Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
10. sep 2008

Ahojte 🙂
no my sme uz vykupaný... bolo fajne
csiki c-ka ti lapaju maleho? 😕
Lari ja by som ich vsetkych (c-ka) poslala do UK, tam je tolkoindov a ludi ich farby, ze by nemali problem s diskrimináciou a ukazalo by sa, ze to nie je o nicom inom ako o ich lahostajnom pristupe k zivotu....

A nie som rasista len mi vadi, ked sa veci nepomenuju pravym menom 😎 ... a tu na Slovensku ich skumame ako opice ....

lara1znk
autor
10. sep 2008

pene, no dakujem ti pekne, my tu mame dost problemov 😒

pridaj nejake fotky z plavania, nemas?

penelope10
10. sep 2008

ako problemov? nechapem... ako s indami? 😕
Foto z plavania mam ale stare... kedze chodim s malym sama nema nas kto fotit... a sama seba fotit? ... no uznaj 😉
Vy co mate na plane?

lara1znk
autor
10. sep 2008

no so vsetkymi tymi imigrantami co tu mame, mame tu toho viac nez dost 😒
no my to mame podobne s plavanim, fotky som mala len vdaka tomu ze tu raz boli nasi a potom segra tak nas pofotili

ideme do playgroup kazdu chvilu, idem sa vychystat, maly uz vyckava na mna 😅

pekny den

penelope10
10. sep 2008

pa
🙂 🙂

penelope10
10. sep 2008

Ahojte kde ste kto? 😕 😕

monika1
10. sep 2008

Ahojte 🙂
my sme sa dnes len tak flakali a poobede sme boli kupit Adamkovi topanocky na jesen..no stravili sme tam asi hodinu lebo sme sa nevedeli rozhodnut ze ktore kupit 😅 😀 a potom sme len nahanali Adamka po obchode 😀 to je strasne to je ako vypustit leva z klietky 😀 pri behu este stihne zhodit aj krabicu s topankami z regalu takze kym som to spratala sa mi uz skryl do dalsej ulicky 😀 a to nehovorim ked sme ho dali na zem v nejakom obchode s oblecenim 😀 predavacky len kukali a boli radi ze ideme prec 😀 no betar je to 😵

lara1znk
autor
10. sep 2008

ahojte, tu je nejako mrtvo dnes

moni 😀 , no mate srandu s malym, ako super ze mate tolko topanok na vyber, nas christianko ma taku siroku nozicku ze budeme radi ked nieco kupime
ale aspon ho unavis pri tych nakupoch a potom ti snad dlhsie spinka, ci nie?

my sme dnes spali len hodinku za cely den, no tak sme sa navyvadzali az az
teraz pred spanim nam ovracal celu postel, uz veceru nechcel papat tak som sa divila ze co sa deje, asi mu nieco nesadlo uz cez den, dufam ze zajtra bude ok
len teraz neviem ze ako to bude cez noc, mliecko tiez vyvrackal tak iste bude hladny, ved isiel spat s prazdnym zaludkom

penelope10
10. sep 2008

ahoj moni...
no "chlapcisko" je to riadne 🙂 😀 😀
kde ste boli nakupovat? OPtima, ci v meste?

Btw. Co hovoríte na tu vyskakovaciu NIVEA reklamu ?

lara1znk
autor
10. sep 2008

pene, k tej reklame, no ide mi to na nervy 😀

monika1
10. sep 2008

joj lari nieco mu nesadlo ☹ tak ale neviem ked sa zobudi v noci asi radsej mu nedat nech ma aku taku "dietu" do rana,ked ho boli brusko 😒 snad sa do rana prespi a bude ok,drzim palce nech mate kludnu noc 😉

no Adamko bol unaveny alebo skor znudeny z nakupovania 😀 lebo vacsinou sedi vo voziku,inak by sme museli nakupovat cely den keby bol na zemi 😀 takze potom ked vystupime z auta ho nechame sa prebehnut a tak ideme domov 🙂

penelope10
10. sep 2008

Monika... ked ta tak citam... ja neviem ci sa tesim z toho ze Huginko bude coskoro chodit... 🤐

monika1
10. sep 2008

pene boli sme v optime 😉 ale tes sa tes vsak to je sranda len si treba inak cas planovat 😀

a ta reklama...no comment 🙄 ide mi na nervy

penelope10
10. sep 2008

si predstav ze by so mala dvojicky...
s tymi sa asi nepohnes nikam sama 😀 😀

monika1
10. sep 2008

pene to by bola ina sranda 😀

penelope10
10. sep 2008

Chodia na plavania take dvojicky, maju cez 1 rok a rodicia ich nosia vzyd vo vajicku... som sa divila 😕 😕 😕

... teraz už ale chápem 😀 😀 😀

pierra
10. sep 2008

ahojte.. tak nas drobec konecne zaspal a navsteva tiez, konecne mam cas vydychnut... fuuu 🙄
nas drobec si za posledny tyzden vypestoval novy zlozvyk - zaspavanie na flasi, dnes cirkusoval hodinu a pol, vsetci sme sa vystriedali pri zaspavani az som to vzdala, dala mu flasu s vodou, ududlal sa a zaspal 😒
nemate na to nejaky trik ako to zmenit?

ja inak tiez pozeram topanocky na jesen, v bati super ceny 999Sk a to jurkovi na jar uz urcite budu male,tak neviem co mam robit.. ci zo sandalok ist rovno do ciziem ci co 😀

lara1znk
autor
10. sep 2008

pierri a jurko nema cumlik?

penelope10
10. sep 2008

pieri...
Najlepsia by bolo kupit nejake roztahovacie univerzalky 😀 😀
Inak Pieri mate 4i byt? Len ze to u vas navstevami len tak hemzi... 🙂

pierra
11. sep 2008

dobre ranko.. lari nie nema cumlik lebo ho nechce od 5m. 🤐

pene no byt je dooost velky.. ale nie je nas 🙂

monika1
11. sep 2008

Dobre ranko 🙂
pierri my sme kupili Adamkovi tieto http://www.bata.sk/artikel/72172 a to mas jasne ze na jar mu budu male,nemozes mu kupit vacsie cislo lebo v tom nebude vediet chodit...a to nehovorim ze su tak na miernu zimu cize este nas caka kupa ciziem

penelope10
11. sep 2008

ahojte... 🙂
moni dala si mi tip na stranku...fakt ma nikdy nenapadlo si kliknut a pritom u batu nakupujeme 😅
pieri klasicka otazka: aka bola noc?

baby idem dnes ku kadernicke.... 😎

pierra
11. sep 2008

jeej ja som tie topanocky videla nazivo,su nadherne ale zdalo sa mi,ze vsetky modely sa podobaju.. a navyse tie jurkove letne maju taku istu podrazku a lepak tak ja chcem teraz nieco ine 😅

noc bola pokojna ale sak uz sa jurko vyblaznil pri zaspavani takze v noci nemal silu bojovat 😅

monika1
11. sep 2008

pierri hej su vsetky podobne,len ine farby,vsak preto sme tam stravili tolko casu lebo sme sa nevedeli rozhodnut 😀 no a hej maju take podrazky ale tieto maju taku jednoduchsiu,nizsiu takze super a len zopar kuskov sa odlisovalo od nich ale neboli moc pekne 🤐

pene no ja si idem takto objednat topanky cez net lebo moje cislo nemaju v obchode a ze takto sa da na dobierku za 129Sk a do tyzdna ich mam 🙂 lenze tie akurat co chcem tak ich na nete neviem najst 😀

penelope10
11. sep 2008

moni to uz nakupujes na zimu?

lara1znk
autor
11. sep 2008

ahojte maminy,

aj my sme mali dobru noc, som sa bala kvoli tomu vrackaniu ale pekne spinkal do 6ej, sice s nami ale spinkal 😅
rano trosku strajkoval s ranajkami, ale inak sa mi zda zdravy

u nas zase prsi 😠

ideme do play centra hned rano, musim maleho udrzat hore aspon do 11ej lebo potom mame plavanie o 2ej tak to musi nejako naplanovat s jeho dennym spankom

mozno aj ja kupim Christiankovi topanky u Batu, kedze tu mame problem so sirkou

pene a co mas v plane? nejaku radikalnu zmenu ci len upravu?

ja sa tiez chystam na buduci tyzden doma 🙂

pierri a neskusis mu dat cumlik zase? lebo podla toho co pises tak mozno by mu to pomohlo, ved vlastne tu flasku asi cumle kvoli cumliku, nie?
a dokedy mate navstevu?

pierra
11. sep 2008

lari on ma 4 cumliky ale iba na hranie.. on sa uz nevie "prisat" na cumlik ako to robia deti.. ja len dufam,ze je to kvoli tomu,ze teraz tu ma sesternicu vo svojom teritoriu a ma take rusne dni, ze ked odidu,tak ho oducime..

navsteva odchadza v nedelu.. v sobotu ideme spolu na svadbu a v nedelu idu prec..

a k tym topankam.. mne sa zda,ze jurko ma vysoky "nart" - neviem ako sa to spisovne povie.. tie batovske sandalky co ma su mu len tak tak.. teraz chcem nieco na snurky lebo tie sa daju viacej tvarovat uz od prstov.. si myslim iba 😅

lara1znk
autor
11. sep 2008

a co saty? usit si asi nestihla, co?

navsteva ma urcite na nho vplyv, je to velka zmena, predsa len stale tolko ludi okolo neho, viac hluku
to ako my ked sme na SK, nam sa uplne zmeni rezim, spinkanie, dufam ze tentokrat k lepsiemu

pekny den kocky
my sa ideme vychystat a padame von

pierra
11. sep 2008

nestihla som usit ale kupila som si pekne jednoduche male cierne z MMB.. potom poslem foto ked budem pred svadbou nastajlovana 🙂 len sa bojim ako budem znasat to odlucenie od jurka pocas svadby 😢

penelope10
11. sep 2008

lari...no na radikalnju zmenu som nedozrela este 😎 a sa aj bojim aby som potom nebola ako total. strasidlo.... v tychto veciach som dost konzervativna.
Asi iba melir doplnit si dam.
Ideme 20.9 na svadbu a aby som nevyzerala ako chudera na MD 😀 😀 😀

Pieri kam idete vy na svadbu ?
Inak tiez uvazujem ze si kupim saty mam sice dost ale rada by som aj nieco nove.... + stare asi zacnem predavat cez MMB 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre