Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
28. jan 2009

joj pierri, sklamem ta, kupila som si domace oblecko 😉 , uz som sa aj nahodila, super pohodlne ale to nie je nic moc na ukazovanie 😅
a rifle som si tiez ale asi ich vratim, su pod brucho a to mi asi stale budu padat, dost neprakticke ale v obchode som si to nevsimla
a aj nove pyzamko mam ale to zase nic na fotenie 😅

hej, soferovanie je v pohode, ale pouzivam navigaciu ked idem tak mimo nasho mesta, toto bolo dost daleko ale s navigatorom v pohodicke.
A ty ako pokracujes s tvojim jazdenim?

pierra
28. jan 2009

ja nijako lari 😀
bola som aj na cvicnych jazdach ale dala som si iba 3 a to je malo na zdokonalenie..
ja mam najvacsi stres z mojho muza ked sedi pri mne,cize kym budeme mat iba jedno auto vela nenajazdim..
no ale kebyze ideme byvat na dedinu,tak sa to jednoznacne musi zmenit lebo s malymi detmi byt odkazana na autobusy a mhd je nieco hrozne 😒

lara1znk
autor
28. jan 2009

to poznam, moj oco je taky ucitel, preto ma uplne odradil od jazdenia a az tu som sa naucila, nastastie guy je celkom v pohode, celkom taky chapavy a pokojny. a mne tie cvicne jazdy veeelmi pomohli, bez nich by som sa nikdy neodvazila ist do ulic.

inak jazdenie v KE nie je nic moc, tam su podla mojich skusenosti uplne najhorsi najarogantnejsi soferi, netrpezlivi, no hroza. Tam by som sa teda bala.

pierra
28. jan 2009

ved kedysi sa hovorilo,ze v BA su najhorsi ale teraz sa to uplne zmenilo.. arogantna jazda bez smeroviek, porusovanie rychlosti a statie na zakazanych miestach je uplna samozrejmost 😠

lara1znk
autor
28. jan 2009

my sa uz len smejeme, lebo ked cakas na semofore v KE a ked sa nepohnes do sekundy ako zasvieti zelena, tak auto za tebou uz trubi ako dive 😀 😠

pierra
28. jan 2009

kolko kondicnych jazd si mala ty lari?

lara1znk
autor
28. jan 2009

ja som mala 4 a poviem ti ze to bol velky rozdiel, som povodne myslela ze budem potrebovat aspon 10 😀
lebo tie prve dve boli katastrofalne, moj instruktor len na mna pozeral ci ten vodicak je ozaj pravy alebo som si to len vymyslela ale potom som sa do toho nejako dostala a na tej 4ej uz mi to islo jedna radost

ale popri tom som vela vela trenovala s guyom, este asi take 3-4 mesiace kym som sa odvazila ist sama

lara1znk
autor
28. jan 2009

pierri, akurat som dookukavala jurkove fotky na facebooku
zlaty 🙂

pierra
28. jan 2009

diky 🙂

penelope10
28. jan 2009

Cafte šoférky... 🙂
lari... že sa pozeral či je pravý 😀 😀
Podľa mňa je asi najdôležitejšie vnútorné presvedčenie, že "to " zvládnem a potom už aj odvaha príde...
Moj muž je tiež chvalabohu čo sa jazdenia týka pokojný. S mjim otcom by som sa nikdy nenaučila jazdiť. 🤐
On bol taky vyvalený z toho keď som začala jazdiť sama... 😀

lara1znk
autor
28. jan 2009

pene, no moj ked so mnou prvykrat sedel v aute, teda ked prisli sem a ja som ich zobrala niekam, tak sedel ako zarezany, ani nemukol a potom sa mi priznal ze len drzal ruku pri rucnej brzde, pripraveny zasiahnut 😀
ale pochvalil ma hned ze si nikdy nemyslel ze tak budem niekedy jazdit sama, no takze tam bol pes zakopany, on mi proste vobec nedoveroval ze ja take nieco dokazem, no hrozne, nie?

pierra
28. jan 2009

joj ti nasi otcovia.. oni stale porovnavaju svoje 30 rocne skusenosti s nasimi 30-timi hodinami za volantom 😅
lari ja si pamatam ked si zacinala..ako si si vyberala auticko.. 😉 fakt clovek musi chciet a nebat sa.. ja som uz mohla mat rocnu prax lebo pred rokom som chodila na tie kondicne.. 🙄

lara1znk
autor
28. jan 2009

presne pierri, oni zabudli ze aj oni niekedy zacinali, takze to sa im kritizuje po tolkorocnych skusenostiach

neboj, daj sa na to a uvidis ze to zvladnes, ja som bola tiez na to odkazana a vedela som ze ked sa nenaucim sama jazdit kym sa maly narodi tak budem obmedzovana, nedostanem sa dokopy nikam, lebo chodit meststkou dopravou s kocikom je o drzku, vsak viete najlepsie sami

pierra
28. jan 2009

mne najviac vadi,ze vsetky rodinne nakupy musime absolvovat cez vikend ked je najviac ludi v obchodakoch a ukrajujeme si zo svojho volneho casu,ktory by sme mohli travit inak..
tak by som si nakupila rano cez tyzden ked su vsetci v praci.. takisto behanie v mhd s kocikom ked vonku psi je o drzku..
no a mohla by som pokracovat dalej 😅

lara1znk
autor
28. jan 2009

presne, aj tie nakupy to je hrozne cez vikend, vsade milion ludi a guy aj tak nakupovanie neznasa, takto si postupne nakupim cez tyzden, kedy mi co vyhovuje

no vidis pierri, mas velku motivaciu
drzim palce 🙂

monika1
28. jan 2009

no ja jazdim na aute od mojej 19tky 🙂 milujem soferovanie a dlho predlho som u nas bola len ja vodic kedze sme si poziacavali nasich auto a potom po svadbe sme si kupili auticko a akosi prischlo muzikovi kedze musi denno denne jazdit na nom tak ja mam prilezitosti menej ale aspon cez vikendy ked niekde ideme tak soferujem ja ale sama s malym som este nikde nesla a vlastne ani muz a neviem ani ci by som sa odvazila 😅 my vlastne sme este nesli ani tak ze by vzadu sedel sam,vzdy sme niekto pri nom 😅

a to mate pravdu...taka arogancia ako vidiet na nasich cestach len tak inde nevidno 😠 strasne nieco,clovek musi predvidat co ten pred nim alebo za nim spravi...

lara1znk
autor
28. jan 2009

moni, aj my sme tak sedavali s malym tak do pol roka asi, teda ja 😅

ja som sa praveze ucila jazdit ako tehotna teda tu v UK a vsetky moje take velke vylety som mala uz s nim, takze dvojnasobny strach a vacsi pocit zodpovednosti ale myslim ze preto som aj opatrnejsia

kocky, poradte, riadna blbost je to inak 😅
idem si objednat riflovu suknu, ale neviem sa rozhodnut ci mini teda taku nad kolena alebo po kolena,
co poviete? 😀

pierra
28. jan 2009

ja sedavam s jurkom vzadu stale.. jemu sa niekedy v autosedacke nepaci,tak ho musim zabavat 😎
joj baby ja neviem kedy naberiem odvahu.. ci este v tomto zivote 😀

lari ty si vysoka a stihla,tak ja som za mini, pokial nie je iba pod zadok samozrejme 🙂
dara rolins nosila taku miniriflovu ked bola tehula a velmi sa mi to pacilo,hoci ju osobne nemusim 😔

lara1znk
autor
28. jan 2009

praveze nie je velmi kratka, taka sa mi zda akurat
tu som aj chcela, len potom som rozmyslala ci viac nevynosim tu dlhsiu ale asi by som bola ako stara zena, nie?
ved som este mladica tak sa trosku mozem poparadit 😅

naberies, uvidis
urob si nejaky plan, aspon ked chodite k vasim tak sa snaz jazdit ty, trosku pocvic u vas na dedine, tam je iste ticho a premavka ziadna cez vikendy a potom podme do Kosic!

monika1
28. jan 2009

pierri mozme si podat ruky,Adamkovi sa tiez nepaci moc v autosedacke a ja som tam presne na zabavu 😅 jemu sa strasne nepacilo ze si musi sadnut,on chcel za volant a soferovat 😅 bol to doooost dlho obrovsky problem ale vyriesili sme ho nastastie tak ze po ceste k autu mu rozpravame ako v radiu bude spievat teta alebo ujo a on strasne rad spieva takze uz si sada s tym ze si spieva a nahana tata aby pustil radio 😅 😀

lari dala si linky obe len na tu kratku suknu 😕

lara1znk
autor
28. jan 2009

to je zvyk,
Christian je v aute kazdy den, takze on pekne sedi, pozera na cestu, pocuvame kadejake detske pesnicky, aj mu spievam ked treba 😀
ale vacsinou je v pohode, netreba ho zabavat

akurat ked cestujeme z letiska, a uz ma dost toho cestovania, ved od nasich na letisko je to hodka, potom v lietadle tak vtedy si radsej k nemu sadnem, aj ked on vacsinou aj tak neprotestuje ale aby som mu mohla dat napit, podat hracku atd.

moni, to neva, nejako mi to tu hapruje tak tu dlhu si domyslite 😅

pierra
29. jan 2009

dobre ranko..
lari, suknicka je pekna a dlzka akurat, daju sa pod nu nosit aj leginy nie? urcite objednaj a ked ti nebude sediet posles nazad 🙂

pierra
29. jan 2009

u nas sneziii, za chvilu pojdem s jurajkom vonku,nech ho trochu vystipe mrazik 😎

monika1
29. jan 2009

Dobre ranko,
no pierri to ti neradim ist von,vonku je strasneeeeeee,nenormalny vietor,mala som problem sa dostat do auta,Adamka by odfuklo 😅 fujavica hotova...

pierra
29. jan 2009

vazne moni? ☹ a ja som si chcela ist kupit cizmicky do mesta,mam ich do obeda rezervovane ☹

monika1
29. jan 2009

no pierri ja som mame zakazala ist s malym von,to neriskujem 😖

pierra
29. jan 2009

moni tak my sme sa predsa vybrali.. potrebovala som surne nieco dokupit lebo chladnicka zyvala prazdnotou a nema mi kto ostat s malym.. tak nas skoro odfuuuklo a prisli sme obidvaja celi mokri.. 😒 tak snad to zostane bez nasledkov..

csikike
29. jan 2009

baby, tomika som bola zapisat dnes do skolky 😉

pierra
29. jan 2009

no csiki, my tu tocime co urobime a ty nas nakoniec predbehnes 🙂 odkedy tomik nastupi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre