Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
16. jan 2009

lari a cakame na fotku tvojho bruska ked budes niekedy stihat 😉

pierra
16. jan 2009

lius caves, ako sa mas? volny vikend?

lara1znk
autor
16. jan 2009

dakujem lius

vy ste take podarene kocky, vy ste zo mna chceli spravit tehulu uz davno, stale ste ma upodozrievali ale ved my sme to vobec neplanovali, ja som este stale v soku z toho a ani si to celkom neviem predstavit,
to vy ste na vine lebo stale ste to spominali 😅

joj pierri, take daco ako bolo pri prvom tehu uz nehrozi, to som sa fotila kazdy tyzden 😀
ale skusim nieco, aj ked teraz neviem co je tehu brusko a co moja pneumatika po prvom tehotenstve 😅

pierra
17. jan 2009

dobre ranko
lari neboj, ved teba to pochyti, ked ti male zacne kopkat v brusku, to uz bude take "realnejsie" tehotenstvo..
a nakoniec aj budes rada ked ti aj druhe babo odrastie, budete chodit na dovolenky, uzivat si a my budeme prave vtedy "vypiplavat" z plienok 😅

lara1znk
autor
17. jan 2009

no presne takto sa utesujem, Pierri 🙂

inak dobre ranko, ja som sa zobudila s nadchou a bolestou hrdla, no uzas 😒

co mate dnes na plane?

lia
17. jan 2009

ahojte 🙂
ved uz si dost daleko lari 😅 ,uz musis mat aj brusko 😵 a neverim,ze ty mas pneumatiku 😀 odkial by sa ti zobrala?? 😀 😀 ved ty si ako modelecka 😉
nahodou to budes mat super,naraz si to odkrutis 😉 😵
ano pierri,mam 3 dni volna,dnes mam oslavu,tak mi zobrala kolegynu dnesok 🙂
uz mi dosli aj kvetinky 😵 😵 😵

lara1znk
autor
17. jan 2009

lius, ty mas dnes narodeniny???

lia
17. jan 2009

aňo 🤐 😀

csikike
17. jan 2009

luska, vsetko naj k tej tvojej 20ke 😵

lia
17. jan 2009

dakujem csiki 😀 ,omyl k 18tke 😉

csikike
17. jan 2009

dufam, ze mi prepacis ten moj omyl 😉

lara1znk
autor
17. jan 2009

liuska, vsetko naj naj naj, nech sa ti splni vsetko co si prajem, vela zdravia, stastia, lasky, supeeer oslavu! 😵

lara1znk
autor
17. jan 2009

boze, ja uz som totalne dementna tehula, vsetko co si prajem 😀 , no hlavne co si prajes ty! 😅

pierra
17. jan 2009

aj ja sa pripajam ku gratulantom! vsetko najlepsie lius!
a dobre,ze vinsujeme lebo aj kamoska ma dnes narodky, idem jej napisat sms..

takze lius robis dnes party? 😝

pierra
17. jan 2009

lari a chcete vediet pohlavie? ja tipujem,ze tentokrat budete mat holku 😉

csikike
17. jan 2009

no pierri, tak sa pridaj aj ty a tento rok budu same holky 😉

pierra
17. jan 2009

csiki nebosoruj 😀

lara1znk
autor
17. jan 2009

joj, isla by som na party, s takymi dobrymi slovenskymi pochutkami 😝
ty iste vyvaras a pripravujes vsetko mozne, vsak? ty taka gazdinka

pierri, ano, chceme vediet co to bude, ja by som nevydrzala cakat. kazdy zatial tipuje babu, tak som zvedava.
ja by som si teda priala a ako 🙂

pierra
17. jan 2009

aj nejake mena uz su pripravene? 🙂

lara1znk
autor
17. jan 2009

pre dievcatko uz mame jedno meno velmi dlho, este pred svadbou sme mali Christian a to dievcenske, zatial nepoviem, az po usg
ale pre chlapca vobec neviem, budete musiet poradit kocky, ak by to bol chlapcek

pierra
17. jan 2009

joj ale ved u vas su uplne ine mena ako tu.. my sme taki klasici,takze asi tazko poradim.. ale videla som tu na MK zopar "elliot-ov" a zdalo sa mi to zaujimave.. a z dievcenskych slovenskych sa mi momentalne velmi paci lujza..
ale treba kombinovat s priezviskom tiez..
kedy mas usg lari?

lara1znk
autor
17. jan 2009

19. februara a potom chcem este 3D na SK a to je vsetko, tu sa viac toho nerobi

No ale my nechceme anglicke meno. Musime vybrat take aby dobre znelo aj tu aj u nas. Ved aj Christian je taky kompromis, ze sa da dvojjazycne. Mne sa Elliot vobec nepaci. Pre chlapca nemam ziadne. Mala som Bruno ale Guy to hned zatrhol.

pierra
17. jan 2009

mne sa zo slovenskych paci: milos, andrej, maros... ale k vasmu priezvisku sa to nehodi 😒
a co filip? moja znama ma kristiana a filipa 🙂

monika1
17. jan 2009

Ahojte 🙂
liuska aj my sa pripajame a prajeme vsetko najlepsie k narodeninaaaam 😵 😵 😵

mne sa pre chlapceka paci Matej, Lukas, Michal 🙂 a lari na to dievcenske som zvedava teda 😉

baby co varite na dnes a na zajtra?
mne sa dovarila sosovicova polievka...budeme ju jest prvykrat 😀 teda Adamko myslim 🙂

lia
17. jan 2009

dakujem dievcataaaaaaa,cmuk 🤐 😵 😵 😵
lari 😀 😀 😀 😀 no tak to teda nic nepripravujem 😀 😀 😀
iba seba davam do poriadku,za chvilu idem ku kadernicke,potom si musim ist vyzdobit podnik s kamoskami,catering je zabezpeceny,tak hadam budu vsetci spokojni a budu sa bavit 🙂
mohla by to byt babula lari,drzim palce 😉
a kludne ti splnim co si ty prajes 😉 😀 😀 😀 mam zastekat?? 😀 😀 😀 srandujem,sibe mi 😀
dakujem este raz 😵

lara1znk
autor
17. jan 2009

lius, no veru tak hlupo som to napisala 😀
tak este lepsie, narodkova oslava v restike, aspon si oddychnes, ved tak to ma byt a nie oslavenkyna sa zvrtat v kuchyni. Spravne! 🙂

my mame velmi radi sosovicovu polievku, aj fazulovu. Christian sa ide zadusit za takymi slovenskymi dobrotami.
Asi som vam nepisala ale viete aky sme tu mali problem s jedenim pred odletom na SK v decembri a doma jedol vsetko zaradom. Isiel sa zadusit. Jednoducho mu chuti slovenska kuchyna. Mamkin chlapcek. 😵

a ja neviem co varim este, nieco s kuriatkom, asi na stave so zeleninou a zajtra este uvidime
a hlavne chcem nieco upiect, mam hroznu chut na nieco dobre

Mne sa ziadne chlapcenske meno nepaci, ja som divna. Filip vobec nie.
Matej sa mi ako tak paci ale to sa fakt nehodi k nam. Rozmyslala som o Adamovi, lebo to je dobre aj tu a tam, a hodi sa k priezvisku, ale je ich uz dost vela sa mi zda. Sice tu nie je popularne, skor takych starsich Adamov poznam zopar.
Ale Guy mi ho iste neschvali.
Kto vie ci by mi ho schvalila Monika? 😅

pierra
17. jan 2009

za mateja hlasujem aj ja ale k vasmu priezvisku tak ako pises lari.. 😒 neviem neviem..
ja robim rezance s tvarohom a paradajkovu polievku.. a upiekla som croassanty - taky polotovar a este peciem rozky z listkoveho cesta plnene orechami 😝 som nejaka nenazrata posledne tyzdne, sorry za vyraz 🙄

monika1
17. jan 2009

lari schvalujem,coby nie 😉 Adam je krasne meno a Vianoce sme tiez vyriesili a neprisiel o oslavu menin 🙂 a myslim ze sa super hodi k vasmu priezvisku 😉

ja som spravila druhe cestoviny so syrom a sunkou,Adamkovi polievka celkom chutila aj ked ju nezjedol za cely tanier ako zvykne ale je jej tolko ze ju bude jest do stredy 😀 a na zajtra este musim nieco vymysliet

csikike
17. jan 2009

no ja mam este zo vcera paprikas a kuraciu polievku, mne v poslednej dobe tomik nechce papat...
dnes ma skoro trafil slak, maly hodil natahovacieho kohutika za nocny stolik a potom sa nan vystveral a chcel sa na nom postavit 😲 , kde to dieta na tie napady chodi 😔
a najoblubenjsia hracka teraz su stipce, mame ich po celom byte 😅

lara1znk
autor
17. jan 2009

boze baby, nerobte chutky s tymi dobrotkami
vy stale aj polievku varite? ja polievky nemam rada a vobec ich nevarim, to u nas aj tak nie je zvykom, takze sa aj celkom tesim

predstavte si ze Guy mi schvalil meno Adam, no ja odpadnem. Len tak som to nahodila cestou do mesta, ze ake mena a hovorim ze co povie na Adama a on ze super. Ze sa chodi k priezvisku, ku Christiankovi tiez.
Ale to len tak predcasne mame, aby nebola panika ze nemame meno pre c hlapca 😀
este budeme vymyslat dalej.

ja mam dnes za ulohu urobit langose, nikdy som to nerobila. pomoooc
guy ich zboznuje ale obavam sa ze tie moje ani zdaleka nebudu take ake si zvykne kupovat u nas v meste
drzte palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre