a lahka som si k nemu a behom 3 min. spal, tak som ho prelozila, nemate daky tip co uvarit? aj pre maleho aj pre nas? rozmysla, ze spravim tie americke palacinky, ale to asi maly este nemoze...

monika1
9. sep 2008

csiki ja takto uspavam Adamka 🤐
inac ake su to americke palacinky? nepoznam 😅 Adamko bude mat dnes len hustu zeleninovu polievocku s knedlickami ked vstane 🙂

csikike
9. sep 2008

Americké palacinky

• 3 veľké vajíčka
• 120g múky
• 1 ČL prášku do pečiva
• 150ml mlieka

Oddeliť žĺtky od bielok, z bielok vyšľahať sneh (ale úplne tuhý, až sa robia kopčeky!) V inej mise žĺtky zmiešať s múkou, práškom do pečiva a mliekom a vymiešať do hladka takou tou habarkou. Zmiešať cesto so snehom, zohriať teflónovú panvicu (bez oleja) a robiť malé okrúhle palacinky. Majú byť hrubé, nie ako naše a super sú keď sa do cesta pridajú napríklad čokoládové vločky, čučoriedky (známe blueberry pancakes) alebo aj kolieska banánu. Palacinku po chvíľke otočiť (mali by mať zlatú farbu) a keď je hotová, potrieť masielkom a poliať javorovým sirupom...

http://fotky.azet.sk/jsFotka.phtml?i9=5 ... v=1&ftid=5[/img]
nieco ako lievance

csikike
9. sep 2008

hm, neotvorilo to obrazok, pockaj najdem nieco:
http://fotoalbumy.azet.sk/jsFotka.phtml?i9=50e4...

pierra
9. sep 2008

jeej csiki, tie lievance to je kraasne nieco, skoda to zjest 😝 robis to v panvici na lievance,ci v normalnej?

ja som robila sosovicovy privarok ale jurko bude mat iba masko so zemiackami a sosovicou..

moni? teba som sa chcela spytat,myslim,ze davas adamkovi sunar, prosim ta ktory? ten complex premium ?
uvazujem,ze prejdem z nutrilonu na nieco lacnejsie a kravske mlieko az neskor..

a dakujem za pochvalu fotiek 🙂

monika1
9. sep 2008

mnam csiki to niekedy spravim 😝
pierri ja davam sunar taka modra krabica 😅

csikike
9. sep 2008

este nedavate kravske? a ja som si myslela, ze utne rok a budem mu moc dat obyc, alebo ho sakra rychlo musim naucit pit z flase 😖
robim to na klasickej panvici

monika1
9. sep 2008

csiki ja nedavam len v jedle ked nieco varim tak ma kravske 🙂 ale niektore kamosky uz davaju prevarene kravske a v pohode

pierra
9. sep 2008

baby ja som skusila v nedelu kravske a mala som pocit,ze v noci mal jurko koliku 😒
a podla mna ked uz ma dieta v jedle kravske mlieko,tak moze aj z flase nie?

lia
9. sep 2008

ahojte 🙂
csiki,tak uz mas vsetko vyratane?? 🙂 🙂 moni,aj vy idete na to??lari a vy kedy??
ale asi ani pierri nebude zaostavat,ze??nechce sa vam do roboty?? 😀

tatiana
9. sep 2008

ahoojte 🙂

tak my sme boli dmes na plavani 🙂
uff som asi viac znicena ako risko - ale luuubilo sa mu 🙂
poslem vam nejake foto, sem nechcem, len do mailu 🙂

moze byt? 🙂

fuu sa mi trasu ruky ...
😀 😀 😀

penelope10
9. sep 2008

ahojte
plavci 🙂 tani chodite 2x do tyzna? Je to kurz ci ako je to organizovane?
My mame plavanie zajtra... 😅

Inak bola som sa spacirovat v meste 3 hod 🙄 🙄
Cestou som stretla pieru s Jurajkom...
chlapisko je to 😉
Pieri vam ako bolo na ihrisku? Ta blondinka je svagrinka? (teda ked som dobre videla 🙂 )

tatiana
9. sep 2008

pene - ANO 2 krat to je,.
to je kurz 🙂

pierra
9. sep 2008

pene ano, muzova sestra.. nakoniec sme boli az na anicke lebo na vsetkych ihriskach bolo vela c-ciek 😒

tatiana
9. sep 2008

pierri- c-ciek? 😅

pierra
9. sep 2008

ciganov nooo 😀

lara1znk
autor
9. sep 2008

ahojte, vy ste dnes ukecane 😅

boze kocky, u nas cely den lialo, normalne ma z toho boli hlava, nastastie Christianko bol dobrucky ako medik, krasne sa hrajkal, aj spolu sme sa vysantili, vytiahli sme stare kresielko co mal este ako dojca a hojdali sme sa. Dokonca sa nam podarilo vybehnut aj do mesta ked na polhodku prestalo prsat ale uz mam dost po celom dni.
Este cvicit chytro a potom uz len pri telke sa budem vyvalovat.
Upratane mam, aj pozehlene.

tani, takze dobre bolo? tesim sa na fotky
to bola prva hodina? tak ste sa len tak zoznamovali s vodickou, co?
my ideme vo stvrtok tak som zvedava ako bude maly reagovat po takom case a hlavne pod vodou 🙂

pierri, jurko je asi velmi roztatareny, mala sesternicka ho asi uci kadeco 😅
a vysvetli mi co to znamena u vas ked sa jurko budi? akoze vstane, place a nechce/nevie zaspat?

moni, ty mas teda zlateho muza ze hned vstava robit mlieko, no mojho guya ani len nenapadne,
nas maly ked v noci nevie zaspat tak mi guy zahlasi ze "hmm, asi je smadny" a ja nic na to, dalsia hlaska je ze "hmm, mame tu hore vodicku pre nho?" a ja ze nie
a zaver je taky ze povie "hmm, asi by mu pomohlo keby sa napil" a ja teda vstanem a donesiem mu flasu s vodou 😠
ani nahodou h o nenapadne ist dole a doniest to sam

csiky, veru musis viac fotit, aspon kamerujete?
a tomi je cely tvoj muz 🙂

penelope10
9. sep 2008

pieri ze c- ciek 😀 😀 😀
boli sme potom s MM v aide na zmrzku a pre nou boli 3 kusy so sackom toluenu ... tak si vyber 😎 😲 😲

Tani tak to ste riaden umorený... aspon mas o program postarane. Btw. kolko stal kurz + kolko hodin to je spolu?

tatiana
9. sep 2008

Pene - no kurz je dost drahy - 4400 Skk na 8 lekcii - malo, ale co uz ...
je to v BA a malo to fajne referencie 🙂

A ano bol poriadne znaveny : ))))
ja s nim ... neviem, co este nespim : )))

pierra
9. sep 2008

tani to je cena nenormalna 😕 ved to je cela materska 😕

lari budi sa s placom ale nie hysterickym iba takym mrnciacim az sa uplne preberie, postavi sa v postielke a taha sa ku nam na postel.. a v posteli place dalej kym mu niecim nezapcham usta..
ty si preto taka stihla,ze tolko behas po schodoch, ja mam pitny rezim pri postielke len mlieko vstavam zarobit..
uz by som s tym aj ja rada prestala ale nemam silu bojovat 🙄
svagrinej mala do 2,5 roka pila caj v noci az ju raz nechala vyrevat, hodinu a pol a odvtedy ma pokoj.. a to mala pila neskutocne mnozstva, skoro 2 litre tekutin denne 😝

tatiana
9. sep 2008

pierri - ano ta cena je otrasna 😒 😒 😒

lara1znk
autor
9. sep 2008

aj nas christian sa stale stavia, neviem co s nim robit, hlavne pri zaspavani
myslela som ze je to len taka ta faza ked sa naucil vstavat, lozit, ze sa toho nevie nabazit ale to trva a trva 😒
budeme musiet nieco vyspekulovat teraz na SK ked budeme, zapojim aj babku s dedkom 😅

kebyze sa zobudi v noci a chce pit, to je v pohode, teda cajik alebo vodu ale nech pokracuje v spanku vo svojej postielke!

tani, to je riadna palka
blava ma nehorazne ceny 😕

my sme platili £79 za 13 lekcii, ani teraz neviem kolko to vychadza ale urcite ovela lacnejsie ako vase
ako dlho mate jednu lekciu? my polhodku

kocky idem urobit grecky salat a k tomu ciabatu a k telke
teraz som prisla z posilky

dobru a pokojnu noc

penelope10
9. sep 2008

Hej je to dost... ale co je dnes lacne...
a ked budes robit tak ti to az tak vela nepride a bude ti luto ze si mu to nezaplatila...a potom sa to uz nebude dat vratit 😎
Idem off ... pa - pa

csikike
9. sep 2008

kocky, mne sa zdalo drahe aj u nas co je plavanie, 8 hodin za 2400.- ale asi to nie je tak vela, a hlavne rozmyslam ci mu to tak teraz na jesen bude nieco platne, ked najblizsie sa k vode dostane o 3/4 roka 😅

csikike
9. sep 2008

teda na kupko, normalne ho kupem kazdy den 😀

csikike
9. sep 2008

a Ccka ani nespominajte, tu na prizemi su take polocecka, ja ich volam pokemoni a mam alergiu ked sa mala pokemonka priblizi ku kociku a ide chytat maleho 😠

lara1znk
autor
10. sep 2008

dobre ranko,

ste ma pobavili s tymi c-kami 😀
csiky a co ti chytaju maleho? to akoze mate s nimi priatelske susedske vztahy tak preto?

boze, my sme mali taku divnu noc, vecer ked sme my sli spat sa zobudil a nie a nie zaspat, aj ked sme ho vzali k nam, potom este raz nad ranom cirkusoval.
Teraz nechcel ani ranajky, chuda nevie sa vykakat od vcera tak asi mu nepusti jest.

csiky, to nevadi ze nedostane k vode do leta, aj tak je to vyborne pre deti a co sa raz nauci, to uz nezabudne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre