Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
13. okt 2008

ahojte 🙂
Jeeej csiki tominko je zlaty s tou satkou.
Inak som ich videla v C&A ALE NEVIEM CO STALI ...

a idem sa pochvalit Risko maaa prvyyy zuuubok
😵 😵 😵

pierra
13. okt 2008

ahojtee..
csiki, nemas za co 😉
a tomik je zlatucky, maly skaut 😅

co mate nove zienky?

pierra
13. okt 2008

tani gratulujemee 😵

nam idu konecne dolne dvojky, huraaa.. nie zeby som sa tak tesila na tie neprespate noci ale chcem aby sme uz mali plny pocet a svaty pokoj 😅

tatiana
13. okt 2008

nooo ja sa tesim na pokracovanie, dnes je Riskovi fain, pekne sa hra, nerumadzga, chuda male ..

som zvedava, kedy vyde dalsi ..

pierra
13. okt 2008

joj veru.. pre celu rodinu to je ulava,ked sa zubok prereze 😅

tatiana
13. okt 2008

ano ano potvrdzujem ...
snad aspon na dnes bude klud 🙂

monika1
13. okt 2008

Ahojte 🙂
my sme mali krasny vikend 🙂 v sobotu sme boli na vylete v Zadieli,krasne sme sa presli lesom,Adamkovi sa hrozne pacil potocik a mini vodopady,hadzal kamienky a zbieral listie a vela vladal chodit,presiel cez 2km sam ale potom v priebehu 5 minut zaspal v kociku 😀
a nedelu sme mali taku pohodovu 🙂

dnes mame za sebou uz prechadzku so psom a spinkame 🙂

csiki Tomik je rozkosny s tou satkou 😵 pierri sikovna si 😉

a blahozelame k prvemu zubku Riskovi 😵

tatiana
13. okt 2008

dakujeeeeme 🙂

pierra
13. okt 2008

aj ja dakujem moni 🙂

vy chodite 2x denne vonku?

monika1
13. okt 2008

ano pierri stale doobedu a ako sa vyspi poobede a potom este s tatikom ked pride z roboty 🙂

penelope10
13. okt 2008

ahojte 🙂
tak vy ste sa rozkecali... 😵 😵 😵

Tani gratulujme k zubku 😵 😵 😵
Ja uz mam taku uchylku ze malemu kazdy den kontrolujem stav v puse 😎 ... co vyrastlo a taaaak.

My sme boli cez weekend na Aničke, pridala som fotos tak mozte kuknut...

csikike
13. okt 2008

tiez gratulujeme k zubku... len tak pekne dalej, este mate sancu nas predbehnut... 😉
my sme vcera zhanali po NR topanky pre tomika, ale nenasli sme, teda, nasli 1 za 1200.- ale tolko nie som ochotna dat za topanky co bude mat 2 mesiace,
pene super foto 😉
ozi, zostali vasim deticka ocka take ako mali? Lebo tomik zmenil farbu oci z modrej na zeleno, sivo hnedu 😲 a asi bude mat hnede
neporadite mi dake recepty so sosovicou alebo inymi strukovinami, uz mozem dat malemu?

pierra
13. okt 2008

jeeej aky je zlatyyy hugii 😵 mne sa najviac paci ako sa hra s listkom 🙂

csiki, 1200 to je prehnanee.. batu nemate blizko? tam stoja iba 1000 😀 my sme kupili jesenne za 800 kozene a zimne cizmicky mi segra kupila v polsku za 300 😝 tie vsak nie su kozene ale zase ani nejake velke smejdy..
a zo sosovice jurko ma rad rizoto.. varim kuracie maso vo vode s lyzicou olivoveho oleja, prihodim sosovicu a mrkvu, potom zlejem, vsetko nadrobno nakrajam a zmiesam s ryzou.. aj zelenu fazulku bonduelle lubi takto pripravenu 🙂

csikike
13. okt 2008

u nas som nasla dake, ale 20ky, tak neviem ci mu nebudu prilis velke... on by take 19ky potreboval, ale je problem, ze ma vysoky nart, tak sa mu tazko kupuje

pierra
13. okt 2008

csiki aj jurko ma vysoky 😒
to zhanas zimne ci jesenne topky?

monika1
13. okt 2008

jej pierri dobry recept 😅 Adamko este sosovicu nejedol,my moc strukoviny nejeme 😒 akurat tak hrachovu polievku ma rad a fazulku jedol len v hotovych vyzivach 😅

pierra
13. okt 2008

moniiii ved to je zdraveee 😅 moji chlapi nastastie maju strukoviny velmi radi a ja sa prinutim aby som mala vitaminy.. aj fazulova polievka u nas frci 🙂

monika1
13. okt 2008

ja viem ale mne to nikdy nerobilo dobre na zaludok,privarky a tak,dlho mi travilo,nafuknuta som bola a muz tiez nemusi 😒

pierra
13. okt 2008

niekde som citala,ze ked sa strukoviny namacaju, po pol hodke treba zliat vodu a znovu namocit, vraj nebudu nafukovat 😕 co je na tom pravdy, neviem..

csikike
13. okt 2008

pierri, jesenne, lebo tieto co ma su mu uz male 😕

pierra
14. okt 2008

dobre ranko..
no to je pravda,teraz drobci tak rychlo rastu,ze potrebuju kazdu sezonu nove topanocky aj oblecko.. 😒

csiki,vy mate za chvilu roocik.. uz si rozmyslala o oslave a darceku?

csikike
14. okt 2008

dobre ranko,
hej, no len clovek aby kradol ak to chce financovat 😅
pierri, este nie, len rozmyslam, ale torta uz je jasna...
ani neviem ci mam tu hrrrrrrrbu ludi pozvat naraz alebo na viacx 😅
a pozvanky by som tiez mala zacat tvorit 😲 😵
ale darcek od nas bude asi oblecko, bo ostatni urcite donesu hracky a tych ma strasne vela...ale potesila by som sa tipom co ste podostavali a pokupovali.
Na vianoce mu chcem kupit ten stoli a stolicky z ikei a uz bude mat kompletne zariadenu izbicku 😵

monika1
14. okt 2008

Ahojte 🙂
to je ale hmla 😖

csiki my podobne nakupili sme adamkovi oblecko lebo sme vedeli ze podostava darceky od inych a dobre sme spravili 🙂 ale netusim co mu kupime na Vianoce,asi nejake lego duplo a v podstate detsku izbu mu zariadime dufam dovtedy...

penelope10
14. okt 2008

Ahojte 🙂
ja na vianoe urcite budem kupovat labirint - ten s drôtikmi a goralkami taky kreativny ... mi to pride vhodne 🙂
+ dalej neviem...
my mame rocik akurat po vianociach ... som sa smiala ze na malom usetrime... kedze budu vypredaje 😀
... ale vela veci bude aj vypredaných.... 😒
Inak baby co mate drobcov 1+.... dajte tipy na tie pozvanky na narodeninovú párty 😉

pierra
14. okt 2008

ahojtee..
tak ja zase vobec neviem co na vianoce 😒 jurko dostal lego na narodeninky, velmi sa s nim este nevie hrat, iba vyhadze vsetko z toho vedierka a tym to konci.. neterka sa s nim zase hrala od rana do vecera ked tu bola.. ale ona ma uz 4 roky..
mam uz vianocny tesko katalog, aj tam listujem a rozmyslam ale zda sa mi,ze na vsetko je jurko este malicky..
velmi sa mi pacia take drevene vlaciky s kolajnicami, ku ktorym sa daju dokupovat ostatne zabavky ale na to je este tiez maly..
pene ten labyrint je krasny, videla som to v quelle 🙂

moni,takze zariadujete? jeej, dufam,ze potom das fotky na facebook 😵 idete do ikey nakupit?

csikike
14. okt 2008

no, my uz zariadenu mame, takze chyba uz len tan stolik a stolicky...
a oblecko ani sama neviem co mu kupit... a hlavne ake velkosti 😅 , najhorsie je ze sa ma kazdy pyta co ma kupit tomikovi...
a pozvanky, ja budem robit nieco s mackom pooh a tomikovou foto 😅 alebo v bille sa daju kupit take detske nalepky tak s tym nieco vymyslim, nech to je plasticke 😨

csikike
14. okt 2008

pierri, zabudla som pochvalit nove foto 😉

csikike
14. okt 2008

baby, zohnala som topky 😵 , protetika a za vynikajucu cenu 659.-

pierra
14. okt 2008

csiki ake su nove topky? mas link?

pierra
14. okt 2008

ja som dnes behala po lekaroch, bola som na ORL aj na gynde, mam dost docasu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre