Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
25. mar 2009

jej moni, kraasne foto na FB, uzasne ako sa mimi rychlo vyvija.. 😵 😵

lara1znk
autor
25. mar 2009

idem aj ja kuknut, to uz z 3D???
ja som stale neoscanovala ziadne fotky, hlavne ze sme kupili novu tlaciaren domov aj so scanerom ale nema nam ju kto namontovat uz mesiace 🙄

nas caka uprsany vikend tak vy si uzijete jarny, stale to mame nejako naopak 😎

csikike
25. mar 2009

ahojte, tak mne bol tomik hore od 6.20 a horko tazko zaspal o 12.15 a spal az do 13.28 takze celkom dobre
a mnam zmrzka, to by som si hned dala

pierra
25. mar 2009

jooj aj ja by som si dala.. taku smotanovo-ovocnu 😝 😝
baby co peciete na velku noc? mne pride svokra aj svagrina s malou 🙄 😒

lara1znk
autor
25. mar 2009

moni, ozaj krasne fotky, take ucebnicove, krasne vidno vyvoj, to si odlozte a budes jedneho dna Adamkovi vysvetlovat ako vznika babatko 😅 🙂

csiky, tak sa zlepsujete, len tak dalej! 🙂

pierra
25. mar 2009

ozaj csiki a vy uz mate vybrate nejake mena?
lara sa uz rozhodla 😉

lara1znk
autor
25. mar 2009

my ideme domov na SK takze napecene bude tam, dobre sme si to zariadili 😝
a keby sme aj boli tu, tu sa nic nepecie, len sa jedia velkonocne cokoladove vajcia a kadejake cokoladky,
je to easy tu v UK

pierri, upec nejaky fajny plnkovy zakusok napr. orechovy a potom nieco ovocne a mas pokoj,
my len tak 2 druhy zvykneme

zmrzku mam jahodovo-smotanovu a vanilkovu tak zmiesam obidve 😝

lara1znk
autor
25. mar 2009

no kocky, tak ja idem este rychlo upratat hracky v obyvke nech to nevyzera na hanbu na smiech u nas doma
😀
vecer sa ohlasim

csikike
25. mar 2009

ja budem robit ten grilaz ci ako sa tomu nadava, a este nieco by sa zislo, aj ked neviem naco, nenavidim tie sviatky a rozmyslam, ze by bolo niekde vypadnut...
ste ma navnadioli ale mame plnu mraznicku, tak asi vybehneme len von na zmrzku

monika1
25. mar 2009

Ahojte baby 🙂
tak Adamko ma ranku na brade,kutiku,nosteku a fialovu ciaru cez licko..celkom v "pohode"

dnes som mala NT screening,citam ze ste videli uz fotocku 🙂 k pohlaviu sa dr nevyjadrovala,ze to este skoro 🙂
ale bolo to uzasne,babo je o tyzden vacsie 🙂 asi ho dobre zivim 😝
aha este videjko

https://www.youtube.com/watch?v=2hlz3__TJ-M

😵

mne Adamko potiahol teraz 3 hodky,tak som aj ja spala,poslednu dobu sme hore od 6 rana a starka alebo babka ho potom dokladne zmoria 🙂

ja este o velkej noci nerozmyslam,tyzden po tom ma Adamko narodky tak skor dumam o oslave 🙂

pierra
25. mar 2009

jeej moni to je uuzasnee 😵
ja som tiez bola dnes na gynde, rano o osmej ale na sono prsnikov, skoda,ze sme sa nestretli..

uz sa neviem dockat,ked aj ja budem znovu tehu a jurajko bude takto pozorovat svojho surodenca.. je to kraasne..

monika1
25. mar 2009

no Adamkovi som pustala videa aj fotky tak pozeral a najprv kde je 😀 tak som mu vysvetlila kde ma nozicky a rucicky a pekne pozeral 😵 no ja som tam bola az o 12tej 😒

csikike
25. mar 2009

moni, a to je tam pupocna snura alebo tam vidno pipika?

monika1
25. mar 2009

jaj csiki neviem,dr sa k tomu nevyjadrovala,ze to velmi skoro...

csikike
25. mar 2009

a nevyzera to ako pipik? teda mne to tak pripadalo

lara1znk
autor
26. mar 2009

dobre ranko,
teda uz skoro obed 😀

kde ste vsetky?

csiky, tak ty predpovedas monike dalsieho chlapceka??? ja mam dost silny pocit na dievcatko, tak som zvedava

ozaj, je tu tema "mamicky 2 chlapcekov", tak sa tam coskoro asi pridam 🙂

moni, mne sa zda ze nas christianko tomu este nerozumie, bol s nami na jednom ultrazvuku a na 3D uz nebol ale mam video tak niekedy mu pustim ale pochybujem ze pochopi o co ide,
na buduci vikend by sme mali prestahovat spalne a urobit detom detsku tak potom ked tam babo bude mat postielku tak by som mu chcela zacat ukazovat atd. uvidime ako to pojme

my sme boli v playgroup, teraz drobec spinka a ja obedujem a potom mame plavanie, busy den dnes

csikike
26. mar 2009

ahojte, aj my sa chystame plavat, uz len pockame trocha, lebo bracho robi do 17tej, tak vyrazime aby sme to stihli...
neviem lari, mne sa zdalo, ze tam nieco medzi nozickami malo... ale mohla to byt pupocna snura... ale asi tipujem toho chlapca radsej, teda dufam, ze aj mne ho vyvestite 😵 a potom to lia dozenie s dvojickami babami 😉

lara1znk
autor
26. mar 2009

takze ty by si radsej chlapceka?

lara1znk
autor
26. mar 2009

kocky, no kde ste vsetky? dnes je tu riadne mrtvo 😕

csiki, ako ste si zaplavali? hod nejake fotos
a vy ostatne?? kde sme??

caraida
26. mar 2009

ahoj lari,

ja trochu brouzdam, ale inak sa spamatavam.

my sme mali dnes rano cvicenie, potom cele doobeda krabbelgruppe, potom bicykel, teraz poobede zasa bicykel, museli sme letiet cez cele pole, lebo na druhom konci dediny bol buldozer (prcek ma usi ako radary na taketo stroje), no mam dost. zmoknuta ako mys a unavena ako kon. nechapem, ako mam to dieta ustvat, on tu lieta ako kometa..... 😝 a to spal ani nie hodinu 🙄

monika1
26. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ja som tu,cez den som mala trosku frmol v praci,kusa problemiky nastali,no co uz...
a teraz sme sa boli prejst v obchode a vecerali,mnam parky mi taaaak dobre padli ako nikdy 😝

cari no si ma namotala na ten bike ale nakoniec objedname taky co je skoro ako kolobezka kde si odlozi nozky tak dufam ze sa prcek nestrepe 😅

lara1znk
autor
26. mar 2009

no hned to tu lepsie vyzera 🙂

cari, co je to krabbelgruppe? nejaka skupina ale aka?
tak ty bicyklujes vo velkom aj s malym? mas taku sedacku pre dieta ci on si slape sam na svojom?
my sme sa chystali kupit na nase bicykle sedacku ale nejako sme sa k tomu nedostali tak asi az na bud. leto, tohto roku sa asi na rodinny vylet na bicykloch aj tak nedostaneme

moni, mnam parky mam rada ale len spisske 😝
dufam ze ziadne vazne problemy v praci nie su, ty ako tehulka sa nesmies prilis zatazovat predsa

monika1
26. mar 2009

lari spisske samozrejme 😝 😝 😝 2ks som spapala ale akosi malo mi je 😅 este to vecer isti asi jabko 😝
no preto riesim v robote nejake veci lebo to zacinalo ist zlym smerom...a ja sa stresovat nebudem 🤐

my kupujeme take cudo http://www.sportaktiv.sk/eshop/maxi/816.jpg 🙂

lara1znk
autor
26. mar 2009

jej sikovny bicyklik, takze on sa bude sam pohanat?

tak to verim moni, 2 parky to je nic pre tehulku, ja si doprajem aj 3 ked som doma na SK

csikike
26. mar 2009

ahojte, tak sme dosli domov, ale foto nemame, nebrali sme fotak 😖

pierra
26. mar 2009

ahojte..
my sme dnes boli na sadrovanie, rano sa nam pokazilo auto,tak sme narychlo museli zobrat taxik, hned stresy,ze nestihame.. a poobede som bola na nakupy,vyuzila som,ze tatik bol doma s jurkom 🙂 a teraz si konecne potrebujem vydychnut od toho frmolu, cakam na ordinaciu v ruz. zahrade..

baby paaarky sa vam zachcelo?? nehovori sa,ze maso a kysle veci,ze to je na chlapceka? 😨

my tiez zhaname cyklosedacku pre jurka, pozerala som aj take pouzite ale vsetky sa mi zdaju akoby ich uz najmenej 10 deti vyuzivalo 😒

caraida
26. mar 2009

moni, super, my mame presne taky isty. je to super vec. neboj, nestrepe sa, nas prcek na tom jazdi ako profi. normalne uz musim s nim joggingovat. uz sa nemozem len za nim vlacit. ale je to sranda, vybeha sa. strasne ho to bavi.

lari, my mame aj sedacku na bike, ale na to je este zima na dlhe vylety. do jesene sme chodili. on tam sa tam aj tak nudi a po pol-az hodine uz musi zasa lietat.
ten jeho bicyklik je dobra varianta. on na tom kvazi bezi, ale len tak zlahka sa odraza.

lara1znk
autor
26. mar 2009

no tak ste mali perny den, pierri
a co jurko, ako to zvladol dnes? a co si pokupila?

ja uz neverim ziadnym reciam, ja mam teraz uplne ine chute ako pri Christiankovi, prave preto som si bola ista ze je to dievcatko, hrozne mi idu sladkosti ale hrozne a vidite dalsi chlapcek

cari, kolko to mas vas maly? uz ma 2 roky, vsak?

caraida
26. mar 2009

inak moni, tie puky bicykle, co si poslala link, su fakt dobre, to je nemecka firma a ma tu dobru povest. taky "mercedes" medzi tymi bicyklikmi 😉 tu na tom decka jazdia bezne a je to dobra vec, na motoriku a tak.
ty si pisala, ze adamko je taky skor mensi, ze? tak to mu bude dobry, lebo to je ta najmensia velkost.

ja uz zacinam setrit na buduci rok na tie vacsie. 😀

caraida
26. mar 2009

lari o mesiac bude mat 😉 on je tyzden po adamkovi 🙂

tak teda aj ja sa konecne hlasim do druheho kola 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre