Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
13. dec 2008

Monika, to je este veeeelmi skoro o dacom takom hovorit, najma v takom veku....
asi ma chcela aj trochen potesiť... 😀 keď teda nechodi 😎 (hovorim ako skeptik)
a sama som zazila dieta co ako 2 - rocne vedelo pocitat v 3 jazykoch do 10.
2 jazykmi plynule rozpravalo a krasne kreslilo (teda na svoj vek, krajsie ako hociktore 4 - rocne). Sa mu rodicia velmi vela venovali.
a ked malo 7 a dvoch dalsich (mladsich) surodencov tak bolo na urovni svojich rovesnikov.
😅
Takze... uvidime. Ale tesime sa z inteligenta 🙂

Vy co porabate ? S darcekmi si ako na tom ?

monika1
13. dec 2008

pene uvidime co z tych nasich drobcov vyrastie 😵 pre nas budu vzdy ti naj 😵

my sme dnes domka,doobedu sme boli v tescu,no kooopec ludi a poobede len tak vegetime a mozno pojdeme pozriet svokra 🙂 a s darcekmi? no este nemam pre braska a muzika a pre Adamka este nieco 😒
a ty si ako na tom?

penelope10
13. dec 2008

no pre muzika este chcem koselu a maleho mame ako tak vybaveného , už mu kupim iba nocník. Chcem mu ho odovzdat tak seriozne pod stromcekom aby chápal, ze to myslim vazne. 😀
a pre segru neviem co mam kupit, mam knihu takych poviedok a neviem co dalej, daco este ... najdem
No a vooobec neviem, co pre svokru. 😕
muzik je teraz very busy tak snad este stihneme pre vianocami Optimu, al. pojdeme potom uz podla hesla, ze v strese sa kupuje najrychlejsie 😀

csikike
14. dec 2008

ahojte, tak my sme vcera boli na zurke, kocurik spinkal doma, nasi ho strazili, ale bol ukazkovy, zobudil sa az o 6.45, my sme boli do 1nej, ale uz to nie je pre nas, od 23 som len zivala 😲
no, ja este musim brachovi kupit, jeden darcek sme mu uz dali dopredu a druhy este ani v hlave nemam co by to malo byt... a pre tomika este nemame nic, drahy mu chce smykacku, lebo ked sme boli na stretku tak z nej nechcel ani zliezt 🤐 , len sa bojim ci ho moc nerozmazname 😲

penelope10
15. dec 2008

Ahojte 🙂
Csiki neboj sa ze ho rozmaznávate, však keď dostane surodenca, ten ho vychová ... 🙂
Inak ked ste kto ? To už ste ako vianočne zaneprázdnené ?

Mi napadlo baby - KE, nedáme si stretko pri vianočnom punči ?

monika1
16. dec 2008

Ahojte 🙂
no nejako to tu mrzne fakt baby kde ste?
ja v robote ale uz len 3 dni a mam dovcuuu a budem vypekat a pripravovat sa na Vianoce 😵
uz mam konecne domyslene co budem piect,uz len domysliet co kedy budem piect 😀

pene ja som za,len vymyslime termin 🙂

pierra
16. dec 2008

ahojte..
ja som este vcera a dnes doobeda zariadovala posledne nakupy, uff.. som rada,ze to mam za sebou.. a tiez sa uz so svokrou chystame na pecenie, dnes nieco, potom zajtra..
ja tiez rada pridem do mesta, mne by viac vyhovovalo doobeda okolo desiatej aby sme na obednajsi spanok uz boli doma.. ale ked moni nemoze z prace,tak potom sa prisposobime 😎

penelope10
16. dec 2008

Ahojte
no pre mna bud zajtra cely den mozme, alebo vo stvr. od 14,00 a piatok asi skor nie. Ale sa prispôsobíme 😉

pierra
16. dec 2008

moni a kami keby chcela prist tak moze tiez nie? nezavolas ju?

monika1
16. dec 2008

baby no ja ako dumam tak tento tyzden uz nemozem ☹ zajtra jedine poobede ale to sa dostanem do mesta az okolo pol 4 😒 stvrtok mame v robote akciu tak nemozem a v piatok si bere muzik dovcu a ideme konecne nakupovat 😒 tak jedine potom este v pondelok doobedu mozem,to mam dovcu uz 🙂

monika1
16. dec 2008

a jasnacka aj kami zavolam 🙂

pierra
16. dec 2008

tak mne vyhovuje aj ten pondelok.. zatial.. dufam,ze mi do toho nic nepride..
poobede je uz v meste dost vela ludi,tak si myslim,ze so styroma kocikmi je rozumnejsie ist doobeda 🙂

monika1
16. dec 2008

tak este si napiseme cez vikend ci to kazdemu vyhovuje 🙂

penelope10
16. dec 2008

ahojte, teda kedy ? 😕

pond. doobeda ? 9 ci 10:00 ?

pierra
17. dec 2008

ahojte.. pene ano pondelok a ked mozem za seba tak o desiatej radsej.. 😎
baby nepoznate nejaky domaci recept proti prechladnutiu? jurik ma trochu sopliky a nechcem aby z toho bola nejaka chripka 😒

penelope10
17. dec 2008

ahojte 🙂
hej poznam ale je hnusny... cibuľový čaj 😖
a fakt veeľmi pomáha 🙂

penelope10
18. dec 2008

Pekny den 🙂
v BA sneží 😵 😵 😵
Dorazí to ja k nám ?

monika1
18. dec 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes mali v robote akciu-kapustnicu a kopec jedla az mi tazko ale nedalo sa odolat 😝 este zajtra do robotky a potom mam volnoooo 2 tyzdne 😵 sa tesim ako mala,ale aj mam trochu stresy ze nemam nic napecene no budem to musiet stihnut nejako 😅

baby ale v pondelok to plati sa tesim,o 10tej aj nam vyhovuje,aj kami pride no este si napiseme v nedelu,hocico moze do toho prist...len ma mrzi ze to s larou nevyslo 😒

penelope10
18. dec 2008

Moni vseetko stihnes, ty mas asi syndrom zamestnanej zeny
ja peciem az 23-ho.
sice 1x to bude vsetko s malym a on je riadny spomaľovák procesov 😀 Tak uvidime .
Nas tata sa tiez "kapustnicuje" dnes 😉
Baby neviete mi poradit, kde kupit nocnik, chcem taky normalny (nic vyhravajuce) ale pekny ...

monika1
18. dec 2008

pene my mame nocnik ako kresielko,je uplne perfektne ale kupila som ho cez mmb aj ked ho predavaju aj v Ke ale neviem si spomenut kde som ho videla 😒

penelope10
18. dec 2008

videla som ho v babetkove na nete aj teda myslis chicco nocnik 😕
sme akurat s muzom dumali naco je tam ta opierka, vsak nocnik je na cikanie, nie na vysedavanie... 😨

monika1
18. dec 2008

hmm neviem aky je chicco,nepozerala som,ja mam taky obycajny,stoji tusim do 200 sk a ta opierka? no on ti tam nebude sediet minutu a za tu sa aj vycika a vykaka 😅 takze a dobre sa mu tlaci 😀 vsak v podstate to imituje zachod...

penelope10
19. dec 2008

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

toto som myslela,
Monika, nejdem sa pytat kolko trva jedno take posedenie ... 😀
vidím že máme pred sebou zaujimavú fázu... 😅
Inak vsade na tych nocnikoch pisu 18m 😕 Mne sa zda to dost neskoro zacinat až vtedy s nočníkom....
Bolo by zaujimave vediet že tie "bezplienkové " detičky kedy su v tomto smere samostane 😉

monika1
19. dec 2008

pene dobre vyzera ten nocnik,myslim ze v pohode ho mozes kupit,my mame nieco ine,odfotim ti ho a dam do albumu 😀 u nas to posedenie netrva dlho,max.10 minut aj to je uz vela,ked dovtedy nic nespravi tak sa obliekame...a ja ho davam na nocnik od 8 mesiacov,18 mesiacov mi pride uz dost neskoro s tym len zacinat 😒

pierra
20. dec 2008

ahojte.. 🙂
baby tak uz nas tu je nejako stale menej a menej 😒
nam nesiel net od stvrtka,uz som mala take nervy..
pene,my mame obycajny plastovy nocnik s kacickou, stal vo velkosklade tusim do 50sk ale videla som ho aj v tescu.. nam uplne staci.. 🙂
baby.. neviem este ako s tym pondelkom, vybavujeme uver ohladom toho nasho byvania, mame kopu vybavovaciek,neviem ci budem stihat to stretko ale posnazim sa.. ☹ keby nieco,tak este napisem ..

monika1
21. dec 2008

Ahojte,
baby neviem ci to neprelozime na inokedy,ja mam este kopec roboty,asi by som potom nestihala 😅

a kde ste ostatne baby? lara,csiki,tani,lia?

penelope10
21. dec 2008

ahojte,
ja tiez finisujem s darcekmi...No asi to zajtra fakt nie je nejlepsi termin ...

csikike
21. dec 2008

ahojte ja som tu, len mam trocha stiesnene casu, lebo maly je riadne neposedny a ked spi tak sa snazim vsetko dohnat co nestiham kym je hore 😲
este ma trapi aj zapal mocoveho mechura, uz 4 den sa z toho neviem dostat 😔

pierra
21. dec 2008

ahojte..
tak ja som si vybavovacky prelozila na poobede ale ked nestihate,tak v pohode, chapem.. mne pomaha svokra,takze to mam tento rok lahsie 😅

csiki,prajeme skore uzdravenie.. zapal mocoveho mechura je hroozna bolest 😒

monika1
21. dec 2008

no ja mam zajtra na plane piect marlenku a popri adamkovi to vidim na cely den 😅 takze preto nestiham,vecer ideme s kamosmi von takze vecer nic a utorok zbehne ako voda,este upiect makovnik,pobalit darceky a vecer zdobit stromcek 😵

csiki tak to veru nezavidim,skoro sa vyliec nech si na Vianoce fit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre