Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
3. feb 2009

no veru, s tymi robotami to je tazke,ale vsetci sa domov vracaju zo sveta 😅 ,tak treba si rychlo hladat drzat robotu 😅
csikyyy,dufam,ze co najskor najdete tu spravnu 😉 a co je vlastne tvoj manzel??
lari,fuuu,to muselo byt hrozne s tym kurenim ☹ ,ale aspon ze mate krbik a hlavne je,ze uz mate vsetko ok.
ale to je ako na potvoru,v zime sa kazi kurenie,v lete ladnicky,klimy..atd 😠

caraida
4. feb 2009

ahojte, lari a vasi pridu? uz je to ok s letiskami?

ach csiki. to je skoda. ale najde nieco, urcite!

hej, aj tu je to tak v robote. u manzela sa tiez robi na skratene tyzdne a prepustaju. som zvedava, ako to dopadne. 😒 najhorsie je, ze kazda vyrocna schodza - vyborne vysledky, 20% lepsie zisky ako minuly rok, buduci rok musime byt zasa o 20% lepsi! 😕 na ukor toho, ze sa prepusta a likviduju oddelenia. 😖 ti manageri navrchu to maju nejake popletene. vela sa zmenilo za poslednych 11 rokov, ako som tam zacinala 😒 nie k lepsiemu. 😠 my nastastie nemame uver a ani vlastne nic, takze ak sa nebude dat, skusime inde.

a ja po takej dlhej pauze a s priveskom uz tiez nie som atraktivna pre pracovny trh 😔 fakt som zvedava, co bude 🙄

baby, tu tie "perfektne" matky z nasej dediny tolko toho nakecaju do tych skoliek. to je uplna veda. vcera sme boli pozriet v susednej dedine, ja som spokojna, tie tety su fakt mile, je to mala skupina, chodia vela von.

ale zas podla "nich" nie je dobra, lebo tam vraj deti malo podporuju v roznom tvoreni a pod a nemaju telocvicnu a nerobia kurzy, co ja viem coho, angliny, pocitania, tancu a nemciny a pod. a nie su z nich hotovi absolventi vs uz pred nastupom do skoly.😠

maju tam prekvpapivo malo deti, tak dufam, ze ich nezatvoria. vsade sa pise, aky nedostatok miest a toto by chceli zavriet.

prcek je riadne nachcipany. tak odsavame nos a dopujem ho thymianovym surupom proti kaslu. ale noc bola hrozna. a to spal s nami. 😔

monika1
4. feb 2009

Ahojte,
tak aj ja hlasim strasnu noc a mam co robit aby som tu nezaspala 😔 tesim sa domov ze si rovno lahnem 🙄 maly teda zaspal o 20.45 a o 23.30 bol hore so strasnym placom,nevedeli sme ho ukludnit,nakoniec sa ako tak upokojil,nic nechcel a len fnukal,potom si vzal knizky ze on si ide citat 🙄 o polnoci !!!!!! a pri zapnutom velkom svetle,no myslela som ze ho uz vyhostime pred dvere 🙄 😀 tak do 1 sme sa trapili a nakoniec sme napriek velkemu vzdoru svetlo vypli a on spal do 6 🙄 takze veselo,dufam ze sa to nebude opakovat...

u nas je to doma zatial s robotou dobre tak snad sa to ani nezmeni 🤐

cari tak skore uzdravenie prckovi 😉

lia
4. feb 2009

co sa s nim deje moni?? 😅 booozzee,ako zlato si to napisala,ze vyhostit pred dvere 😀 😀
cari,prajem skore uzdravenie,uz mas fotky na face??

monika1
4. feb 2009

joj lius ja neviem 🙄 no fakt uz bol taky zly ze tato isiel po varechu ze mu naplaca na zadok 😀 tak a potom sa fakt skludnil (samozrejme ze mu nenaplacal aby ste si nemysleli ze ho bijeme 😅 ) ale ako vystraha to fungovalo 😅 dnes je so starkou a vraj je ako anjelik ale isto je riadne unaveny

lia
4. feb 2009

moniiii 😀 😀 mne su taketo situacie s malymi detmi take smiesne 😀 😀

pierra
4. feb 2009

ahojte 🙂
citam,ze nielen u nas bolo v noci veselo 🙄
jurko bol zase hore kazdych 15 minut,nedal sa nicim ukludnit, budil sa,kopal do postielky.. ja uz nechaaaaaapem co mu je 🙄
rano budicek o siedmej, potom sme prisli sem k nasim, od deviatej sa mu ziva a laha si na zem a nespi doteraz!!! idem s nim vonku, snad v kociku zdriemne lebo inak fakt neviem 🤐

monika1
4. feb 2009

pierri tak aj u vas teda bolo veselo 🙄

u nas sa baby fakt vyvinula asi 6 choroba,maly je vysypany na brusku 😨 ale vecer krasne zaspal 😵

penelope10
6. feb 2009

ahojte 🙂
ako sa mate ?
my sme chory, zacalo to takym mensim prechladnutim a pokracuje to dalej... 😒
Tak som smutna z toho, mam pocit ze furt sa tocime okolo nejakej choroby...
ale ide vikend tak sa tesim, ze budeme vsetci konecne spolu 😵 😵

csikike
6. feb 2009

ahojte, pene, skore uzdravenie 😉
baby, u nas dnes bolo nadherne, vyse 16°C, tak maly sa cele poobedie spaciroval vonku, a najnovsie mi cez den spi opat iba 30 min. 😨

penelope10
7. feb 2009

ahojte 🙂
kde ste všetky 😕 😕
asi na FB ? 😀
Csiki to je paráda, 16 st. 😵 😵
No vonku už je poriadne cítiť jar aj v KE 🙂
Malý mi spí dnes už 3x 😅 a vždy je to aspoň 1 hodinka. nechápem ale nebudím ho, lebo inak je ako 100 čertov 😒 😖
Ako víkendujete ?

csikike
8. feb 2009

juuuuuuj, pene, tisko zavidim, ja by som bola spokojna aspon s polovicou vasho spanku 😀 , ale zase tuto noc prespal celu

penelope10
8. feb 2009

ahoj csiki...
si ale nemysli, že to tak bezne spi 😀
v noci napr. od 4:00 do 5:20 nespal 🙄 ... asi sa prespal 😅

pierra
8. feb 2009

ahojte..
tak pene teraz ste vy chori? 😒
jurko sa drzi, dufam,ze aj cele toto sychrave obdobie vydrzime bez choroby.. on este nemal chripku,takze ani neviem ako by sa choval.. mozno by aspon vtedy spinkal 😅 ale nie,urcite radsej nech je zdravucky 🙂
ako vikendujete?
my uz mame po obede,chceli sme podniknut nejaky vyletik ale pocasie zasa na figu 🙄

csikike
8. feb 2009

no, u nas teraz vyletik nehrozi, teda maximalne do billy 😀 je sice 10 °C ale vonku trci dazdu noha 😀 ale poobde pojdeme na klasicku prechadzku, to je take ze berieme kocik iba ako modny doplnok 😅 😀

pierra
8. feb 2009

csiki aj ja velmi snivam nosit kocik ako doplnok 😀
uz sa neviem dockat kedy jurko prestane nosit tie plastove parady ☹

csikike
8. feb 2009

a kedy idete na dalsiu kontrolu?

pierra
8. feb 2009

boli sme v pondelok - stav nezmeneny ☹ a dalsia kontrola o mesiac..

ako sa citis csiki ako tehulka?

csikike
8. feb 2009

pierri, az mi je divne, ze mi nic nie je, ziadne palenie v prsiach, proste uuuuuplne nic, obcas sa mi natiahne zaludok, ale nie az na objimanie... proste ani neviem, ze som tehula 😵
len obcas mam take divne krce...

monika1
8. feb 2009

Ahojte baby tak mame novinku 😵 😵 😵

csikike
8. feb 2009

Moniiiiiiiiiii, gratulujeme 😵 😵 😵 😵

monika1
8. feb 2009

dakujemeee 😵 😵 😵
tak csiki stretneme sa v nasej dalsej teme 😀

csikike
8. feb 2009

jjjjjjjjoj, ani si nevies predstavit aka som rada, uz si bola aj u dokiho ci mas za sebou iba test?

monika1
8. feb 2009

ano vo stvrtok som si to bola potvrdit,bola tam velka bublinka ale zatial bez srdiecka co aj bolo skoro takze vo stvrtok dalsie sono 🙂

csikike
8. feb 2009

super, som rada, ze nam to takto spolu vyslo 😵 , ja mam najblizsie az buduci pondelok, ale budem ocakavat co ti povedia vo stvrtok 😵

monika1
8. feb 2009

no ja uz dufam ze tam bude srdiecko lebo to bude o nervy dalej...ale treba mysliet pozitivne 😵 teraz tam bol krasny vacok velkosti 10,2 mm 😵

monika1
8. feb 2009

a veruze aj ja som rada ze nam to spolu vyslo 😵 ja uz som to trochu citila ked si ty pisala ze sa testujes ale nechcela som nic pisat kym to nemam potvrdene 😅

pierra
9. feb 2009

dobre ranko,
tak moni gratulujem aj takto oficialne 😉
krasne vam to vyslo s csiki, rozidel iba 4 dni 🙂

nenapisali ste ani jedna ako reagovali rodicia, manzelia a rodina..

monika1
9. feb 2009

ahoj pierri dakujem 😉
no my sme mali oznamovaci vikend,v sobotu sme to oznamili vsetkym kamosom tak boli radi samozrejme lebo dalsie 3 pary cakaju tiez babo takze mame plodny rok 😀 a budeme rodit po sebe takze bude sranda 😀 no a vcera rodicia tak tesili sa samozrejme ale tak inak by som povedala ako pri prvom oznameni,teraz boli skor prekvapeni ze tak skoro ze cakali tak o rok 😅 😀

csikike
9. feb 2009

pierri, ja som uz pisala, ze sa tesili, hlavne otec, ze tak tomik bude moct byt viac u nich 😀 , tomik je strasne na deda, ked ho mame na rukach a uvidi deda, tak uteka od nas 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre