Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
16. nov 2008

dobre ranko..
no ja si zvyknem ked jurko spi varit, upratovat, zehlit a podobne veci pretoze s nim sa to neda.. ale musim si to nejako inak zariadit aby som neskolabovala 😔 baby poviem vam, taketo dieta je dost spolahliva antikoncepcia 😅
buduci tyzden ideme zase k nasim,tam si ma maminka bude rozmaznavat 🙂

lara1znk
autor
16. nov 2008

pierri, k tej antikoncepcii, to sme si aj my mysleli 😀 takze pozor na to

ja som vyslala muza do Tesca na rychly nakup, potom sa pustime do varenia, uz sa nam aj vycasuje pomaly tak snad niekam pojdem poobede ked nie vonku tak aspon dnu do play centra

monika1
16. nov 2008

ahojte 🙂
tak my sme uz po obediku a vegetime 🙂

pierri musis si trosku preorganizovat cas...ked Adamko spinka tak ten cas je len a len moj,absolutne nic nerobim,vegetim pre telke,nete alebo casaku...len velmi zriedka sa stalo ze som musela nieco este varit ale ine veci nehrozia tak si najdi aj ty ten cas 😉 ja som varila vzdy rano a jednoduche veci,nic dlhotrvajuce komplikovane,lebo ani Adamko neznasa ked som v kuchyni ale tu chvilku vydrzi,vezme si veliku varechu,maly hrncek a zabava sa a ja stihnem to nieco postavit na plyn a potom uz aj spolu miesame alebo kontrolujeme 😉

aj u nas je take onicom pocasie,ani vonku chlapci neboli,ale snad poobede aspon niekde vybehneme...

pierra
16. nov 2008

moni mas pravdu.. ked aj varim za ucasti jurka, ked mam aj upratane, cas kym jurko spi travim na nete 😔 aj to je forma relaxu ale telo si neoddychne,takze sa budem snazit to zmenit..
teraz zaciname riesit byvanie,takze volneho casu zase trochu ubudne ale vsetko sa da,ked sa chce 🙂

lara1znk
autor
17. nov 2008

ahojte,
u nas prsi, akurat kocikujem drobca jednou rukou, vyzera byt hrozne unaveny tak obedovat asi budeme az potom. stale je to take vselijake s tym papanim a navyse sme 2 dni nekakali 😒

ja ked mam dlhu pauzu na MK, tak je to presne pre to ze si ten cas ked maly spi, vychutnavam sama pre seba, pozriem si nieco dobre v telke, precitam casopis, atd. Je to relax ale zase je aj lepsi relax, tak skus pierri, tyzden bez MK ked ti JUrko spinka a budes mat hned viacej energie!

inak vam zavidim ze byvate v 3-izbovych bytoch, to upratovanie a domacnost je hned o niecom inom ale ja v dome sa tu idem zb laznit aby som to mala vsetko tip top. Je toho hrozne vela.

Pierri, tak uz idete stavat? uz mate projekt?

pierra
17. nov 2008

lari my presne to iste.. jurko posledne 4 dni cez den vobec nespal a dnes nam zaspal az na prechadzke v kociku co uz daavno nebolo.. tak aspon hodku si pospal,dufam,ze vecer nebude vyvadzat.. vcera zaspal vecer az o desiatej ale aspon noc bola super len 2x bol hore, mliecko az o siestej rano.. 😵 vecer som mu dala panadol kvoli zubkom,tak asi to zabralo 😔

neskusas davat christiankovi mliecko aj cez den ked nic nepapa?? ja to tak niekedy robim aby mal jurko aspon nejake kalorie v brusku..

pierra
18. nov 2008

ahojte..
zase ja 😔
baby chcem sa vas spytat, mate niektora tu odsavacku hlienov na baterie? ste s nou spokojne?
my mame tu na vysavac a jurko sa jej neskutocne boji,teda skor vysavaca.. az sa cely trasie a place,tak uvazujem kupit tuto... len ci ma taky isty efekt by ma zaujimalo 🙂

penelope10
18. nov 2008

Ahojte 🙂

pierri no my mame tu vysavacovu... maly ju neznasal potom som ho nechala pol dńa nech sa s nou pohra a zoznami... a odvtedy je to OK 🙂 Aj ked odsavanie nie je vzdy bezproblemove

Vy ste este furt chorucky ? Uha
Baby ja som taka nevyspata... v sob/ ned. sme mali chatu, vcera sme boli u nasich a dnes som rano robila pre MM 1 korekturu clanku, uz som poprala a idem daco rychlo urobit .. asi ryby.

Inak Tani, csiki vasi drobci maju rovake inicialy ze ? (meno - priezvisko)

monika1
18. nov 2008

Ahojte 🙂 tak ja opat ficim v plnom pracovnom nasadeni ale uz len 3 dni  🙂 pierri my mame tu odsavacku na vysavac a kamosky maju na baterky ale vraj to neodsaje tak dobre ako vysavacova a tiez vrci tak sa moze aj tej bat  😒 my mame sopliky uz tyzden a nic nepomaha,davame aj kvapky atb do nosa a homeopatika a nic tak neviem ale uz by mohli prejst 😒

baby a sem s darcekmi pre drobcov,co kupujete? lebo ja som momentalne na bode mrazu,to co som povodne chcela kupit tak kupi svokra a dalej neviem co 😒

csikike
18. nov 2008

ahojte kocky, tak konecne sa ozyvam, vcera sme boli plavat s malym, a skapal mi aj klredit na net, ale od dnes mame neobmedzeny, tak sa vytesujem... konecne mozem stahovat bez obmedzenia (chytil ma digiscrap)
a pene, hej, tomika volame casto aj toto alebo toťko, ale reaguje aj na cica a kocurik 😀
a ked tomik spinka, tak vacsinou varime pre neho, pre nas vacsinou po veceroch. Ostatne prace tiez ked tomik spinka tu jeho maximalne hodinku... ale zato spi ukazkovo (vacsinou) celu noc a aj na obed a vecer najneskor o 20.20 zaspi,
a uz mi dochadza fantazia co varit tomikovi...
ozi, co davate detickam na veceru? Mne tomik papa rano o 6tej mlieko, potom este zaspi, o 8 mlieko (druha cica) a o 9tej chlebik s maslom (syrom) o 11.30 ovocie o 12tej ide spat, o 14tej obed, o 17tej aktivia, a 19tej kasa, medzitym papa chrumky na prechadzke... a furt je hladny 😲

pierra
18. nov 2008

ahojte..
csiki tak mne sa zda,ze tomik papka dost 😕 pred spanim kojis tiez?
juraj asi zacal s dietou, on napr. dnes vypil rano mlieko, desiata pribinacik, obed 5 lyzic maska so zemiakmi, olovrant 2 nastruhane jablka, potom trochu polievky a vecer mlieko.. ale nam teraz idu zubky,takze my by sme sa nemali porovnavat 😔 inak jurko zvykne mat veceru okolo 17-tej a to chlebik a potom mlieko pred spanim.. kase jedol asi mesiac a odvtedy nic sladke iba jablcka 🙂

ja som dnes kupila sinupret kvapky, ak toto nezaberie, v piatok uz fakt ideme k lekarke 😒 mam stale dilemu ci ist ci nie, keby som vedela odhadnut ci tento kasel je uz "uzdravovaci" alebo naopak vazny 😒 a homeopatika ani nam nezabrali moni, ja im uz prestavam verit.. zatial nula bodov 😒 a diky za radu ohladom tej odsavacky.. zbytocne by som vyhodila tisicku,ked to nema taky efekt.. 😲

nad darcekmi stale uvazujem, mam uz nejake drobnosti a asi to tak aj zostane, mozno sa este s nasimi poskladame na kvalitne sanky..

csikike
18. nov 2008

no, a este som zabudla, ze vacsinou zobre z hrozna teda spapa par bolieka vzdy ked nikeoho vidi papat tak zobre 😲 a uz treti mesiac ma 8,5 kg 😲 a pritom je ako kyselina, neskutocne mnozstvo popapa a tiez mu ide 6ty zubok...
a kase mu strasne chutia a aj ho zasytia, a zabudla som napisat, ze pred spani ho este kojim z oboch.
a vianocne darceky... netusim, bracho mu chce teraz na narodky toho tigra hojdcieho z metra, a tu tatrovku z dracika, od nasich dostane teraz kocky a na vianoce trojkolku, od nas teraz dostane ten volant hudobny a oblecko a od svokrovcou netusim taktiez ani od svagrinej... a ani sa nepytali co by sme pre neho chceli...

monika1
19. nov 2008

Ahojte 🙂 tak opat narychlo z roboty  😅  😀 pierri my sme davali 3 dni Sinupret a akurat ho to este viac zahlienilo lebo vsak je to mukolytikum ale mne pride este horsi ako bol tak dnes sme zmenili na Ambrobene lebo pekne kasle ale ja uz neviem  😔 snad uz to zabere,zatial k dokine nejdem,az ked bude fest kaslat nech ho popocuva...csiki ani my nepapame kase vecer,podobne ako Jurko papa Adamko chlebik s niecim vecer okolo 18tej a potom ma este mliecko o pol 8...no a ked idem z rana tak to ma mliecko (momentalne len cajik nadranom kvoli soplikom),ked sa zobudi tak chlebik s niecim a cajik,o 10tej ma jablko plus nejake piskotky,o 12tej polievka a maso s niecim (ked nespapa tak dopapa po spanku) a potom okolo 16tej jogurt alebo banan a tak ten chlebik a mlieko  🙂 csiki tak Tomik ma dobre spalovanie potom  😉

pierra
19. nov 2008

ahojte..
tak dnes ma snezit 😵 😵 😵 uz vykukujem z okna od rana a cakam ten sneh 😅

moni ja som tak isto bezradna s tym kaslom, ved uz 3 tyzdne sa trapime! ☹
a od vcera ma jurko v puse taku nepeknu hnisavu vyrazku, nie je to afta, tak mu to iba vytieram gencianom ale nadalej sa preto trapime s jedenim 😒

baby a ake darceky dostanete vy? prekvapko? a co chystate manzelom? 😉

penelope10
19. nov 2008

ahojte 🙂
snezit ?
tuu ?
to asi iba na Severe 😒 ale kosa je zato poriadna.
Ja s darcekmi som na tom biedne... malemu som kupila napokon take prevliekacie drotik s koralkami + z dracika taky vlacik co hraje a piska so zvieratkami... my nemame este vela "vyhravacich" hraciek 😀
MM dostane klasika koselu a urcite nejaku knihu ... a dalej neviem komu co ... musim si asi priebezne spisovat na papier napady ... 🙂
no a my papame kase na vecer... dokonca teraz mame taku tropic ze je uplne z nej hotový.
Baby malý tu práve vrci.... no znie to ako pes, ked sa zúri... 😕 idem sa mu venovat 🙂 😅

monika1
20. nov 2008

Ahojte 🙂
ako sa mate? kde ste dnes vsetky boli? uz je vonku riadna kosa co? no ja este sneh nechcem 🤐
ja makam ako fretka,akosi som prisla na to ze mi hori pod zadkom tak snad vsetko stihnem ako treba 😅
dnes som stihla zbehnut z roboty aj do mesta nieco pozriet,inac vo Fann parfumerii maju 20% zlavu tak to isto vyuzijem 🙂
len pre maleho neviem nic vymysliet 😒

inac Adamko este stale kasle,so soplikmi je to uz celkom dobre...

pierra
23. nov 2008

ahojte 🙂
dllllho som tu nebola ale vidim,ze som nic nezmeskala.. myslela som si,ze vas budem citat hodiny 😀
doma v PC mame vir ale taky brutalny,ze nam volali,ze sa musime odpojit od netu lebo blokujeme inych uzivatelov a ked tak neurobime,dostaneme pokutu 😒 velmi prijemne 😒
teraz som uz u nasich na tyzden,muzik ide do BA, je mi smutno, ach jaj ☹

inak moni ja som uz nevladala pocuvat ten jurkov kasel,tak v piatok sme zbehli k dokine, nastastie nemame atb len dalsie 2 druhy kvapiek a vraj ten jurkov kasel je uz "uzdravujuci",takze ja len cakam kedy mu uplne prejde..

a ked si spominate,pred mesiacom som vyhrala zivy vianocny stromcek, minuly tyzden nam prisla k stromceku ooobrovska krabica plna vianocnych ozdob.. nieco nadherne.. zlato zlte a cervene gule, rucne robene.. krasa... tak som sa vytesovala 😵 😵 😵

penelope10
23. nov 2008

ahojte 🙂
pierri aj my sme mali taky vír 😀 😀 a nabehol k nám chlapik vecer o 9- tej 😒
Fakt blbe 🙄

Neviem o tom, ze si take vyhrala. To musi byt super 🙂 V com si sutazila ?
Prideme potom kuknut stromcek 😉

csikike
23. nov 2008

jeeeeej, pierri, to potesi...

pierra
23. nov 2008

pene pridite ale odkladam si ich az do domceka lebo teraz by mi ich jurko urcite rozbil 😅
tesim sa aj na to ako bude strhavat svetielka zo stromceka.. 😎
to bola taka sutaz, este mozno aj trva.. tesko to malo spolu s orionom.. treba kupit min. za 130sk vianocne cokolady alebo salonky zn. orion a kod blocku z tesca poslat sms-kou na nejake cislo.. kazdy den zrebuju styroch vyhercov.. ja som sutazila este zaciatkom oktobra,ked nikto salonky nekupoval, taktika, chapete 😀
a na stranke nestle o tom pisu, skuste,mozno budete mat stastie aj vy 😉

csiki vy mate o tyzden oslavu? ake menu podavas? isto nieco mnam mnam, ty si dobra kucharka 😉

penelope10
23. nov 2008

jaj nie preto som sa pytala ze aj my chceme ... 😎 Stromcek mame umely a ozdoby este z min. roka a nieco som dokupila aj teraz cez vikend.

aj ked davno som nic nevyhrala... asi mam stastie v laske 🙂

Ozi vy na jar už kopete základy ?

Sa pochvalim sme stetli dnes Adamka a Moniku 🙂 Sa maju dobre si uzivaju tatika 😵

penelope10
24. nov 2008

Ahojte 😵
kde ste kto ? 😕
* * * * Snezi ......... !!!!!!! 😵 😵 😵

monika1
25. nov 2008

Ahojte 🙂
tak v prvom rade pene-Katka vsetko najlepsie k meninkam,vela stastia,zdravia a radosti s tvojimi chlapmi 😵

inak baby kde ste?dost to tu flakame 😅
ja som uz doma,v robote ani neviem ako mi cas bezi tolko toho je ale to je dobre...

pierri a ako Jurkov kasel? Adamko este sem tam dost silno hlienovito zakasle ale je to velmi zriedka tak neviem...a super ze si vyhrala stromcek,to fakt potesi 😵

a kde ste ostatne baby? tani,csiki,lara? lari dufam ze si uz zdrava ...

pierra
25. nov 2008

ahojte 🙂
pripajam sa ku gratulacii pene - vseeeetko najlepsie katikaaa 😉
a takisto csiki vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam! skoda,ze tu nie je viac smajlikov, poslala by som vam aspon virtualnu kyticku 🙂

moni jurko este stale pokasliava tak hlienovito, davam mu fenistil a este jedny kvapky, pneu.. neviem co, nechce sa mi utekat pozriet 😅 ale dr. ma uistila,ze to je uz uzdravovaci kasel,tak uz len cakam kedy prejde,snad sa dockam 🙂

dnes nam tu kraasne nasnezilo, mam zopar fotiek, potom pridam na FB.. inak PC uz mame opraveny, vraj este len spustili antivirak a uz naslo 48virov 😔
ja sa uz taaak velmi tesim na vianoce, my si uz pustame vianocne koledy a tento sneh mi este pridava na nalade.. 😝

penelope10
25. nov 2008

Ahojte Baby 🙂
ďakujeeem velmi pekne za Gratulacie 🙂

csikike
25. nov 2008

pierri, diky, a pene tiez vsetko naj...
no oslava sa chysta, takze uvidime co bude, torta je objednana a podavat sa bude len knedla kapusta a pecene masko... som aj tak zveda kedy to zvladnem, teda knedla sa len objedna...
inac tomik uz pekne chodi sam asi tyzden. Len ked si zmysli, tak radsej 4nozkuje. Ma 6 zubkou...
Ozi, pozvanky na oslavu mam v albume

pierra
26. nov 2008

ahojtee..
csiki krasne pozvanky,vidim,ze si plne prepadla scrapbooku 😉
gratulujeme tomikovi k prvym krocikom! pekne to stihol, sfuknut sviecku na torte si uz pojde bez vasej pomoci 😅

tak baby ja utekam,vysivam vianocny obrus kym jurko spinka.. 😝 stale musim daco robit, oddychovat budem asi az na dochodku 😅 😔

penelope10
26. nov 2008

ahojte 🙂
pieri ty si sikovna 😕
Ja som si kupila vian. obrus v sob., ked sme boli na UA 🙂 Som nevyšívala ... no mozno ja 10 rokov 🤐
Ta obdivujem 😵
Baby cely den nahanam 2 doporuc. zasielky, asi mi ich stratili na poste 😠 No ic na tom, len v 1 je ciapka pre maleho.... a ta co ma je mu uz dost mala... Tak dumem ako sa zariadit. Proste sila. A najlepsia bola pani na poste co mi do telef. povedala, ze informacie o pohybe zasielok sa nemozu poskytovat telefonicky lebo postove tajomstvo... a vykradanie a stracanie zasielok ej OK.... ? Som sa len rozculila 😠

monika1
27. nov 2008

Ahojte 🙂
tak ja pisem z robotky 🙂 pekne sa mi to zacina hybat tak dufam ze to pekne zmaknem do konca 🙂

pene tak to je na porazenie 😠 😠 ta nasa skvela posta,to z UK ti skor pride balik ako tu v ramci SK 😠 moja kamoska by ti vedela hovorit ako jej chodia otvorene baliky a kde mali byt sladkosti tak proste nie su 😠 aj sa stazovala ale oni s tym nic nespravia...my sme posielali Adamkovej krstnej peniaze za promocie v tvrdej karte boli zalozene a vobec neprisli 😠 😠 vraj niektori postari maju take presvecovacie pristroje a takto kradnu baliky,nic im nedokazes 😠 😠

pierri tak ty nevies oddychovat co? ty si fakt sikovnica 😉 a si si ma neprijala na skype? 😅 😕

csikike
27. nov 2008

pierri, tomik mal prve kroky uz davno, teraz uz chodi sam vacsinu, ale v poslednom case je na mna strasne naviazany...doteraz taky nebol, teda lubil sa mojkat a je strasne pritulny, hocikedy pocas hrania len tak pride ku mne a objime ma a vypusinka, ale teraz chce byt na rukach 😲 , to on doteraz vobec nemusel 🤐
nam zacinaju navstevy uz od zajtra, takze doobeda idem piect a dnes este musim spravit adventny veniec, lebo co sme mali vlani som v predstihu rozobrala, ze si spravim novy...no kto vedel, ze nebudem mat tolko casu 😅
a pierri, si sikovnica 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre