Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
26. sep 2008

csiki neuveris ale mam 😀 😀 a bojove umenie bude tiez,moj brasko cvici male deti takze Adamko bude tiez chodit presne ako pises aby sa vedel ubranit 🤐

csikike
26. sep 2008

moni, tak prezrad co bude ked bude velky

penelope10
26. sep 2008

ahojte...
Adamko
bude predsa Samuraj Pljuscenko 😀

lara1znk
autor
27. sep 2008

ahojte kocky moje zlate, ako sa mi mate?
nestihala som sem ani nakuknut odkedy sme doma a to sme doma uz od utorka, no ja kym sa zase zabeham v tom mojom kolobehu, tak to trva. Doma sme si zvykli na komfort a teraz zase na vsetko sama.

Maly nam zacal chodit 16. sept. tak to mame velmi pestre teraz. 😵

Docitam si vas snad zajtra cez den ked stihnem.

Vy uz preberate skoly? preboha. no neuverite ale my sme uz zakladnu prebrali, aj vybrali. Lebo tu sa ide do skoly v 4 rokoch takze to je cochvila tu.

pierri, ako bolo na tej svadbe? a kde su fotky?

dufam ze som nepremeskala ziadne vyrocia, asi risulka tanickinho, tak dodatocne gratulujeme k polrociku 😵

pekny vikend

tatiana
27. sep 2008

Ahoj Lari 🙂 dakujeme za gratulaciu 🙂 Risulinko sa nam toci uz do vsetkych stran a plazi sa : )))) teda necham ho v strede na postely manzelskej a o 5 minut ho najdem uplne na kraji 😲

nooo je to sidlo : ))
ale je uzasny, ako si blaboce 🙂)

Dnes sme boli v Pezinku na tom ich jarmoku ci co to maju a som si spomenula, ze vlani som tam bola tehoska a teraz uz s pol rocnym risulkom 🙂
No aletam bolo mrte ludi a hluuuk jak svina 🙄 tak mi ho bolo luto, lebo chcel spat a tak sme sli domov aj pekne krasne 🙂

a ideme pozerat s Tibuskom nejaky film, tak popisem viac potom zajtra - AK stihnem 🙂
Inak ma ospravedlnte, ze Vas zanedbavam - ale ciiitam Vas kazdy den: )

pekny vecer - ci teda noc 🙂

pierra
28. sep 2008

ahojteee..
dodatocne gratulujeme tanickinmu riskovi k pol rocku, vsetko najlepsie! 😵 tani,mohla by si si dat do vizitky datum riskovho narodenia lebo vsetky mini-narodeninky sa tazko pamataju 🙂

lari vam gratulujeme k chodeniu! verim,ze to mate pestre, jurko sa uz tiez pusta sam ale urobi max. 3 krociky,potom sa hodi na kolienka 🙂

my sme boli od piatku u nasich, bola som sa dat zaockovat proti tetanu,teraz uz viem ako boli deticky ockovanie, ked ani mne to nie je prijemne, az mi ruka trpne 😒
dnes cakame vzacnu navstevu,manzelovho stryka z kanady, tak idem nieco prichystat 😎

pierra
29. sep 2008

ahojtee.. baby uz nam zatvoria temu lebo sem nepiseme 🤐
co porabate? ja mam chvilu pauzu kym jurko spi, uz sa tesim poobede vonku, je krasne..
a musim jurka pochvalit, dnes prespal celu noc prvykrat od silvestra 😵 😵 😵 dufam,ze sa to bude opakovat castejsie 😅

monika1
29. sep 2008

Ahojte baby 🙂
my sme mali taky klasika vikend,navstevy,nakupy,prechadzky 😎
pierri supeeer len tak dalej,nech vam to vydrzi a konecne sa vyspite 😉 my stale vstavame aspon raz za noc a tento vikend sa nam prerezali vsetky 4 ocne zuby takze trosku bolo veselo,Adamko ma uz 16 zubov 🙂

no a oneskorene ale predsa blahozelame Riskovi k polrociku 😵
a dnes ma Tomasko 10 mesiacikov 😵

pierra
29. sep 2008

jej moni, uz len 4 zubky a mate pokoj 🙂 ale tolko naraz,fuu.. 😕
jurko ma stale iba 6..

aj my sa pridavame ku gratulaciam tomaskovi 😉

monika1
29. sep 2008

no veru tak naraz ale isto bude mat teraz pauzu kym vyjdu posledne stolicky...
joj a zabudla som zablahozelat Christiankovi k chodeniu 😵

csikike
29. sep 2008

ahojte, dakujeme k blahozelaniu,
a tiez gratulujeme k chodeniu christiankovi
tomik ma stale 4 zuby, dnes sme mali poradnu, ale bola tam iba sestricka, tomik dostal ockovanie, a ani nezaplakal, sikulak, inac celkom sa mu paci v detskej a aj my si oddychneme, vazne odporucam 😉

penelope10
30. sep 2008

ahojte 🙂
csiki gratulujeme k 10 - mesaciu 😵 😵 😵 😵
Moj bracha mal vcera 30* a druhy brasko je michal, tak sme dosli z oslavy tak najedeny ze az... 🙂

Ano a aj Tanickinemu Risulkovi vsetko NAJ - lepsie 😵 😵 😵 😵 😵

Baby my mame bronchytidu... 😔 a maly asi 5 noci nespi normalne... tak intenzivne myslim na Pierru a hovorim si ze to nie je este take zle.... ☹ ale 7x k nemu vstavat v noci ... my sme take doteraz nepoznali...

a mame dalsi ZUBOK, teda spolu ich je uz 5 a pocitam ze cochvila bude 6 🙂 Ale ten 5. ani som nevedela ze mu tam nieco rastie... Zrazu som ho tam len nasla..... doslova ako hubu v lese 😀

pierra
30. sep 2008

pene ahooj.. sak vy nas s tymi zubkami predbehneteee 😅
u nas bola presne taka besna noc ako za starych cias.. cize ta vcerajsia prespata.. to sa asi jurko pomylil.. normalne som si zapisala ten stastny datum do jurkovho dennicka 😀

penelope10
1. okt 2008

Ranko 🙂
To uz tu nikto nechodi ? ☹ ☹ ☹

Pieri... ci predbehneme ? hmmm ... keby tak hugino ine pokroky robil.... zuby nie su ta disciplina v ktorej by sme chceli sutazit.
Ozaj Ty si pises dennicek z MD ?

pierra
1. okt 2008

dobre ranko 🙂
pene nie moj dennik ale jurko dostal ked sa narodil taku knihu - dennik nasho dietatka a tam to zapisujem, aj fotky sa daju lepit.. najprv sa mi ta kniha zdala blbost ale predsta som zacala pisat lebo o par rokov to budu pekne spomienky 🙂

monika1
1. okt 2008

Ahojte 🙂
aj my mame taku knizku ale nepisem tam Adamkovi 😅 ja si pisem do zosita vsetky pokroky a udalosti co sa kedy stalo takze aspon tak 🙂
inac u nas noc celkom ok 🙂 raz vstal o 1.20 ale dala som ho k nam a spal az do 7.20 a az potom pil mliecko 😵 ale ranajky uz nechcel,mliecko ho zasytilo

penelope10
1. okt 2008

no my sme hore od 5:30 🙄 🙄
MM isiel na sluzobku, tak som ho odprevadila a maly o 6:30 opat zalomil a spi v nasej posteli doteraz...

Inak davate si drobcov k sebe do postele ?
Mna vsetci strasia, ze potom ho uz odtial nedostanem... 😕

csikike
1. okt 2008

ahojte, tak mne zaspal vcera o 20 tej a spal do 6.45 (presny ako hodinky) a potom dostal mlieko a spal do 8mej 😲 , velmi mi pomohla ta kniha, ale podla mna matka ktora sa na to da musi byt trocha sadistka alebo dost zufala ked vydrzi pocuvat krik dietata aj vyse hodinu 😔 , ale urcite to stoji zato, teraz neviem ci sa mu spabnok polepsil tym, ze je zvlast v izbe alebo tym, ze spi len 1x cez den podla tej knihy

pierra
1. okt 2008

jurko raz v noci pil cajik a potom mlieko o 5:30, to je u nas uspech 🙂
pene my jurka davame k sebe iba ked velmi place a neda sa utisit alebo ked sa sam pyta - t.j. splha sa po postielke a natahuje rucky ku nam.. niekedy to je 3x do tyzdna, niekedy raz za 2 tyzdne.. ale to iba nad ranom nie na celu noc..

pierra
1. okt 2008

este som chcela napisat,ze som si vsimla,ze jurko lepsie spi ked nemame v spalni zapnuty radiator, v tom bude po mne 🙂

penelope10
1. okt 2008

Kolko teda mate stupnov na spanok ?
Lebo my mame dost horuco.... aj 23 st. ... ale Hugo je v tom taky ze ked mu je zima tak hned čkáaa 😀
tak si vyber 🙂

pierra
1. okt 2008

ja neviem pene kolko mame lebo nemame teplomer ale 23 urcite nie.. tak odhadom do 20..

monika1
1. okt 2008

my v spalni nekurime vobec,mame cca 20 st pred kupanim a ked uz adamko spi tak mame vetracku otvorenu...
a spi s nami v posteli tak nad ranom ked sa zobudi ale niekedy aj skor ale dnes ale nie celu noc...

penelope10
1. okt 2008

No my tiez nemame maleho celu noc v posteli, iba nadranom... sa k nam nasackuje (teda ja ho donesiem) 😉

monika1
1. okt 2008

pene vsak to je v pohode si myslim trosku sa takto potulkat 😵

pierra
1. okt 2008

v casopise dieta uz dlhsie vychadzaju clanky v sekcii vztahova vychova a presne tam sa pise,ze vsetky tieto veci ako je spinkanie v posteli pri rodicoch, dojcenie dokedy sa dietatko samo neodstavi, nosenie v baby satkach a pod. su uplne normalne a prirodzene a tiez to velmi pozitivne ovplyvnuje psychiku dietata aj v dospelosti.. vraj z nich vyrastu sebavedomi, psychicky zdatni jedinci 😉

penelope10
1. okt 2008

Pieri jasne... 😉
a citala si aj ten pribeh matky 3 deti, co 1. z nich vychovavala na 100% podla vztahovej výchvy a aky oplan to je ??? 😕 😕 😕 kym tie dalsie 2 su uplne spokojne deticky. 😎

pierra
1. okt 2008

nie necitala..
ja celkom neverim,ze ked dietatu davas lasku,nehu a pozornost, ze sa mu venujes, tak z neho bude zly clovek.. jedine ak je adoptovany a ma to v genoch 🙂

penelope10
1. okt 2008

no nie ze zly clovek ale tak voci ostatnym ludom necitlive dieta, sebec...
pozriem ti cislo a stranu potom 😉

penelope10
1. okt 2008

Pieri nasla som to
🙂
je to dieta sept. (IX.), str. 20 - AKO sa nestat otrokom rozmarov vlastneho dietata... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre