Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
29. okt 2008

dobre ranko,
my buntosime uz od 6ej, aj som rada dnes, aspon som sa stihla pobalit.

ja som myslela tak ze mu topanky vyzujem ked ho dam do fusaka a supnem pod kocik. no u nas mi fusak netreba, takze len tu bude taky problem, ale keby bol sneh tak len sanky by sme pouzivali. kiezby konecne tuto zimu bolo krasne bielo.

monika1
29. okt 2008

Ahojte 🙂
krasny slnecny dnik mame dnes 😎

pierri mikrotenove sacky 😀 no dobry napad 😀 lari s tym vyzuvanim by som neskusala,predsa vyzut ho z teplej cizmy do zimy,brrr to by hned prechladol 😒

my opat uz tyzden zle spime,nechapem co mu je,teda najvacsi nas problem je ze sa budi okolo pol 4 na to ze je precikany takze ho skoro kazdu noc prebalujem a prezliekam co sa mu nepaci jasneze,place pri tom hrozne,no susedia musia mat radost 😒 a mlieko musi byt...ach jaj neviem ako ho to odnaucit 🙄

a stastnu cestu lari domov 😉

csikike
29. okt 2008

baby, tie sacky sme aj my navrhli ako jedine mozne riesenie, my mame fusak z vonku cierny nepremokavy a z vnutra je kremovy 😀
a ak pockate chvilku, musime kupit skener a poslem vam tie navrhy na kalendar, lebo mi akosi hapruje ten sposob co som chcela robit....

pierra
29. okt 2008

moni my mame s tym spanim do iste.. uz sme boli na dobrej ceste, jurko sa budil tak 2x ale odkedy sme boli u nasich je to hrooozne.. aj kazdych 15 minut je hore 🙄 a mlieko pije okolo 4-5-tej stale.. a prebalujem tiez v noci ako za starych cias,inak by sme vytopili susedov 😀

kamoske sa v nedelu narodil chlapcek, zdielam s nou vsetky novomamickovske starosti, je to krasne a uzasne.. akurat ze v novej nemocke maju plne aj na nadstandarde, lezi na A-cku, sestricky na nu nemaju cas, nevie kojit maleho, no proste rovnake skusenosti ako som mala ja.. mam nervy,lebo vo vsetkych casopisoch sa pise ake su tie nemocnice fanstasticky vybavene, baby frendly hospital, dojceni na poziadanie atd.. a polovica z toho nie je pravda 😠

csikike
29. okt 2008

pieri, no u nas zrusili nemocku, takze sa rodi v GA a tam je tolko rodiciek, ze po 5 hodinach ti daju dieta na stalo na izbu a straj sa, a na 4 den po CS ides domov 😲

csikike
29. okt 2008

a objednali sme si skener, takze dufam, ze mi ho coskoro kamoska dovezie domov 😵

pierra
29. okt 2008

csiki tak ty uz mas predcasne vianoce? 😀
ja by som chcela dolce gusto alebo osobny darcek peknu kabelu,tak uvidime este co z toho bude 🙂
inac uz pomenej blahozelame, ale vsetko naj naj tomikovi k poslednemu 11-temu vymesaciu! 😉

csikike
29. okt 2008

pierri, dakujeme 😵

monika1
29. okt 2008

my sme nakoniec sli s mamou do mesta no ale to krasne pocasie sa v priebehu hodiny zmenilo na lejak tak sme si zavolali dedka na odvoz 😅

pierri tak aj vy sa trapite so spanim 😒 ja som optimista ale toto ma uz zacina hnevat...

a aj my blahozelame Tomikovi k 11 mesiacikom 😵 o mesiac velika oslava 😵

csikike
29. okt 2008

baby, mne dnes maly chytal normalne hystaky 😲 , zuril ako besna vevericka (uz len penu na ustach mu nahradili sliny), vopchal si celu past do ust a ziapal, cely ocernvenel a reeeeeeeeeeeeevaaaaaaaaaaaaaal, potom spadol do zadu a buchol si hlavicku ale taky bol zurivy, ze si to ani nevsimol, cele to trvalo kratko, ale vraj dnes uz asi 3x 😕

monika1
30. okt 2008

Ahojte 🙂
co dnes robite? my sa tak trochu nudime,doobedu sme stihli ist von ked neprsalo a poclapkat sa v kazdej mlake 🙄 teraz cakame na tatika 🙂
neviem preco ale od rana mam pocit ze je piatok 😅

csiki no neviem,nejdu mu zubky? asi to bol jeho problem a ako dnes je v pohode?

lari dodatocne vsetko najlepsie k meninam 🙂

pierra
30. okt 2008

ahojte..
my sa tiez nudime a cakame na tatika.. dnes by mal dojst vynimocne skor, okolo piatej 🙂
my sme boli 2x vonku a 2x sme zmokli 😅 vecer tu pride spat segra a zajtra ideme spolu nakupovat, budem vo svojom zivle 😝

baby pozerate ordinaciu v ruzovej zahrade? co hovorite ako sa to vyvija? 😝

PS: pripajame sa ku gratulantom a klarike vsetko najlepsie 😉

monika1
31. okt 2008

Dobre ranko 😎
zacina to slnecne snad to aj ostane nie ako v stredu 😖
my sme dnes konecne lepsie spali,kupili sme vcera nove plienky Huggies premium ze skusime lebo takto to uz neslo dalej,vcera v noci sa tak precikal ze mal cele brusko a hrudnik mokry,dnes to plienka konecne vydrzala 😅 tak sme pili mliecko az o 6 😵 teda zobudil sa s placom o polnoci ale dala som ho k nam a spal dalej,sice sa tocil vkuse ako uzovka ale aspon spal 🙂

pierri ja to nepozeram,v tom case mi idu Krehke vztahy na Prime 🙂 a co sa chystas nakupovat?

csikike
31. okt 2008

ja musim odklopat, tomik spi velmi pekne, sice pouzivame plienky 9-18 a ma len 8,5 uz asi 3 mesiac 😅 , mame doma stuplika, ma len 73 cm

monika1
31. okt 2008

csiki neboj Tomi isto vsetkych dorastie,ja som kukla tak Adamko mal na 11 mesiacov presne ako vy 8,5kg a 74cm 😉

csikike
31. okt 2008

moni, si ma potesila, uz som sa zacal bat 😕 a teraz ma kolko?

pierra
31. okt 2008

ahojtee.. 🙂
dnes sme cely den behali po obchodoch a stalo to za nic, zase som sa uistila,ze v pohodli domova cez net sa najlepsie nakupuje 😅
no jeden ulovok predsa mam! nadherne vianocne ozdobky, take nostalgicke 😵 😵 😵
a pol dna sme stravili hladanim balicka s jurajovymi oteplovackami po celych kosiciach, nastastie sa nasiel, som spokojnaaaa 😵

na jurka nieco lezie, nema teplotku len take leskle ocka, trochu kasle a je taky prilis kludny 😔 tak dufam,ze homeopatika zaberu, nerada by som aby bol chorucky 😒

monika1
31. okt 2008

csiki neviem presne kolko ma lebo sme sa naposledy vazili koncom juna ale na nasej vahe mu ukazuje cca 10,5kg a ma 82cm 😉

pierri tak dosla vam ta termosuprava? aj mne dnes dosla to mensie cislo a som spokojna 🙂 a drzim palce nech to nic neni,nech je Jurko zdravucky 😉

pierra
31. okt 2008

no podla mna to nie je termo ale je pekna 😅 dnes som jurkovi este zhanala po meste taku bundicku po kolena co by mala zvnutra nejaku "srst" aby mu bolo teplucko ale nula bodov 😒

tatiana
31. okt 2008

ahojte babule 🙂

ja sa velmi ospravedlnujem, ze Vas tak zanedbavam, no nejako som to nestihala.
Este sme do pondelku v maminky v LV a potom ideme uz domov 🙂
Som zvedava, ako si zvykneme teraz, lebo moj Risulko je totalne zalubeny do mojej maminky a sestri.
tak snad neoplesiviem ...

Inak neviem, co sa s nim deje ale je neskutocne mrchavy 😒
dnes to bol vrchol vsetkeho, bol ako cert 😠
ja netusim, co s nim je, ci mu idu horne zubky, ale nic sa mi tam nezdalo napuchnute, cervene, taak neviem.
a pekne sa nam rozrastol - naposledy pred mesiacom mal 8,5 kila a teraz je tazky, ze ho uz nevladzem :(
a ma 76 cm 😲 😀

a stale by len stal, pri stole, postielke ... no des ...
neviem, ci by tolko mal stat ☹
baby, vy ste uz v jeho veku davali chlebik?
ja mu uz asi dam obzuvat korku.
inak zubky mame stale len 2 kusy a su take mini pidi, ze ich ledva vidno - ale su tam 🙂))
no idem si asi uz lahnut, lebo som grogy 😔
tak peknu noc a idem vas este trosku pocitat, co mate nove 🙂
pa

tatiana
31. okt 2008

no a musim dodat, ze sa pampuch aspon v noci nebudi 🙂
veceria vecer okolo 7 dmej pol 8 smej a potom az rano o 8 smej cca 😉
taaak aspon to 🙂

lara1znk
autor
1. nov 2008

ahojte kocky moje,
ako vikendujete? my uz sme doma s daddym, akurat som ho vyhnala kocikovat maleho, nevie nejako zaspat dnu, tak trosku cerstveho vzduchu im obom len prospeje 😅
ja si zatial nieco poriadim

dakujem za gratulacie, doma ma cakala orchidea a cokoladovy dezert 😵

tani, no ty sa mas, takto krasne spinka Risulko, o tom ja mozem len snivat
uteste ma pierri, moni, ze nie som v tomto sama,
vecer zaspi krasne, teda so mnou samozrejme a potom ho nedajboze prelozit do postielky, hned sa zobudi, teda odkedy sme doma, takto saskuje
😒

tani, chlebik asi este nie a ak sa rozhodnes tak daj mu taky starsi, urcite nie cerstvy

ja idem popozerat nejake darceky dnes na vianoce, aj v obchodoch, aj na nete, uz mam co to pre muzovu velku rodinu, aj pre nasich, rada by som to vsetko do buduceho tyzdna vybavila, nech uz je pokoj

csiky, vy o chvilu oslavujete rocik, no to ale ubehlo

pekny vikend kocky, urcite este nakuknem cez vikend

tani, inak aj nas maly si tak zvykol na nasich, najma na dedka, ale je zlatunky, lebo skypujeme kazdy den a krasne im kyva, posiela pusinky 😵

csikike
1. nov 2008

ahojte kocky,
tak hej, uz len 28 dnia tomik ma rok
jurkovi vsetko naj 😉
a tati, skus radsej ryzove chrumky, malemu velmi chutia, normalne ked ideme po meste tak sa hadame lebo krici z kocika, ze "da" a ja mu spat "neda" a on "a da" tak na nas ludia len kukaju 😀
a v kuse blaboce 😵

pierra
1. nov 2008

ahojte, ako sa mate? 🙂
lari, ake darceky si nakupila? daj tip 🙂
ja mam segram vymyslene ale dumem nad jurkovymi darcekami.. kazdy den listujem katalogy s hrackami 😅
csiki a vy co ste vymysleli tomikovi?

my sme sa prave vratili zvonku, jurajkovi zda sa polepsilo, sirup mi nevypije ani v cajiku ani v mliecku,takze to nechavam tak,ze snad si telo s bacilami poradi 😒

monika1
3. nov 2008

Ahojte....tak ja mam uz prvy pracovny den za sebou,no strasna nuda,zajtra si uz beriem aj pc a snad sa uz pustim do roboty...
inak sa mi pracovny tyzden zacal dost zle,maly ma od vcera rana teploty no a noc strasna,maly v noci horel,mal 39,8 tak sme davali sirup,caj a zabaly co vrieskal ako divy,pobudil susedov takze nasi do rana ani nespali co sa bali ze co sa u nas deje,nastastie som mu dala aj diazepam takze som bola kludnejsia a teploty pokracuju,stale ho to drzi na 38,8,nezabera ani sirup ani cipok,mame doobedu uz zaspal na hodinu a pol a mne sa teraz pytal hajat,chudatko moje to je uz fakt sila ked sa takto pyta spinkat a stale hori ☹ volala som dr tak zajtra rano ideme na krv a mame doniest aj moc tak to bude cirkus...ach jaj ako naschval ☹ tak dufam ze to neni nic vazne a prejde mu to,lebo nema ani sopliky ani nekasle len ta hnusna teplota sa ho drzi ☹

inac vikend sme mali celkom dobry,krasne teplo bolo takze sme boli vonku a aj vcera poobede sme sa presli pri jazere aj ked mal trosku teplotu ale myslela som ze mu to na vzduchu len prospeje 😒

pierri a Jurko sa ma ako? vraj je vo vzduchu viroza 😒

pene a ty si sa kde stratila? to tolko studujes? 😕

lari a Christianko este spinka 2x denne?

pierra
3. nov 2008

ahojtee..
moni tak to ako naschval,presne teraz ked si zacala pracovat je adamko chory 😒 ty budes iba 5mes. a potom si zase doma?
dufam,ze adamkovi nie je nic vazne, ze fakt iba nejaky virus.. 😒 jurko zase ked mal vtedy po ockovani taku vysoku teplotu vobec neplakal,praveze bol akoby omraceny.. pravda je vsak,ze my sme zabaly nedavali,hoci som uz nad tym rozmyslala.. bojim sa co bude po dalsom ockovani ☹ a nam vtedy zabral cipok, super mu klesla teplota..

teraz sme na tom zatial dobre, iba obidvaja kasleme,taky suchy kasel,tak dufam,ze sa z toho nevykluje nejaka choroba 😒 a sacky na moc uz mam doma pripravene,keby sme predsa museli ist k lekarke 😔

csikike
3. nov 2008

ahojte, moni, tak to mi je luto... (nemoze mat Adamko tu siestu chorobu? 3 dni vysoke teploty a 3 dni vyrazky)
a vobec neviem co bude mat tomik, nic extra nechystame...

tatiana
4. nov 2008

ahojte baby 🙂

tak Moni, ty uz pracujes? 🙂

aj ja sa chystam, len neviem od kedy ale uz coskoro ...
no a zhanam opatrovatelku ...
bozinku ale mi srdce pukne, ked budem v praci a risko doma . ((((

monika1
4. nov 2008

Ahojte 🙂
tak ja sa ozyvam z prace 🙂
s malym bolo strasne vecer,uz som z toho bola na nervy,stale okolo 40 a nic nezaberalo,chuda male sme stale budili a dali do vane,potom cipky,obklady a nic,tolko sa naplakal ;( volali sme so svagrom tak ten nas uz posielal do nemocnice ale dali sme mu este raz zabal na hrudnik ale taky brutalny studeny vrieskal ako divy ale stiahlo to teplotu tak sme nesli,skoro celu noc som nespala ako som ho len kontrolovala,prerevala som,bala som sa neskutocne...este v noci o pol 3 mal zase teplotu tak sme ho budili a dali sirup a cajik a spal dalej do 6 rana,teraz uz teplotu nemal klop klop klop....boli sme u lekarky,brali mu krv z prstika,zase tolko placu ale uz je dobre,nic mu nenasli,ziaden zapal,nic bohvie co to ma...tak je teraz doma s babkou a ked nebude mat teploty tak moze ist aj trosku vonku 🙂 tak neviem ci to bude ta 6 choroba kedze teploty mal len 2 dni,no este dnes uvidime...

pierri musim si odmakat 6 mesiacov,dovtedy dufam odovzdam pracu a potom budem doma s Adamkom 🙂

tani este nechod do prace,este si uzi Riska, teraz ta caka to najkrajsie obdobie,ucenie sa chodit,blabotanie a pod..ked vas nesuria financie tak to za to nestoji...

monika1
4. nov 2008

no a trosku som sa preratala s jeho vahou 😅 ma len 9,9kg,je to chrusticek 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre