Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
18. feb 2009

no parada, tak to uz je prehnane, nie? teda, ja viem, ze sa moze hocico stat, ale myslim, ze sa to stane tak ako sa ma... teda, samozrejme, ze je lepsie sledovat, ale ked sa ma nieco stat, tak je jedno ci je to v nomocke alebo niekde inde a vela robi aj prostredie, myslim, ze dlhodoby pobyt v nomoc moc psychike nepridava...
uz som nasla, ze ten spray je az od 3 rokov

pierra
18. feb 2009

ahojte..
moni presne, aj moja kamoska takto lezala 3t, v novej nemocke a brala iba tablety 😒 vsade maju asi iny postup..
ale co moja kolegyna prelezala cele!!! druhe tehotenstvo v nemocke, to by som psychicky asi nezvladla,keby ma doma cakal jurko 😔

csiki ja utieram jurkovi uska tycinkami-tymi detskymi,co su take zhrubnute aby sa tycinka nedostala hlbsie ako treba..

monika1
18. feb 2009

pierri aj ta moja kamoska bola v novej nemocke 😒 ja by som sa fakt pytala domov,podpisala reverz,vsak je to na mojej zodpovednosti ci budem aj doma lezat nie? a bez Adamka taku dobu by bolo strasne,to by mi na psychike teda nepridalo...no ale dost o tom,snad to prezijeme uz bezproblemovo do konca 🙂

csiki presne nad tym sprejom som uvazovala aj ja a neni aj nejaky detsky?

caraida
18. feb 2009

ahojte,
uff, to by som tiez nevedela prekusnut ostat tak dlho v nemocnici 😕 to musi byt hroza. mne bolo cele teho super, aj 2 tyzdne po termine, ale ako ma tam zavreli 3 dni pred porodom na vyvolavanie, tak ma to zmohlo, ze som len revala... nastastie, ked sa prcek narodil, tak nas po 2 dnoch vysupli domov 😀

csiki, ja len prstom a vlhkym obruskom vytieram tu vonkajsiu muslu, ci ako sa to vola a pokial sa prstom da. nasa dr povie, ze to je normal ten maz, vytecie, netreba sa tam sprtat. a prcek ma tiez usi riadne spinave.
pouzivate audio spray pre dospelych? ja nemam pocit, ze by to nejako pomahalo.

jaj, ja som sa teraz tak zlakla. prcek si prisunul samrlik k radiatoru, vyliezol nan a stade na parapetnu dosku a tam sa spaciroval za zaclonou 😕 😔 ked by odtial letel, no nechcem vediet. ☹ on ma "stastie". a to bol len moment, ked bol tichucko 😕

lara1znk
autor
18. feb 2009

ahojte kocky,

no len sa nestazujete na tu opatrnost, to nikdy nie je na skodu,
tu by sa vam tento nas pristup urcite nepacil, pri krvacani treba ist na pohotovost, ziadny gynekolog nic take, tam si pockat na ultrazvuk a ked sa potvrdi potrat tak hajde domov a ked sa zda vsetko v poriadku, aj tak pekne domov, ziadne ine opatrenia, ziadne lieky.
Nesuhlasim ze sa st ane co sa ma stat, lebo niekedy pomoze ked zenu vypisu na rizikove + nejake lieky a tu nic take nehrozi.
Dokonca aj pri opakovanych potratoch sa nic nedeje, ziadne vysetrenie, hladanie priciny, az ked ide o min. 3 potraty za sebou, co je uz teda dost na taku jednu zenu, nie? 😒

my uska cistime tymi vatovymi tycinkami pre babatka

cari, ti drobci uz zacinaju vystrajat viac a viac, nie? no nastastie si si to hned vsimla.
Nas maly tiez zboznuje nakukat z okna, spoza zavesov, hore v spalni stale rano vetrame a to ani liezt nikam nemusi, staci ze by sa trosku nadvihol a je vonku. No hroza. To len minule ma napadlo co by sa mohlo st at.

Mne dnes pride segra a kamoska, zmeskali bus z Londyna tak cakaju na dalsi. Uz sa velmi tesim.

A zajtra mame ten ultrazvuk tak drzte palce nech je vsetko ok.

lara1znk
autor
18. feb 2009

monika, ako si si robila pohlavie podla cinskeho kalendare? neurobis aj mne prosim ta.
nakoniec rozmyslam ze si to urobim len tak este do zajtra, aspon uvidime ako sa tomu da verit 😀

pierra
18. feb 2009

baby aj ja poznam pripad,tiez kamoska, zacala krvacat ale jej dr. ordinovala az poobede,tak cakala na ordinacne hodiny a to uz bolo neskoro.. bola uz v 12tt 😒
urcite som vas tym nechcela strasit, ved urcite same o tom vela citate len tym chcem povedat,ze opatrnosti nikdy nie je dost!

lari,to je hrozne u vas v tom zdravotnictve,na druhe strane mate vzdelanych lekarov, kvalitne pristroje a dobre vybavene nemocnice takze nechapem preco taketo postupy 😖

monika1
18. feb 2009

lari ja som myslela ten cinsky tu tabulku co je aj tu niekde na konikovi...pohladam ti len mi napis ze kolko si mala rokov v case oplodnenia a mesiac oplodnenia 😀 ale ta s metoda s obruckou sa mi viac paci a vsetkym naokolo mna to vyslo 🙂

monika1
19. feb 2009

Ahojte 🙂
tak ja som dnes ostala doma,je mi zle od rana tak som si spravila volno a vegetim na gauci 🙂 ale maly ma sopliky od vcera vecera takze sme sa moc nevyspali,spal s nami a ja som si len chranila brusko lebo vkuse sa kotil 😒

pierra
19. feb 2009

ahojte 🙂
moni,ja som si myslela,ze vam to uz ustupuje ta nevolnost 😒 aj pri adamkovi ti bolo takto?

ja som bola zase vyberat znamienka,tentokrat na krku, nepocujem vobec na ucho, asi ho zasiahla anesteza 🤐

monika1
19. feb 2009

no neustupuje vobec,su to take divne pocity neprijemne 😖 pri adamkovi mi nebolo takto vobec

tak ty len oddychuj nech sa ti to pekne zahoji 😉

lara1znk
autor
19. feb 2009

kocky, vyzera to tak ze cakame opat chlapceka 😀 🙂
takze cinsky kalendar je nanic! 😀

vsetko vyzera byt v poriadku tak dufam ze to tak aj je

takze teraz hor sa do vyberania mena! pomoooc

pierra
19. feb 2009

jeej klarii, super gratulujeeeeem 😅 😵 😵
tak aspon s vybavickou uz nebudes mat problem a christianko bude mat partaka 😉

monika1
19. feb 2009

jej lari vazne? bol tam pipik 😀 ale to je dobre Christianko bude mat partaka 😵 a hlavne ze je vsetko ok 🙂 no a teraz prezrad to dievcenske meno 😉 a som rada ze sa cinsky myli,takze nemusim mat chlapceka 😀 ale ja sa sa tesim na kohokolvek mam v brusku 😵 aspon vyuzijes opat tie krasne vecicky po Christiankovi 😉

penelope10
19. feb 2009

ahojte 🙂
ja vas nestihan 😲 nejak voobec 😔
No gratulujeme k pipiku 😀 Tatik je urcite rad.
No musim povedat ze som cakala babu 🙂
Nevadi 🙂
Dalsí dovod preco mat tretie 😉
Pierri ty ako ? Uz lepsie ?
MOnika ty sa opatruj, ja by som asi poslala maleho k babickam (ako keby si bola v robote)

lia
20. feb 2009

ahojte 🙂
csiky ako sa mas??
Larika gratulujem,bola si na 3D??takze dalsi chlapcek??aj mne vyvestila vestica,ze budem mat dvoch chlapcov 😅 😀 snad sa to troska zmeni 😀 ale nie,hlavne nech sme zdravi ,aj vy 🙂
moni ako??uz 8tt 😉
pene,nepochopila som,kedy si cakala babu??

monika1
20. feb 2009

Ahojte 🙂
aj ja som u lariky cakala ze to bude baba 🙂
ja som v robote,dnes mi je celkom dobre 🙂 ale nic sa mi nechce 😅 no pene vcera som aj tak spravila ze som sice bola doma ale akoby som ani nebola,maly bol s babkou,ta bola hned smutna z toho ze som ostala doma a nemoze byt s Adamkom 😀 lenze ja som bola rada ze s nim pojde von a ja si mozem polezat 😅
inac soplikov mame menej,dnes super spal od pol8 do 7 rana a pekne dychal tak sme sa aj vyspali 🙂

lia no uz 8tt ale ja by som bola najradsej uz aspon o 10tt viac 😀

lia
20. feb 2009

to ti verim 😀 ,neboj ,za chvilku bude aj o 20tt 😀

csikike
20. feb 2009

ahoj liu, teda aj vsetky 😉
no, ja sa mam divne, zase spinim, ale nic ma neboli
lari, tak moje tusenie vyslo, gratulujem k chlapcekovi 😵

lia
20. feb 2009

spinis??a kedy mas ist k lekarovi??dufam,ze sa nenamhas csiki,fakt to nepodcenuj,nic nerob!!

csikike
20. feb 2009

liu, hej, trocha spinim, teda, rano toho bolo viac, aj som sa zlakla, ale potom to ustalo a nemam ziadne bolesti...
kokso, dnes je maly ako hnila hrusko, uz 2x padol na hlavu, 1x sa prevratil z odrazadla rovno celom na kachlicky... sme trielili k nemu ako divy, tak sme sa zlakli a teraz taha tigra a vysmykli sa mu nohy a drb hlavou o parkety... a dnes sme mu nasli 3 stolicky co su prerezane 😵

monika1
20. feb 2009

ahoj csiki moja drz sa a oddychuj,beries aj duphaston alebo daco? joj a Tomasko nech dava pozor na hlavicku ☹ a gratulujem k stolickam 🙂 nam sa uz dlho nic neprerezavalo,cakame na posledne stolicky uz dlhoo

csikike
20. feb 2009

Moni, hej, beriem duphaston a aj listovu a Ecko
a tomik je riadne sialeny, ja neviem co je taky pochabi, ale lieta ako drak, pod nohy sa nepozera... a teraz kde mal cervene od padu na kachlicky si spravil skrkanec o fotelku, tak to ma aj zodrate... no vyzera ako vojnovy hrdina

monika1
20. feb 2009

no pekne 😨 asi by ho mal tatino zobrat vyvencit vonku 😀

csikike
20. feb 2009

moni, ideme na sane 😀, snad ho nevykotime 😅

monika1
20. feb 2009

😀 😀 csiki to mu uz nerobte 😀 peknu prechadzku 😎

penelope10
20. feb 2009

ahote 🙂
lius no u lariky som cakala babu... Tak som to myslela 😉
a ja som tiez cakala dlho babu .... podla niektorých špickových lekárov i😀 🤐 No napokon HUgo ukazal toho pipika 😅 (a to bolo asi 3 tt do termínu)

csiki no si viem tomika zivo predsatvit ... no mate to pestre. Peknu sankovacku, mate vela snehu ?
moni a (aj csiki) hlavne sa setrite 😉
Som celkom nepochopila preco chces o 10 tt viac, vsak tie posledne mesiace su najhorsie nie ?
Idem baby, majte sa pekne. Vecer zas nakuknem 🙂

monika1
20. feb 2009

joj nie pene mne bolo najlepsie od toho 18tt,mala som naspat kopec energie,bolo uz pomaly co vystavovat a bolo mi dobre,nie ako teraz 😖
csiki ozaj aj ty uz mas brusko? 😀 mne dnes prisli tehu rifle ale su kusa velke tak musim dorast 😀

csikike
20. feb 2009

moni, ja mam sadlo 😠
ale tehu veci su mi este velke

pierra
20. feb 2009

ahojte..
my sme dnes zase chodili po lekaroch, na chirurgii sme sa v cakarni pohadali 😒 nezvykneme to robit ale ked nas uz treti clovek drzo predbehol, jurko bol zly a unaveny,tak nam rupli nervy.. 😠 a ti ludia no nechapem.. ani poradove cislo si to nevezme len ako otvori sestricka dvere,tak sa trepe dnu hlava nehlava.. 😠 😠
vytocena som este aj teraz 🙄

inak aj mne bolo najlepsie v druhom trimestri, mala som chut upratovat, vyletovat.. prvy trimester mi tiez bolo hrozne zle, vsetky vone mi vadili a posledny trimester,to som uz bola nemotorna ako slon 🙂

moni odkial si objednavas tehu veci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre